Język
Wyświetlenia
4,7 tys.
Rafał_Ovile 98 3

„W Szwecji wybuchnie wojna domowa”! Szef policji: „Ratujcie nas”! Polska wyśle armię?

„W Szwecji wybuchnie wojna domowa”! Szef policji: „Ratujcie nas”! Polska wyśle armię?
Cze 28, 2017 NewsWeb.pl

Wstrząsające informacje docierają ze Szwecji. Szef tamtejszej policji, Dan Eliasson, apeluje o pomoc, bo – jak twierdzi – jego policjanci „nie są w stanie powstrzymać chaosu w kraju”. Eliassona cytuje portal Reporters.pl, o sprawie informował też szwedzki expressen.se

Jak pisze Reporters.pl, powołując się na ekspertów ds. sytuacji kryzysowych, to tylko kwestia czasu, gdy Szwecji będzie niezbędna pomoc humanitarna sił zagranicznych.

Szwecja to jeden z najbardziej zislamizowanych krajów Europy. Szacuje się, że w ciągu najbliższej dekady etniczni Arabowie i Afrykańczycy przewyższą populację rdzennych Szwedów.

W dramatycznym apelu szef szwedzkiej policji Dan Eliasson przyznał, że siły szwedzkie nie są w stanie powstrzymać chaosu w kraju. „Pomóżcie nam! Pomóżcie!” – apelował. Kierował się do – jak mówi – „wszystkich pozytywnych sił w kraju”. Nie ma jednak wątpliwości, że skrajnie lewicowe i poprawne politycznie społeczeństwo, będące w większości, nie będzie w stanie się obronić.
Dan Eliasson podczas konferencji

Dalej rzeczony portal informuje, że aż 80 proc. sfrustrowanych policjantów rozważa odejście ze służby. Dodatkowo w galopującym tempie rośnie ilość stref „no-go”, czyli miejsc i dzielnic w Szwecji niebezpiecznych do tego stopnia, że nawet stróżowie prawa nie mają tam wstępu.

Ilość gwałtów, rozbojów, napadów i strzelanin również rośnie u naszych sąsiadów zza Bałtyku bardzo szybko – właściwie z roku na rok. Szwecja, a zwłaszcza Sztokholm czy Malmoe, są dziś postrzegane jako jedne z najbardziej niebezpiecznych, opanowanych przez obcych kulturowo przybyszów, miejsc w Europie. A przecież w leżą w do niedawna spokojnej, słynącej z dobrobytu Szwecji.

„Obawiam się, że to koniec dobrze zorganizowanego, spokojnego, egalitarnego społeczeństwa Szwecji, jakie znamy z przeszłości. Nie będę zdziwiony jeśli wkrótce wybuchnie tam wojna domowa. W niektórych miejscach – można uznać – że już wybuchła” – powiedział ekspert ONZ ds. sytuacji kryzysowych Johan Patrik Engellay – kawaler najwyższe szwedzkiego Orderu Serafinów.

Z kolei Magnus Ranstorp, analityk ds. terroryzmy Szwedzkiej Akademii Obrony Narodowej, stwierdził w swoim raporcie: „Na niektórych obszarach ekstremiści przejęli kontrolę. Zagrożone są podstawowe normy sprawiedliwości i spokoju społecznego. Policja się rozpada i jest coraz gorzej. W Szwecji mamy do czynienia z katastrofą”.

reporters.pl/…/w-szwecji-wybuc…

Napisz komentarz …
W Portugalii skradziono duże ilości amunicji, granatów i ładunków wybuchowych, które mogły trafić w ręce dżihadystów

Kilka dni temu lokalne media zaczęły pisać o poważnej kradzieży, do której doszło w portugalskiej bazie wojskowej w Tancos. Informacja ostatecznie została potwierdzona przez Ministerstwo Obrony, choć armia nie chciała, aby sprawa wyszła na światło dzienne i próbowano zataić … Więcej
Rafał_Ovile lubi to. 
Nemo potest duobus dominis servire ! wspomniał ten post w Inwazja islamu pustym Koniem Trojańskim żydowskiego terroru.
WE FRANCJI STAN WOJENNY, SZWECJA PŁONIE, NIEMCY - POTOP MUZEŁMŃSKI.. A POLSKA SPROWADZA DZICZ MUZEŁMAŃSKĄ W SWOJE GRANICE..
.
Ks. dr hab. Piotr Natanek - Co będzie, jeśli w Europie dozbroją Arabów?


www.youtube.com/watch
..
Inwazja islamu pustym Koniem Trojańskim żydowskiego terroru

Wzrasta uzasadnione podejrzenie,

że
muzułmaninie ze swoim prymitywem i zbrodniczą naturą

są Koniem Trojańskim
żydostwa.

