Mirecki
Mirecki

Jakby ktoś wybierał się do "kościoła" Morawieckiego

Biedna kobieta, czy oby to jest prawdziwa zakonnica.
Mirecki

Rzecznik KEP: nie ma mowy o spowiedzi wirtualnej bądź telefonicznej - PCh24.pl

Wszystko jest wprowadzane małymi kroczkami, we wszystkich państwach na całym świecie jak i w kościołach przez episkopaty. Pozatym ażeby antychryst zaczął panować, podobno muszą być zniszczone konfesjonały i spowiedź święta, tabernakulum z przeistoczeniem w czasie mszy świętej. 5G to jest na dzień dzisiejszy główny cel światowego rządu. Czyli satelity 42 tysiące łącznie w przyszłości jak i …More
Wszystko jest wprowadzane małymi kroczkami, we wszystkich państwach na całym świecie jak i w kościołach przez episkopaty. Pozatym ażeby antychryst zaczął panować, podobno muszą być zniszczone konfesjonały i spowiedź święta, tabernakulum z przeistoczeniem w czasie mszy świętej. 5G to jest na dzień dzisiejszy główny cel światowego rządu. Czyli satelity 42 tysiące łącznie w przyszłości jak i naziemne. Wtedy będą mieli pełną kontrolę ze skanowaniem twarzy i czytaniem z czytników z tatuaży ( cipów ) -czyli całkowite zniewolenie obywateli i pełna kontrola.
Mirecki

Kom. Marciniak-Nie jest naszym interesem wlepianie mandatów, ale jeśli ktoś rażąco narusza prawo..

Podobno w polsce prawo i sądownictwo opierają się na Konstytucji Art. 178 ust. Tylko czy te nowe prawa ustalane przez PIS są oparte na konstytucji. I skąd te mandaty i kary. (ART.228 Konstytucji). Wolność Obywateli-art. 30 Konstytucji. Arty. 52 Konstytucji- Wolność poruszania się . Oraz Art. 53 Konstytucji - wolność sumienia i wyznania. Niezgodne z prawem działanie władzy art. 77 ust. I …More
Podobno w polsce prawo i sądownictwo opierają się na Konstytucji Art. 178 ust. Tylko czy te nowe prawa ustalane przez PIS są oparte na konstytucji. I skąd te mandaty i kary. (ART.228 Konstytucji). Wolność Obywateli-art. 30 Konstytucji. Arty. 52 Konstytucji- Wolność poruszania się . Oraz Art. 53 Konstytucji - wolność sumienia i wyznania. Niezgodne z prawem działanie władzy art. 77 ust. I Konstytucji.
O jakim prawie tutaj się Mówi.
Całe te zamieszanie jest nie zgodne z Konstytucją.
Mirecki

Były "wikariusz Chrystusa" jest teraz tylko lewicowym aktywistą

O maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami wszystkimi którzy się do ciebie uciekamy i za wszystkimi grzesznymi którzy się do ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za masonów, żydów i nieprzyjaciół kościoła świętego i za wszystkich polecanych tobie.
Mirecki

Powszechna mobilizacja

Święty Ojciec Pio nie wypuszczał różańca z dłoni aż do śmierci. Matka Boża zawsze ukazywała sie z różancem i to jest najwieksza broń na złego. Tutaj nie pomogą rakiety i pięść Bokserska.
Mirecki

