Krzysztof92
Krzysztof92

Paszporty ,,covidowe’’ już od 25 czerwca? UE chce zdążyć przed wakacjami

@Elkam To katolicki portal, tu powinny znajdować się artykuły o wierze, o Bogu, a nie polityka, media.
Krzysztof92

Bp Schneider apeluje: Módlmy się o… nawrócenie papieża

nawrócenie to zmiana myślenia, czyli potrafisz spojrzeć na bliźniego tak samo jak na siebie ? jeśli to rozumiesz, to rzeczywiście się nawróciłeś.
Krzysztof92

Bp Schneider apeluje: Módlmy się o… nawrócenie papieża

Dodałbym módlmy się również o własne nawrócenie, aby było sprawiedliwie.
Krzysztof92

Posąg Dzieciątka Jezus Płacze Krwawymi Łzami!

Ludzie podwójnej moralności to tacy, którzy nie potrafią przyznać się do zła, bo nikt nie jest bez grzechu, kim był Św Paweł ? zabijał chrześcijan, świętość polega na spojrzeniu na siebie w prawdzie, nie chodzi o czyny, czyny są zasługą Boga, jeśli ktoś myśli, że od siebie robi coś dobrego, to jest kłamcą. Wszyscy jesteśmy na tym samym położeniu, jedyne co możemy zrobić, to przyjąć prawdę o …More
Ludzie podwójnej moralności to tacy, którzy nie potrafią przyznać się do zła, bo nikt nie jest bez grzechu, kim był Św Paweł ? zabijał chrześcijan, świętość polega na spojrzeniu na siebie w prawdzie, nie chodzi o czyny, czyny są zasługą Boga, jeśli ktoś myśli, że od siebie robi coś dobrego, to jest kłamcą. Wszyscy jesteśmy na tym samym położeniu, jedyne co możemy zrobić, to przyjąć prawdę o sobie.
Krzysztof92

Góralska Pasterka

@yagu skąd to oburzenie ? to moje rejony, to znam.
Krzysztof92

Góralska Pasterka

W straconce :)
Krzysztof92

Gwiazda Betlejemska sfotografowana w Południowej Afryce dzisiaj wcześniej... niesamowite..

tylko takie wrażenie, ktoś kto zna się na fotografii wie, że rzeczywiście inaczej to wygląda, wystarczyło ustawić przysłonę i już cały efekt by znikł, zostałby mały punkcik
Krzysztof92

Sama wiara bez miłości nikogo nie zbawi

Pytanie co kto rozumie przez wiarę, bo można przez całe życie się okłamywać, żyć w kłamliwych myślach o Bogu, srogim, karzącym, będącym takim jak człowiek, a Bóg nawet Stalina na łożu śmierci pragnął zbawić jest o tym świadectwo jednej mistyczki. Bóg po upadku z utęsknieniem oczekuje powrotu człowieka, nigdy nie osądza, to jest prawdziwy wizerunek Boga, miłosiernego, to żebrak miłości. Podczas …More
Pytanie co kto rozumie przez wiarę, bo można przez całe życie się okłamywać, żyć w kłamliwych myślach o Bogu, srogim, karzącym, będącym takim jak człowiek, a Bóg nawet Stalina na łożu śmierci pragnął zbawić jest o tym świadectwo jednej mistyczki. Bóg po upadku z utęsknieniem oczekuje powrotu człowieka, nigdy nie osądza, to jest prawdziwy wizerunek Boga, miłosiernego, to żebrak miłości. Podczas egzorcyzmu Szatan powiedział, że do zbawienia człowieka wystarczyłoby poznanie 1% miłości Boga. Tylko miłość przemienia człowieka, tylko przyjęcie miłości.
Krzysztof92

3 dni ciemności - proroctwo świętych

Jeśli któryś święty mówi o tym to tylko dlatego, abyśmy wcześniej byli przygotowani, nawrócenie to podstawa, wewnętrzne nawrócenie.
Krzysztof92

Białoruś: liczne protesty w Mińsku. Na ulice miasta wyszło blisko 200 tys. osób - PCh24.pl

w Niemczech milion wyszło na ulice i nikt się tym nie zainteresował
Krzysztof92

Policjant przebrany za księdza zabija porywacza

strasznie podłe, dno człowieczeństwa, oby Bóg mu przebaczył temu porywaczowi, bo przez tych drani nie miał szans
Krzysztof92

Wspierając Trzaskowskiego, Konfederaci będą jak gęsi głosujące za przyspieszeniem Bożego Narodzenia. Będą pierwszym celem III RP

lub nie zagłosują w ogóle, lepsze to niż wybór " mniejszego zła " zło to zło.
Krzysztof92

Ksiądz Michał Misiak odchodzi z Kościoła katolickiego, chce być pastorem. "Powołaniem małżeństwo"

nie wilk, mnóstwu ludziom pomógł, wyciągnął z dna, ma wiele darów od Boga, oby więcej takich księży, jeśli się nie modlisz za niego ? to kto w tej sytuacji jest wilkiem w owczej skórze ?
Krzysztof92

Ksiądz Michał Misiak odchodzi z Kościoła katolickiego, chce być pastorem. "Powołaniem małżeństwo"

Szkoda, świetny ksiądz, rewelacyjnie odnajduje się w relacjach ludzkich, ludzie mu ufają. Brakuje takich kapłanów do których ludzie by przychodzili bez strachu.
Krzysztof92

Czy to wstęp do wojny...? Z POLSKI WYJDZIE ISKRA, KTÓRA PRZYGOTUJE ŚWIAT!!!

@MementoMori+++ Świetnie napisane, zgadzam się w pełni, to jest warunkowe, a przechodząc dalej, czy Apostołowie, których wybrał Jezus mieli z górki ? Tylko Jan nie zginął męczeńsko, kto wie czy, to na nas w pierwszej kolejności nie spadnie wybór stanąć po stronie Boga czy się zaprzeć, abyśmy dali przykład światu.
Krzysztof92

Brawo Polska: W Lublinie rusza produkcja leku na COVID-19

brak prądu pomoże ;)
Krzysztof92

Chrzest z pistoletem wodnym

To jest pokaz niewiary właśnie, ośmieszanie Boga :( cyrk dla ludzi bez wiary
Krzysztof92

Szczepionki koronawirusowe będą zawierać komórki poronionych płodów - dzieci

Czyli kościół powinien zdecydowanie się wypowiedzieć, że przyjmowanie tych szczepionek jest grzechem, bo niestety obserwując zachowanie niektórych osób tutaj, odnoszę wrażenie, że aż pobiegną po szczepionkę.
Krzysztof92

PILNE! Szokująca nowa ustawa "HR 6666" w USA? 14 mld szczepionek zaleje świat? Witek Rosowski z …

@Elkam jesteś poważny ? zablokowałeś mnie, bo zapytałem czy przyjmiesz szczepionkę ? Czy może to temat tabu ?