lv.news
lv.news
45

Iesvētīšanas lūgšana par Krieviju un Ukrainu — oficiālais teksts

KONSEKRĀCIJAS BEZVAINĪGAJAI MARIJAS SIRDIJ AKTS Ak, Marija, Dieva Māte un mūsu Māte, mēs šajā spaidu stundā steidzamies pie tevis. Tu esi Māte, tu mūs mīli un pazīsti: tev nekas nav apslēpts no …More
KONSEKRĀCIJAS BEZVAINĪGAJAI MARIJAS SIRDIJ AKTS
Ak, Marija, Dieva Māte un mūsu Māte, mēs šajā spaidu stundā steidzamies pie tevis. Tu esi Māte, tu mūs mīli un pazīsti: tev nekas nav apslēpts no tā, kas rūp mūsu sirdij. Žēlsirdības Māte, mēs daudzreiz pieredzējām tavu gādības pilno maigumu, tavu klātbūtni, kas nes mieru, jo tu vienmēr mūs vadi pie Jēzus, Miera Karaļa.
Taču mēs nomaldījāmies no miera ceļa. Mēs aizmirsām pagājušā gadsimta traģēdiju mācību, miljonu pasaules karos kritušo upuri. Mēs neievērojām saistības, ko uzņēmāmies kā Nāciju Kopiena, un mēs nododam tautu sapņus par mieru un jauniešu cerības. Mēs saslimām ar alkatību, ieslēdzāmies nacionālistiskās interesēs, ļāvām sevi izkaltēt vienaldzībai un paralizēt egoismam. Mēs izvēlējāmies ignorēt Dievu, sadzīvot ar saviem meliem, uzturēt agresiju, apspiest dzīvības un krāt ieročus, aizmirstot, ka esam sava tuvākā un savas kopīgās mājas sargi. Ar karu mēs izpostījām Zemes dārzu, ar grēku ievainojām sava Tēva sirdi, kurš vēlas, lai …More
lv.news
83

Atcelt "baznīcu": pēc divdesmit gadiem apstiprinājumi AIZLIEGTI

Kardināls Vincents Nikolss, 76 gadus, kurš svin Ramadānu, vada homoseksuālās liturģijas un it kā aizgāja pensijā 2020. gada novembrī vēstulē paziņoja Anglijas latīņu masu biedrībai, ka …More
Kardināls Vincents Nikolss, 76 gadus, kurš svin Ramadānu, vada homoseksuālās liturģijas un it kā aizgāja pensijā 2020. gada novembrī vēstulē paziņoja Anglijas latīņu masu biedrībai, ka Iestiprināšanas sakraments nav svinams romiešu valodā Rite Vestminsteras arhidiecēzē vairs.
Gandrīz DIVDESMIT gadus – tātad pat pirms Benedikta Summorum Pontificum – Latīņu Masu biedrība katru gadu organizēja konfirmāciju Svētā Jēkaba Spānijas laukumā. Liturģiju svinēja Vestminsteras palīgbīskaps un vienu reizi kardināls Raimonds Bērks.
Vēl vienu romiešu rituāla apstiprināšanu atcēla Birmingemas arhibīskaps Bernards Longlijs.
Attēls: © Joseph Shaw, CC BY-NC-ND, #newsHqyggjzhny
lv.news
55