Że po masowym wpuszczeniu ich do Europy

będą nas terroryzować i mordować,


a żydzi będą nimi sterować,

czyli być drugą ręką lub, jak to się mówi, będą sterować samochodem z tylnego siedzenia.

UWAGA TYLK… Więcej
peccatoribus
Polacy sa bardziej wierni Chrystusowi i Matce Bożej niż ...Kościołowi a na pewno nie ufają "do końca" KEPowi! Zlikwidować w Credo zawołanie "wierze w jeden powszechny i apostolski Kościół", bo teologicznie jest to całkowicie nie uzasadnione, wystarczy "wierze w jeden chrzest na odpuszczenie grzechów".Teraz kiedy w Kościele pojawił się tzw. "ekumenizm" i "dialog międzyreligijny", a w mowach wielu … Więcej
Rafał_Ovile
VRS Wnioskuje, więc że pisząc wcześniej "podąży Pan za nimi (C4) dalej w rejs na Titanicu," zakładam że Pan sam płynie na "Titanicu" deklarując bezwarunkową zgodę na kierunek jakim płynie obecny sternik. Ponieważ Pan całkowicie wyklucza że jest inny sternik o czym sami marynarze poinformowali że część załogi o innym sterniku mówi. Z wyjątkiem od postawy tych ostatnich ponieważ oni nie chcą mieć … Więcej
VRS
@Rafał_Ovile

1. Nie dogadamy się. Piszę Panu że promuje Pan bzdurę, sprzeczną z Tradycją i historią Kościoła oraz zdrowym rozsądkiem tj. że urząd Piotrowy można podzielić między kilka osób (to może jeszcze całą komisję jak w Brukseli powołajmy) a Pan na to że to nie bzdura, bo ww. pogląd głosi w imieniu "papieża emeryta" abp Gaenswein. Pozostaję przy swoim.
2. Acha, czyli rozumiem że wg Pana "… Więcej
Niektórzy "uchodźcy" mówią o Was o całej europie zachodniej że jesteście idiotami...

Co święci mówili o islamie?

ANTYPOLONIZM !!! - Ks. Roman Kneblewski. i WSZYSTKO JASNE.

dla niektórych:

tatary,

turki,

żydzi,

czy inne pogańskie heretyki najważniejsze..

i tu nie ma co dyskutować... to jest fakt..

..
Rafał_Ovile
VRS Proszę czytać moje komentarze. Abp Ganswein powtórzył to co powiedział Papież Benedykt XVI [patrz komentarz poniżej]. Papież chyba Pana obchodzi?
2. Nie wiem do jakiego okresu się Pan odnosi ale n.p. lata 50-60-70 jeszcze cechowała ludność rdzenna europejska.
VRS
@Rafał_Ovile

1. Przepraszam, ale co mnie obchodzi co powiedział abp Gaenswein (nb. osoba innymi wypowiedziami np. o "najgorszym dniu pontyfikatu Benedykta" skompromitowana)?
2. Zakładam że doskonale Pan wie że kryterium pochodzenia rasowego, zwłaszcza tak mętnie określone jak "rdzenni europejczycy" póki co jeszcze nie tworzy żadnej cywilizacji.
Rafał_Ovile
Jaro78 rozumiem... Próbował Pan już...? Z jakiej odległosć jest celna?
Rafał_Ovile
VRS 1. co się z Panem dzieje? Przecież "po pół Urzędu" zapowiedział Abp. Ganswein oficjalnie i publicznie na podstawie oficjalnych dokumentów Papieża widocznych na oficjalnej stronie Watykanu.
2. Jedną stroną są obcy kulturowo imigranci szczególnie członkowie sekty islamskiej a drugą stroną są rdzenni europejczycy zamieszkujący Europę, w tym katolicy.
Jaro78
@Rafał_Ovile Nie chciałbym, żeby mnie broń zawiodła w krytycznym momencie !!!
Jaro78
Mój komentarz na ten temat to broń bez wymaganego pozwolenia - bardzo skuteczna łeb urywa

