Clicks8.4K
Norbert35
702

Europa przyjęła znamię Antychrysta

Prawosławne spojrzenie: Europa przyjęła znamię Antychrysta

Europa przyjęła znamię Antychrysta w postaci elektronicznego numeru identyfikacyjnego (ID). Dlatego dzisiaj jest to cywilizacja szatańska.

Widzimy, że dzisiaj Europa jest społeczeństwem antychrześcijańskim. Zalegalizowana, na poziomie prawodawstwa państwowego, jest sodomia, „małżeństwa” jednopłciowe, istnieje obowiązkowe nauczanie masturbacji dla dzieci od czterech lat, i obowiązkowe lekcje pornografii dla młodszych uczniów, dziesiątki tysięcy dzieci są odbierane rodzicom i przekazywane, zgodnie z obowiązującym prawem dla nieletnich, parom sodomickim do gwałcenia ich, prostytucja stała się pełnoprawnym zawodem, itd. W skali całych krajów wyszło na światło dzienne wszystko to co w świetle Biblii jest „plugawstwem w oczach Boga”.

Jak, zaledwie w ciągu kilkudziesięciu lat, mogło coś takiego zdarzyć się z narodami, przez wieki wychowywanymi w chrześcijańskich wartościach? O planach wszczepieniu każdemu człowiekowi mikrochipa radiowego (RFID) mówił Aaronowi Russo, jeszcze w 2000 roku, Nicholas Rockefeller (9).

Nasi prawosławni starcy ostrzegali, że wraz z przyjęciem numeru i każdego nowego dokumentu elektronicznego, opartego na tym numerze, od człowieka stopniowo oddala się Łaska Boża i Anioł Stróż, na jego plecach wyrastają czarne skrzydła a rozum ulega zaćmieniu i nie znajduje się on już pod wpływem Łaski Boga (16).

Bez Łaski Bożej człowiek staje się demonem

(Starzec atoski Efrem Filofejski) (17).

Przyczyna zaistniałej sytuacji leży w tym, że praktycznie wszyscy Europejczycy przyjęli cyfrowe numery identyfikacyjne ID, których podstawą, w standardzie EAN-13, jest liczba 666. INN (Identyfikacyjny Numer Podatnika) w systemie podatkowym jest imieniem człowieka danym mu przez System, przedstawia sobą liczbę, która może być naniesiona na czoło i prawą rękę człowieka, posiada postać kodu kreskowego, przy sczytywaniu którego wykorzystywana jest kluczowa sekwencja „666″ (8; 15).

W systemie EAN-13, numer identyfikacyjny, oprócz kodu kreskowego, tekstowego i elektronicznego sposobu zapisu, przewiduje wariant radiowy, który „korzystnie” charakteryzuje się tym, że numer można nanieść na rękę albo czoło człowieka w formie metki (znaku) (8). W Apokalipsie Św. Jana Apostoła mówi się o „znamieniu imienia Bestii” (Apokalipsa 14:11). „Imię Bestii” to jest INN i UNZR (numer identyfikacyjny), mówi się o tym w majowym oficjalnym oświadczeniu, wyrażonym przez ukraińskich duchownych, Ukraińskiej Prawosławnej Cerkwi Patriarchatu Moskiewskiego (1).

„Znamię” to jest kod kreskowy (standard EAN-13 albo 666). Są to poświadczenia naszych prawosławnych starców (16). Archimandryta Christofor, wskazując na kody kreskowe na towarach, mówił, że to jest znamię i odradzał korzystanie z takich produktów do spożycia. Archimandryta Tawrion także mówił, że „znamię to będzie, prawdopodobnie, w postaci kreseczek, naniesione na wszystkie produkty” (16).

„Z duchowego punktu widzenia dobrowolne przyjęcie i korzystanie przez człowieka z cyfrowego imienia, zamiast imienia otrzymanego na chrzcie, a także z elektronicznych dokumentów-nośników tego imienia, jest aktem grzesznym, równoznacznym z odrzuceniem Chrystusa” (Bracia Poczajewskiej Ławry) (2). „Numer identyfikacyjny jest to imię jednego z demonów. Przyjmując go człowiek przyjmuje anty-chrzest. Otrzymując go, człowiek niewidzialnie przechodzi na stronę Antychrysta” (atoski starzec hierosimonach Rafaił (Bieriestow) (3). „I następnie cyfrowe imiona, jako imiona Antychrysta, to znaczy od sług Antychrysta pochodzą te imiona, sług którzy są demonami, w rodzaju chrztu u prawosławnych…