Benedikts XVI maina savu paziņojumu

Šodien Benedikts XVI mainīja savu paziņojumu par neuzticamo Minhenes ļaunprātīgas izmantošanas ziņojumu. Iepriekš viņš norādīja, ka nav apmeklējis sava ordinariāta sanāksmi 1980. gada 15. janvārī …More
Šodien Benedikts XVI mainīja savu paziņojumu par neuzticamo Minhenes ļaunprātīgas izmantošanas ziņojumu.
Iepriekš viņš norādīja, ka nav apmeklējis sava ordinariāta sanāksmi 1980. gada 15. janvārī, kurā tika apspriests Esenes priesteris, kurš veica netiklas darbības nepilngadīgo meiteņu priekšā. Taču sanāksmes protokolā viņa klātbūtne bija minēta.
Tagad viņš portālam KNA.de sacīja, ka bija piedalījies sanāksmē, skaidrojot, ka tā noliegšana nav notikusi "ļaunprātīga nolūka dēļ", bet gan "kļūdas viņa paziņojuma rediģēšanā" rezultāts. Tomēr viņš uzstāj, ka šajā sanāksmē netika pieņemts lēmums par mācītāju norīkošanu šim priesterim, kurš bija atkārtoti likumpārkāpējs.
Priesteris bija atmaskojis sevi un masturbējis meiteņu, kas jaunākas par 14 gadiem, acu priekšā. Benedikts XVI liecina, ka "neko nezināja" par kriminālo vēsturi. Viņš uzsver, ka pieskaršanās nav bijusi.
Runīgais Benedikts XVI paziņoja, ka nāks klajā ar turpmāku paziņojumu pēc 1900 lappušu garā ziņojuma izskatīšanas. Jautājums …More
lv.news
44

Novus Ordo: vīrietis sadrupina rokās izsniegto komūniju "kā kartupeļu čipsi"

Svētdien, 16. janvārī, kāds vīrietis Parīzes Sv. Espritas pagastā ar roku satvēra Komūniju, kas ir izplatīta Novus Ordo euharistijā. Tā vietā, lai iebāztu to mutē, viņš to salauza un pārpalikumus …More
Svētdien, 16. janvārī, kāds vīrietis Parīzes Sv. Espritas pagastā ar roku satvēra Komūniju, kas ir izplatīta Novus Ordo euharistijā.
Tā vietā, lai iebāztu to mutē, viņš to salauza un pārpalikumus nometa uz grīdas. Tēvs Saimons de Violets — izcils gleznotājs, kurš tika ordinēts tikai 2020. gada jūnijā —, kurš viņam bija nodevis Komūniju kā kartupeļu čipsi, pastāstīja Aleteia.org, ka vīrietis “sasmalcināja to, kā to varētu darīt ar kartupeļu čipsi!”
Pēc tam, kad de Violeta bija saskārusies ar viņu, vīrietis atbildēja "Par Nadiju" un aizgāja. "Viņa rokas bija nedaudz pietūkušas, ar dažām brūcēm, kā tas ir cilvēkiem, kuri pārmērīgi lieto narkotikas vai alkoholu. Bet viņš bija pie pilnas samaņas. Priesteris lūdza cilvēkus atkāpties un centās savākt daļiņas pēc iespējas labāk. 19. janvārī notika Izlīdzināšanas euharistija.
#newsMbtdpracil
lv.news
58

VISI meli: Francisks bija "šokēts" par 215 neesošiem līķiem

Oligarhu mediju aktīvisti 2021. gada vasarā tika apsūdzēti par "pazudušiem", "slepkavotiem" un "slepus apglabātiem" bērniem katoļu skolās Kanādā. Tas izraisīja ļaunprātīgas dedzināšanas uzbrukumus …More
Oligarhu mediju aktīvisti 2021. gada vasarā tika apsūdzēti par "pazudušiem", "slepkavotiem" un "slepus apglabātiem" bērniem katoļu skolās Kanādā.
Tas izraisīja ļaunprātīgas dedzināšanas uzbrukumus katoļu baznīcām valstī. Kanādas premjerministrs Džastins Trudo apstiprināja viltus ziņas. Kanāda nolaida karogus uz visām valdības ēkām. Amnesty International, kas iestājas par bērnu nogalināšanu, pieprasīja saukt pie atbildības atbildīgos par Kamlūpsā "atrastajām mirstīgajām atliekām". Francisks pauda sāpes par "šokējošo 215 bērnu mirstīgo atlieku atklājumu Kanādā" Kamlūpsā .
Septiņus mēnešus vēlāk vēsturnieks Žaks Rujards izjauca melu tīklu. Rakstot vietnē DorchesterReview.ca (11. janvāris), viņš uzsvēra, ka "neviens ķermenis" ir atrasts ārpus parastas kapsētas Kamlūpas indiāņu dzīvojamajā skolā, kur sākās ažiotāža.
Melu kampaņa sākās ar pazemes radaru rezultātiem, kas tika interpretēti kā "līķi", lai gan tie bija koku saknes, metāls un akmeņi. Parastās kapsētas tika apzīmētas kā "masu …More
lv.news
44

