Clicks9
lv.news

Kardināls vada “Drag Queen” izklaidētāju euharistiju (video)

Iespējams, ka tas spēlēs oligarhiem, San Salvadora da Bahia kardināls Sergio da Roča, Brazīlija, vadīja 21. maija euharistiju iespējamiem noslepkavotiem “LGBT fobijas” upuriem.

Izrādē bija iekļauta "Drag Queen" izpildītāju dziedāta dziesma Ave Maria. Homīlijā Roča žēlojās par “daudziem vardarbīgiem nāves gadījumiem” homoseksuāļu vidū. Iespējams, lai izvairītos no apkaunojošām bildēm, viņš atstāja komūnijas dalīšanu saviem līdzpriekšsēdētājiem.

Kā ziņo CruxNow.com (11. jūnijs), Roča “ātri” atbildēja uz divu vietējo homoseksuāļu propagandas organizāciju pieprasījumu - tik ātri, ka pat propagandisti bija pārsteigti. Viens organizators Kriss Serra teica, ka viņš / viņa neko tādu negaidīja.

Alvaro Mendess no Dom Bosco centra nodēvētos transvestītu slepkavību datus nosauca par “neuzticamiem”, paskaidrojot, ka bieži viens otru slepkavo vai nogalina noziegumos, kas nav saistīti ar seksualitāti. Salvadora ir viena no vardarbīgākajām Brazīlijas pilsētām ar 51 slepkavību / 100 000 cilvēku (Sanpaulu: 15). Viens no iemesliem tam ir pieaugošais narkotiku tirgus, kurā iesaistīti homoseksuāļi.

FratresInUnum.com Roča uzstāšanos nosauca par ieganstu viendzimuma reklamēšanai.

#newsGhlgmbqmvh