I tutaj one nas, mistycznie, jakby jednoczą z Antychrystem, poprzez trzy szóstki (666), dają człowiekowi cyfrowe imię jednego z demonów, pomimo jego woli, czy tego chce człowiek czy nie chce”. Kto przyjął znamię Antychrysta w postaci numeru identyfikacyjnego (ID) w postaci elektronicznej ten niechybnie przyjmie go w postaci mikrochipa radiowej identyfikacji (mikrochip RFID) lub za pomocą lasera nanoszonego na prawą rękę lub na czoło. Jak powiedział prawosławny duchowny: „To jest jedno i to samo” (4).

Dlatego najgorsze w Europie już się zdarzyło. Wszyscy Europejczycy otrzymali, w formie elektronicznej, numery identyfikacyjne ID czyli „imię Bestii” i równocześnie „znamię Antychrysta”, tym samym odrzucili Chrystusa, otrzymali imię jednego z demonów, otrzymali anty-chrzest i tym czynem przyłączyli się do Antychrysta i wypełniają teraz jego wolę.
Do czego potrzebne Unii Europejskiej stowarzyszenie z Ukrainą? Wszystko co dzieje się dzisiaj z Europą to jest konsekwencja przyjęcia znamienia Antychrysta.


Dzisiaj Unia Europejska jest satanistyczną, antychrześcijańską cywilizacją, kroczącą zdecydowanie do piekła i usiłującą wciągnąć do tego marszu całą ludzkość.

Jedyna siła na świecie, która opiera się temu to Święta Ruś, prawosławny lud. Dlatego dzisiaj wszystkie siły Antychrysta rzucone są do zniszczenia prawosławia i Świętej Rusi. Właśnie w tym celu oni wszystkimi siłami próbują wciągnąć Ukrainę do stowarzyszenia z Unią Europejską ażeby przekształcić ją w Ukraino-sodomę, wymierzyć cios w prawosławną Rosję i zniszczyć Świętą Ruś.

Stosunki sodomickie są obrzędem oddawania czci Szatanowi. Sodomici są wojownikami Antychrysta (11).

Patriarcha Cyryl mówił o tym, że naród, który legitymizuje grzech, kroczy ku samozniszczeniu (12). W 1936 roku błogosławiony Ławrientij Cziernigowskij przepowiedział odejście Ukrainy i że będzie ona ukarana przez Boga za rozbicie jedności trzech państw ((13), str. 517). Archimandryta Isaja (Korowaj): „Ukraina stoi na krawędzi otchłani, będą ją rąbać na kawałki”. Schinomonachinia Antonija mówiła: „bardzo źle będzie z Ukrainą”. Nawet podkreśliła, że „z Ukrainą będzie źle” (Proroctwa schinomonachini Antonii (2), 08:30).

Ukraina stoi przed ostatecznym, decydującym wyborem: Eurosodoma albo Święta Ruś, Antychryst albo Jezus Chrystus…

Sługa Boży B. Alieksandr i słuzka Boża B. Irina

wolna-polska.pl/wiadomosci/europa-przyjela…
biniobill
czciciel napisał:
Każdy telefon komórkowy pełni funkcję czipu, więc o co tyle hałasu.
-------------------------------------------------------------------------------

Starsze typy nie całkiem ale najnowsze mogą pełnić tę funkcję lecz nie są jeszcze integralne z człowiekiem - a w przypadku zaczipowania o to chodzi aby nie można się było go pozbyć.

Tak jak napisałem wcześniej:
to musi być bardziej …More
czciciel napisał:
Każdy telefon komórkowy pełni funkcję czipu, więc o co tyle hałasu.
-------------------------------------------------------------------------------

Starsze typy nie całkiem ale najnowsze mogą pełnić tę funkcję lecz nie są jeszcze integralne z człowiekiem - a w przypadku zaczipowania o to chodzi aby nie można się było go pozbyć.

Tak jak napisałem wcześniej:
to musi być bardziej subtelne, modne. Coś w rodzaju pięknego tatuażu a najlepiej jakby był to hologram (ozdoba na głowie, na czole ???).

