Viac ako slovenská ľudová hokejová rozprávka

O tom, ako Pán Boh nielen občanom Slovenskej republiky, ale aj extrémistickym zástancom bojového ateizmu a przniteľom kresťanských symbolov skrze hokejový šampionát na Slovensku znovu zázračne …More
O tom, ako Pán Boh nielen občanom Slovenskej republiky, ale aj extrémistickym zástancom bojového ateizmu a przniteľom kresťanských symbolov skrze hokejový šampionát na Slovensku znovu zázračne ukázal svoju moc.
Reprezentačné hokejové mužstvo Slovenskej republiky odohralo v rámci príprav na Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2019 v dresoch so sprzneným „štátnym znakom“ niekoľko neúspešných prípravných zápasov ktoré ani náhodou nenaznačovali, že by naši fanúšikovia mohli od reprezentačného mužstva Slovenskej republiky na tomto šampionáte očakávať nejaké dobré výsledky.
Ako keby tento pseudoznak hanobiaci štátny symbol SR zväzoval všetkým naším hokejistom nohy, či rovno ich hokejky premenil len na akési nemotorné drevené polená, ktoré dvíhali nad hlavu namiesto toho, aby stáli pevne a neohrozene na ľadovej ploche a viedli ich k víťazstvu. Aké obrovské množstvo občanov Slovenskej republiky a fanúšikov nášho hokejového mužstva v komentároch pod článkami na sociálnych sieťach v tom videlo …More
johanika
Pekne ste to, pán Čulen napísali (ako vždy).
Veď prečo nevytvoril SZĽH niečo nápadité, čo nemá nič spoločné so štátnym znakom SR, podobne ako to majú Česi, Švédi... a dresy neoznačili názvom Slovensko? Ale tento hokejkový paškvil vlastne zneuctil slovenský štátny znak a to je smutné.
Bratia a sestry and 2 more users like this.
Bratia a sestry likes this.
KAHLENBERG likes this.