Traditionis Custodes: arhibīskaps Rošs liek domāt, ka Vatikāna II bija ķecerīgs

Romas Mises svinēšana “kā kaut kā” svētāka vai lūgšanu pilnāka par Novus Ordo [it kā] nav “liturģiska problēma, tā ir ekleziāla problēma”, arhibīskaps Arturs Rošs, Dievišķās pielūgsmes …More
Romas Mises svinēšana “kā kaut kā” svētāka vai lūgšanu pilnāka par Novus Ordo [it kā] nav “liturģiska problēma, tā ir ekleziāla problēma”, arhibīskaps Arturs Rošs, Dievišķās pielūgsmes kongregācijas prefekts, sacīja antikatoļu ziņās NcrOnline.org (21. janvāris).
Roša vārdi norāda, ka "Vatikāna II eklezioloģija" ir ķecerīga, jo tā ir pretrunā ar Romas liturģiju, kas katru dienu tika svinēta Vatikāna II.
Neraugoties uz to, ko viņš sauc par "daudz bļaušanas emuāros", Rošs saka, ka vairums latīņu rituāla [ak!] bīskapu saprot, "ka ir svarīgi lūgt un svinēt Euharistiju ar vienu un to pašu Misi" — lai gan Novus Ordo nekad nav attīstījies. unitāra forma un tāpēc ir pastāvīgu konfliktu avots pat starp NO pagastiem un kopienām.
Atsaucoties uz “regulārajiem kontaktiem ar bīskapiem un bīskapu konferencēm”, Rošs norāda, ka “lielākā daļa” bīskapu ir “sveicinājuši” Franciska Traditionis Custodes “atplestām rokām”.
Šie ir tikai kārtējie meli, jo Franciska 2020. gada bīskapu aptauja atklāja, ka vairākumsMore
lv.news
43

"Brīnums": kardināls Bērks mira

Kardināls Raimonds Bērks "vairāk vai mazāk" atgriežas pie normāla dzīves ritma pēc tam, kad vasarā ir pārvarējis Covid infekciju, viņš teica EWTN.com. 20. janvāris). Pēc deviņām dienām, kas …More
Kardināls Raimonds Bērks "vairāk vai mazāk" atgriežas pie normāla dzīves ritma pēc tam, kad vasarā ir pārvarējis Covid infekciju, viņš teica EWTN.com. 20. janvāris).
Pēc deviņām dienām, kas pavadītas mākslīgajā komā ar ventilācijas aparātu, Bērkam bija "tūlītēja sajūta, ka mūsu Vissvētākā Māte par mani rūpējas." Ārsti bija informējuši viņa māsu Mēriju, ka tiešām nav daudz cerību, ka viņš izdzīvos. pats saprata, ka mirst.
Tagad viņš ir pārliecināts, ka Tas Kungs uzklausīja daudzas lūgšanas un izglāba viņu “kāda darba dēļ, kas viņam man jādara”. Viņš savu atveseļošanos sauc par "brīnumainu".
Kā jau varēja gaidīt, Bērks pēc samaņas atgūšanas nevarēja piecelties, bija jāatgūst staigāšanas spējas un apmēram mēnesi pēc slimnīcas iznākšanas cieta no briesmīga noguruma (“Es visu laiku biju noguris”).
Attiecībā uz Franciska schadenfreude par bezvakcīnas Bērku, kurš slimo ar Covid, viņš atbildēja, ka injekcijas saņemšana ir personisks lēmums un fundamentālas darbības veikšana. cilvēktiesības, …More
lv.news
49

