Clicks1.8K
Terezie
36

Tisíce celníky zabavených čínských tablet obsahovaly maso mrtvých lidských plodů

Za 10 měsíců bylo propašováno 35 zásilek s více než 17 tisíci tablet. Všechny z 99,7 % obsahují části lidského těla. Čínské nemocnice prodávají potracené plody a těla mrtvých dětí, z nichž se poté vyrábějí tyto prostředky alternativní medicíny, jež jsou považovány za vydatný zdroj energie a údajně pomáhají zvyšovat sexuální výkony. Ve skutečnosti tablety obsahují mnoho odolných bakterií. Čínské ministerstvo zdravotnictví mlčí.

Jihokorejští celníci zastavili obchodování s tabletami obsahujícími dehydrované maso mrtvých plodů nebo dětí, které jsou považovány za „superlék“. Celní správa odhalila tyto obchody již loni v srpnu: od té doby se až dosud dostalo na trh nejméně 17 451 tablet.

Tablety, které pocházejí ze severní Číny, se vyrábějí z těl mrtvých dětí nebo plodů, která byla rozřezána na kousky, usušena ve speciálních pecích, rozdrcena a smíchana s bylinami, které mají zakrýt jejich obsah. List The San Francisco Times tvrdí, že rozbor tablet prokázal, že se tyto pilulky z 99,7 % skládají z lidského masa. Díky testům se také podařilo dohledat DNA a pohlaví dětí, z nichž tyto organické látky pocházejí.
Podle korejských novinářů, kteří sledující tento obchod, čínské nemocnice prodávají těla mrtvých dětí a potracené plody čínským farmaceutickým společnostem, jež z nich vyrábějí tablety, o nichž se věří, že dodávají energii k sexuálním výkonům.

Podle odborníků však ve skutečnosti pilulky obsahují dlouhý seznam bakterií a jsou nebezpečné, avšak do dnešního dne se nepodařilo prokázat, že by po jejich požití někdo onemocněl.

Korejské úřady uvádějí, že zákazníky tohoto odporného obchodu jsou korejští Číňané, kteří se přistěhovali z Číny do Jižní Koreje. Od srpna loňského roku do dnešního dne došlo k nejméně 35 pokusům provézt tablety v osobních zavazadlech nebo mezinárodní kurýrní službou.
Několik pašeráků tablet z lidských těl zadržela policie před dvěma dny na jihokorejské hranici. Tvrdili, že neznají obsah tablet ani jejich původ. Čínské ministerstvo zdravotnictví tento nález dosud nekomentovalo.
V Číně se problém zneužití mrtvých plodů nebo těl novorozenců objevil již poněkolikáté. Před několika lety byla objevena skládka částí těl kojenců politých aromatickými látkami.

