Clicks943
Libor Halik
6

Pekelný slovenský parlament ustanoven 20.3.2020

Připomíná mi to v Čechách státní převrat po smrti cizoložného krále Václava IV. a pak krutovládu Jana Žižky z Trocnova, profesionálního lupiče a vraha od svého mládí. Vycházím z následujících informací, pokud jsou pravdivé. Slováci posuďte. Chtěli jste změnu. Máte ji mít, ovšem k mnohem horšímu. To je ovocem znesvěcení jména Pána Ježíše Krista a Panny Marie při cyrilometodějských slavnostech v Nitre 5.7.2017. gloria.tv Vtedy sv. omši predsedal biskup Reykjavíku Dávid Tencer, ktorý mal homíliu, kde pochválil ateismus Masaryka tým, že vyzdvihol jeho slova o zježíšstvení. (L: Masaryk odmietal Božstvo Ježiša Krista, preto hovoril o zježíšstvení.) V současnosti (po 10.3.2020) jsou všechny mše sv. a bohoslužby na území Slovenska zakázány slovenskou biskupskou konferencí, která se chtěla zalíbit (zapáčiť) dosluhujícímu premiérovi homosexuálovi či bisexuálovi Pellegrinimu pod záminkou koronaviru. Bohužel pravoslavní biskupové Slovenska udělali po 2 dnech odporu totéž. Evangeličtí vedoucí kapitulovali před Pellegrinim spolu s katolíky ihned.

(budoucí-od 21.3.2020 slovenský premiér Igor Matovič)
Nyní (teraz) k té pekelnosti: Dle informací z: www.lidovky.cz/svet/nova-vlada-v-ru…
Nová vládní koalice obstála v prvním důležitém hlasování sněmovny. Do jejího čela poslanci v tajné volbě zvolili předsedu populistického hnutí Jsme rodina Kollára. Proti jeho zvolení předsedou Národní rady se předem postavil expremiér a šéf sociálních demokratů (Směr-SD) Robert Fico, který v rozpravě zmínil také společnou fotografií Kollára s členy slovenského podsvětí. O někdejších kontaktech Kollára na přední členy bratislavského podsvětí informoval slovenský tisk již po jeho vstupu do politiky v roce 2016. Do médií tehdy unikly také kopie dokumentů kontrarozvědky z roku 1990, že se Kollár podílel na dovozu asi šesti kilogramů heroinu do tehdejšího Československa. Kollár, který vlastní lyžařské středisko na středním Slovensku a také třetí nejposlouchanější rozhlasovou stanici v zemi, nařčení z obchodování s drogami popřel. Hájil se také tím, že jednoho mezitím zavražděného člena slovenské mafie znal od dětství a že se nikdy nepodílel na nelegálních aktivitách.
Křesla ve 150členné sněmovně si rozdělilo šest stran a hnutí. Čtyři z nich se dohodly na vytvoření vládní koalice, která má v parlamentu 95 křesel. Tato výrazná většina koalici umožní bez pomoci opozice prosadit také změny ústavy. Nastupující premiér Matovič, jehož protikorupční hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OLaNO) přesvědčivě vyhrálo volby se ziskem 25 procent hlasů, chce změnou ústavy dosáhnout například zavedení plošných prověrek soudců. Slovenské soudnictví od minulého týdne čelí největší korupční kauze v novodobých dějinách země; policie po raziích obvinila 13 soudců z korupce a z dalších trestných činů.
Jako vyšité z doby tyrana Jana Žižky v 15. století v Čechách. Též se zaštiťoval bojem proti korupci. Blízká budoucnost ukáže, zda moje analýza byla správná.