Krokodila asaras: uzbrukumi Ratcingeram ir TIKAI politiski motivēti

Selektīva ļaunprātīgas izmantošanas izmantošana pierāda, ka vardarbības histērija nav saistīta ar “bērnu aizsardzību” — to pašu vardarbību raganu mednieki dēvē par abortu par “cilvēktiesībām …More
Selektīva ļaunprātīgas izmantošanas izmantošana pierāda, ka vardarbības histērija nav saistīta ar “bērnu aizsardzību” — to pašu vardarbību raganu mednieki dēvē par abortu par “cilvēktiesībām” – bet kaitē Baznīcai.
Tāpēc viņiem ir vienalga par Franciska lomu šajā jautājumā, jo Francisks ir viņu pusē.
2018. gadā Martins Budo publicēja "Klusuma kodeksu", kurā parādīts, ka arhibīskaps Bergoljo atteicās uzklausīt septiņus, iespējams, vardarbībā cietušos upurus, un veicināja tēva Hulio Sezara Grasi aizstāvību, kuram tika piespriests 15 gadu cietumsods par vardarbību pret bērniem vecumā no 9 līdz 17 gadiem.
Boudot satika piecas sievietes un divus vīriešus, kurus, iespējams, vardarbojuši Buenosairesas priesteri. Viņi visi mēģināja sazināties ar Bergoljo, bet "neviens" nesaņēma atbildi.
Kad Bergoljo kļuva par Francisku, viņi astoņus mēnešus centās viņus uzņemt, veltīgi. Tāpēc viņi devās viņu satikt publiskas audiences laikā Svētā Pētera laukumā, vaicājot: "Vai jūs grasi lietā mēģinājāt ietekmēt …More
lv.news
47

Bērnu asinis: Sātaniskā grupa apgānīja nacionālo svētnīcu Vašingtonā

"Katoļu pro izvēle", kas kampaņā par bērnu nogalināšanu, 20. janvārī prognozēja abortu propagandu uz Vašingtonas Nacionālās svētnīcas bazilikas fasādes. Tajā pašā laikā baziliku, lielāko katoļu …More
"Katoļu pro izvēle", kas kampaņā par bērnu nogalināšanu, 20. janvārī prognozēja abortu propagandu uz Vašingtonas Nacionālās svētnīcas bazilikas fasādes.
Tajā pašā laikā baziliku, lielāko katoļu baznīcu ASV, piepildīja katoļi, kas noturēja "Lūgšanu vigīliju par dzīvību", kas notiek pirms ikgadējā marta par dzīvību.
Kāds ticīgais skaidroja abortu aktīvistiem, ka "nav tādas lietas kā "katoļi" un ka "nāves 'katoļi' dosies uz elli!"
Sanfrancisko arhibīskaps Salvatore Kordileone uzbrukumu nosauca par "velnišķīgu", piebilstot, ka "apgānīšanas mēģinājums bija milzīgs".
Tailers Bīskaps Stricklands "atbalstīšanu slepkavībām" nodēvēja par "zvērību".
#newsNbbjgimhfg
lv.news
50

Farss: Francisks iecels amatā sieviešu "Katehēti", "Lektori", "Akolīti"

Svētdien Svētā Pētera bazilikā Francisks pirmo reizi sievietēm piešķirs savu nesen izgudroto "katehētu kalpošanu", kā arī sievietes Novus Ordo "lektori" un "akolīti". Sieviešu "lektoru" un "akolītu …More
Svētdien Svētā Pētera bazilikā Francisks pirmo reizi sievietēm piešķirs savu nesen izgudroto "katehētu kalpošanu", kā arī sievietes Novus Ordo "lektori" un "akolīti".
Sieviešu "lektoru" un "akolītu" institūcija ir tikai skatlogu dekorēšana, tāpat kā NĒ, ikviens ir "lektors" vai "akolīts", neatkarīgi no tā, vai tas ir izveidots vai nē.
Kandidātus no Amazones reģiona Peru, Brazīlijā, Ganā, Polijā un Spānijā Francisks oficiāli padarīs par "katehētiem". "Lektora" amats tiks piešķirts kandidātiem no Dienvidkorejas, Pakistānas, Ganas un Itālijas. Rituālu izstrādāja Liturģijas draudze. Pirms homīlijas kandidāti tiks izsaukti, nosaukti vārdā un prezentēti klātesošajiem.
Uz "lektora" kalpošanu aicinātie saņem Bībeli, katehēti - krustu.
#newsGuoivlhtol
lv.news
44