Czip będzie układem elektronicznym wszczepionym w ciało ale nikt nie będzie się temu opierał ani kwestionował jego zastosowania ponieważ będzie chciał to mieć tak jak w przypadku dzisiejszych smartfonów... ładny, przydatny, modny, i w praktyce nie dający się niczym zastąpić.
Spark_fulfilled_my_destiny likes this.
czciciel
Każdy telefon komórkowy pełni funkcję czipu, więc o co tyle hałasu.
Pagob
„Ukraina stoi na krawędzi otchłani..."
...
A Ukraina to niby nie przyjęła antychrysta już dawno ???
Wystarczy im przypomnieć rzezie na Polakach - to dopiero opętanie...
biniobill
Igor75 napisał:
Dzisiaj Jezuici ogłosili, że główny promotor egzorcyzmów O. Aleksander Posacki został suspendowany przez prowincjała.
-----------------------------------------------------------------
Na ich portalu ani słowa na ten temat. Skąd te rewelacje ???
Igor75
Deon 2013-10-29 20:09:02

Ja o tym wiem, ale najwidoczniej niektórzy pasterze o tym nie wiedzą.

SÓL ŚW. AGATY
Sól egzorcyzmowana
Igor75 likes this.
Deon
Igor75

Arcybiskupi rozesłali do księży pismo o zakazie stosowania ''zabobonnych'' praktyk egzorcyzmowania wody, soli i oliwy, która ''NIGDY'' nie była zaliczana do sakramentaliów...


Egzorcyzmowany olej
Szczególnym sakramentalium, chroniącym przede wszystkim ciało osoby dręczonej przed szkodliwymi wpływami złych duchów, jest egzorcyzmowany olej, który posiada wyjątkową właściwość …More
Igor75

Arcybiskupi rozesłali do księży pismo o zakazie stosowania ''zabobonnych'' praktyk egzorcyzmowania wody, soli i oliwy, która ''NIGDY'' nie była zaliczana do sakramentaliów...


Egzorcyzmowany olej
Szczególnym sakramentalium, chroniącym przede wszystkim ciało osoby dręczonej przed szkodliwymi wpływami złych duchów, jest egzorcyzmowany olej, który posiada wyjątkową właściwość usuwania z ciał różnych szatańskich nieczystości. Mogą one znaleźć się w układzie pokarmowym człowieka zniewolonego przez spożycie lub wypicie czegoś szkodliwego. Używanie takiego oleju do przyprawiania pokarmów podrażni zanieczyszczony organizm, nie czyniąc mu żadnej szkody, i spowoduje szybsze wydalenie tych przedmiotów drogą naturalną, bądź przez wymioty.
Egzorcyzmowana sól
Specyficzną właściwość ochrony przed negatywnymi wpływami złych duchów posiada egzorcyzmowana sól. Ze względu na swoją stałość może dłużej oddziaływać na dane miejsce. Dlatego rozsypuje się ją w pomieszczeniach, które uważa się za skażone działaniem sił demonicznych. Można też używać jej do potraw, przez co zostanie dostarczona do wnętrza ciała i tam będzie pozytywnie oddziaływać przeciwko wszelkim przeklętym przedmiotom, które zostały wcześniej spożyte.

O. Bogdan Kocańda OFMConv
"Ryczerz Niepokalanej" listopad 2005
Igor75
Dzisiaj Jezuici ogłosili, że główny promotor egzorcyzmów O. Aleksander Posacki został suspendowany przez prowincjała.

Arcybiskupi rozesłali do księży pismo o zakazie stosowania ''zabobonnych'' praktyk egzorcyzmowania wody, soli i oliwy, która ''NIGDY'' nie była zaliczana do sakramentaliów...

