Nový útok Ruska na Ukrajinu je na spadnutie, Biden rozpútal čipovú vojnu proti Číne.
badatel.net

Nový útok Ruska na Ukrajinu je na spadnutie, Biden rozpútal čipovú vojnu proti Číne

(Mike Adams, Natural News) S 300 000 zmobilizovanými ruskými vojakmi a hlásenými 70 000 bieloruskými vojakmi pripravenými …
Mira393
myslím že by měli mobilizovat i v Evropě, v Evropě je přes miliarda lidí, tzn. minimálně 200mil. chlapů ve věku do 40ti let, je ovšem otázkou čím by bojovali (všechno je rozprodané) a jestli by vůbec měli je do čeho obléct.
rufff
I kdyby mě tam nahnali (což se nestane), tak bych na slovanského bratra nevystřelil. Chápu, že spousta manipulovatelných blbečků odchovaných na počítačových hrách by střílelo, ale já ne.
Mira393
asi bych s tím měl taky problém, já bych si ale vybral frontu kde jsou magoři typu Vágnerovců, aspoň by mě pak netrápilo svědomí (nebo bych to měl rychle za sebou).
Ivan Herda
Normálny vojenský výcvik zažili dnešný 60 -nici, 50 - nici majú slabší odvar a 40 sú amatérsky civili určení na popravu ,pokial sa dostanú do riadnej vojny , ani my starší sme takto priamo v realnej vojne neboli a boli by sme dosraní napriek vycviku,taktickej príprave a podobným volovinám ,ale čo už oni? Mŕtvi pri odvode , chudáci chlapci.
Mira393
no v dnešní době se to řeší už pomocí dronů a raketometů a dělostřelectvem, prakticky protivníka ani neuvidíte a dostanou vás. Naivní Američané chtěli pomoct Ukrajině a mysleli si že to bude jak v Afgánistánu a brzo vystřízlivěli...