Rewolwer CP Uberti Remington 1858 New Army 44 8''
VRS
@Rafał_Ovile

"Kardynałowie uwzględnili istnienie problemu w liście, który istnieje"
Jakiego problemu? Że mamy dwóch papieży czy że mamy po pół papieża ("podzielony urząd") w każdym papieżu? Przecie to idiotyzm i kardynałowie nic takiego w liście nie uwzględnili. Benedykt albo zrezygnował, albo nie zrezygnował. Tworzenie jakiejś podzielności: papież aktywny - papież bierny, papież "robiący raban"… Więcej
Rafał_Ovile
VRS 1. Kardynałowie uwzględnili istnienie problemu w liście, który istnieje i od którego się odcięli. Więc zarzut wobec analogicznego podejścia jest chybiony. "Bujdą" jest uciekanie od realnego problem do świętego spokoju...
2. Wojna współczesna nie charakteryzuje się historycznymi schematami. Tym bardziej wojna cywilizacyjna, która może mieć n.p. oblicze walki demograficznej, informacyjnej, … Więcej
yaphet lubi to. 
yaphet
Będziemy się przyglądać i podjadać popcorn.
VRS lubi to. 
Dobrze pojmowany nacjonalizm jest cnotą. Tuba Cordis Podajemy za TV Trwam, która Marsz Niepodległoś…

Tajny dokument Bundeskriminalamt-u i kampania kłamstw Merkel

Nie będzie żadnych zamachów, tj. [---] jak chodzi o prasę i opinię publiczną należy zawsze i wszystkiemu zaprzeczać.

RAM
Date: 21 giugno 2017Author: ramgeopoliticadintorni
Policja niemiecka nakazuje: Nie mówić prawdy na temat … Więcej
Wojciech Cejrowski - Islamiści chcą zniszczyć Europejską Kulture

UWAGA TYLKO DLA DOROSŁYCH: ISLAMSKA PEDOFILIA, ZOOFILIA, NEKROFILIA !

POKAŻCIE TO TYM BISKUPIKOM OD SIEDMIU BOLEŚCI !!!

I KAŻDEMU INNEMU JUDASZOWI SPROWADZAJĄCEMU TĄ ISLAMSKĄ, DIABELSKĄ RELIGIĘ DO POLSKI !!


www.eprudnik.pl/co-powinnismy-w…

NAJPIERW NIECH WYRZEKNĄ SIĘ DIABŁA I WSZYSTKICH SPRAW JEGO !… Więcej
VRS
@Rafał_Ovile
"Nawet Kardynałowie w swoim liście odcinając się od podzielonego Urzędu uznali, że takowy istnieje. A Panu dalej nic nie wiadomo?"
----
To nie mój problem że uwierzył Pan w piramidalną, modernistyczną bujdę na resorach pod hasłem "Podzielony urząd Piotrowy", sprzeczną nie tylko z zasadą prymatu papieża (jednego), ale również ze zdrowym rozsądkiem, i doszukuje się, tu i ówdzie, jej … Więcej
Quas Primas lubi to. 
22Cecylia lubi to. 
Rafał_Ovile
Stonka Ziemniaczana da się powstrzymać islam jeśli wypowie się wojnę obronną (3 etapową).
Stonka Ziemniaczana
To pierwszy etap. Potem będzie przejęcie administracji. Potem nastąpi głód bo ciapaci pracować nie umieją. Najgorszym scenariuszem jest przejęcie przez nich sił zbrojnych.
Moim zdaniem idzie to w kierunku konfrontacji i powstrzymać się tego już nie da.
andyv1961 lubi to. 
Inwazja islamu pustym Koniem Trojańskim żydowskiego terroru

+Laudetur+Iesus +Christus+

Obecne przerażające obrazy wschodniej szarańczy szturmującej opuszczone posterunki Przedmurza chrześcijaństwa nastawiają nas na to, że te wszechobecne obrazy diabolicznych gwałtów muzułmańskich dokonywanych masowo na innowiercach, a które lada chwila staną się i naszym europejskim udziałem, będą dziełem … Więcej
Rafał_Ovile
VRS Nawet Kardynałowie w swoim liście odcinając się od podzielonego Urzędu uznali, że takowy istnieje. A Panu dalej nic nie wiadomo? Już nikt nie chce pamiętać jakie były ataki na papieża BXVI bo własne pragnienie spokoju i bezpieczeństwa paraliżuje podstawowe działania obronne. Realna jest rzeczywistość panującej obecnie wojny cywilizacyjnej i religijnej z islamem u sąsiada Polski i już w … Więcej
VRS
@Rafał_Ovile

