언어
Traper

Przygotowywana po cichu nowa msza ekumenicza będzie Ohydą Spustoszenia !

@Quas Primas; przecież wyraźnie mówi, że zniosą Najświętszą Ofiarę. Już to Franek przygotowuje na najbliższy rok, bo "szykują" wspólne modlitwy z protestantami! Jest już w Hiszpanii (podobno) konsekrowana katedra do tych celów. O tym pisano na Glorii wiele miesięcy temu.
Traper

"Kwestia aborcji to nie jest kwestia religijna, to jest kwestia USG, naukowa"- rzecznik Episkopatu …

Skąd ci biskupi biorą idiotów na swoje stołki? Gdzie ci księża pobierali nauki i jacy z nich są wierzący? Wierzą, ale nie w Boga!
Traper

Newsweek ostrzega: nie dawajcie Polakom broni do ręki!

To dlatego TERAZ ukazują się w sieci i w telewizjach innych krajów filmiki, pokazujące jak to POLACY są faszystami i mordują obcokrajowców (pokazali nam ten międzynarodowy spisek autorzy: cw24tv nr 259 you tube). Oczywiście NIKT z "polskiego" rządu nie raczy poszukać tych kłamców szkalujących nasz NARÓD i zrobić z nimi porządek.
Traper

EPISKOPAT POLSKI na Konferencji prasowej OGŁASZA - Centralne obchody jubileuszu 500-lecia Reformac…

Polak będzie suspendował każdego kapłana, który ośmieli się coś powiedzieć przeciw "nachodźcom islamskim". Tak się wypowiedział do Tygodnika Powszechnego. Sprawdźcie sobie, pozdrawiam.
2 명 더 보기
Traper

EPISKOPAT POLSKI na Konferencji prasowej OGŁASZA - Centralne obchody jubileuszu 500-lecia Reformac…

Jakim prawem? Kogo ci biskupi "polscy" reprezentują? Będą ZDRAJCY obchodzić rocznicę kolejnego MORDU NA CHRYSTUSIE I JEGO MISTYCZNYM CIELE!
5 명 더 보기
Traper

Rafalska: Polska unijnym liderem w walce z ubóstwem

Spadek bezrobocia, bo np. każą bezrobotnym bez prawa do zasiłku przyjeżdżać na własny koszt do urzędów pracy, aby się podpisali (bez żadnej propozycji pracy), więc ci bezrobotni po prostu się wyrejestrowują, albo nie przyjeżdżają (nie mają za co) i zostają wykreślani z ewidencji.
Traper

Rozmowy niedokończone: Poszkodowani przez banki cz.I

Rząd (i p-rezydent) wysługuje się bankom, a o Naród Polski w ogóle nie dba.
Traper

Informacje Dnia 13.10.2017 [20:00]

Prezio Kaczyński! Przyznaj się WRESZCIE, dlaczego ONA jeszcze nie siedzi? Chodzi o to, abyśmy dalej słyszeli tylko o chandryczeniu się w tej sprawie, a "pod stołem" przepychacie ustawy przeciwko Narodowi Polskiemu? Jeśli ktoś z podejrzanych uchyla się od zeznań, natychmiast policja doprowadza go przed sąd. Nie dotyczy to tylko nacji chazarów. Oni mogą wszystko!
Traper

Ks. Lemański : Jezus potępi uczestników ,,Różańca do granic''

Ten pastorek i żydek w jednym niech siedzi cicho! Niech się zastanowi, jak jego Jezus przywita po śmierci i zacznie wreszcie pokutować!
Traper

Prezydent ochroni dzieci przed niechybną śmiercią!

Baju, baju! Podpisze, bo wie że PIS nie uchwali! Może niech się wypowie, kiedy zlikwiduje ustawę o obowiązkowych szczepieniach dzieci tego Narodu! Na pewno dzieci z innych nacji nie są szczepione, a jeśli tak - to specjalnymi szczepionkami.
Traper

Rynek medialny ich matki i ich ojcowie

Cóż tu się dziwić. Przecież u nas rządzą dzieci i wnuki naszych prześladowców. Dlatego pozwalają haniebne obrażać Polaków - i przedtem i teraz!
Traper

Różaniec do granic Tylicz 07.10.2017

Piękne Sanktuarium w Tyliczu, piękne Dróżki Różańcowe z Golgotą w połączeniu z okazaniem wielkiego patriotyzm osób, które wykonały to Dzieło, piękne cytaty dot. miłości Ojczyzny! Byliśmy tam, widzieliśmy, warto tam pojechać. Tylko 6 km od Krynicy.
Traper

Maryjo, pomóż nam w walce z islamem - jak pod Lepanto!

... nie tylko w walce z islamem, ale także o nawrócenie rządzących nami OKUPANTÓW, aby wycofali swoje mordercze ustawy, zwłaszcza te ostatnie o przymusowych szczepieniach całego NARODU (z błahego, wymyślonego przez nich powodu), wycofali ustawę o możliwości strzelania do NARODU jak do kaczek na łowach. O to też musimy się modlić!!! Niech przestaną służyć wrogom naszego NARODU i przestaną NASZĄ ZIEMIĘ przekazywać "pokojowo" w ręce obcych!!! Amen.
2 명 더 보기