Vācijas ziņojums par ļaunprātīgu izmantošanu diskvalificē pats sevi: četras konstruētas lietas pret Ratcingeru

Minhenes ziņojumā par ļaunprātīgu izmantošanu, ko izplata oligarhu mediji, Minhenes arhibīskaps Džozefs Ratcingers (1977-81) apsūdzēts par to, ka viņš četros gadījumos reaģējis uz homoseksuālas …More
Minhenes ziņojumā par ļaunprātīgu izmantošanu, ko izplata oligarhu mediji, Minhenes arhibīskaps Džozefs Ratcingers (1977-81) apsūdzēts par to, ka viņš četros gadījumos reaģējis uz homoseksuālas vardarbības gadījumiem "neatbilstoši noteikumiem vai neatbilstoši". Ratcingera darbības mēra pēc mūsdienu standartiem. Pat šajā gadījumā viņi ir priekšzīmīgi.
Pirmais gadījums: Priesteris tika notiesāts uz cietumu 1960. gados par homoseksuāliem noziegumiem. Pēc soda izciešanas Minhenes kardināls Dēpfners viņu pārcēla uz ārzemēm. Ratcingera darbības laikā priesteris lūdza ļaut viņam pavadīt pensijas laiku Bavārijas dzimtenē. Lūgums tika apmierināts 70. gadu beigās.
Ziņojumā nepatiesi tiek apgalvots, ka Ratcingers pazina vainīgo, jo viņš pavadīja brīvdienas savā bijušajā pagastā. Patiesība: šie svētki bija 1982. gada augustā, kad Ratcingers vairs nebija Minhenes arhibīskaps. Ziņojumā Ratcingers arī apsūdzēts par to, ka priesteris tika uzrunāts "kā draudzes priesteris" [Vācijā atbilst "tēvam"], kad …More
lv.news
39

Minhenes ļaunprātīgas izmantošanas ažiotāža: Ratcingeram būtu bijis labāk klusēt

Minhenes arhibīskapija 20.janvārī publicēja tā dēvēto ekspertu ziņojumu par iespējamiem ļaunprātīgas izmantošanas gadījumiem, tostarp 82 lappušu garu Benedikta XVI paziņojumu, kurā viņš stingri …More
Minhenes arhibīskapija 20.janvārī publicēja tā dēvēto ekspertu ziņojumu par iespējamiem ļaunprātīgas izmantošanas gadījumiem, tostarp 82 lappušu garu Benedikta XVI paziņojumu, kurā viņš stingri noliedz jebkādu pārkāpumu.
Taču advokāts Martins Pušs, kurš pieder pie profesijas, kas nav pazīstama ar patiesības mīlestību, viņa izteikumus uzskata par "ne pārāk ticamiem". Viņš apsūdz Ratcingeru par pārkāpumiem četros gadījumos.
Vissvarīgākā lieta ir Esenes priesteris, kurš notiesāts par homoseksuālu izmantošanu. Astoņdesmito gadu sākumā Minhenes arhibīskapija viņu uzņēma. Tur viņš izdarīja turpmākus pārkāpumus līdz 2008. gadam.
Ratcingers vairākkārt uzsvēris, ka viņš "neko nezināja" par priestera iepriekšējo vēsturi uzņemšanas brīdī Minhenē un ka viņš nebija klāt attiecīgajā ordinariātu sanāksmē.
Tam pretrunā ir attiecīgie protokoli, kuros minēts, kā "kardināls" minētajā sanāksmē ziņoja arī par mirušā Berlīnes kardināla Alfrēda Bengša bēru ceremoniju un konfidenciālām pārrunām ar Jāni Pāvilu …More
lv.news
41

