TruePeter
TruePeter

Kráľovná pokoja 25. júla 2020: Láska vždy víťazí

Fujtajble s demonem!!!Exorcista a známý kněz Martin Malachi,důvěrník třech papežů,osobní rádce kardinála Beia,autor mnoha excelentnich knih o Církvi Sv.jasne prohlašuje že Medjugorje je Satanské zjevení!!!!!
TruePeter

Biskup Schneider: Dotýkanie sa eucharistie v rukaviciach je ako keby o bol odpad

Ad Kallistratos.Zavri tu svou heretickou tlamu,nebo Ti ji přijedu rozbiiit!Do pekel táhni,modernistická zednářská obludo!!!Ecce Cruces Dominii!!!
TruePeter

Biskup ruší krstných rodičov pri krstoch a konfirmáciach

Ad Kallistratos..kněz té nezachranii,Ty podelany Bergoglofile a heretiku,pokud nežije v souladu s Písmem a tisíciletou tradici Církve - jako napr.biskup Vigano,Burke - a ne té policejní OSN homofilni organizace,co pravou Kristovu Církev zničila a kazdodenne ničí...Tahnii už konečně do prdele!!!Když si slepý a hluchý,spadnou do jámy a zavři tu heretickou hubu!!!
TruePeter

Bláznivý kňaz robí módnu prehliadku (video)

Sv.Frantisek z Assisi praví:A nepošle jim pro
svého pastýře,ale Pastýře Hubitele
- jsi pochop Hubitele - vezme té s sebou navěky do pekel.. tj..František Bergolio..
TruePeter

Bláznivý kňaz robí módnu prehliadku (video)

Ad Kallistratos.Táhni do prdele,Satane..Už Tu nepiš,nebo Té zablokují...!!!
TruePeter

Boží slovo na den 8.7. A.D.2020

Ad Kallistratos Zavřete tu svoji heretickou tlamu a pište příspěvky raději do Katolickeho týdeníku...Modernisty by měly hned mazat!
TruePeter

Svätá omša k 39. výročiu zjavení, 25. 6. 2020 »» (aktuálna homília) »» tlmočené

Tam se ale žádná Panna Maria nezjevuje....jste asi fakt slepí,že to nevidíte....Panna Maria řekla Conchite v Garabandalu v roce 1963 v druhém poselství...."Dostáváte má poslední varování"...!!!!
TruePeter

Úrad liturgických slávení Najvyššieho veľkňaza. Prijímanie prijaté na jazyk a pri kľačaní. Je pre …

Tady s tiim dotyčným na fotkách bych moc nemachroval,pane Anton....!!!Přečtěte si prohlášení archibiskupa Vigana a A.Schneidera o falešné církvi..!
!!!
TruePeter

Radomír Malý: Rozklad katolické nauky od II. Vatikánského koncilu

Ad Dudko...Veďte ten svůj satanský dialog se světem a skončíte v pekle...!Divim se Vám,že tu instituci,která propaguje Celosvětovou vládu a prasii se s kde kterým satanistou,heretikem a atheistou ještě považujete za Katolickou Církev....Hlavně si pichnete vakcínu s nanomikrocim,ať Vám to ti"zbožní"biskupové"nakaazi z kazatelny!!!
TruePeter

Toto čo dokázal spišský biskup Š. Sečka sa ani Štb-ákom a boľševikom zrealizovať nepodarilo. Na …

Ad Kallistratos...sem Vám již psal,že si máte číst jen Katolické noviny a knihy Thdr.Tomase Haliika...s duchovním debilem se člověk nedomluví!!!
TruePeter

Toto čo dokázal spišský biskup Š. Sečka sa ani Štb-ákom a boľševikom zrealizovať nepodarilo. Na …

Když tam mají takového s'eefiika,tak se jim vůbec nedivte.....!Přečtěte si poselství Kateřiny Emerichove o dvou Církvích..
TruePeter

