Clicks147.8K
danutadubiel
23

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO RODZICÓW - BARDZO WAŻNE !!!

Rodzice, błogosławcie swoje dzieci!

Tutaj bardzo ciekawy wykład!!! - ks. Bogusław Jaworowski.

Rodzice są bramą wieczności dla swych dzieci, zaś Boże błogosławieństwo zawsze spływa na nas przez ojca i matkę
mówił egzorcysta ojciec Bogusław Jaworowski MSF, który głosił nauki rekolekcyjne w parafii pw. Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie-Rembertowie. Od niedzieli wierni z parafii pw. Matki Bożej Zwycięskiej w Warszawie-Rembertowie gromadzili się w swojej świątyni, by poprzez rekolekcje przygotować się do świąt Narodzenia Pańskiego.
Zwieńczeniem rekolekcji było specjalne błogosławieństwo dla rodzin. Podczas dzisiejszej nauki rekolekcyjnej o. Bogusław Jaworowski zwrócił uwagę na ogromną moc rodzicielskiego błogosławieństwa. Zaznaczył, iż w Biblii napisane jest, że „błogosławieństwo ojca i matki ma tak wielką moc, że potrafi uzdrawiać, potrafi wprowadzać pokój w serce dziecka”. - Nie mamy żadnego daru, którego nie otrzymalibyśmy z darem życia, że dar życia otwiera dopiero wszystkie inne. Błogosławieństwo ojca, matki musi otwierać dziecku niebo. Bo wszystko człowiek otrzymuje przez nich – mówił ojciec rekolekcjonista do zgromadzonych w kościele wiernych.

Kapłan przytoczył wspaniałą historię jednej z rodzin.- Pewnego dnia – mówił – podeszła do mnie kobieta, która przypomniała, że przed rokiem głosiłem misje święte w jednej z parafii. Wówczas jej syn był ciężko chory na raka. Kobieta podczas spotkania z o. Jaworowskim powiedziała: „Kiedy przed rokiem głosiliście misje święte, mówiliście o błogosławieństwie ojca i matki. Mieliśmy chore na raka dziecko w szpitalu. Ja byłam w innym świecie. Do mnie te słowa tak nie dotarły, ale do męża tak dotarły, że przeszyły jego serce. Kiedy pojechaliśmy do szpitala, mąż stanął nad małym i powiedział do niego: ”synku, nie wiem, dlaczego nas to spotkało. Nie wiem, czemu jesteś chory. Nie jestem lekarzem, nie wiem jak leczyć, ale to, co mam, chcę ci dać. Daję Ci moje błogosławieństwo, żeby ono cię chroniło. Jako ojciec błogosławię cię »w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego«. Kiedy położył mu rękę na głowie, to mały zadrżał. Lekarz zwiesił głowę i wyszedł z sali„. Ojciec za każdym razem przychodząc do chorego dziecka, kładł ręce na jego głowie i błogosławił. Kobieta wyjaśniła, że po roku choroba synka całkowicie ustąpiła. – Otrzymaliśmy ostateczne wyniki badań, które potwierdziły wcześniejsze diagnozy, że choroba całkowicie ustąpiła. Zatrzymała się tego dnia, kiedy mąż pobłogosławił po raz pierwszy syna. Od tego momentu zaczęła się wycofywać. Dzisiaj lekarze mówią, że jest całkowicie zdrowy, że nie ma śladu choroby. Mówią ”tak się zdarza„, niektórzy nazywają to cudem. Jeden z lekarzy mówi: ”widziała pani, co mąż robił, to niech pani to wystarczy„ – relacjonowała kobieta, która – jak zaznaczył o. Bogusław Jarowowski – głęboko wierzy, że zdrowie jej synek zawdziecza błogosławieństwu, jakie otrzymywał od swojego taty. – Błogosławieństwo zawsze spływa przez rodzinę. Nie ma innej drogi – podkreślił rekolekcjonista, który – jak sam przyznał – za każdym razem prosi swoich rodziców o błogosławieństwo. Jednocześnie o. Jaworowski przypomniał, że rodzice swojego błogosławieństwa mogą udzielać na odległość.

Tutaj bardzo ciekawy wykład!!! - ks. Bogusław Jaworowski.

Izabela Kozłowska Aktualizacja 17 grudnia 2014 (21:02) NaszDziennik.pl

Artykuł opublikowany na stronie: www.naszdziennik.pl/…/119155,rodzice-…
atlantyk shares this
12
?
maj057
W Biblii napisane jest, że „błogosławieństwo ojca i matki ma tak wielką moc, że potrafi uzdrawiać, potrafi wprowadzać pokój w serce dziecka”. - Nie mamy żadnego daru, którego nie otrzymalibyśmy z darem życia, a dar życia otwiera dopiero wszystkie inne. Błogosławieństwo ojca, matki musi otwierać dziecku niebo.
Dario2017dario shares this
moje filmy.

film
mkatana
o. Bogusław Jaworowski zwrócił uwagę na ogromną moc rodzicielskiego błogosławieństwa. Zaznaczył, iż w Biblii napisane jest, że „błogosławieństwo ojca i matki ma tak wielką moc, że potrafi uzdrawiać, potrafi wprowadzać pokój w serce dziecka”. - Nie mamy żadnego daru, którego nie otrzymalibyśmy z darem życia, że dar życia otwiera dopiero wszystkie inne. Błogosławieństwo ojca, matki musi otwierać…More
o. Bogusław Jaworowski zwrócił uwagę na ogromną moc rodzicielskiego błogosławieństwa. Zaznaczył, iż w Biblii napisane jest, że „błogosławieństwo ojca i matki ma tak wielką moc, że potrafi uzdrawiać, potrafi wprowadzać pokój w serce dziecka”. - Nie mamy żadnego daru, którego nie otrzymalibyśmy z darem życia, że dar życia otwiera dopiero wszystkie inne. Błogosławieństwo ojca, matki musi otwierać dziecku niebo. Bo wszystko człowiek otrzymuje przez nich – mówił ojciec rekolekcjonista do zgromadzonych w kościele wiernych.
mkatana
Rodzice są bramą wieczności dla swych dzieci, zaś Boże błogosławieństwo zawsze spływa na nas przez ojca i matkę mówił egzorcysta ojciec Bogusław Jaworowski MSF.