Matemātiķis pierāda, ka Francisks meloja

Franciska apgalvojums, ka Franciska žurnālists Havjers Martiness-Brokals "nejauši" atradās uz skatuves, kad viņš atstāja romiešu ierakstu veikalu, kuru viņš privāti apmeklēja 11. janvārī, analizēja …More
Franciska apgalvojums, ka Franciska žurnālists Havjers Martiness-Brokals "nejauši" atradās uz skatuves, kad viņš atstāja romiešu ierakstu veikalu, kuru viņš privāti apmeklēja 11. janvārī, analizēja portāla LiberoQuotidiano.it statistiķis (16. janvāris).
Rezultāts: iespēja, ka kāds no trīs miljoniem Romas iedzīvotāju šajā brīdī satiks Francisku, bija 0,0009%. Pie Svētā Krēsla ir akreditēti 200 žurnālisti. Varbūtība, ka kāds no viņiem uzdūrās Franciskam, bija 0,000012%.
Franciska pontifikāta astoņu gadu laikā ierakstu veikals kopumā bija atvērts 38 400 pusstundu. Varbūtība, ka kāds no vatikānistiem gaidīja taksometru stacijā [kā apgalvoja Martiness-Brokals] dažu metru rādiusā, lai uzņemtu Franciska attēlu, bija 0,000000062%.
Tāpēc varbūtība, ka Bergoljo meloja par Martinesu-Brokalu, ir 99,999999938%. Var droši pieņemt, ka Martiness-Brokals zināja un gaidīja Francisku. Martiness-Brokals ir ne tikai vietnes RomeReports.com direktors, kas sveic Francisku, bet arī Franciska hagiogrāfijas “…More
lv.news
34

Francisks, diktators, jūtas “aplenkts”

Viss ir gaisā, kā tas ir bijis visā Franciska pontifikāta laikā, raksta Specola (InfoVaticana.com, 18. janvāris). Pēc Specola domām, tas liecina, ka Francisks jūtas “aplenkts” – viņš nevēlas, …More
Viss ir gaisā, kā tas ir bijis visā Franciska pontifikāta laikā, raksta Specola (InfoVaticana.com, 18. janvāris).
Pēc Specola domām, tas liecina, ka Francisks jūtas “aplenkts” – viņš nevēlas, lai kāds zinātu, ko viņš dara, tāpēc “Sinodālajā baznīcā” visus lēmumus Francisks pieņem viens pats, kamēr Francisks izliekas pretējo.
Lai slēptu savus lēmumus, Francisks ieceļ komisijas, nedomājot ievērot iznākumu, tāpēc Specola. Kad strīdi bija saistīti ar finansēm, viņš izveidoja divas komisijas (Vatikāna banku un Vatikāna ekonomisko un administratīvo sistēmu). Viņu slepenie rezultāti, kas tika daļēji nopludināti, ir aizmirsti.
Sieviešu diakonāta komisija nāca klajā ar “nē”. Taču, saskaroties ar jaunu oligarhu mediju spiedienu, Francisks vienkārši izveidoja otru komisiju.
Ticības doktrīnas kongregācija ar Franciska svētību paskaidroja, ka homoseksuālus pārus nevar "svētīt". Pēc kritikas Francisks spēlēja "draudzīgi pret homoseksuāliem cilvēkiem", parādot sevi kā "konservatīvu tendenču" upuri. …More
lv.news
50

Uzticamākie avoti: "Francisks ir ļoti slims"

"Francisks ir ļoti slims ar vēzi, tostarp aizkuņģa dziedzeri," vietnē Twitter raksta Rorate-Caeli.Blogspot.com. Tas attiecas uz “mūsu uzticamākajiem avotiem.” Franciska veselība Roratei-Kaeli skaidro …More
"Francisks ir ļoti slims ar vēzi, tostarp aizkuņģa dziedzeri," vietnē Twitter raksta Rorate-Caeli.Blogspot.com.
Tas attiecas uz “mūsu uzticamākajiem avotiem.” Franciska veselība Roratei-Kaeli skaidro viņa “vardarbīgos uzbrukumus tradīcijām, kas tikai stiprināsies, kā tas vienmēr notiek, tuvojoties tirāna nāvei”.
Jau kopš Benedikta XVI vietne Rorate-Caeli.Blogspot.com ir precīzi paredzējusi romiešu notikumus un dokumentus. Aizkuņģa dziedzera vēzis ir neārstējams un attīstās no 1. līdz 4. stadijai vidēji 14 mēnešu laikā.
Attēls: © Mazur, catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsIyqhagktkv
lv.news
24

