darek104
223.2K

RAPORTY TYGODNIOWE / II wojna światowa kończy się ostatecznie pokonaną frakcją nazistów / Benjamin Fulford 17 lipca 2023 r (z uzupełnieniem 20.07.2023r)

Według źródeł brytyjskiego MI6, rosyjskiego FSB i Mosadu, wielkie spotkanie NATO w Wilnie na Litwie w zeszłym tygodniu oznaczało prawdziwy koniec II wojny światowej i ostateczną klęskę nazistów. Oznacza to, że mafia chazarska, znana również jako sabatejsko-frankistowscy Żydzi, została pokonana w swoim planie zabicia 90% ludzkości.
Jednak frakcja KM, która chce zamienić tę planetę w gigantyczną farmę zwierząt rządzoną przez „dobrego pasterza”, pozostaje do pokonania. Jak mówi przysłowie, owca spędza życie w strachu przed wilkiem, ale to pasterz ją zabija. Oznacza to, że chociaż ludobójstwo zostało odwołane, walka z cyfrowym niewolnictwem trwa.
Z perspektywy linii krwi ta bitwa toczyła się między frakcją brytyjską, na czele której stoi królowa Elżbieta II, a niemiecką frakcją nazistowską związaną z Adolfem Hitlerem. Krewni Hitlera to była kanclerz Niemiec Angela Merkel, Hillary Clinton Rockefeller i Barack Obama.
Podobnie jak w przypadku „oficjalnego” zakończenia II wojny światowej w 1945 roku, należy podziękować Rosjanom. Ich całkowite zwycięstwo nad nazistowskim reżimem na Ukrainie zakończyło wielowiekowy plan KM, aby przywrócić starożytne szatańskie królestwo Chazarii i stamtąd rządzić światem.
Ludzie na Zachodzie też to wiedzą. Ankieta przeprowadzona na Twitterze przez brytyjskiego polityka Davida Courtena wykazała, że 77,5% wyborców wolałoby być kierowanym przez Putina. Zauważ, że „Biden” nie może zdobyć nawet 5%, ale jakimś cudem zdobył 80 milionów głosów w 2020 roku?

Następnie spójrz na te zdjęcia udostępnione prasie nazistowskiego awatara Władimira Zełenskiego, publicznie odrzucanego przez Jensa Stoltenberga, szefa NATO i innych przywódców NATO. To sprawia, że Zełenski jest chodzącym trupem.

Jak widać z poniższego wywiadu, sam Zełenski brzmi teraz jak pokonany główny trener pod koniec sezonu piłkarskiego, który – mówiąc w czasie przeszłym – mówi: „Daliście nam ogromne wsparcie. Chcę podziękować wszystkim Amerykanom, którzy rozumieją”
Odtwarzacz wideo


00:00

00:44

Ta porażka skłoniła rzecznika Departamentu Stanu USA do powiedzenia:
„Uważamy, że wojna była strategiczną porażką Ukrainy…”
Reporter: „Czy nie masz na myśli strategicznej porażki Rosji?”
Rzecznik: „Przepraszam — przepraszam — strategiczna porażka Ukrainy! Dziękuję za poprawę!"
Odtwarzacz wideo