V roce 2003 se Úřad pro veřejnou bezpečnost v Kuang-tungu snažil blokovat zprávy, že některé restaurace v této jižní provincii vařily mrtvé děti v polévkách podávaných podnikatelům na Tchaj-wanu a Hongkongu. Podle policie byl příběh vymyšlen, aby poškodil obraz Číny a Kuang-tungu. V 90. letech rovněž v Kuang-tungu byl odhalen obchod s lidskými plody, z nichž se připravovaly směsi prodávané jako zkrášlující a omlazující prostředky.
snakee
hraesvelgr ale ty jsi na štíru s tou tvou vírou, měl bys něco už začít dělat, tvůj konec se blíží
aobubo
... netuším proč se ateista zaobírá komentáři z Gtv ... možná chce poznat Boha a tak je zde ... ne, nechce poznávat Boha , jen se nudí a chce se realizovat ... ono mu totiž nic jiného, než si hrát na všeználka nezbívá ... hmmm
hraesvelgr
Skvělá argumentace... Vidím, že vážně není rozdíl mezi fanatikem křesťanským a magorem, který bojuje za IS. Pár hloupých hesel, pevná víra a vypnuté myšlení.
+Joseph+
hraesvelgr jsi ubožák o co se tady pořád snažíš?
Samson1
Óóó, jak poetické. Musím si dát čouda hraesvelgr satanáš je táta váš.
MILOSLAV PLETÁNEK
hraesvelgr satanáš je táta váš.
Samson1
No, já viděl někde i konervy a jak číňan baští, co je skutečně pravda nevím. Ale když lidé šáhli k potratům a ještě to nějak využívají, třeba na výrobu léků, může něco Boha urazit více. Počatý život, který dává s láskou mu hází spět do obličeje a Satan to ještě okořenil tím využíváním. Je to výsměch Satanův Bohu. Ale jen do času, který mu byl dán škodit. Lidem, kteří mu naletěli a slouží mu …More
No, já viděl někde i konervy a jak číňan baští, co je skutečně pravda nevím. Ale když lidé šáhli k potratům a ještě to nějak využívají, třeba na výrobu léků, může něco Boha urazit více. Počatý život, který dává s láskou mu hází spět do obličeje a Satan to ještě okořenil tím využíváním. Je to výsměch Satanův Bohu. Ale jen do času, který mu byl dán škodit. Lidem, kteří mu naletěli a slouží mu zůstane pláč a skřípění zubů na věky, věků, pokud neočistí svůj život pokáním a pláčem nad svým ubohým myšlením a jednáním. Dělejte, dokud vám Bůh dává ještě nějaký čas pět minut po dvanácté.
Samson1
Že hento, svatý Štěpán dal příklad. Viděl nebe otevřené, Ježíše po Boží pravici a za ty, kdo ho kamenovali se modlil. Ne jen za dobré, ale i ty, kteří ho kamenovali a Ježíš mu dal dokonalý příklad. Smrti i vzkříšení. Žehnejte všem, kdo vás proklínají. Já nebudu hrát vergl.
hraesvelgr
MILOSLAV PLETÁNEK To soudíš na základě toho, že pár jedinců praktikuje tisíce let starou hloupou pověru, na které v přenesené podobě stojí i křesťanství?
hraesvelgr
aobubo To píšeš mě?
MILOSLAV PLETÁNEK
V podstatě v tom vidím kanibalizaci lidské společnosti. Příchod antikrista se blíží.
aobubo
Inu jeden z nabroušených odpůrců křesťanství oslavujíc vědu a pokrok, ovlivněn učebnicí z dob reálného komunismu promluvil. A ne jednou. Už mnohokrát přednesl své myšlenky. Otázkou je zda ony myšlenky, názory, jsou vlastní či jen reprodukce. Nicméně, čím více se vrtá v křesťanství, tím více jej časem osloví. Není náhoda, že má zde potřebu oponovat mizernou znalostí historie a fakty, tak jako …More
Inu jeden z nabroušených odpůrců křesťanství oslavujíc vědu a pokrok, ovlivněn učebnicí z dob reálného komunismu promluvil. A ne jednou. Už mnohokrát přednesl své myšlenky. Otázkou je zda ony myšlenky, názory, jsou vlastní či jen reprodukce. Nicméně, čím více se vrtá v křesťanství, tím více jej časem osloví. Není náhoda, že má zde potřebu oponovat mizernou znalostí historie a fakty, tak jako každý, kdo nic pořádně neví, ale přesto si myslí, že ví všechno a nejlíp. Dobré je, že je zájem se v těchto věcech vrtat, až se dovrtá k Pravdě. Opak je ale pravdou, Pravda si jej najde sama. Třeba je moudrý a pochopí.
hraesvelgr
Samson1 Třeba tak vypadal Ježíš a mylný je ten tvůj obrázek
Samson1
Ale vím, že tam Lucifer byl, ale už není. Nelíbí se mi ta temná postava za těmi klikyháky v kolu.
Samson1
Já jsem zatím v nebi nebyl, ale chci se tam dostat. Tedy nemohu být mluvčí z nebe.
hraesvelgr
Samson1 Jasně a ty jsi zase přímý tiskový mluvčí z nebe :-)
Samson1
Podle profilového obrázku hraesvelgr přišel na Glorii sám Lucifer?
hraesvelgr
menhir: Číňani jsou satanisté? Co za tablety užíváš ty? :-)
TULÁK
V Srbsku bylo během dvou let podáno 1,5 tisíce trestních oznámení, kdy po porodu bylo rodičům sděleno, že jejich děťátko nežije a oni jsou přesvědčeni o opaku.Údajně jde o organizovaný obchod s dětmi!rus.ruvr.ru/2013_09_17/Rebenok-kak-kar…
TULÁK
Dítě potřebuje mámu i tátu.No pravda, životopisy nemusí být spolehlivé.Kdo ví, jak to bylo.Ahoj!
Zoša
Ahoj!
Zoša
Víš mám v paměti příběh o.J.Kentenicha. První zprávy věrohodné hovořili o jeho matce
ne moc lichotivě s tím, že otce vůbec neznal. V 6 letech ho předala do siročince a
před sochou Panny Marie mu řekla že ta bude od nyní jeho matka. Vzal to doslova
a světec.
Tvůrci životopisu mlžili ,mlžili intrikovali...
One more comment from Zoša
Zoša
Možná i na tu matku to mělo osvobozující vliv a žila v pokání.
Moc těm životopisům zas nevěřím.
TULÁK
Nevím, proč si nepřipustit, že i Boží služebníci jsou bytosti selhávající.Co David třeba?Naštěstí Písmo Svaté je psáno pod inspirací Svatého Ducha a životopisy jsou pouhými lidskými díly a člověk má tendence zastírat skutečnosti takové jaké jsou.Proto moc na filmy nekoukám.Je to někdy k popukání, co lidi vymyslí, když někoho chtějí ukázat jako dokonalou bytost.
TULÁK
Bane, Zino.On měl přijmout zodpovědnost a přijmout ji za manželku.Místo toho ji odkopnul a sebral dítě.To bylo společensky těžké přijmout manželku takového původu, tak zkrátka zvolil snazší cestu, pak se prý kvůli tomu trápil a syn mu zemřel.Snad se trápil dostatečně a bylo mu odpuštěno.
Zoša
Tuláku, určitě to bylo v pořádku. Jestliže matka žila nevázaným životem, těžko by synka
vychovala tak jako jeho babka a otec, který dělal pokání a obrátil se k Bohu.
Proč nevázaným životem? V té době asi nebylo běžné žít tělem před sňatkem.
TULÁK
A u nás 22% dětí žije v neúplných rodinách a třou bídu z nouzí.www.novinky.cz/finance/312677-neuplnyc…
Tak to je pokrok k zamyšlení.To jsme to dopracovali.Četla jsem o svatém Augustinovi a svaté Monice, že maminku syna Augustina odehnali do Afriky a synka si nechali.Tak mi přišla větší světice a mučednice ta máma než ti dva.Nevím, jak něco takového vůbec mohli ti dva udělat.
Samson1
Ono skutečně asi chce denně modlit se exorcismus k sv. Michaelovi archandělovi, stejně i modlitbu za osvobození od P.Velly. Takové myšlení, to už není sranda, to se mohou strácet lidé a někdo je může z mražáku pomalu baštit..ZKOPÍROVANÉ
Modlitba osvobození od zlého (P. Elias Vella)