Diabła nie ma, bo przeszedł Rekolekcje i się nawrócił...Komu służą ''nasi'' biskupi?
wierny
Z chipowaniem ludzi nie będzie problemów ponieważ wiekszość populacji naszego globu zrobi to bez oporu.Tylko garstka nie przyjmie znamienia bestii a to dlatego ze tylko oni mają pojęcie czym jest chip.Tamci żyją jakby Boga nie było więc jest im wszystko jedno.
biniobill
Skąd macie pewność, że będą to czipy podskórne??? Gdzie to jest powiedziane? Na filmach na youtube? Czipy podskórne źle się kojarzą i spora część ludzkości na to nie pójdzie przynajmniej na razie. Nikt nie chce być zaczipowany jak pies albo świnia.
To musi być bardziej subtelne, modne. Coś w rodzaju pięknego tatuażu a najlepiej jakby był to hologram (ozdoba na głowie, na czole ???).
W tej chwili …More
Skąd macie pewność, że będą to czipy podskórne??? Gdzie to jest powiedziane? Na filmach na youtube? Czipy podskórne źle się kojarzą i spora część ludzkości na to nie pójdzie przynajmniej na razie. Nikt nie chce być zaczipowany jak pies albo świnia.
To musi być bardziej subtelne, modne. Coś w rodzaju pięknego tatuażu a najlepiej jakby był to hologram (ozdoba na głowie, na czole ???).
W tej chwili przejdą tylko karty czipowe. To pokolenie musi przeminąć razem ze smartfonami, laptopami, tabletami i pojawić się musi nowa technologia, której oprzeć się będzie mógł mało kto.
wierny
Zgadzam się że chip w dowodzie jest pierwszym krokiem do chipowania podskórnego jednak sam chip w dowowdzie nie jest znamieniem bestii tylko ten podskórny będzie.
alica32
Europa od czasów heretyka Lutra jest skażona wirusem odstępstwa , ateizmu i neopogaństwa. Katolicy! Trzeba też bronić się przed brukselizmem,który pod płaszczem nowoczesności i wolności niesie aborcję, eutanazję ,marihuanę czyli Sodomę i Gomorę…..Wirusem ateizmu skażone są wszystkie byłe kraje komunistyczne. Moskwa była stolicą ateizmu w Europie. Teraz pałeczkę przejęła Bruksela. Apele do sumień …More
Europa od czasów heretyka Lutra jest skażona wirusem odstępstwa , ateizmu i neopogaństwa. Katolicy! Trzeba też bronić się przed brukselizmem,który pod płaszczem nowoczesności i wolności niesie aborcję, eutanazję ,marihuanę czyli Sodomę i Gomorę…..Wirusem ateizmu skażone są wszystkie byłe kraje komunistyczne. Moskwa była stolicą ateizmu w Europie. Teraz pałeczkę przejęła Bruksela. Apele do sumień lucyferian, przebierańców mija się z celem . Alleluja i do przodu katolicy
wierny
Znamieniem bestii jest chip podskórny na rękę a nie w dowodzie osobistym czy jakiejś legitymacji.
biniobill
A tak na poważnie: kiedy będziecie mogli zapytać fachowca od elektroniki to pytajcie co wysyłają do sieci wasze super smart telewizory z kamerką i podłączone do internetu, z rozpoznawaniem twarzy, itp... to jest interesujący temat.

Nie zdziwcie się kiedyś że wasze twarze pochylone nad rosołem w niedzielę podczas familiady ukażą się w internecie....
BN
biniobill właśnie idę nagrywać kolejny program dla holdingu TVN
papa
Deon
BN 2013-10-27 13:41:13
Ponoć kuchenka mikrofalowa wysyła podfale do agencji amerykanskiej NSA i szpieguje użytkowników


To prawda. Niedawno dostałem od nich pismo,że używam nieodpowiednich naczyń do podgrzewania produktów.
biniobill
BN napisał:
Ponoć kuchenka mikrofalowa wysyła podfale do agencji amerykanskiej NSA i szpieguje użytkowników
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Wszystko to teorie spiskowe. To co nie jest oficjalnie zatwierdzone przez tych z telewizji jest oszołomstwem. Diabeł także nie istnieje ponieważ nie dostał imprimatur od TVN-u
adan1
BN 2013-10-27 13:41:13
Ponoć kuchenka mikrofalowa wysyła podfale do agencji amerykanskiej NSA i szpieguje użytkowników
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
nie moja ja założyłem ekrany maskujące
BN
Ponoć kuchenka mikrofalowa wysyła podfale do agencji amerykanskiej NSA i szpieguje użytkowników
adan1
Stefan-Jedrek 2013-10-27 13:37:54
Kto to jest Gargamel?
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
czarownik od smerfów tak się chyba nazywał nie jestem pewny do konca
Deon
Artykuł w sam raz dla oszołomów.