00:00

00:27

Nawet Vincenzo Mazzara z faszystowskiej P3 Freemasons przyznaje: „Szczyt NATO w Wilnie był początkiem końca jedności Zachodu w konflikcie ukraińskim… na szczęście dla Rosji, Chin i reszty świata, w tym Europy i prawdopodobnie także Ukrainy, ten wysiłek jednoznacznie kończy się niepowodzeniem”.
„Bez względu na to, co zrobi NATO, poniesie porażkę. Nie ma sposobu, aby odwrócić ten proces” – wtrąca rosyjski wiceminister spraw zagranicznych Aleksander Gruszko.
NATO summit shows Russia needs to meet special operation’s goals — diplomat
Armia USA zgadza się. Zełenski „znajduje się w tej niezwykle rozpaczliwej sytuacji, rozpada się. Jego siły są w ruinie, setki tysięcy ludzi zostało zabitych na darmo…. W Białym Domu nie ma przywództwa… Jesteśmy w rękach człowieka, który nie jest całkowicie stabilny psychicznie. Coraz bardziej stajemy się krajem trzeciego świata…. Ktoś musi zostać zwolniony. Oczywiście wiemy, że człowiek na szczycie musi odejść. Reszta tych ludzi musi zostać pociągnięta do odpowiedzialności” – mówi pułkownik Douglas MacGregor, de facto przywódca amerykańskich wojskowych białych kapeluszy.
futuredefensevisions.blogspot.com
Co ważniejsze – podobnie jak procesy o zbrodnie wojenne w Norymberdze, które nastąpiły po pierwszej klęsce nazistów pod koniec II wojny światowej – nowe procesy o zbrodnie wojenne są nieuniknione.
Pamiętajcie, że w ciągu ostatnich 18 miesięcy rosyjski rząd przedstawił ONZ wyczerpujące dowody potwierdzające finansowaną przez USA produkcję broni biologicznej w laboratoriach na Ukrainie. W szczególności rosyjskie wojsko oskarżyło „Joe Bidena” (a raczej jego Rockefellerów / nazistowskich marionetkowych mistrzów) o organizowanie produkcji broni biologicznej za pośrednictwem jego ukraińskiej firmy Bio-laboratorium Metabiota.
Odtwarzacz wideo


00:00

00:35

Jako warunek pokoju, Rosja żąda – i wkrótce dostanie – dochodzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie zbrodni przeciwko ludzkości poprzez naruszenia Traktatu o broni biologicznej. Jest to karane śmiercią.

Jeśli nie połączyłeś kropek, rosyjska akcja wojskowa przeciwko Ukrainie położyła kres uwalnianiu nowych wariantów COVID-19.
Tutaj możesz obejrzeć, jak rosyjski generał Igor Kirillov informuje opinię publiczną o amerykańskiej sieci broni biologicznej i Metabiocie Huntera Bidena.
Odtwarzacz wideo


00:00

02:11

Dowody są również przedstawiane na Zachodzie. Systematyczny przegląd 325 sekcji zwłok wykazujących, że szczepienie COVID-19 spowodowało lub znacząco przyczyniło się do 74 procent zgonów, zostało usunięte bez uzasadnionego powodu z serwera preprint SSRN The Lancet w ciągu 24 godzin, dodając do rosnącej liczby ocenzurowanych badań dotyczących potencjalnych szkód wywołanych przez COVID-19. 19 szczepionek.
Odtwarzacz wideo


00:00

01:38

Te niezdarne próby tuszowania zawodzą, ponieważ nawet magazyny takie jak Science przyznają się teraz do dowodów na szkodliwość szczepionek.
SCIENCE Magazine Finally Admits mRNA Vaccines’ Dangerous Side Effects!
Tymczasem Robert F. Kennedy Jr. zwrócił się do słonia w salonie, gdy napisał na Twitterze:
„Stany Zjednoczone i inne rządy opracowują broń biologiczną ukierunkowaną etnicznie… badanie wirusa COVID-19 z 2021 r. pokazuje, że wydaje się on nieproporcjonalnie wpływać na niektóre rasy… Miejsce dokowania rozszczepiającego furynę jest najbardziej kompatybilne z czarnymi i rasy kaukaskiej, a najmniej kompatybilne z etnicznymi Chińczycy, Finowie i Żydzi aszkenazyjscy. W tym sensie służy to jako rodzaj dowodu słuszności koncepcji broni biologicznej ukierunkowanej etnicznie”.
RFK Jr. says COVID may have been ‘ethnically targeted’ to spare Jews
Odtwarzacz wideo


00:00

01:20

Potwierdza to projekt KM Neocons dla raportu New America Century, który nazwał broń biologiczną specyficzną dla poszczególnych grup etnicznych „użytecznym narzędziem politycznym”.
To jeden z wielu powodów, dla których KM zostanie mocno zniszczony.
Chazarska mafia, nie mając gdzie się ukryć, próbowała dokonać zamachu stanu w Izraelu, próbując zamienić ten kraj we współczesną Masadę, w której planują walczyć do samego końca.
To wywołało schizmę z nie-satanistycznymi Żydami. Nawet New York Times zamieścił artykuł wstępny Thomasa Friedmana, w którym napisał: „… kiedy interesy i wartości rządu USA i rządu izraelskiego tak bardzo się różnią, ponowna ocena stosunków jest nieunikniona”.
Co ważniejsze, byłby izraelskim bogiem królem Beniaminem Netanjahu, upadłym po próbie przejęcia władzy w Izraelu. Doniesienia prasowe mówią, że przebywa w szpitalu, leczy się z „udaru cieplnego”, ale źródła Mosadu mówią że
CIĄG DALSZY. 2 część/:
„Historia Bibi nie jest tym, co jest przedstawiane w MSM. Miał wylew i obecnie nie jest pokazywany publicznie. Rozmiar zniszczeń nie jest jeszcze znany. To, co jest pokazywane, to CGI i dublety.