ES Parlamenta priekšsēdētāja: “Atzīspar dzīvību” – līdz vakardienai…

Maltiete Roberta Metsola, četru dēlu (5-14 gadi) māte, 18. janvārī tika ievēlēta par ES Parlamenta priekšsēdētāju. 2015. gadā viņa sacīja, ka ir "kategoriski pret abortiem", bet 2018. gadā viņa …More
Maltiete Roberta Metsola, četru dēlu (5-14 gadi) māte, 18. janvārī tika ievēlēta par ES Parlamenta priekšsēdētāju.
2015. gadā viņa sacīja, ka ir "kategoriski pret abortiem", bet 2018. gadā viņa sevi raksturoja kā "atklāti dzīvības atbalstītāju".
Metsola konsekventi balsoja par dzīvību atbalstošām rezolūcijām. Kopš savas pilnvaras sākuma viņa saskārās ar jautājumiem par savu iebildumu pret abortiem, kas ir briesmīgs noziegums, kas ir “legāls” visās ES dalībvalstīs, izņemot Maltu.
Bet tas bija vakar. Pēc stāšanās amatā viņa sacīja, ka savas darbības laikā "šajā plenārsēžu zālē un ārpus tās" pārstāvēs noziedzīgā ES Parlamenta nostāju, kas propagandē nedzimušu bērnu slepkavību kā "cilvēktiesības".
Metsola arī solīja, ka "šis parlaments" "aizstāvēs" homoseksuāļu aktīvistus, kuriem aiz muguras jau ir oligarhu mediju melīgā vara.
Attēls: © European Parliament, CC BY, #newsFssaijcmif
lv.news
36

Obligātās maskas Vatikānā? Jā, tas ir, nē

FFP2 masku lietošana ir obligāta visās slēgtajās vietās Franciska Vatikānā, izņemot Franciska privātās auditorijas laikā. Saskaņā ar Specola teikto (InfoVaticana, 19. janvāris), šo auditoriju …More
FFP2 masku lietošana ir obligāta visās slēgtajās vietās Franciska Vatikānā, izņemot Franciska privātās auditorijas laikā.
Saskaņā ar Specola teikto (InfoVaticana, 19. janvāris), šo auditoriju apmeklētājiem tiek likts noņemt maskas Franciska klātbūtnē.
Ikvienu, kurš uzdod jautājumus, Covid režīms, visticamāk, noraidīs kā "nacionālsociālistu".
Attēls: Vatican Media, #newsDraxelcntg
lv.news
43

Likumdošanas akti par zaimošanas upuri, kas tiks izpildīts

57 gadus vecais Pakistānas protestants Zafars Bhati, kurš kopš 2012. gada jūlija ieslodzīts par “zaimošanu” Ravalpindi, Pakistānā, 3. janvārī tika mainīts uz nāvi. "Jēzus pasaules misijas" vadītājs …More
57 gadus vecais Pakistānas protestants Zafars Bhati, kurš kopš 2012. gada jūlija ieslodzīts par “zaimošanu” Ravalpindi, Pakistānā, 3. janvārī tika mainīts uz nāvi.
"Jēzus pasaules misijas" vadītājs Batti tika apsūdzēts par "zaimojošu ziņojumu" sūtīšanu musulmaņu sludinātājam no mobilā tālruņa, kas viņam tika nodots tikai pēc ziņojumu nosūtīšanas un kura SIM karte nebija uz viņa vārda. Saskaņā ar BritishAsianChristans .org, Bhatti ir analfabēts un tāpēc nevar rakstīt ziņas.
Viņa sieva Bibi (72) sacīja, ka tika veikti vairāki mēģinājumi panākt, lai Batijs atkristu no islāma, lai atbrīvotu viņu uz šī pamata, "taču viņš ir stiprs savā ticībā".
Decembrī Bhatti advokāts joprojām cerēja viņu atbrīvot pret drošības naudu smagā diabēta un nesenā sirdslēkmes dēļ. Līdzīgi lūgumi par drošības naudu ir apmierināti slepkavām un izvarotājiem. Bhatti redze pasliktinās, jo kamerā ir vājš gaisma.
Rietumu režīmi zina līdzīgus zaimošanas likumus, kas aizsargā viņu rasismu un homoseksuālo civilreliģiju no …More
lv.news
40

