44:09
Frog
212.7K
Porodní bolesti. Duchovní pohled na zemětřesení v Turecku a Sýrii ve světle předpověděných apokalyptických událostí před druhým Kristovým příchodem. Special Middle East Update: The Birth Pangs More
Porodní bolesti. Duchovní pohled na zemětřesení v Turecku a Sýrii ve světle předpověděných apokalyptických událostí před druhým Kristovým příchodem.

Special Middle East Update: The Birth Pangs
Behold Israel with Amir Tsarfati * Streamed live on Feb 8, 2023
y o u t u . b e /eD7pfZsiwdM

Join Amir for a Special Middle East Update discussing the catastrophic earthquakes in Syria and Turkey.

Behold Israel dává k dispozici anglické titulky z přepisu reportáží, a jejich YouTube překlad do češtiny a slovenštiny je zatížen náhodnými výpadky jen vzácně, na rozdíl od překladů z autogenerovaných titulků.
Janko333
Uprostrěd této katastrofy v Turecku se dejí takové zázraky, že tí, kterí v Boha nevěřili, uvěřili. Jak řekl jeden Čečenec, že tam není možné, při tom, co se děje, zůstat nevěřícím. Ze závalu bylo zachránéno mnoho dětí, které říkaly, že je krmili, hráli si se nimi, dávali jim vodu, neznámí lidé. (Andělé) Dítě, které bylo v zimě desítky hodin pod závalem, tak když ho našli a zeptali …More
Uprostrěd této katastrofy v Turecku se dejí takové zázraky, že tí, kterí v Boha nevěřili, uvěřili. Jak řekl jeden Čečenec, že tam není možné, při tom, co se děje, zůstat nevěřícím. Ze závalu bylo zachránéno mnoho dětí, které říkaly, že je krmili, hráli si se nimi, dávali jim vodu, neznámí lidé. (Andělé) Dítě, které bylo v zimě desítky hodin pod závalem, tak když ho našli a zeptali se ho jestli mu není zima, řeklo, že ho zahříval a objímal nějaký člověk, který zmizel, když tam přišli záchranáři. Dvouměsíční dítě bylo 128 hodin samo pod závaly. Jak mohlo přežít? Nebo když po 7 dnech našli 12 ti letou divku, nechtěla jist, že už jedla, někdo jí nosil jídlo. Skupina záchranářů vypráví, že k nim přišla žena a prosila je, aby zachránili její děti a přesně popsala, kde se nachází. Děti tam skutečně byly a záchranáři je vytáhli ze závalů. Záchranáři chtěli dát děti matce, ale ta zmizela, nemohli ji najít. (Panna Mária) Starší díté řeklo, že jejich matka už zemřela před čtyřmi roky.
🇹🇷 Zemetrasenie v Turecku a Sýrii pripisujú Američanom - systém HAARP.…
🇷🇺 Rusko má neviditeľnú zbraň posledného súdu.
NiNa .b shares this
1.1K
Lenka Lhoťanová shares this
1K