Tymczasem izraelscy protestujący zablokowali autostrady i zbiegli się we wtorek na lotnisku w Tel Awiwie, wzmagając opór wobec pakietu reformy sądownictwa skrajnie prawicowego rządu, który według przeciwników zagraża demokracji. Zmiana reżimu w Izraelu wydaje się nieunikniona.
Odtwarzacz wideo


00:00

00:13

Podobne rzeczy dzieją się w Europie. W Niemczech silnie wspierana skrajnie prawicowa Alternatywa dla Niemiec (AfD) uczyniła kontrolowane rozwiązanie UE jednym z głównych celów nadchodzących wyborów europejskich. Wzywa również do rozwiązania unii walutowej UE i przywrócenia marki niemieckiej. Takie posunięcia popierają również Austria i Węgry. Innymi słowy, sytuacja w Europie Środkowej wraca do stanu sprzed I wojny światowej, pod kontrolą silnych sojuszników Niemiec i Austro-Węgier.

German far-right works for EU’s ‘controlled dissolution’

Tymczasem we Francji były szef francuskiej agencji kontrwywiadowczej DGSE, Pierre Brochand, ostrzega przed zbliżającą się groźbą wojny domowej. „Jeśli nic nie zrobimy lub zrobimy niewiele, będziemy zmierzać albo w kierunku stopniowej implozji zaufania społecznego we Francji…, w kierunku konfrontacji, które uczynią z Francji kraj, w którym w ogóle nie będzie można żyć… W oczach wszystkich , jesteśmy teraz „chorym człowiekiem” kontynentu, Rady Bezpieczeństwa, G7 i G20”.

Sytuacja osiągnęła punkt, w którym 74 procent Francuzów uważa, że w ich kraju jest zbyt wielu imigrantów, a 62 procent chce, aby Francja nie przestrzegała traktatów UE i prawa UE w celu powstrzymania imigracji.

French riots show that decades of mass 'colonizing immigration' could lead to 'collapse,' says former head of French counter-intelligence agency

Tymczasem brytyjscy „zwycięzcy” proponują zadowolić kontrahentów wojskowych NATO planem przekształcenia Niemiec w kluczowe centrum logistyczne dla 300-tysięcznej armii. Obiecują rozlać sos wraz ze zwiększoną produkcją amunicji i ciężkiej broni. W swoim planie Niemcy, Wielka Brytania i Kanada będą chronić Litwę, Estonię i Łotwę. Z kolei polski rząd ma mokre sny na temat odrodzonej Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

Kolejną wielką nagrodą będzie „odbudowa Ukrainy”. Pokonany Zełenski podpisał kontrakty, które przekazują BlackRock ogromne połacie Ukrainy, jedne z najbardziej żyznych pól uprawnych na świecie. Teraz, gdy jego frakcja przegrała, wiele z tych kontraktów będzie nieważnych. Brytyjczycy mają nadzieję zarobić zamiast tego i wykorzystać pieniądze na zakup przyjaciół w Europie Środkowej, mówią źródła MI6.
Odtwarzacz wideo


00:00

01:01

Tymczasem na amerykańskim ranczo rząd wyraźnie się rozpada. Jedną z oznak tego jest coraz bardziej nieobliczalne zachowanie obecnych „przywódców”. Najpierw zobaczyliśmy, jak fałszywy zamaskowany Biden uniósł brwi, gdy został sfilmowany, jak gryzie i wącha małą fińską dziewczynkę.
Odtwarzacz wideo


00:00

00:20

Następnie tak zwany wiceprezydent Simpleton Kamala Harris mówi: „Kiedy inwestujemy w czystą energię i pojazdy elektryczne oraz ZMNIEJSZAMY POPULACJĘ, więcej naszych dzieci może oddychać czystym powietrzem i pić czystą wodę”.
Odtwarzacz wideo


00:00

00:15

Mają dobry powód, by być niestabilnymi psychicznie.