Můj Pane Ježíši, ve Tvém Jménu skrze Tvou svatou Krev, skrze Otcovu Lásku ke mně, skrze moc Ducha Svatého, na …More
Ono skutečně asi chce denně modlit se exorcismus k sv. Michaelovi archandělovi, stejně i modlitbu za osvobození od P.Velly. Takové myšlení, to už není sranda, to se mohou strácet lidé a někdo je může z mražáku pomalu baštit..ZKOPÍROVANÉ
Modlitba osvobození od zlého (P. Elias Vella)

Můj Pane Ježíši, ve Tvém Jménu skrze Tvou svatou Krev, skrze Otcovu Lásku ke mně, skrze moc Ducha Svatého, na přímluvu Panny Marie, Svatého Josefa, Svatého Michaela a všech našich svatých patronů v jednotě s katolickou církví se zříkám ďábla a všech zlých duchů, odříkám se každého zlého ducha ve mně, nebo proti mně, odříkám se jakéhokoliv pouta se satanismem, okultismem, spiritismem a hnutím New age, zříkám se jakéhokoliv pouta s magií, psychotroniky a věštci, zříkám se jakéhokoliv negativního pouta s mými předky ve svém rodokmenu, zříkám se jakékoliv kletby, jakéhokoliv prokletí, jakéhokoliv uhranutí, každé negativity ve mně, nebo proti mně , nebo proti mé rodině, proti mým dětem, proti mému manželství, nebo proti mé budoucnosti, proti mému zdraví, proti mému psychickému zdraví, proti mé cestě víry, nebo proti mému bydlišti, nebo proti mému zaměstnání. Já vzývám Tebe, Pane Ježíši, a pouze Tebe, abys byl mým jediným Spasitelem, mým jediným Vykupitelem a jediným Pánem nad mým životem. Amen.
Samson1
Kousek skopírovaného, jen ukázka toho, čemu věřící musí čelit v dnešním světě.

Právo na potrat je posvátné
Potrat je posvátný úkon, který ženy po staletí prováděly. Svatou potratářkou je porodní bába, léčitelka, šamanka či čarodějka. Po tisíc let ji pronásledovali křesťané. Je načase skoncovat s tímto honem na čarodějnice!
S pomocí svaté potratářky, jež na sebe bere podobu bohyně smrti, babizny …More
Kousek skopírovaného, jen ukázka toho, čemu věřící musí čelit v dnešním světě.

Právo na potrat je posvátné
Potrat je posvátný úkon, který ženy po staletí prováděly. Svatou potratářkou je porodní bába, léčitelka, šamanka či čarodějka. Po tisíc let ji pronásledovali křesťané. Je načase skoncovat s tímto honem na čarodějnice!
S pomocí svaté potratářky, jež na sebe bere podobu bohyně smrti, babizny či Medúzy, odrazíme novodobé útoky křesťanských fanatiků. Století za stoletím se tito zélótové[1] snaží násilím vnutit ženám svou slabošskou morálku. Prohlašují, že jen bůh má suverénní moc nad záležitostmi života a smrti.
One more comment from Samson1
Samson1
Tablety, ale i Kozervy se v Číně vyrábí. Já tu věc nechci vůbec propagovat, spíš varovat o tom, jak prostě lidé dovedou přemýšlet a až kam je může Satan zavést. Asi nic nekupovat s Číny, aby se člověk nestal kanibalem.

sites.google.com/…/euthanasijska-c…
Susy Longoria
tabletas que vienen del norte de China, se hacen de los cuerpos de los bebés o fetos muertos, que fueron cortados en pedazos, secados en hornos especiales, triturados y mezclados con hierbas para ocultar su contenido.

que horror!!
TULÁK
V Číně prý zvažují povolit dvě děti na rodinu.Oh, jak velkorysé!Někdy přemýšlím, jak se Pán Bůh dívá na naši obchodní spolupráci s nimi.Už se nám to pomalu vrací.
monica medina
Terezie
Terezie
One more comment from Terezie
Terezie
Co se týká přinášení lidských obětí v satanismu,není to žádný výmysl ale tvrdá realita  :

www.novinky.cz/…/166752-desivy-r…