Clicks538
Orędzia
1

Maryja o Miłości-zacznij kochać innych, nie oczekując niczego w zamian. Kiedy zaczniesz to robić, zaczniesz kochać siebie i innych. Po prostu ich kochaj, a w zamian poczujesz moją miłość i miłość do Nieba.

11 lutego 2021 - Moje ukochane dzieci, chcę was wszystkich wziąć w swoje ramiona, tak jak trzymałam małego Jezusa, kiedy się narodził, i skrapiałam was całusami za wszystko, co dla Mnie robicie; a także całuję was wszystkich za piękny różaniec, który modliliście się dla mnie zeszłej nocy.

Zakochana, twoja Matka i Matka dzieci Bożych.Święto Objawienia Niepokalanej Dziewicy Maryi w Lourdes.

Kontynuacja orędzia z 11 lutego 2021 r. (Piątek wczesnym rankiem)

Maria: Moje kochane, moje piękne i wszystkie moje ukochane dzieci; po prostu kocha, kocha i kocha; proszę, kochajcie wszystkich, zwłaszcza swoich wrogów.

To jedyny sposób, w jaki kiedykolwiek znajdą Boga. Kiedy zobaczą w tobie miłość, będą chcieli tego, co masz: miłości i pokoju.

Moje dzieci, połączcie swoje serca z moim i między sobą w miłości i pokoju. Nie ma innego sposobu na zakończenie wojen niż kochanie swoich wrogów, nawet jeśli nie podoba ci się to, co robią. Jezus kocha wszystkich, nawet tych, którzy Go ukrzyżowali.

Moje dzieci, gdy tylko nauczycie się żyć w Woli Bożej, zaczniecie kochać wszystkich. Kochaj swego Boga sercem, umysłem i duszą i kochaj bliźniego jak siebie samego, a jeśli nie kochasz siebie, trudno jest kochać bliźniego.

Zacznij obserwować ludzi, których kochasz bez powodu, a zaczniesz kochać innych, nie oczekując niczego w zamian. Kiedy zaczniesz to robić, zaczniesz kochać siebie i innych, nie chcąc niczego w zamian. Po prostu ich kochaj, a w zamian poczujesz moją miłość i miłość do nieba.

List miłosny do Ciebie i innych. Z miłością, Matko Maryjo.
Orędzia
Siostry zaśpiewały pięknie dla każdej Duszy szukającej Miłości rodzinnej i międzyludzkiej Zostało bardzo niewiele czasu do okazywania sobie miłości czytamy we wszystkich Orędziach z całego Ś…