KOPLT
KOPLT

Občanská válka na Ukrajině 2 roky dle starce Iony Ignatěnka Oděského, pak světová válka

Je to smutné, že za vším celosvětovým zlem je nutno hledat USA. Kdyby se bez důvodu nenacpaly do Iráku, Lybie, Afganistánu/tam ani Rus nic nedokázal/ a do bombardování Srbska, tak byl ve světě klid. A to hlavní zlo je manipulace s EU tak, že rozložila svým přistupem Ukrajinu a neponechala ji neutrální vůči Rusku. Pokud někdo rozdmýchá 3.světovou válku, tak na pozadí všeho budou jen a jen Spojené …More
Je to smutné, že za vším celosvětovým zlem je nutno hledat USA. Kdyby se bez důvodu nenacpaly do Iráku, Lybie, Afganistánu/tam ani Rus nic nedokázal/ a do bombardování Srbska, tak byl ve světě klid. A to hlavní zlo je manipulace s EU tak, že rozložila svým přistupem Ukrajinu a neponechala ji neutrální vůči Rusku. Pokud někdo rozdmýchá 3.světovou válku, tak na pozadí všeho budou jen a jen Spojené státy - USA!
KOPLT

Mlátili poslance Careva z Janukovičovy strany

Toto je ukázka ukrajinské demokracie-výcvik bitkařů vedl asi sám světový boxer Kličko!
KOPLT

Hlasování v Ukrajinském parlamentu

Tady je vidět jak nám media lžou a EU a USA uznává lotry a gangstery. S těmi jít společně do EU by pro nás znamenalo jen nástup teroru směrem na západ. Prezident Putin hájí své občany, ale zabrání masakru v občanské válce na východě? Měla by ihned zasáhnout rada bezpečnosti OSN a nastartovat svobodné volby a plebiscit jednotlivých států kam chtějí patřit!
KOPLT

Demonstranti na Ukrajině uřízli policistovi hlavu!

Za všechno zlo na Ukrajině může FBI a hlavně Evropská Unie. Z poklidného života po demokratických volbách tyto složky do hlavního města Kijeva dovezli revoluci, násilí a krveprolití jen aby získali prostory pro základny vůči Rusku. Co mohli očekávat na Krymu, zvláště když je z 80% proruský. Zde již šlo o holý život občanů a nakonec i Rusů. Ukrajina tam má též vojska a málem se USA a EU podařilo …More
Za všechno zlo na Ukrajině může FBI a hlavně Evropská Unie. Z poklidného života po demokratických volbách tyto složky do hlavního města Kijeva dovezli revoluci, násilí a krveprolití jen aby získali prostory pro základny vůči Rusku. Co mohli očekávat na Krymu, zvláště když je z 80% proruský. Zde již šlo o holý život občanů a nakonec i Rusů. Ukrajina tam má též vojska a málem se USA a EU podařilo rozpoutat 3.světovou válku. Děkuji za autentická videa z Ukrajiny, neboť bych se z našich zpráv vůbec nedozvěděl o zvěrstvech tzv.revolucionářů. Pokud by se do toho EU nemontovala a vyčkala v poklidu demokratické a mírové cesty, tak by třeba za čas došlo k přistoupení Ukrajiny do EU. Toto bylo svinstvo, které by se mělo vyšetřit jak bylo zorganizováno a představitele puče hnát před Evropský soud-vražda policisty to je vrchol terorismu!