Martā turpinās vēršanās pret veco rituālu institūtiem

Francisks un viņa stingrās līnijas piekritēji gatavo vēl divus liturģiskus dokumentus, ziņo La-Croix.com (17. janvāris). Martā viens dekrēts tiks atlaists tiem veco rituālu institūtiem, kuri ir …More
Francisks un viņa stingrās līnijas piekritēji gatavo vēl divus liturģiskus dokumentus, ziņo La-Croix.com (17. janvāris).
Martā viens dekrēts tiks atlaists tiem veco rituālu institūtiem, kuri ir pārdevušies Vatikānam. Cits aizstās dokumentu Liturgiam authenticam (2001), kas kontrolē Novus Ordo liturģisko tulkojumu kvalitāti.
Vietnei La-Croix.com arī zināms, ka Franciska Ecclesia Dei komisijas, kas bija atbildīga par romiešu rituālu, apspiešana bija atriebības akts, jo Ecclesia Dei bija atļāvusi Klusās nedēļas svinības saskaņā ar 1954. gada Romas misāli, kuru Pijs XII 1955. gadā aizstāja. ar neveiksmīgu pārstrādājumu.
Saskaņā ar vietni La-Croix.com, Francisks paredzēja Traditionis custodes publicēšanu - septembra vidū - līdz vasaras vidum, jo šī nežēlīgā apspiešana bija svarīga Franciskam, kurš "jūlijā pēc operācijas visu paātrināja, jo redzēja iespējamās beigas. Manuprāt, viņš baidījās nomirt,” portālam La-Croix.com pastāstīja avots.
Tomēr, lai glābtu savu nabaga dvēseli, viņš būtu darījis …More
lv.news
35

Priesteris ticis arestēts: vai viņš ir Robins Huds vai vienkāršs zaglis?

Ievērojamais Omahas tēvs Maikls Gutgsells (73 gadi), Nebraska, ir apsūdzēts trešajā zādzībā, ziņo mediji. Viņš esot nozadzis vairāk nekā 106 000 dolāru no savas bijušās Svētā Jāzepa baznīcas …More
Ievērojamais Omahas tēvs Maikls Gutgsells (73 gadi), Nebraska, ir apsūdzēts trešajā zādzībā, ziņo mediji.
Viņš esot nozadzis vairāk nekā 106 000 dolāru no savas bijušās Svētā Jāzepa baznīcas Springfīldā.
Pēc oktobra aresta viņš jau atzinās, ka ir nozadzis 180 000 USD no tēva Teodora Ričlinga (+2019), kurš cieta no Alcheimera slimības un tiek apsūdzēts “pamatotā” seksuālā pārkāpumā, bankas kontiem. Gutgselam bija piešķirta pilnvara rūpēties par viņu.
Gutgsels sacīja, ka naudu iedeva "bezpajumtniekam". Kārtējā auditā zādzība tika atklāta.
Ordinēts 1974. gadā, Gutgsels mācīja katoļu vidusskolā, studēja kanoniskās tiesības, pilnu slodzi kalpoja tribunālā, kļuva par kancleri un Omahas kūrijas moderatoru, mācītāju, obligāciju aizstāvi un laulību tribunāla tiesnesi.
#newsBvngvkmthb