Po pierwsze, dyrektor FBI Wray potwierdził, że Brain-Dead Biden jest objęty dochodzeniem karnym w sprawie ukraińskich łapówek, zanim próbował się wycofać po tym, jak zdał sobie sprawę z tego, co ujawnił.
Odtwarzacz wideo


00:00

00:49

Następnie zobacz, jak Wray wije się, gdy kongresmen Matt Gaetz wpisuje wiadomość WhatsApp od Crackhead Hunter Bidena do protokołu Kongresu, a następnie UJAWNIA Wraya o tym POD PRZYSIĘGĄ podczas zeznań:

— Wydajesz się głęboko nieciekawy — prawie podejrzanie nieciekawy. Czy chronisz Bidenów?
Odtwarzacz wideo


00:00

00:48

Odtwarzacz wideo


00:00

03:40

Mówiąc o ochronie Bidenów, Partyzant Departament Sprawiedliwości usunął „Międzynarodowy handel seksualny nieletnimi” z „Obszaru zainteresowania”, podobnie jak film przeciwko handlowi dziećmi „Dźwięk wolności” dominuje w kasie.

Widzieliśmy również autora o imieniu Mike Rothschild w Fake News CNN, który powiedział, że film powstał z „paniki moralnej” i „koncepcji QAnon”.

CNN discourages viewers from watching anti-pedophile movie, Sound of Freedom

Według źródeł polskiego wywiadu, ci przestępcy tak desperacko pragną dostępu do torturowania dzieci w celu zbierania adrenaliny, że teraz ścigają autystyczne dzieci uszkodzone przez szczepionki. Mówią, że holenderscy lekarze znaleźli „lekarstwo” na autyzm:] „To jest… eutanazja”.

„Ile jeszcze szatańskich rytuałów KM rzuci ludziom w twarz, zanim zostaną aresztowani, osądzeni i straceni?” pyta źródło w Mosadzie.

SPRAWIEDLIWOŚĆ POSTĘPUJE DO PRZODU. Na przykład w zeszłym tygodniu prokurator generalny Florydy wezwał fałszerza wyborczego Marka Zuckerberga [Rockefellera] do złożenia zeznań przed radą ds. handlu ludźmi.

Inną rzeczą, która się dzieje, jest całkowite załamanie się porządku społecznego w USA.

W najnowszym przykładzie „Rada Waszyngtonu DC głosowała 11 lipca nad uchwaleniem nadzwyczajnej ustawy o bezpieczeństwie publicznym, przyznającej sędziom i funkcjonariuszom organów ścigania większe uprawnienia.

Według Departamentu Policji Metropolitalnej, była to odpowiedź na zabójstwa, wykorzystywanie seksualne, rabunki, brutalne przestępstwa, kradzieże i podpalenia, które wzrosły odpowiednio o 17, 35, 52, 33, 117 i 300 procent w ciągu ostatniego roku z już rekordowych poziomów. dane.

DC Council Passes Emergency Bill As Crime Rates Soar

Ta fala przestępczości nie ogranicza się głównie do czarnych obszarów, takich jak Corrupt Washington DC. Na przykład w przeważnie białym stanie Waszyngton liczba zabójstw wzrosła o 96% – najwyższy w historii – w porównaniu z 2019 r.

Homicides Soar 96% In Washington State After Passage Of Gun Restrictions

Będzie tylko gorzej, ponieważ ostatnia podwyżka stóp procentowych popycha coraz więcej Amerykanów w finansową desperację. Tylko w jednym przykładzie:

„To prawdopodobnie najgorszy okres dla ubezpieczycieli samochodowych od co najmniej 30 lat” — powiedział Neil Alldredge, dyrektor naczelny organizacji branżowej National Association of Mutual Insurance Companies.

Auto Insurers Hit By Worst Crisis In "30 Years," Sends Premiums Skyrocketing

Ten rodzaj trendu znajduje odzwierciedlenie w całym kraju i sektorach gospodarki. Właśnie dlatego pozbawieni gotówki Amerykanie w panice przeszukują „lombard w pobliżu”. Trend wyszukiwania osiągnął rekordowy poziom na początku lipca

Do You Remember The Chaos That "Underwater" Properties Caused In 2008 And 2009? Well, It Is Starting To Happen Again…

Załamanie gospodarcze, czy mimo to, KM, nadal nie planuje iść spokojnie w nocy. Dążą do zachowania kontroli za pomocą cenzury cyfrowej, cyfrowych walut banku centralnego i totalitaryzmu usprawiedliwionego „zmianą klimatu”.

