pl.news
32K

Franciszek "niczym osioł" upiera się przy swojej ideologii

Pomimo Zielonych Świątków Franciszek wycierał sobie buzię wierzącymi,

"Czy moja droga praktykowania Wiary uparcie trzyma się doktryn dnia, co do joty, doktryn, wyłącznie stanowiących ekspresje, które czasami bywają zimne".

Co nie zmienia faktu, że Franciszek we własnej osobie czasami bywa ślepym naśladowcą doktryn czasów bieżących, włączając w to homoseksualizm, zmiany klimatyczne oraz ideologię Covid.

Papież o sobie samym: "Czy osądzam z góry, czy wygrażam palcem, zamykam komuś drzwi przed nosem, robię z siebie ofiarę wszystkich i wszystkiego?"

Rozzłoszczony Franciszek nie zamierza "tracić czasu na krytykowanie innych i wzajemne złoszczenie się na siebie". Co nie zmienia faktu, że w kółko powraca do starych nałogów.

#newsDrlopbanvx

Tony M
Google przetłumaczone z angielskiego: Ta wiadomość została przekazana światu 5 dni przed tym, jak Jorge wyszedł na balkon Watykanu 13 marca 2013 r. Ale większość katolickiego świata odrzuciła ją wtedy… spodziewając się, że mamy wspaniałego nowego papieża I jak śmie ktoś lub jakiekolwiek prorocze przesłanie kwestionować go… czas się obudzić i zacząć słuchać tego, co Jezus powiedział nam z góry …More
Google przetłumaczone z angielskiego: Ta wiadomość została przekazana światu 5 dni przed tym, jak Jorge wyszedł na balkon Watykanu 13 marca 2013 r. Ale większość katolickiego świata odrzuciła ją wtedy… spodziewając się, że mamy wspaniałego nowego papieża I jak śmie ktoś lub jakiekolwiek prorocze przesłanie kwestionować go… czas się obudzić i zacząć słuchać tego, co Jezus powiedział nam z góry o Jorge Mario Bergoglio.
Został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozerwać go na małe kawałki (mybookoftruth.com)

Został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozerwać go na małe kawałki

piątek 08 marca 2013 o 14:05


Moja wielce umiłowana córko, szatan szaleje przeciwko Mojemu Kościołowi na ziemi, a jego plaga nadal rozprzestrzenia się w jego murach.

Przebiegły oszust, który czekał cierpliwie za kulisami, wkrótce ogłosi swoje panowanie nad Moimi biednymi, niczego niepodejrzewającymi wyświęconymi sługami
. Ból, który zadaje, jest dla Mnie zbyt ciężki do zniesienia, a jednak jego panowanie zakończy się ostatecznym oczyszczeniem zła z rdzenia Mojego Kościoła.

Starannie manipulował swoją pozycją i wkrótce jego pompatyczna postawa będzie widoczna na jego wspaniałym dworze. Jego duma, arogancja i obsesja na punkcie samego siebie będą na początku starannie ukrywane przed światem. Świat zewnętrzny usłyszy westchnienie ulgi, gdy zabrzmią trąby, aby ogłosić jego kadencję jako głowy Mojego Kościoła.

Moje Ciało jest Moim Kościołem, ale nie będzie to dla Mnie, Jezusa Chrystusa, on przyrzeka swoją wierność, ponieważ nie posiada żadnej miłości do Mnie. Jest lojalny wobec bestii i jak będzie się śmiał i szydził z Moich wyświęconych sług, którzy będą go wspierać.

Ten, kto ośmiela się zasiadać w Mojej Świątyni i został wysłany przez złego ducha, nie może mówić prawdy, ponieważ nie pochodzi ode Mnie. Został wysłany, aby zdemontować Mój Kościół i rozerwać go na małe kawałki, zanim wyplunie go ze swoich nikczemnych ust.

Moje Ciało jest Moim Kościołem. Mój Kościół wciąż żyje, ale tylko ci, którzy mówią Prawdę i trzymają się Świętego Słowa Bożego, mogą należeć do Mojego Kościoła na ziemi. Teraz, kiedy ostateczna zniewaga ma zostać zamanifestowana przeciwko Mnie, Jezusowi Chrystusowi, poprzez Stolicę Piotrową, w końcu zrozumiecie Prawdę.