Co do Rzymu - to nic mi nie wiadomo by papież był w areszcie. Jeśli nawet byłby w areszcie i dał się tam trzymać bez śladów żadnego, nawet słownego, oporu, to cóż nam z tego?
Ja w kwestii kardynałów i wojny nic nie proponuję - zwracam jedynie uwagę że Pan ma jakąś odrealnioną wizję rzeczywistości Anno Domini 2017. Na marginesie, sam brak podjęcia "wojny" z islamem przez kardynałów … Więcej
Quas Primas lubi to. 
22Cecylia lubi to. 
żydowski spisek ,,mędrców syjonu,, zaczyna działać... jakoś nasze biskupy tego nie widzą, czy po prostu zdradziły ? CO BY POWIEDZIAŁ NA TO STANISŁAW STASZIC, CZY PIOTR SKARGA ?
m.rekinek
Kim jest i dokąd nas Polaków prowadzi przewodniczący Episkopatu ds. Migracji bp Zadarko, orędownik korytarzy humanitarnych ?!!! Zacytuję jego samego : ,, Idziemy w kierunku modelu szwedzkiego" (!!!)
I następne fragmenty wypowiedzi z 2015 roku :

KAI: Chodzi o przyjęcie każdego? Także muzułmanina?

– Tak. To jest wyzwanie, które przed nami stoi. Brzmi ono groźnie, ale zdaje się, że w historii… Więcej
Rafał_Ovile lubi to. 
Rafał_Ovile
VRS O wojnie i shariacie słychać. O POLEXICIE nie słyszałem.
A propos Rzymu: Papież jest w areszcie. Jeśli Kardynałowie będą zwlekać z działaniami wojennymi, co Pan proponuje, to może się okazać że są w innym Kościele i w ogóle nie potrzebni...
VRS
@Rafał_Ovile

Nie ma perspektywy na Polexit (choć Unia się de facto skończyła a Nicea dawno poniosła śmierć) a jest perspektywa na wojnę z islamem w ramach UE?
PS Jedyną szansą na taką perspektywę byłoby stworzenie w post-katolickich krajach UE katolickich organizacji para-militarnych, coś takiego jak karliści przed wojną w Hiszpanii, jako środka nacisku, ale jest to w praktyce nierealne - np. w … Więcej
VRS
A propos Rzymu: z panami i książętami tam już skończyli: cruxnow.com/…/pope-new-cardin…
Rafał_Ovile
VRS Problem wyjścia z UE jest uwarunkowany przede wszystkim układami materialnymi (srebrnikami). Komunista Kwaśniewski z pomocą papieża JPII wciągnął na kolanach Polskę do UE. Składka do eurokołchozu jest obowiązkowa a beneficjenci otrzymują zwrotne składkowe. Co więcej, przedsiębiorcy, urzędnicy itp. są beneficjentami globalizmu. Dlatego obecnie nie ma realnej perspektywy na POLEXIT chyba, że … Więcej
Odważny szwedzki policjant ujawnił CAŁĄ PRAWDĘ o uchodźcach w Szwecji

DZIKUSY ISLAMSKIE W AKCJI !!

NIE WPUSZCZAĆ DO POLSKI !! ANI JEDNEGO !! WSZYSTKICH DO DZIEŃ DOBRY FRANCISZKA NA POKOJE !!

„No to jedziemy – takimi sprawami zajmowałem się od poniedziałku do piątku w tym tygodniu.

Gwałt,

gwałt,

gwałt ze szczególnym okrucieństwem,

wymuszenie,

wymuszenie,

groźby karalne,

użycie…
Więcej
Wojciech Cejrowski - Islamiści chcą zniszczyć Europejską Kulture

UWAGA TYLKO DLA DOROSŁYCH: ISLAMSKA PEDOFILIA, ZOOFILIA, NEKROFILIA !

POKAŻCIE TO TYM BISKUPIKOM OD SIEDMIU BOLEŚCI !!!

I KAŻDEMU INNEMU JUDASZOWI SPROWADZAJĄCEMU TĄ ISLAMSKĄ, DIABELSKĄ RELIGIĘ DO POLSKI !!


