jac05
I my mamy być posłuszni psutej przez Franciszka a hierarchów od wielu stuleci strukturze Kościoła, min. dlatego że (wiele wskazuje na to, że nie prawdziwa) Łucja powiedziała - mamy być posłuszni papieżowi ? Gdybyśmy my i kapłani przestrzegali tylko X Przykazań i przykazania Miłości, mielibyśmy Królestwo Boże i nie potrzeba by było tysięcy przepisów praw w Kościele, które zastąpiły ponad 600…More
I my mamy być posłuszni psutej przez Franciszka a hierarchów od wielu stuleci strukturze Kościoła, min. dlatego że (wiele wskazuje na to, że nie prawdziwa) Łucja powiedziała - mamy być posłuszni papieżowi ? Gdybyśmy my i kapłani przestrzegali tylko X Przykazań i przykazania Miłości, mielibyśmy Królestwo Boże i nie potrzeba by było tysięcy przepisów praw w Kościele, które zastąpiły ponad 600 praw Hebrajczyków, które były nie do wypełnienia.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Wystarczy przestrzegać tylko 10 Przykazań Bożych. Dla katolików to jest nasze Prawo i nasz drogowskaz do Nieba.
jac05
Pan Jezus głosił, budował Królestwo Boże, komunizm jako diabelski system powstał w XVIII wieku a został zastosowany siłą w XX wieku. Franciszek popełnił kolejny błąd w myśleniu. Nie powinien prowadzić Kościoła Powszechnego !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Jak wielki, ogromny, przerażający, porażający, okrutny, obłędny kryzys jest w Kościele i to od samej góry.''
Trwajmy mocno w Wierze i brońmy naszej Wiary, aby Jezus ją znalazł u nas, gdy powtórnie przyjdzie.