Slovenský spravedlivý biskup Hnilica usiloval celý život o fatimské zasvěcení Ruska. Ale práci mu zhatilo nedodržení slibu ze strany papeže Jana Pavla II., který v posledních minutách při zasvěcování v r.1984 místo slova Rusko použil slovo svět, jak dosvědčil exorcista P. Amorth. Proto celosvětový trest z Ruska v předpovězené formě 3. světové války zajisté přijde.
Slovenský biskup Hnilica, kterého slovenská biskupská konference nemilosrdně vyhnala do Čech však i sám prorokoval, že ještě před Antikristovým čipováním bude na Slovensku pronásledování křesťanů větší než v okolních zemích. To začalo skrze dohodu právě odstoupivšího premiéra Pellegriniho s křesťanskými církvemi o údajně DOČASNÉM zákazu všech bohoslužeb na území Slovenska kvůli koronaviru. Sovětská rudá armáda byla v Československu v r.1968 také pouze DOČASNĚ - avšak až do r.1990.
Cituji: "V minulosti sme sa osobne stretli s dnes už nebohým biskupom Hnilicom. Ten tiež musel poznať 3. fatimské tajomstvo. Veľmi zdôrazňoval, aby sa plnili požiadavky Panny Márie a preriekol sa - povedal, že v posolstve sa slovo Rusko vyskytuje 22x a keď sa to nevymodlí, Rusi so svojim komunizmom zničia veľa krajín. A vedel, že pred príchodom antikrista má byť veľmi veľké a kruté prenasledovanie kresťanov, ešte pred čipovaním. Na Slovensku viac ako v iných štátoch."
Ve zjevení v Garabandalu 1961 až 1965 bylo Neposkvrněnou Pannou Marií a svatým archandělem Michaelem předpovězeno, že komunismu odejde a znovu přijde skrze ruskou opět komunistickou armádu do Evropy i dalšího světa.

Pokud si dobře pamatuji, tak první slovenský celostátní prolife pochod proti umělým potratům se odehrál v Košicích. Byla to monumentální akce s účastí všech slovenských katolických biskupů, včetně biskupa pravoslavného. Byl jsem tam také. Mrzelo mě, že v České republice nikdy nebyly na podobném pochodu statisíce lidí jako na Slovensku.
Ale 1 věc mě velmi zarazila. Ve skupince zhruba 20 katolíků, které jsem osobně dobře znal, kteří byli aktivní na tomto prolife pochodě, i na každoročních malých cyklistických pochodech proti potratům, tak nejméně 3 byli aktivními cizoložníky - byli sexuálně nevěrní svým manželkám, manželům (sexuálně žili s jiným partnerem, partnerkou). 2 z nich to ani vůbec netajili. To mě udivovalo. Ještě víc mě zděsilo, když při mém odjezdu vlakem si ke mně přisedla 1 zbožná Slovenka a vyprávěla mi, že prakticky všichni přítomní na pochodu šli předtím na mši k sv. přijímání. Avšak v hlavním košickém římskokatolickém kostele nešel vůbec odemknout svatostánek s proměněnými hostiemi. Kněží si proto odběhli pro proměněné hostie do sousedního kostela. Pán Ježíš k těmto svatokrádežníkům VŮBEC nechtěl přijít.
Dnes už k nim ani nechodí
, po 10.3.2020 byli na Slovensku zakázány všechny mše svaté.

Od 20.3.2020 máte šéfem slovenského parlamentu muže, který má, pokud jsem dobře informován, 9 dětí s 10 ženami. Nějak moc vám to však nevadí, Bohu žel.

Čiňte POKÁNÍ !!!