Archimandryta Christofor, wskazując na kody kreskowe na towarach, mówił, że to jest znamię i odradzał korzystanie z takich produktów do spożycia. Archimandryta Tawrion także mówił, że „znamię to będzie, prawdopodobnie, w postaci kreseczek, naniesione na wszystkie produkty” (16).
.............
Dobry psychiatra potrzebny natychmiast !!!
BN

Mason 33 stopnia

Stefan-Jedrek 2013-10-27 13:37:54
Kto to jest Gargamel?
adan1
BN 2013-10-27 13:31:29
adan tradycjonalista zawsze unika techniki wszystko wydaje mu się dziełem szatana
dowód osobisty z chipem i Smartfon z Technologia NFC
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
też prawda telewizora nie mam ,radia ,nie mam ,a komórkę mam bez żadnych udziwnień a na Smartfon nie patrzę bo słyszałem że Gargamel to okultysta
BN
adan tradycjonalista zawsze unika techniki wszystko wydaje mu się dziełem szatana
dowód osobisty z chipem i Smartfon z Technologia NFC
adan1
BN
a ten dziwny przedmiot to myszka
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
niekoniecznie może pisać z laptopa alb z komórki
Deon
Stefan-Jedrek 2013-10-27 13:26:33
@Deon -
swój swojego zrozumie !
ale na tym forum też są katolicy nie tylko heretycy jak wy !


Stefan,a co ma piernik do wiatraka ? Wnioskujesz zatem,że katolicy z tego forum to skończeni debile,bo nie kapują co kto i do kogo pisze ?
BN
Stefanku jesteś teraz przed komputerem przed Tobą takie pudełeczko to klawiatura
a ten dziwny przedmiot to myszka a ja nie jestem w twojej jaźni i nie komunikuje się z Toba przez emocję i mysli ani przez duszę jak napisałeś
adan1
Deon 2013-10-27 13:15:29
jak komuś zablokujecie konto to potem nie dziw że ma ich więcej

Szkoda tylko,że ten ktoś nie wyciąga żadnych wniosków i jak pisał głupoty poprzednio,tak pisze je dalej ( patrz:Stefan-Jedrek )
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
mnie to nie gorszy jak ciebie gorszy nie czytaj i wszystko na ten temat
Deon
Stefan-Jedrek

=========================================
....znowu nie na temat ! i znowu nie wiadomo o co ci chodzi! czy ty aby do mnie piszesz czy jeszcze z kimś "innym " rozmawiasz?????

Stefan,
i na temat i wiadomo o co chodzi (BN ).
adan1
BN 2013-10-27 13:13:39
Shades szykuj się na złożenie nowego konta te masz spalone jak pozostałe
wszyscy znają Trolla z gloria.tv
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
takie blokowanie to straszna nienawiść wobec kogoś ,mnie nie gorszą nawet twoje i od Deona komentarze ,po prostu te typy tak mają ,problem w tym że tu prawie wszyscy stosują taką cenzurę w …More
BN 2013-10-27 13:13:39
Shades szykuj się na złożenie nowego konta te masz spalone jak pozostałe
wszyscy znają Trolla z gloria.tv
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
takie blokowanie to straszna nienawiść wobec kogoś ,mnie nie gorszą nawet twoje i od Deona komentarze ,po prostu te typy tak mają ,problem w tym że tu prawie wszyscy stosują taką cenzurę w większym lub mniejszym stopniu ,to chyba jest ta miłość do bliźniego o której wszyscy tu gadają a żaden słowa drugiego nie może znieść ,prawda taka że te nasze komentarze są nic nie warte
Deon
BN 2013-10-27 13:21:04
Chyba Stefanek nie pamięta do kogo odpisuje martwię sie o stefanka to jest początek strasznej choroby amnezji starczej

BN
Chyba Stefanek nie pamięta do kogo odpisuje martwię sie o stefanka to jest początek strasznej choroby amnezji starczej
Deon
Stefan-Jedrek 2013-10-27 13:16:51
Deon -twoich wypocin nikt na tym forum już chyba nawet nie czyta a co dopiero bierze na serio do siebie !

Jak nikt nie czyta ? Ty je czytasz,bo zawsze odnosisz się do moich komentarzy.

I dzięki za link do mojego konta - sam bym go nie odnalazł.
Deon
jak komuś zablokujecie konto to potem nie dziw że ma ich więcej

Szkoda tylko,że ten ktoś nie wyciąga żadnych wniosków i jak pisał głupoty poprzednio,tak pisze je dalej ( patrz:Stefan-Jedrek )
biniobill
Shades, kameleonie, jeżeli masz 10 kont, inny także 10 to nie ma się czym martwić, że gloria stanie się "martwa". Was kilku takich i mamy komplet liczący kilkadziesiąt userów albo i więcej. Maszyna się kręci.
BN
Shades szykuj się na złożenie nowego konta te masz spalone jak pozostałe
wszyscy znają Trolla z gloria.tv
adan1
BN 2013-10-27 13:10:31
Shades ma następujące konta oraz inne

Konan

Shades

Jan_od_krzyża

Marrek
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
jak komuś zablokujecie konto to potem nie dziw że ma ich więcej
Deon
Stefan-Jedrek

adan miał na myśli heretyków podobnych do Sodomitów ,którzy świadomie i na ostatecznie odrzucają zbawienie.

