Język
Traper

Grzegorz Braun: ustawa 1066 na ratunek " demokracji ".

Rządzący drażnią Polaków na całego, wprowadzają na wszystkich szczeblach bzdurne przepisy, mające na celu gnębić Naród - uważam, że chcą nas wyprowadzić na ulice i strzelać do nas jak do kaczek rękami obcych wojsk.
Quia angelicis choris lubi to. 
Traper

"Senior plus"

"Leki 75+" do bujda na resorach! Bajki dla idiotów!
Fidelium traditioni lubi to. 
Traper

"Senior plus"

Tam będą seniorom wtłaczać nauki, że szczepienia to bardzo dobre leki, zwłaszcza dla nich, a jak się zaszczepią, wszyscy szybko pomrą i rządowi zostaną emerytury, które rozdadzą przybyłym ze wschodu. Dobry pomysł - dla rządu!
Bos016 lubi to. 
Traper

Co z polską recepcją Amoris laetitia? „Są trudności interpretacyjne” – ujawnia arcybiskup Hoser - …

Ks. biskup, od kiedy został emerytem, coraz więcej gaf popełnia: w szczepieniach itp. itd. Może skleroza go dopadła?
Traper

PILNE: Oświadczenie Arcybiskupa Metropolity Krakowskiego

Czcigodny biskupie! Ten ogromny ból i żal powinieneś czuć, jak słyszysz te herezje wypowiadane przez Franka! Polskojęzyczni nasi biskupi nie mają odwagi powiedzieć prawdy. Że też oni wszyscy tacy sami!
W służbie Prawdy lubi to. 
Pokaż 2 polubinia więcej.
Traper

[TYLKO U NAS] A. Macierewicz: Brak ciągle głosu polskiego MSZ w sprawie amerykańskiej ustawy dot. …

rządzący nami już dawno dogadali się z żydami amerykańskimi - ciągle przecież spotykali się tam bez świadków: prezydent, premier, zca ministra spraw zagranicznych - NA PEWNO JUŻ DAWNO NAS SPRZEDALI! Dlatego taka cisza, jakby się nic nie działo. ONI mają swoje miliony na codzienne życie, a NARÓD - przecież to nie sprawa rządzących!!!
Traper

Premier Mateusz Morawiecki o otruciu Skripala: Wzywamy Rosję, aby udzieliła odpowiedzi!

A TEN wzywający kim jest, że tak bardzo się wydziera? Podobno ma rządzić w NASZYM KRAJU, a nie wtrącać się do innych!
Traper

Prymas Polski o antysemityzmie: to zło moralne i grzech

TEN też ma korzenie żydowskie? Tak bardzo dba o żydów, muzułmanów? U SIEBIE nie widzi grzechu zdrady BOGA poprzez świętowanie rozboju w KK przez Lutra i jemu potomnych? Niech najpierw SAM pójdzie do spowiedzi.
Vittorio,Andreas lubi to. 
Traper

Biskupi apelują do rządu o zakaz zabijania dzieci

Antysemityzm to także uprzedzenie wobec innych "semitów". Gądecki jest z pochodzenia żydem, więc wciąż o żydach gaworzy.
Traper

Rzecznik KEP: biskupi zachęcają do uczestnictwa w wielkopostnych nabożeństwach

Zamiast "zachęcać" niech dadzą przykład sami, także ten rzecznik niech pokaże, jak się modli. I przestanie się wciąż uśmiechać, bo mnie mdli!!!
Weronika.S lubi to. 
Traper

Mądre wystąpienie Prezydenta Andrzeja Dudy

Jego pokolenie nie ponosi odpowiedzialności, ale ojcowie, dziadowie, pradziadowie obecnie rządzących - na pewno tak!!!
Traper

Przegrywamy z rakiem

@biniobil; prasa w Polsce nie jest polska! Podaje nam to, co chce nam podawać, a nie prawdę. Piszesz prawdę - jesteś ruskim trollem, niesamowite!
chemikus lubi to. 
Traper

Episkopat ostrzega katolików: suspendowany ks. Natanek sprawuje świętokradzkie Msze i udziela …

kiopol; Proponuję - zajmij się sektą np. Lubawitsch, dlaczego jest propagowana, zapraszana do polskiej telewizji, przedstawiana z obecnie nami rządzącymi itp. itd. skoro jej członkowie uważają gojów (i islamistów także) za dzieci diabła! Dlaczego Rydzyk zaprasza do katolickiego radia niejakiego Danielsa, żyda, który robi krecią robotę w Polsce!
Traper

Przegrywamy z rakiem

@ biniobil; Polska od dawna nie jest NASZA. Nas degradują do roli parobków. Właśnie sprzedają kopalnię Krupiński brytolom za marne pieniądze. CI robią TO SAMO co TAMCI, tylko jeszcze szybciej. Nie mają dużo czasu!
Traper

Przegrywamy z rakiem

Czy nie widzicie tego, że obecnie nami rządzący mają jeden cel - zlikwidować Naród, a na jego miejsce... sami sobie dopowiedzcie. Polska jest podobno miejscem przeznaczonym dla innego narodu, nie dla Polaków!!!
Rafał_Ovile lubi to. 
Traper

Ryszard Czarnecki: Atakują nas, bo Polska jest coraz silniejsza

panie Czarnecki - w której dziedzinie Polska jest "coraz silniejsza"? Bo daje za darmo Ukraińcom gaz (Rosja kurek odcięła), a Ukraińcy prześladują mniejszości narodowe, plują na Polaków, burzą w Kamieńcu Podolskim zamek polski itp. itd.???
Bo podlizuje się żydom, a poza naszymi plecami dogaduje się z nimi, jak skutecznie "ogolić Polaków", a tamtym dać nienależne im miliardy? Bo "na zawołanie"
Więcej
antonio 64_64 lubi to. 
bielas lubi to. 
Traper

Czarnecki: Sygnał z Waszyngtonu dla Polski. Najlepszy z możliwych!

pierdoły Czarneckiego... a myśleliśmy, że Trump powiedział, iż nie podpisze uchwały dot. największego rozbójnictwa na mojej Ojczyźnie i naszych Rodakach. Cóż tu się dziwić, przecież "GZP" należy do Sakiewicza!!!
osdamen lubi to.