Pro kontext čtěte také - Rozdiel v prístupe Cirkvi k Eucharistii v Čechách a na Slovensku. Porovnanie vyhlásení českých a slovenských biskupov je na zaplakanie: alianciazanedelu.sk
Július7
Pán Halik. Niekedy mám dojem, že ste voči Slovákom taký typický masarykovský...Koĺko % katolíkov je u vás v Čechách ? Je ich aspoň 10 % ? Máte pravdu, že Slováci majú robiť pokánie, ale Česi, český národ nie, alebo Slezania ? Prečo posudzujete celý slovenský národ podĺa pár cudzoložníkov, ako keby ste takých v ČR nemali aj vrátane kléru.Možno nie sú Slováci ideálni katolíci, ale stojím si za tým,…More
Pán Halik. Niekedy mám dojem, že ste voči Slovákom taký typický masarykovský...Koĺko % katolíkov je u vás v Čechách ? Je ich aspoň 10 % ? Máte pravdu, že Slováci majú robiť pokánie, ale Česi, český národ nie, alebo Slezania ? Prečo posudzujete celý slovenský národ podĺa pár cudzoložníkov, ako keby ste takých v ČR nemali aj vrátane kléru.Možno nie sú Slováci ideálni katolíci, ale stojím si za tým, že ako národ sú rozhodne zbožnejší ako váš národ. A ak chce Boh potrestať slovenský národ viac ako český, lebo tak rozhodol, tak to už je jeho vec a do toho nikto z nás nevidí.
MilanJan
Sláva ISUSU CHRISTU : To čo napísal otec L. Halík je len krutá pravda o Slovensku, a o tom zablokovanom bohostánku v Košiciach som nevedel. Takéto znamenie bohorúhačskí neveriaci arogantní síroví biskupi určite neuvidia !.... To je len ovocie zapredaných Slovákov.... tento ľud chváli BOHA len perami......a čo počúvam od tzv . " katolíkov" ...redšej obhajujú výplody Krčméryho , ako by si mali …More
Sláva ISUSU CHRISTU : To čo napísal otec L. Halík je len krutá pravda o Slovensku, a o tom zablokovanom bohostánku v Košiciach som nevedel. Takéto znamenie bohorúhačskí neveriaci arogantní síroví biskupi určite neuvidia !.... To je len ovocie zapredaných Slovákov.... tento ľud chváli BOHA len perami......a čo počúvam od tzv . " katolíkov" ...redšej obhajujú výplody Krčméryho , ako by si mali vstúpiť do svedomia a naozaj činiť pokánie....nuž keď to nejde takto, bude ešte horšie!!! Biskupi, ak by boli chlapi a vedeli , že majú zodpovednosť za duše, tak prví by konali procesie na ulici, ale oni túto zodpovednosť asi necítia! Dobre.....BOH vie ako to vyriešiť...najrýchlejšie riešenie je odstránenie biskupov, stačí ked zostane len jeden. Asi sa slovenské ovečky opýtajú ako odstrániť týchto okupovateľov Mojžišovej stolice?... No tak ako vždy to dopustil BOH v minulosti, očista je jedine cez smrť, ktorú dopustí BOH .....! Ked ja osobne hovorím s farármi / gréko aj rímo/ o zasvätení Slovenska , každý uteká od zodpovednosti. A existuje u nich len jediné nedotknuteľné prikázanie : nikdy nesmieš neposlúchnuť svojho biskupa !!! Zasvätenie by mohol iniciovať Mons. Peter Brodek možno, možno niekto iný, ale je to nutné!!! To z roku 2017 v Nitre bol pľuvanec voči bojujúcej Cirkvi !
apredsasatoci
Nemá logiku, aby 5% Matovič mal 25%.
To isté platí o kotlebovi v opačnom garde.
Voľby na Sk boli zmanipulované!
obyčajná veriaca žena
A takto manipulujú všetky voľby! Veď nesedí počet preferenčných hlasov. Trebárs u JUDr. Žužovej, ktorú krúžkovalo veľa ľudí a nedostalasa do parlamentu! To ona pripravila Zákon na väčšiu ochranu nenarodených!
Treba ručne prepočítať ako v Amerike, Keď volili Trumpa a niečo im nesedelo! 33 percent a 8 percent je velikánský rozdiel! Podvodníci!!! Veď už dlho nebudete!!!
Zaznamenali sme aj , že počet…More
A takto manipulujú všetky voľby! Veď nesedí počet preferenčných hlasov. Trebárs u JUDr. Žužovej, ktorú krúžkovalo veľa ľudí a nedostalasa do parlamentu! To ona pripravila Zákon na väčšiu ochranu nenarodených!
Treba ručne prepočítať ako v Amerike, Keď volili Trumpa a niečo im nesedelo! 33 percent a 8 percent je velikánský rozdiel! Podvodníci!!! Veď už dlho nebudete!!!
Zaznamenali sme aj , že počet hlasov sa počas sčítavania znižoval, čo logicky nie je možné! Pozor, nehovorím o percentách! Tie môžu ísť aj smerom nadol.
V jednej obci, v okrese B.Bystrica, nedovolili členovi komisie, za stranu Kotlebovcov, byť pri sčítavaní hlasov!!! A nemohol si ani odfotiť zápisnicu! Úplne ho izolovali! A telefóny nefungovali!
One more comment from obyčajná veriaca žena