Tylko że z herezji można się nawrócić i dostąpić Bożego miłosierdzia. Natomiast totalna ignorancja ( w jęz.potocznym :głupota) niektórych internautów jest wieczna.A przecież rozum to jeden z talentów otrzymanych od Stwórcy,z których trzeba będzie zdać ostateczne …More
Stefan-Jedrek

adan miał na myśli heretyków podobnych do Sodomitów ,którzy świadomie i na ostatecznie odrzucają zbawienie.

Tylko że z herezji można się nawrócić i dostąpić Bożego miłosierdzia. Natomiast totalna ignorancja ( w jęz.potocznym :głupota) niektórych internautów jest wieczna.A przecież rozum to jeden z talentów otrzymanych od Stwórcy,z których trzeba będzie zdać ostateczne rozliczenie w wieczności.
biniobill
adan1, to przecież mała strata....
:-)
BN
Shades ma następujące konta oraz inne

Konan

Shades

Jan_od_krzyża

Marrek
adan1
biniobill 2013-10-27 13:04:25
Shades, kameleonie, w takim razie to ja bym doniósł na ciebie do fr_parvusa ale nie uda mi się bo niewidadomo dlaczego mnie zablokował.

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
to jest nas już dwóch zablokowanych przez tego nadgorliwca
biniobill
Shades, kameleonie, w takim razie to ja bym doniósł na ciebie do fr_parvusa - ale nie uda mi się - bo nie wiadomo dlaczego mnie zablokował.
biniobill
@Shades (Konan,janek od krzyża, czy ktoś tam) a admin to kto jest? Ostatnio coś mi się obiło, że fr_parvus awansował... albo coś takiego.
BN
adan1
.Stefan-Jedrek

..przecież to na jedno wychodzi -to ci co ostatecznie odrzucają Boga .
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
tak ale zydo mason jest gorszy bo jest świadomy tego co robi
Deon
Stefan-Jedrek 2013-10-27 12:51:51
Telepatia -to określenie ateistów ! my chrześcijanie mamy dusze i instynkty ludzkie ,które nas komunikują i łączą !


Najstarsze wzmianki o percepcji pozazmysłowej kojarzonej obecnie z telepatią znajdują się w Biblii,jednak zdolności tych nie przypisywano tajemniczym siłom ludzkiego umysłu, ale ingerencji istot duchowych:
Ducha Świętego objawiającego w pewnych …More
Stefan-Jedrek 2013-10-27 12:51:51
Telepatia -to określenie ateistów ! my chrześcijanie mamy dusze i instynkty ludzkie ,które nas komunikują i łączą !


Najstarsze wzmianki o percepcji pozazmysłowej kojarzonej obecnie z telepatią znajdują się w Biblii,jednak zdolności tych nie przypisywano tajemniczym siłom ludzkiego umysłu, ale ingerencji istot duchowych:
Ducha Świętego objawiającego w pewnych sytuacjach myśli innych ludzi prorokom Jahwe lub wyznawcom Jezusa (np. 2 Królewska 6:11-12, 8:10;Daniela 2:27-28; Marka 2:8; Dzieje 5:3; 1 Koryntian 14:24-25),
BN
Mam tu konto od samego początku nie tak jakty Jancio Pi Rafa Pana Janku od Krzyza
itd

Shades 2013-10-27 12:53:08
Ile razy zbanowali tu BN?
biniobill
Stefan-Jedrek napisał:
co tutaj do rzeczy ma New Age ????

----------------------------------
Ostatnio słuchałem Mike Oldfilda, która bardzo mi się spodobał z racji wspomnień, a okazało się, że to była kiedyś muzyka New Age....
I weź tu człowieku egzystuj jak człowiek, wszędzie syf i brud wyłazi, obrócić się nie można żeby się nie uwalać.
adan1
BN 2013-10-27 12:35:11
Stefanku nie uprawiaj okultyzmu przyznajesz się otwarcie że czytasz w myslach adana
grzech


Stefan-Jedrek 2013-10-27 12:34:22
adan miał na myśli heretyków podobnych do Sodomitów ,którzy świadomie i na ostatecznie odrzucają zbawienie.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
nie zgadliście miałem na myśli troskliwych żydo masonów