Powszechna mobilizacja

Walczymy o MIŁOŚĆ , WIARĘ I NADZIEJĘ. Nadzieii nie ma w szczepiącej na coś co nie istnieje. Tylko o walkę ze złem -przez modlitwę -RÓŻANIEC. O czym mówią księża egzorcyści. np. Ksiądz Piotr Glas. Chcą nas wszystkich szczepić. Najlepiej taką szczepionką która uniemożliwi nam posiadanie dzieci. I naszym dziecią aby też nie miały dzieci itd. i pełną kontrolę nas wszystkich. Dla Bila Gates i tym …More
Walczymy o MIŁOŚĆ , WIARĘ I NADZIEJĘ. Nadzieii nie ma w szczepiącej na coś co nie istnieje. Tylko o walkę ze złem -przez modlitwę -RÓŻANIEC. O czym mówią księża egzorcyści. np. Ksiądz Piotr Glas. Chcą nas wszystkich szczepić. Najlepiej taką szczepionką która uniemożliwi nam posiadanie dzieci. I naszym dziecią aby też nie miały dzieci itd. i pełną kontrolę nas wszystkich. Dla Bila Gates i tym podobnych to j życiowe motto.
Mirecki

Skandal Rząd zaszczepi wszystkich Polaków ujawnił Łukasz Szumowski.Czy szczepionki będą przebadane?

Szczepienia to przede wszystkim zarobek pewnej grupy ludzi i to bardzo duże pieniądze-tutaj o nic więcej nie chodzi dla nich liczy sie tylko kasa.
Mirecki

Min. Szumowski: Będziemy żyć z epidemią dopóki się wszyscy nie zaszczepimy - PCh24.pl

Apokalipsa świętego jana 13

16 9 I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt …More
Apokalipsa świętego jana 13

16 9 I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć10.
Mirecki

Biskupi piszą listo do premiera w kwestii limitów osób uczestniczących w obrzędach religijnych

MT-5, 13-16 Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, …More
MT-5, 13-16 Wy jesteście solą dla ziemi. Lecz jeśli sól utraci swój smak, czymże ją posolić? Na nic się już nie przyda, chyba na wyrzucenie i podeptanie przez ludzi. Wy jesteście światłem świata. Nie może się ukryć miasto położone na górze. Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu. Tak niech świeci wasze światło przed ludźmi, aby widzieli wasze dobre uczynki i chwalili Ojca waszego, który jest w niebie.

„Wy jesteście solą dla ziemi”. Sól symbolizuje czystość. Starożytni Rzymianie mówili, że jest najczystsza, ponieważ pochodzi od morza i słońca. Sól nadaje smak. Bez soli potrawa nie ma smaku, jest mdła, nieużyteczna. Soli potrzeba wprawdzie niewiele, aby obiad stał się smaczny; a jednak bez tej niewielkiej ilości traci smak. Sól jest także środkiem konserwującym, chroniącym od zepsucia.

Prawdziwi uczniowie Jezusa są solą ziemi. Jest ich mało, a jednak mają przeogromny wpływ. „Mała trzódka”, jak nazywa ich Jezus, przenika cały świat. Jednak sól może utracić swój smak. Jeżeli uczniowie Jezusa stracą miłość do swojego Mistrza, jeżeli będą uczniami w rejestrze, a nie w sercu, to ich wpływ na świat będzie znikomy.

Jednym z grzechów współczesnych uczniów i uczennic Jezusa jest grzech spokojnego życia. Ulegamy wygodzie, kompromisom, fałszywemu zadowoleniu czy złudnemu spokojowi. Jest to życie chrześcijańskie bez soli, bez smaku. Niczego nie mówi. Nikomu nie przeszkadza. Jest bojaźliwe, raczej uspokajające niż prowokujące. Oparte na ludzkich kalkulacjach i układach. Tymczasem chrześcijanin nie może być „nieszkodliwy”. Wiara powinna być wirusem, który zaraża, a nie szczepionką, która uodparnia, zobojętnia (A. Pronzato).

„Wy jesteście światłem świata”. Uczeń Jezusa staje się światłem w świecie, gdy najpierw sam czerpie ze źródła światła. Nie ma dwóch źródeł światła – z jednej strony Jezus, a z drugiej uczniowie. Jest tylko jedno Światło Świata i prawdziwe źródło światła, Jezus. Ale Jezus chce „świecić przez swoich uczniów”, którzy kontynuują Jego dzieło w historii. Stąd naszym zadaniem jest stawać się tak czystymi, przejrzystymi, by Jezus mógł „przez nas świecić”.

