auxtova
Pán farár Kuffa je úžasný kňaz a človek, takto vyzerá cesta k svätosti v 21. storočí, celý jeho život je obetou a oslavou živého Boha. Nebojí sa povedať pravdu aj "mocným" tohto sveta a neodradí ho ani prenasledovanie. Veľmi si ho za to vážim a je pre mňa a aj pre celú moju rodinu veľkým povzbudením a vzorom. Spolu s deťmi často počúvame jeho kázne na internete. Je smutné ako ho za jeho slová …More
Pán farár Kuffa je úžasný kňaz a človek, takto vyzerá cesta k svätosti v 21. storočí, celý jeho život je obetou a oslavou živého Boha. Nebojí sa povedať pravdu aj "mocným" tohto sveta a neodradí ho ani prenasledovanie. Veľmi si ho za to vážim a je pre mňa a aj pre celú moju rodinu veľkým povzbudením a vzorom. Spolu s deťmi často počúvame jeho kázne na internete. Je smutné ako ho za jeho slová niektorí hnusne osočujú. Dorazilo ma, že na You tube je k tejto kázni zakázané pridávať komentáre. V akej dobe to my žijeme, kde je sloboda prejavu? To čo sme si zažívali v komunizme je tu zas. Ale " ak je Boh s nami, kto je proti nám." Páči sa mi ako to pán farár pekne povedal, že všetky "-izmy" budú mať raz cirkevný pohreb. Tak ja verím, že aj tento náš -izmus pod vedením Pána Bohe porazíme. Ďakujem Pánu Bohu z celého srdca že nám dáva takýchto kňazov. Šťastná matka, ktorá porodila takého syna. Nech ho Pán požehnáva a dá mu veľa sily a pevné zdravie.
rkrn112
🙂 🙂 🙂
pokrk
A o čom konkrétne si u nej presvedčený?
Peter(skala)
Neboj pokrk..o Vassule som presvedčený, horšie to je s tými, čo hovoria o prorokoch, ale v nich neveria:(

a tým nemám na mysli len ľudí, o ktorých hovorí o.Kuffa, že všetci a najmä knazi maju byť prorokmi

Hovorím o tých, čo v mene Boha hovoria a cez nich Boh hovorí.

Tak ako kedysi, tak aj dnes až do večnosti

👍
pokrk
čo peťko,Vassula je dobrá ,nie?Ide to v súlade s tvojou vierou?Tak.tak čím viac zjavení ,tým lepšie,len aby si v tom nemal hohej.
Peter(skala)
www.youtube.com/watch

Kto by chcel širiť dalej, môže stiahnuť z youtube
Anton Selecký
👍
Peter(skala)
👍 👍 👍 perfektná kázeň, toto je horlivá kázeň pre dnešnu dobu

treba širiť dalej. Velmi dobre to prirovnal k prasniciam, decentne a trefne.

Jednoznačne a bez urážky. Už vidim ako media to prekrutia

Dobre priklady zo života suvisiace s referendom 👏 👏 👏