Cyfrowa dyktatura zaczęła się od ataku na Twitterze. Widoczne tam krótkie okno wolności prasy jest zamykane, a ludzie tacy jak żydowski bojownik o wyzwolenie Henry Makow i katolicki bojownik o wolność arcybiskup Carlo Vigano zamykają swoje konta.

Twitter suspends account of Archbishop Carlo Maria Viganò - LifeSite

Znawca powiedział Rumor Mill News Room, że wprowadzono nowe Algo. Usuwają posty, usuwają konta i śledzą liczbę postów na konto itp. Te konta są teraz stłumione. Twitter już nie potrwa długo.

Tymczasem w UE ustawa o usługach cyfrowych staje się prawem 25 sierpnia. Zwykły żargon mówi, że chodzi o zapewnienie „bezpieczeństwa” na większych platformach, ale chodzi po prostu o umożliwienie Brukseli jeszcze większego nadzorowania tak zwanej „mowy nienawiści” i „dezinformacji”.


Odtwarzacz wideo


00:00

01:54

To rozprawienie się z cyfrową prawdą zbiega się z ogólnoświatowym naciskiem na „programowalne” cyfrowe waluty banków centralnych (Bank Centralny, waluta cyfrowa (CBDC)).

Glenn Beck o programowalnych walutach cyfrowych

Według polskiego wywiadu, Światowe Forum Ekonomiczne mówi rządom, aby przygotowały się na miliardy „więźniów kredytu społecznego”, ponieważ na całym świecie uchwalane są przepisy dotyczące szpiegów. użytkowników, którzy mają „niepoprawne politycznie” poglądy i używają „niewłaściwych słów”. Według osoby zaznajomionej z WEF, te czarne listy tzw. s w ciągu najbliższych kilku lat.

Bank centralny, waluta cyfrowa (CBDC) to system bezgotówkowy bez prywatności w transakcjach i z możliwością blokowania siły nabywczej jednostek i grup do woli. To wymarzony scenariusz totalitarysty.

Globalists Suggest 'Finance Shock' And Climate Controls To Launch Their Great Reset - Alt-Market.us

Sam BIS mówi, że w nowym typie infrastruktury rynku finansowego (FMI) pieniądze lub aktywa stają się „obiektami wykonywalnymi”, które są utrzymywane na programowalnych platformach.

III. Blueprint for the future monetary system: improving the old, enabling the new

To dzieje się teraz na całym świecie. W Nigerii niszczą w tym celu banknoty.
Odtwarzacz wideo


00:00

00:29

Projekt cyfrowej waluty rosyjskiego banku centralnego (Bank Centralny, cyfrowa waluta (CBDC)), cyfrowy rubel, będzie wspierany złotem, ale nadal da im możliwość wyłączenia tego „złota”.

Russian parliament passes digital ruble bill

Francja i Indie również zgodziły się teraz na korzystanie z mechanizmu płatności UPI (Unified Payments Interface) w Indiach. Indyjscy turyści będą mogli dokonywać płatności w rupiach za pośrednictwem UPI na Wieży Eiffla” – powiedział premier Indii Narendra Modi. Przypuszczalnie, jeśli turyści „źle się zachowują”, ta zdolność zostanie zatrzymana. Bądź silny! Nigdy nie pozwól im zabrać gotówki.

Indian Tourists Can Now Spend In Rupee At Eiffel Tower As France Adopts UPI System

W pozostałej części Zachodu „zmiana klimatu” jest popychana do promowania tego programu. Dlatego wywołali wszystkie pożary w Kanadzie.

Teraz mówią o „rekordowej fali upałów”. Sprawdź kolorową nakładkę zagłady na poniższym wykresie pogody. Tak, lata w Hiszpanii są gorące. W zeszłym roku kolor nakładki był ledwie czerwony, kiedy osiągnął 45 w Madrycie. Teraz jest to palący fiolet w zaledwie 36. Owce tak łatwo dają się oszukać


To, co się dzieje, to to, że teraz, gdy ludobójcza nazistowska frakcja KM została pokonana, frakcja globalnego ocieplenia przechodzi totalną ofensywę, aby spróbować zdobyć biliony dolarów.

