Gojga
Gojga

Plaga 2. Choroby nakazane prawem / Cały film (Rozdajcie ten film ludzie!) 720p

Szczepienia są bardzo groźne, a niemowląt zupełnie nielogiczne i zabójcze.
Gojga

Biskup odprawia Mszę przed kamerami w sali gimnastycznej

Ohyda i spustoszenie. Co to? Piknik?
Christe eleison!
Gojga

Wolna elekcja Jezusa Chrystusa na Króla Polski - 2 V 2018 - cz. 2

Gojga

Ks. Natanek podaje nr telefonu do Kurii w sprawie kłamstwa biskupa Czai

Jest sens dzwonić do piekła...choćby po to, aby ludzie usłyszeli i dowiedzieli się jaka jest prawda, trzeba też nagłaśniać gdzie się da, bronić prawdy, nie skłaniać uszu po sobie, bo niczego nie da się zrobić?...Taki jest sens moim zdaniem
Gojga

Pożegnanie ks. Jacka Międlara - WAŻNE SŁOWA !

Nas, grup parafialnych na Oporowie, tych którzy są blisko Kościoła, bliżej niż pojedyncze osoby wykazujące bunt i nieposłuszeństwo, szantażując Kurię odejściem od Kościoła a szkalujących Księdza Jacka, pomawiających o nieprawdę, bo w którym momencie Ksiądz naucza wbrew Kościołowi i Ewangelii, nas grup parafialnych nikt o nic nie pytał, nikt nie przeprowadził żadnego śledztwa, co się dzieje w …More
Nas, grup parafialnych na Oporowie, tych którzy są blisko Kościoła, bliżej niż pojedyncze osoby wykazujące bunt i nieposłuszeństwo, szantażując Kurię odejściem od Kościoła a szkalujących Księdza Jacka, pomawiających o nieprawdę, bo w którym momencie Ksiądz naucza wbrew Kościołowi i Ewangelii, nas grup parafialnych nikt o nic nie pytał, nikt nie przeprowadził żadnego śledztwa, co się dzieje w parafii, nikt niczego nie konsultował i nie sprawdzał rzetelnie, czy Ksiądz jest winien jakiegoś wykroczenia. My teraz pozostajemy połamani, zakłopotani o stan Kościoła i hierarchów, tych, którzy powinni z urzędu duchownego dbać o sprawy duchowe w czystości i rzetelności, w prawdzie i zgodnie z odwieczną nauką Kościoła, a nie o sprawy urzędu jakby świeckiego uwikłanego w zależności od grup wpływowych tego świata. Nasuwa się niezręczne a nurtujące pytanie, czy my jesteśmy jeszcze w Kościele Katolickim, czy w kościele Michnika? Czy to już jest zupełny upadek, czy jest szansa oczyszczenia i uzdrowienia Kościoła? Ksiądz Jacek zabolał tylko tych, którzy uformowani przez gazetę wyborczą utracili umiłowanie Prawdy, wyzuli z serca miłość do Kościoła, Ojczyzny, Polski, pojmując sprawy Boże i Ewangelię według własnego, zmodernizowanego uznania. A to nasza Matka ta ziemia, jakże się o Nią nie troszczyć? Co my mamy teraz zrobić? Gdzie szukać Prawdy?
Gojga

Prawdziwe i fałszywe rozumienie Bożego miłosierdzia

Przyznam, że ja osobiście nie odczuwam takiej asymetrii ( wiedzy o niebie i piekle )
…a o niebie pięknie mówią np. tu:

www.potamtejstronie.pl/smierc/z_nieba.html
Gojga

Prawdziwe i fałszywe rozumienie Bożego miłosierdzia

Znakomite tłumaczenie! Rozpowszechniam!
Gojga

ŚPIEWAJĄCY KSIĄDZ | BRZYTWA OCHMANA #7

Brawo! Bardzo dobry komentarz do występów artystycznych podczas Mszy Świętej.
Brawo!!!
Gojga

Gwałtowna reforma liturgiczna

Bardzo ważny wywiad!!! Pięknie przetłumaczony! Dziękuję i ja dzieląc się nim w sieci.
Gojga

Biskupi w szoku! Nikt się nie spodziewał, że w seminarium mogą dziać się takie rzeczy!