W mądrości wschodniej możemy przeczytać: „Kiedy zakwita kwiat lotosu, pszczoły z własnej woli zlatują się z wszystkich stron na zbieranie miodu”. Chodzi tylko o to, aby lotos zakwitł. Podobnie powinno być w naszym życiu. Jeżeli pozwolimy, by ono kwitło darami Jezusa - dobrem, życzliwością, miłością, mądrością, pokojem, nadzieją, radością – to nie będziemy musieli nic więcej czynić. Inni sami, jak pszczoły, przyjdą aby od nas czerpać.
Czy nadaję smak memu życiu i życiu ludzi, którym służę? Czy jestem świadkiem Jezusa w świecie? Czy raczej moje życie staje się powoli bezużyteczne, zwietrzałe, godne wyrzucenia i podeptania przez ludzi? Czy jestem światłem odbijającym Prawdziwe Światło czy raczej skupiam uwagę na sobie? Czym „kwitnie” moje życie?

A modlić się trzeba za największych nawet grzeszników, bo to jest obowiązek każdego naśladowcy pana Jezusa. Bo łatwo się modlić za tych którzy nam dobrze czynią.

O maryjo bez Grzechu pierworodnego poczęta. Módl się za nami wszystkimi którzy się do ciebie uciekają i za wszystkimi którzy się do ciebie nie uciekają a zwłaszcza za Żydów, masonów i nieptzyjaciół koscioła świętego. Amen.
Mirecki

Biskupi piszą listo do premiera w kwestii limitów osób uczestniczących w obrzędach religijnych

Polski episkopat - Zostawili swoje Owce na pastwę dla Wilków. Gdzie ci prawdziwi pasterze. Prawdziwy pasterz życie odda za swoje owce.
Mirecki

Przynajmniej raz: policjanci na próżno chcą rozgonić wiernych

Czy to się dzieje naprawde, czy to jest sen- koszmar.
Mirecki

Arcybiskup rzuca wyzwanie reżimowi koronawirusowemu

Walka dobra ze złem. J.R.R Tolkien ,,Władca Pierścieni część IV'' Globalna walka drogi Arcybiskupie zaczęła się końcowa walka.
Mirecki

Akcja "O Nawrócenie i Ustanie Epidemii" 12 kwietnia 2020 cz. 14

Wiara i modlitwa a nie strach.
Mirecki

Włoski hierarcha skrytykował „zawieszenie Mszy Świętych”: wolno iść na rynek, a nie wolno do kościo…

Nie rzucim ziemi skąd nasz ród. Z polski wyjdzie iskra która odbuduje nowy świat.
Odwagi pan Jezus na krzyżu pokonał juz wszelkie zlo.
Mirecki

[TYLKO U NAS] M. Bodasiński: Pan Bóg teraz oczekuje od nas szczególnie głębokiej spowiedzi i pokuty

Żeby iść do spowiedzi wystarczy być pół godziny w kościele przed mszą świętą.
Zazwyczaj jest ksiądz w konfesjonale, który czeka. Są kościoły wciąż otwarte i księża którzy spowiadają. Tylko właśnie trzeba wyłączyć ten propagandowy sprzęt tak zwany TV. I uwolnić się od niego najlepiej na zawsze. I zaufać panu Bogu. Bo jak w sercu jest strach, tam nie ma miejsca na wiarę i pana Boga. Media robią …More
Żeby iść do spowiedzi wystarczy być pół godziny w kościele przed mszą świętą.
Zazwyczaj jest ksiądz w konfesjonale, który czeka. Są kościoły wciąż otwarte i księża którzy spowiadają. Tylko właśnie trzeba wyłączyć ten propagandowy sprzęt tak zwany TV. I uwolnić się od niego najlepiej na zawsze. I zaufać panu Bogu. Bo jak w sercu jest strach, tam nie ma miejsca na wiarę i pana Boga. Media robią wszystko zgodnie z wytycznymi, aby siać strach. A tam gdzie jest strach tam nie ma miejsca dla Pana Boga. Skoro mają ustanowic Protentantyzm i nową religie to korzystajcie drodzy moi dopóki jeszcze są księża którzy spowiadają.
Mirecki

