pablito1984
pablito1984

Ratuj klimat, nie miej dzieci! Radzi „ekspert” od zmian klimatycznych na ziemi

Takich głosów niestety będzie coraz więcej, skutki przejścia marksistów przez instytucje przynoszą ogromne efekty, po 3-4 pokoleniach wtłaczania nowego marksizmu duża część kadry akademickiej to właśnie neomarksiści, dla których my i to, co robimy jest w przyrodzie tylko szkodliwym śladem węglowym.

Nikt z nich nie chce przyznać, ale ich postulat społeczny to nie pracować, bo to szkodzi przyrodzi…More
Takich głosów niestety będzie coraz więcej, skutki przejścia marksistów przez instytucje przynoszą ogromne efekty, po 3-4 pokoleniach wtłaczania nowego marksizmu duża część kadry akademickiej to właśnie neomarksiści, dla których my i to, co robimy jest w przyrodzie tylko szkodliwym śladem węglowym.

Nikt z nich nie chce przyznać, ale ich postulat społeczny to nie pracować, bo to szkodzi przyrodzie (praca wymaga energii elektrycznej, narzędzia pracy wymagają pozyskiwania surowców), uprawiać seks z kim się chce (wolność seksualna), ale nie odpowiadać za tego skutki (aborcja), bo to ogranicza wolność, ale jak sam ten "pan" wskazuje grozi planecie.
pablito1984

Zatajone przed Polakami bogactwa Polski, czyli największe oszustwo PRL-bis (tzw. III RP)

Zgodzę się z Autorem, że nie wykorzystujemy naszego potencjału, ale Autor nie zastanawia się nad kwestią opłacalności wydobycia, czy ktoś ma dane na ten temat?
pablito1984

Dieta Dr Dabrowskiej szczera opinia po 5tygodniowym poscie

Dieta Dąbrowskiej nie jest w stanie uleczyć wszystkiego. Sama autorka diety uczciwie to przyznaje, ale jest wiele udokumentowanych popraw, czy uzdrowień. Trzeba jednak stosować się rygorystycznie do zasad tej diety, nie pozwalać sobie na "potknięcia", jak to określiła autorka filmu. Jeżeli są potknięcia i są wesela i to nie pomaga to prosze wybaczyć, żadna dieta nie pomoże. Dlatego oczekiwanie, …More
Dieta Dąbrowskiej nie jest w stanie uleczyć wszystkiego. Sama autorka diety uczciwie to przyznaje, ale jest wiele udokumentowanych popraw, czy uzdrowień. Trzeba jednak stosować się rygorystycznie do zasad tej diety, nie pozwalać sobie na "potknięcia", jak to określiła autorka filmu. Jeżeli są potknięcia i są wesela i to nie pomaga to prosze wybaczyć, żadna dieta nie pomoże. Dlatego oczekiwanie, że to uleczy wszystko jest naprawde nieporozumieniem, po raz kolejny pokazuje się życzeniowe myslenie i widzenie w Dąbrowskiej jakiejś szamanki, uzdrowicielki. To jest skuteczna dieta, ale ona nie opiera się na życzeniach "skoro będe stosować tę dietę to wszystie moje zdrotowtne problemy znikną.". Większość na pewno zniknie, ale dieta, jej wdrażanie, śledzenie efektów sa oparte na przesłankach medycznych i empirycznych, zatem tu nie ma cuduów, lecz rzetelna wiedza medyczna, dietetyczna i wykorzystanie mechanizmów działania organizmu ludzkiego.

Pani Dąbrowska jest lekarzem, a nie szamanem i to czym zajmuje się jej dieta to:
- złogi,
- toksyny,
- nietolerancje,
- nieszczelności barier,
- poziomy składników w organizmie (glukoza, insulina, witaminy, minerały, enzymy,

Wszystkie mankamenty organizmu związane z powyższym muszą być rozpoznane.

Włókniak nie jest zmianą złośliwą, lecz łagodną, jest z reguły słabo ukrwiony i składa się w gruncie rzeczy z takich grup komórek, jak blizna. W diecie Dąbrowskiej zmiany bliznowe, itp. zmniejszają się, ale nie znikają. Dieta Dąbrowskiej ma na celu odcięcie komórkom rakowym sposobów na odżywianie, a we włókniaku nie ma komórek rakowych, na które może oddziaływać. Dieta może natomiast wpłynąć na zmianę składu włókniaka, zmianę struktury kolagenu, macierzy pozakomórkowej oraz na zdrowie komórek wenątrz włókniaka, tym samym np. wpływając na jego zmniejszenie.

Trochę za duże oczekiwania, trochę jak oczekiwanie cudu, "bo zapłaciłam", nie wiadomo, czy autorka filmu poddała się wszystkim badaniom rozpoznającym stan organizmu (złogi, nietolerancje itp.) i czy faktycznie w sposób rygorystyczny stosowała tę dietę, czy stosowała leki, używki, itp..