Clicks52
uk.news

Єпископ з Голландії: Синод просуває "забобони" і "приховані інтереси"

17 жовтня на сайті VitaminExp.blogspot.com вікарний єпископ Хертогенбоса, 61-річний Робертус Мутсаертс з Голландії, повідомив, що робочий документ Синоду в Амазонії створює "нову релігію", "підтримує пантеїзм" і визнає "язичницькі забобони" в ролі божественного одкровення.

Мутсаертса люблять за його чіткість і відданість традиціям. На його думку, Синод в Амазонії просуває "екосоціалізм, зміни клімату, екуменізм, одружених священиків і висвячування жінок".

Він зазначає, що "поклоніння деревам" вважається вищою формою духовності, а делегати Синоду Папи Франциска "мають єдині інтереси".

Мутсаертс каже, що не дивлячись на бажання Папи Франциска вести діалог з усіма, крім "Берка і Мюллера", такі люди, як "Берк і Брандмюллер, все ще не можу отримати відповіді на прості запитання".

Єпископ відзначає, що ЗМІ, які активно критикували Іоанна Павла II і Бенедикта XVI, не готові терпіти критику на адресу Папи Франциска.

Він зазначає, що церква Папи Франциска розвиває "брехливу великодушність" і робить все для знищення розуміння святості і гріховності.

Мутсаертс вимагає: "Будьте щирими і припиніть просувати приховані інтереси".

#newsOnolotyrnn