Slovensko má nejméně koronavirů díky zasvěcení PMarii od některých biskupů

Medjugorje je jasne démonická...řekl to i hajný Las'ut z Turzovky...stačí mít oči,bezbřehý ekumenismus a la Wojtyla v Assisi,který by se spojil klidně i se satanisty,neschválení mostarskeho a dalšího biskupa z BIH a hlavně lživé tvrzení VIcky,že před Bohem jsou si VSECHNA náboženství rovná a islám má stejnou hodnotu jak "katolicismus".Schválně nepíší krest'anstvi jelikož pod pojmem krest'anstvi …More
Medjugorje je jasne démonická...řekl to i hajný Las'ut z Turzovky...stačí mít oči,bezbřehý ekumenismus a la Wojtyla v Assisi,který by se spojil klidně i se satanisty,neschválení mostarskeho a dalšího biskupa z BIH a hlavně lživé tvrzení VIcky,že před Bohem jsou si VSECHNA náboženství rovná a islám má stejnou hodnotu jak "katolicismus".Schválně nepíší krest'anstvi jelikož pod pojmem krest'anstvi si dnes každý představuje cokoliv...vzdyt'kazdy at'si věří v co chce a Určitě bude spasen hlasa' krest'an "Tomáš Haliik
TruePeter

*KAUZA: "o.Juraj Vittek"

Ani kongregace pro Boží kult nemá právo měnit slova Ježíše:"Přede mnou poklekne každé koleno na nebi,NA ZEMI etc...proto v tradiční msi žádná možnost ve stoje není natož na ruku podle Luthera!!!😵🤯Lidé,už jste i tady přišli o rozum...Papež nemá právo měnit NAUKU ani VIIRU....!!!!!
TruePeter

Na sviatok Najsvätejšieho Kristovho Tela a Krvi vyšla kniha: Orol zo žakovskej fary

Vazal libaceno migrantů a syn ducha synkretismu ..Necht'si přečte nejnovější vyjádření ARCIBISKUPA Vigana!
TruePeter

Apoštolský nuncius Bosny a Hercegoviny slúžil v Medžugorí sv. omšu na sviatok Zoslania Ducha Svätéh…

A co jako..?Nebud'te naivní,je také zednář..Spíš by měl zajistit procesi s Božím tělem...radši podporuje v Itálii demonstrace proti rasismu....!
TruePeter

Pred kamerou: Verný vo Fatime zneužívaní (Video)

Kněží věrní Luciferovi na Petrove stolci...
TruePeter

o.Ivan Španík: "Bratom kňazom, všetkým ľuďom dobrej vôle, nebojte sa!"

MNOHO KNEZI,BISKUPU a KARDINALU jde cestou zatracení a bere s sebou MNOHO duši..řekla Panna Maria Conchite...a to bylo v roce cca 1963..Opravdu jste tak nevidomí,že si myslíte,že v roce 1963 to bylo ve světě a v Církvi duchovně stejně jak dnes...?Popř.horsi...?!Ano,nebojte sa,cesta do pekel s modernymy duchovními je dosti široká...
TruePeter

Kniha Pravdy o neúcte k Eucharistii.

Ad Kallistratos...Doporučuji Vám změnit si přezdívku na Satanstratos!
TruePeter

Kniha Pravdy o neúcte k Eucharistii.

Tak duchovne tupého člověka jsem již dlouho neslysel....běžte si číst raději Respekt a Lidové noviny
TruePeter

Kniha Pravdy o neúcte k Eucharistii.

Ach jo,chápe to vůbec někdo,že tato situace s prijmanim na ruku jen strhla roušku obludnosti a polovic'atosti Nové Mše...!Panna Maria nikdy nechtěla Novou msi ani Ježíš ani andělé v nebi...Otec Pio ji odmítl sloužit....respektive krátce před smrtí v slzách "pod dohledem"nadřízených ji odsloužil,avšak bylo vidět,jak trpí...!!