Szczepionki na koronawirusa za 18 miesięcy. Bill Gates wzywa do "globalnego wysiłku" - PCh24.pl

Szczepienia, ale zacząć od tych typu Bill Gatesa i reszcie i to podwójne dawki. Władcy tego świata, bogacze i milionerzy, a w sumie biedne dusze skrępowane żądzą władzy i pieniędzy, i wszelkich wyuzdań, nie wiedzą , czy udają że nie wiedzą, że zmierzają na własną zagładę-ostatni głos należy do pana Boga i jego Matki jak w przepowiedniach -Ona zmiażdży głowę wężowi i muzułmanie się nawrócą w …More
Szczepienia, ale zacząć od tych typu Bill Gatesa i reszcie i to podwójne dawki. Władcy tego świata, bogacze i milionerzy, a w sumie biedne dusze skrępowane żądzą władzy i pieniędzy, i wszelkich wyuzdań, nie wiedzą , czy udają że nie wiedzą, że zmierzają na własną zagładę-ostatni głos należy do pana Boga i jego Matki jak w przepowiedniach -Ona zmiażdży głowę wężowi i muzułmanie się nawrócą w czasach ostatecznych. Ona nie opuści swoich.
Proponuje obejrzeć Władcy Pierścieni- Tolkiena -dla przypomnienia i pociechy-Zło nigdy nie zwycięży dobra.
Mirecki

Resurrexit!

Mamy Episkopat polski, tylko ilu z nich tak naprawde wierzy. Bez Wody święconej, bez adoracji najświętszego sakramentu i Krzyża. Ile zamknęli kościołów. Dobrze by było zacząć modlić się za tych zbłąkanych Biskupów. Taki masowy szturm do nieba.
Ażeby się nawrócili tak jak Kmiecic w Potopie Sienkiewicza.
Mirecki

Salvini chce otwarcia włoskich kościołów na święta Wielkanocy. "Kraj potrzebuje ochrony wiary" […

Może przemówi do ludzkich sumień-Brawo więcej takich odważnych ludzi.
Mirecki

[NASZ TEMAT] Ks. bp A. Galbas: Ten czas jest ciężki także dla duchownych. Całą swoją pasterską …

Kochani to wszystko musi sie wydarzyc. Kościół musi się oczyścić z fałszywych kapłanów. Prawdziwi pasterze jak Jan Paweł Lenga, który głosi nauki Boże bez lęku i z wiarą, pokazuje nam drogę którą mamy iść. Jeżeli pan Bóg jest z nami to któż przeciwko nam. Święty Maksymilian Maria Kolbe. Powiedział przed samą druga wojna światową ,, Wszyscy wiemy że coś się szykuje na świecie. Ale co oni nam mogą …More
Kochani to wszystko musi sie wydarzyc. Kościół musi się oczyścić z fałszywych kapłanów. Prawdziwi pasterze jak Jan Paweł Lenga, który głosi nauki Boże bez lęku i z wiarą, pokazuje nam drogę którą mamy iść. Jeżeli pan Bóg jest z nami to któż przeciwko nam. Święty Maksymilian Maria Kolbe. Powiedział przed samą druga wojna światową ,, Wszyscy wiemy że coś się szykuje na świecie. Ale co oni nam mogą zrobić , Najwyżej tylko nas zabić. I takiej wiary nam potrzeba.
Mirecki

Szalony kościół niemiecki proponuje Komunię na wynos

Tylko czy on jest prawdziwym kapłanem, jak nie jest to i komunie nie są prawdziwe. Oby tak było.