Samson1
111K

Sodomský hřích, sodomský trest

Datum: 25. 8. 2016 16:34:23
Předmět: Fwd: Sodomy hřích - Sodomy trest ...

,, Duhové párty gayů v Tchaj-wanu se změnilo v peklo. Oheň spálil v okamžiku 500 lidí. Dva dny před festivalem homosexuálů v San Diegu v USA přišlo mocné tornádo Katarina a zničilo právě oblasti města s lidmi, kde byly kliniky na interrupci, noční sex kluby a centra gayů. Bůh nebude posmíván a jde o varování pro město Prahu. Podívejte se na video. Do prostoru slavnosti gáyů vstupuje oheň a lidé prchají v plamenech žáru. 500 lidí bylo převezeno s tezko popáleninami do nemocnic, mnoho lidé zemřelo v plamenech. Václav Lamr FAK

Předmět: Sodomy hřích - Sodomy trest ...

Taiwan: Stovky lidí shořely na "festivalu gayů"

Tajvan, 30.6.2015 (Natural News) 018 069 - Stovky lidí shořelo a stovky byly vážně zraněny na "festivalu gayů" na Taiwanu o víkendu 30. června. Když chtěli vyvolat speciální barevné efekty s použitím "speciální vysoce explozivní palivové obilné moučky", vše se vzňal a ohnivý déšť se spustil na celý dav lidí.
Podle agentury Natural News, tchajwanského aktivisty za práva gayů a organizátora "duhové party" Zhong Ji Lua zatkla policie, vyslýchala ho, pak ho propustila na kauci a obžalovala ve věci této katastrofy v zábavním parku Formosa Water Park.
Podle zprávy policie vyšetřovala, jak bylo možné, že se taková "masivní smrtící ohnivá koule spustila" na dav lidí. Natural News uvádí, že Lu je hlavní zakladatel hnutí "Práva gayů na Tchaj-wanu" a že ho identifikovali jako aktivistu za práva homosexuálů na webové stránce Pridewatch Taiwan, kterou později zrušili.
Důvod vznícení ohnivého pekla se neuvádí, ale noviny China Post napsaly, že zatkli i technika na zmíněném akcí. Tchajwanský prezident Ma Jing-jeou navštívil popálené oběti v nemocnici v Taipei a slíbil, že najde odpovědných a pomůže zraněným.
Natural News informovala, že látka použitá na ohnivé efekty byla stejná jako ta, která zapříčinila množství explozí v obilných sýpkách po celém světě. Palivová obilná moučka se vznítila a vyšlehly velké plameny, které se spustily dolů na hlavy lidí. Před akcí bylo i varování před nebezpečím, protože takové neštěstí se stalo již v září 2013. Zpráva také objasnila, že v Tchaj-wanu se identita gayů stále považuje za velmi urážlivou. Proto, jak uvádí Natural News, některé skupiny, které zpočátku mluvili o festivalu gayů, ale později změnili své zprávy.
"Je smutné, že se mezi lidmi s vážnými popáleninami začínají objevovat recenze fatálnosti této nešťastné události," uvádí zpráva. "Jasně vyjádřeno - pro současnou situaci v Tchaj-wanu, kde se identita homosexuálů neakceptuje tak jako např. v Severní Americe, rodiny zemřelých obětí si nepřejí, aby se tyto oběti nějakým způsobem spojovali s festivalem "gayů".

Natural News uvádí, že od nich požadovali, aby odstranily každou zmínku o tom, že událost byla pro gayů, aby se chránila pověst obětí. Mike Adams, který bloguje jako "Health Ranger" pro Natural News, se vyjádřil, že vyhověl žádostem a odstranil výraz "gay pride" z titulu zprávy. Dodal, že malajská zpráva vysvětlila, že název "duhová párty" vyplynul z rozhodnutí Nejvyššího soudu USA, aby státy uznaly "manželství" gayů.
Tchajwanské státní orgány oficiálně oznámily, že až 500 lidí bylo zraněno a "místní nemocnice byly zcela přetížené popálením oběťmi". Zprávy vysvětlili, že na zářivé barevné efekty se používají různé kovy kombinované s kyslíkem a vznícení zřejmě způsobily zapalovače cigaret. Noviny The London Mail informovali, že oheň vzplál za sekundy a lidé jako v Infernu probíhaly přes plameny.

www.wnd.com/…/hundreds-burned…
stefan1963 shares this
12
as.
lkMore
as.

lk
Samson1
Toto je též zajímavé. Oheň vypálil vše, kromě místa sochy P. Marie Lurdské. www.fronda.pl/a/niezwykly-cud-w…