Księga Prawdy, przepowiedziana Danielowi na czas końca, nie będzie lekceważona przez członków Mojego Kościoła, ponieważ jej treść przyprawi o mdłości Moje umiłowane wyświęcone sługi, kiedy uświadomią sobie, że mówię Prawdę.

Fałszywy prorok – ten, który udaje przywódcę Mojego Kościoła – jest gotowy nosić szaty, które nie zostały dla niego stworzone.

Zbezcześci Moją Najświętszą Eucharystię i podzieli Mój Kościół na pół, a potem jeszcze raz na pół.

Dołoży wszelkich starań, aby zwolnić tych wiernych wyznawców Mojego umiłowanego Świętego Wikariusza Papieża Benedykta XVI, wyznaczonych przeze Mnie.

Wykorzeni wszystkich, którzy są wierni Mojemu Nauczaniu i rzuci ich wilkom.

Jego działania nie staną się od razu widoczne, ale wkrótce pojawią się oznaki, gdy wyrusza na poszukiwanie wsparcia wpływowych światowych przywódców i osób na wysokich stanowiskach.

Kiedy obrzydliwość zakorzeni się, zmiany będą nagłe. Niedługo potem nadejdą jego zapowiedzi stworzenia zjednoczonego Kościoła katolickiego poprzez połączenie wszystkich wyznań i innych religii.

Stanie na czele nowej, ogólnoświatowej religii i będzie panował nad religiami pogańskimi. Przyjmie ateizm, zrzekając się piętna, które, jak powie, wiąże się z dążeniem do tak zwanych praw człowieka. Wszystkie grzechy, w Oczach Boga, zostaną uznane za akceptowalne przez ten nowy, inkluzywny Kościół.

Każdy, kto ośmieli się rzucić mu wyzwanie, zostanie odszukany i ukarany. Ci księża, biskupi i kardynałowie, którzy mu się sprzeciwią, zostaną ekskomunikowani i pozbawieni tytułów. Inni będą zastraszani i prześladowani, a wielu księży będzie musiało się ukrywać.

Do tych Moich biednych wyświęconych sług, którzy teraz rozpoznają Mój Głos, proszę, wysłuchajcie Mnie, kiedy wyciągam do was rękę, aby przynieść wam pocieszenie. Nigdy nie prosiłbym was o odrzucenie Mojego Kościoła na ziemi, ponieważ to Ja, wasz umiłowany Zbawiciel, stworzyłem go. Ofiarowałem Moje Ciało jako Żywą Ofiarę, aby was zbawić. Otrzymaliście obowiązek świadczenia w Moim imieniu, aby ratować dusze tych, których pouczacie i prowadzicie.

Wszystko, co możesz zrobić, to zaufać Mi i nadal Mi służyć. Czego nie wolno wam robić, to akceptować jakąkolwiek przedstawioną wam doktrynę, o której natychmiast się przekonacie, że nie jest zgodna z Moim Nauczaniem. Musisz robić to, co mówi ci serce, ale wiedz o tym.

Ten okres sprawi wam głęboki ból, a surowy smutek, którego doświadczycie, gdy zobaczycie, jak Mój Kościół będzie sprofanowany, sprawi, że będziecie płakać. Ale musicie rozpoznać kłamstwa, które mają być wam przedstawione takimi, jakimi są – zniewagą dla Mojej śmierci na Krzyżu.

Zniszczenie to może spowodować upadek struktury Mojego Kościoła. Zmiany i adaptacje budynków wraz z nową świątynią stworzoną dla jednego światowego kościoła zostaną wykonane i umieszczone w Rzymie.

Bądźcie pewni, że tak jak Moja Świątynia zostanie zbezczeszczona, tak Ja, Jezus Chrystus, Zbawiciel całej ludzkości, zostanę odrzucony i wrzucony do rynsztoka.

Twój Jezus
Geminiano Secundo
Biorąc pod uwagę to orędzie Pana Jezusa z 8 marca 2013 oraz bieg wypadków na Watykanie po tej dacie, czy ktoś może jeszcze powątpiewać o prawdziwości Księgi Prawdy spisanej przez Marię Miłosierdzia Bożego?
Iwona I Sebastian
To faktycznie niesamowite, ale tam się ponoć coś nie zgadzało z godziną śmierci Pana Jezusa z tego co pamiętam - pytanie jak to wyjaśnić/czy na pewno