Tutaj możesz zobaczyć, jak Hipokryta John Kerry rozmawia z „Bidenem”, fałszywie wyglądającym „Climate Lunatic, King Charles” i salą pełną inwestorów „bilionów dolarów” na temat „przyspieszenia zmian klimatu”.
Odtwarzacz wideo


00:00

00:55

Odtwarzacz wideo


00:00

01:58

W samą porę na to wydarzenie niemieckiej policji ponownie nie udało się powstrzymać aktywistów klimatycznych przed zatrzymaniem ruchu lotniczego poprzez przyklejenie się do pasów startowych. Na lotnisku wszystkie drzwi mają kody, wszystkie wejścia są ściśle kontrolowane, wszędzie jest ochrona, wojsko, psy itp. To jak kobieta trzyma się pasa startowego? Kto ją wpuścił?

W każdym razie wszystko opiera się na kłamstwach. Poziomy CO2 są teraz niższe niż przez ponad 95 procent historii Ziemi. „Ale nigdy się nie dowiesz, jeśli posłuchasz tych wszystkich, którzy czerpią zyski z kłamstwa, że Ziemia wkrótce stanie się zbyt gorąca dla życia i że CO2 będzie wyższy niż w całej historii Ziemi” – powiedział Patrick Moore, współautor założyciel Greenpeace'u. „Prawie wszyscy komercyjni hodowcy szklarni na całym świecie kupują CO2 w celu wstrzyknięcia do swoich szklarni w celu zwiększenia plonów”.

Pandemia zmiany klimatu i mistyfikacja to sposoby, w jakie mogą osiągnąć zarówno większą kontrolę, jak i zniszczenie obecnego systemu gospodarczego poprzez blokady, grzywny, podatki węglowe i więcej regulacji, podczas gdy oni drukują pieniądze, jakby nie było jutra, aby wygenerować niszczycielską inflację. To wszystko prowadzi do wyższych cen i mniejszej siły ekonomicznej dla mas. Muszą się upewnić, że stawiają nas w ślepej, rozpaczliwej sytuacji, aby upewnić się, że zaakceptujemy ich skromny powszechny dochód podstawowy.

Próbują nas zamknąć, zmienić nasze nawyki żywieniowe, uniemożliwić nam podróżowanie, zabić krowy i przestawić się na nieefektywne formy energii, wszystko w imię 0,04% dwutlenku węgla w atmosferze, który jest głównym budulcem życie na tej planecie.

Prawdziwi eksperci mówią: „Jesteśmy o około 1°C powyżej najzimniejszej temperatury od 10 tysięcy lat”.
Odtwarzacz wideo


00:00

01:28

Dr John F. Clauser, współodbiorca Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki w 2022 r., skrytykował narrację o kryzysie klimatycznym, nazywając ją „niebezpieczną korupcją nauki, która zagraża światowej gospodarce i dobrobytowi miliardów ludzi”.

Na koniec, nie z tego świata, polski wywiad mówi, że wykryto „zamaskowane statki zużywające energię z innych światów”, które pobierają ludzką energię z miejsc zgromadzeń, takich jak stadiony, kościoły, szpitale, koncerty itp., A ludzie nadal za to płacą.


Nie wiem, czy to prawda, ale z pewnością prywatne banki centralne działają metaforycznie jak te „statki zużycia energii”, wysysając z nas energię życiową za pomocą pieniędzy stworzonych z niczego. Zestrzelmy ich.

Koniec.
strona oryginalna World War II ends as Nazi faction finally defeated – Weekly Geo-Political News and Analysis
Uzupełnienie jest z drugiej ręki i krąży w różnych wersjach co można sprawdzić
Krzysztof Bąk shares this
80
darek104 shares this
1.3K
Dodano 2 część.
stanislawp
Beniaminem Netanjahu, w szpitalu
darek104
Baca pisał tak: ,,Premier Izrela Benjamin Nachujachu stracil przytomnosc, upadl i jebnał banią o glebe. Byl pierwszym zydem w Palestynie, ktory przyjał preparat ale nie wiadomo ile w niego wpompowano lacznie dawek."