Zdolni ci seminarzyści, no, no…tak pięknie stepować to sztuka! A i z humorem i smakiem!
Gojga

Inwazja postmodernizmu - abp Stanisław Wielgus

Bardzo mądre słowa mądrego kapłana! Szkoda, że nie udało mu się obronić przed złymi ludźmi i objąć urząd Metropolity..wielka szkoda.
Gojga

Pius X - papież polskiego pochodzenia

Gojga

Ten film poraża-smutne to

Ap 11;18
I rozgniewały się narody,
a nadszedł Twój gniew
i pora na umarłych, aby zostali osądzeni,
i aby dać zapłatę sługom Twym prorokom
i świętym,
i tym, co się boją Twojego imienia,
małym i wielkim,
i aby zniszczyć tych, którzy niszczą ziemię".

Wiemy, że będzie rozliczenie Boże dla każdego i ze wszystkiego, ale to smutne, żyć na ziemi w niemocy wobec niszczycieli ziemi. Święty Boże, Święty …
More
Ap 11;18
I rozgniewały się narody,
a nadszedł Twój gniew
i pora na umarłych, aby zostali osądzeni,
i aby dać zapłatę sługom Twym prorokom
i świętym,
i tym, co się boją Twojego imienia,
małym i wielkim,
i aby zniszczyć tych, którzy niszczą ziemię".

Wiemy, że będzie rozliczenie Boże dla każdego i ze wszystkiego, ale to smutne, żyć na ziemi w niemocy wobec niszczycieli ziemi. Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, do Ciebie zdążamy ostatecznie, ale jeśli taka Twoja wola chroń nas od powietrza, głodu, ognia i wojny. Amen.
Gojga

Ten film poraża-smutne to

Od tak dawna wołam do znajomych o sprzeciw, wołałam nawet do tych, którzy piastują stanowiska z zapytaniem dlaczego i czym nas spryskiwują. Jedni się śmiali, inni nie odpowiedzieli ani słowem. Jest to zdaje się plan depopulacji ludności na ziemi, a, że ci którzy są za to odpowiedzialni też żyją na ziemi zastanawiało mnie długo i doszłam do wniosku, że pewnie mają jakieś antidotum, o którym nie …More
Od tak dawna wołam do znajomych o sprzeciw, wołałam nawet do tych, którzy piastują stanowiska z zapytaniem dlaczego i czym nas spryskiwują. Jedni się śmiali, inni nie odpowiedzieli ani słowem. Jest to zdaje się plan depopulacji ludności na ziemi, a, że ci którzy są za to odpowiedzialni też żyją na ziemi zastanawiało mnie długo i doszłam do wniosku, że pewnie mają jakieś antidotum, o którym nie mamy pojęcia. Opryski nad Polską zaczęły się na wielką skalę od momentu przystąpienia do NATO. Najgorsze jest to, że trwają nadal i nikt nie jest w stanie odsłonić rąbka tajemnicy, kto i czym i dlaczego nas truje, i nikt nie jest zainteresowany, aby to ukrócić. Pozostaje już tylko Bóg.
Gojga

Dzwony piekła - Niebezpieczny rock&roll

dobrze udokumentowany fil, ważny i pożyteczny!
Gojga

Dzwony piekła

Mocny, ale pożyteczny film. Dobrze udokumentowany.
Gojga

Quo vadis, Europa?

Bardzo dobry i potrzebny wykład.
Trzeba rozpowszechniać!
Gojga

2013-04-10 pustelnia (prapremiera)

Mam ogromną prośbę do księdza Natanka o zgodę na rozpisanie na chór mieszany tej pieśni. Jest wspaniała i bardzo chciałabym, aby chór parafialny, który prowadzę, śpiewał ją.
Gojga

papież Franciszek udziela komunii św. na rękę

Nie mogę się z tym podawaniem i przyjmowaniem Komunii Świętej oswoić...nie tylko na rękę ale i na stojąco! ..a trawa taka miękka.
Gojga

kazanie Ks Jana Pęzioła z Wąwolnicy, Egzorcysta o żydach, o muzułmanach, a to co mówi o …

Piękne kazanie! Dziękuję.Króluj nam Chryste!