www.eprudnik.pl/co-powinnismy-w…

NAJPIERW NIECH WYRZEKNĄ SIĘ DIABŁA I WSZYSTKICH SPRAW JEGO… Więcej
VRS
@Rafał_Ovile

Myśląc realnie, ale w kategoriach czysto ludzkich, przyrodzonych (jak Pan pisze: bez nadmiernego spirytualizmu) i patrząc na obecną sytuacje: wypadałoby raczej rozważyć możliwość przyszłego męczeństwa niż plany wojenne w postaci uczestnictwa w korpusie ekspedycyjnym za Bałtyk. Gdy waliło się cesarstwo zachodniorzymskie, cóż dało przywoływanie wojennego ducha dawno minionych … Więcej
Rafał_Ovile
VRS Uważam, że większą przeszkodą w delegalizacji islamu jest KEP (być może największą) aniżeli PIS. Mam dowody. Trzeba myśleć realnie ponieważ szybciej można wykonać działania wojenne aniżeli wyjśc z UE. Każdy kto posiada nieruchomość na terenie Polski lub dokonuje zakupu dóbr i usług płaci podatki. Interwencja Boża tak ale bez nadmiernego spirytualizmu. Ora et Labora
VRS
@Rafał_Ovile
Głosowałem na bezpartyjnego, owszem z list PISu, bo w Polsce środowiska narodowo-katolickie nie potrafiły stworzyć żadnej alternatywy. Na żadne NATO nie głosowałem i ani za Obamy, ani za Trumpa na NATO bym nie liczył - chyba że jako przyczynek by nas wepchnąć w kolejną bliskowschodnią awanturę. Rozumiem że Pan nie płaci podatków w Polsce, ani UE, dlatego Pana pieniądze nie idą na … Więcej
22Cecylia lubi to. 
Inwazja islamu pustym Koniem Trojańskim żydowskiego terroru

+Laudetur+Iesus +Christus+

Obecne przerażające obrazy wschodniej szarańczy szturmującej opuszczone posterunki Przedmurza chrześcijaństwa nastawiają nas na to, że te wszechobecne obrazy diabolicznych gwałtów muzułmańskich dokonywanych masowo na innowiercach, a które lada chwila staną się i naszym europejskim udziałem, będą dziełem … Więcej
Rafał_Ovile
VRS Zakładam, że delegalizacja shariatu wymaga mniej nakładów aniżeli korytarz humanitarny realizowany przez KEP + PIS jako pierwszy etap wojny obronnej. Przecież Pan głosował na PIS i NATO, które ma wojska wielokrotnie zasobniejsze od islamskich. Tylko problem, że służby i statki pomagają przywozić imigrantów za Pana pieniądze w procederze mafijnym do Europy zamiast ich wywozić... Zgodnie z … Więcej
VRS
@Rafał_Ovile

Ecclesia Militans toczyła wojny obronne, gdy istniało coś co znamy pod nazwą Christianitas, to jest kiedy i środki osobowe (poczty rycerskie) i materialne (kasa za którą można było ruszyć na zbrojną pielgrzymkę) znajdowały się w rękach katolików pod przewodnictwem katolickich papieży. Wojnę obronną prowadzi się z Bożą pomocą, ale ludzkimi środkami, np. sławna flota spod Lepanto … Więcej
22Cecylia lubi to. 
lomax
A czegoś takiego jak wojsko to oni nie mają? Czy ich polityczna paranoja nie pozwoli im wysłać żołnierzy z karabinami na islamistów? Przecież to proste: wprowadzić stan wojenny, wywalić z kraju imamów i co bardziej agresywnych muslimów, jakąś część zamknąć w więzieniach takich żeby się im ciężko siedziało i moment się uspokoi. Do tego prawo do posiadania broni dla szwedów i żołnierze na ulicach … Więcej
antonio 64_64 lubi to. 
Pokaż 3 polubinia więcej.
Rafał_Ovile
VRS Panie moderniści modlą się o pokój i bezpieczeństwo od 50 lat. Będąc pewnymi swego rozbroili narody pacyfizmem, konsumpcją, zakazem posiadania broni i zakazem kary śmierci. Tymczasem szatan i jego armia zbroi i walczy się od dnia buntu i będzie do paruzji. Dlatego Ecclesia Militans zawsze toczyła wojny obronne i nigdy nie wykluczała... Jeśli się pacyfistyczni katolicznicy nie opamiętają to … Więcej
VRS
@Rafał_Ovile

Trzeba się modlić by Opatrzność Boża zachowała Polskę. Od prowokacji trzymałbym się jak najdalej. Zwłaszcza przy obecnym stanie naszego państwa.
antonio 64_64 lubi to. 
22Cecylia lubi to. 
Rafał_Ovile
VRS Tak, dlatego napisałem "modlić aby Opatrzność Boża sprowokowała Polskę i Duch Święty umocnił "
VRS
@Rafał_Ovile

Lewactwo i islam mają w zakresie chrześcijaństwa zbieżne cele. Są jeszcze żydzi, którym z islamem zawsze było bardziej po drodze niż z chrześcijaństwem. Jak widać mamy "na tapecie" nie tylko problem wojowniczego islamu. Wojna obronna, o której Pan pisze jest możliwa pod warunkiem uwolnienia się od zależności, które doprowadziły do obecnego kryzysu. Bo na razie nawet jak wyśle Pan "… Więcej
22Cecylia lubi to.