Clicks499

СБУ не коментує затримання п ятьох «догналітів» у Львові

vuspetro
Відео Служба безпеки видворила з України керівництво так званої "секти догналітів" за антиукраїнську діяльність. Про це повідомляє у середу прес-центр відомства. Зазначається, що на Львівщині …More
Відео

Служба безпеки видворила з України керівництво так званої "секти догналітів" за антиукраїнську діяльність.
Про це повідомляє у середу прес-центр відомства.
Зазначається, що на Львівщині СБУ спільно з прокуратурою, міліцією та міграційною службою припинили антиукраїнську діяльність представників незареєстрованої організації т.зв. "Українська правовірна греко-католицька церква", яка діяла під керівництвом громадян Словаччини.
Керівники цієї структури поширювали заклики сепаратистського змісту, підбурювали до релігійної нетерпимості до інших конфесій. Іноземці схвалювали терористичну діяльність т.зв. "ЛНР" і "ДНР", намагалися вести антиукраїнську пропаганду.
Зокрема, вони оприлюднили в мережі Інтернет низку звернень до керівництва Росії з проханням "ввести іноземні війська на територію України".
Правоохоронці провели обшуки за місцями зібрань прихильників цієї організації. У спеціально обладнаній схованці виявлено підроблену печатку УГКЦ та "флешки" із матеріалами щодо діяльності незареєстрованої структури.
Стосовно трьох затриманих громадян Словаччини складено адміністративні протоколи, їх видворено з держави та ухвалено рішення про заборону їм у подальшому в’їзду в Україну.
Ще двох іноземців, у яких були відсутні паспорти, затримано в адміністративному порядку для встановлення їхніх осіб і видворення з України, зазначають в СБУ.