Clicks2.4K

Letošní přírůstky

Terezie
21
:-))
pařez
Mě Irish hraje normálně .....
MILOSLAV
Jaký problém s jakou identitou? Tady je moje fotka jmenuji se Pletánek to každý ví, tak vo co ti jde. Ten dům pod skalou je už skoro 400 let nicméně tvůj komentář zní tak trochu jako skryté bububu. V jistých případech nebude problém pro odborníky najít si identitu tvoji a přijít na návštevu.

P.S. alkohol a kafe nepiju
MILOSLAV
Zino jak mi to přišlo soukromou zprávou tak jsem to i vložil protože to sedí
One more comment from MILOSLAV
MILOSLAV
Mirosi, na ukrajině za hladomoru se za zbět klasů natož i kukučice lidé stříleli policií. Na ukrajině v dnešní době blahobytu je zvěř téměř vypytlačená což o kolik méně by jí bylo v době nouze. Doporučuji jíst žížaly těch je dost a mají hodně protejnů. Musí se ovšem na 20 minut namočit do vody. Hnojnice bych povařil k vůli parazitům. Nějakou dobu by kočky přežili. Horší je to v zimě.

Terezo, …More
Mirosi, na ukrajině za hladomoru se za zbět klasů natož i kukučice lidé stříleli policií. Na ukrajině v dnešní době blahobytu je zvěř téměř vypytlačená což o kolik méně by jí bylo v době nouze. Doporučuji jíst žížaly těch je dost a mají hodně protejnů. Musí se ovšem na 20 minut namočit do vody. Hnojnice bych povařil k vůli parazitům. Nějakou dobu by kočky přežili. Horší je to v zimě.

Terezo, není řeč o tom jaké maso je chutnější, ale je řeč o krizové situaci v nouzi. Já jsem více méně vegetarián.
Terezie
O koťatech už dávno ne,jen se tady řešilo jestli je chutnější lidské nebo kočičí maso .
MILOSLAV
Mirosi-Monku to je jasné, že by se jedlo i to co roste jako přilepšení na poli... já mluvím o skutečném stavu nouze podobném, nebo úplně samém jako byl hladomor na ukrajině. Apropos polní a lesní dary se dají využívat i když není stav nouze.
TULÁK
Věřím, že Marki je čestný člověk a nelže.Věřím, že se tady dějí nečestné praktiky.Motiv neznám a ani nechci.Zklamána asi již nikým nebudu, protože už od lidí na glorii po zkušenostech moc neočekávám.Beru je jací jsou, takže občas se raduji, když mě někdo překvapí příjemně.Ostatní pouštím z hlavy.Rozčarování už mám dávno za sebou.A kvůli nikomu zde si dělat hlavu nebudu.Mám svých starostí dost.…More
Věřím, že Marki je čestný člověk a nelže.Věřím, že se tady dějí nečestné praktiky.Motiv neznám a ani nechci.Zklamána asi již nikým nebudu, protože už od lidí na glorii po zkušenostech moc neočekávám.Beru je jací jsou, takže občas se raduji, když mě někdo překvapí příjemně.Ostatní pouštím z hlavy.Rozčarování už mám dávno za sebou.A kvůli nikomu zde si dělat hlavu nebudu.Mám svých starostí dost.Přicházela jsem naivní a setrvávám střízlivá a zkušenější.I za to dík.Pa.Jdu po práci.
Terezie
Galahad
Och was niedlich. Sind das Kinder von Deiner Katze?
TULÁK
Budu psát v mn.č., páč tomu tak je, že pokud vím, jsme všichni dospělí a na nějaké rady, aby kdokoli z nás věnoval čas dětem namísto glorii si neodpustím neodpovědět.Jestli píšeš k Markimu, piš soukromě a nikdo se do toho vměšovat nebude.Jo maso neodmítám.
Marki
Monk — 13.6.2012 18:25:24:
O čem to Marki píšete?

To je pro tvou hlavu trochu náročné,ale to se nedá nic dělat. Tady ti posílám jednu od bezhlavého rytíře. Dr.Jackyl X Mr. Hyde

www.youtube.com/watch
alino
Tuláku, veríš tomu čo tu napísal Marki?
A síce to, že tu niekto písal za neho pod jeho nickom?
TULÁK
Monku, jdi se věnovat rodině a vychovávat je.My jsme na převýchovu staří.Dej si játra a bernarda a neztrácej s námi čas.
MILOSLAV
Co je to nouze? Já bych řekll stav kdy se díváš na to když tvé děti blízcí přátelé nejedli nic už skoro čtyři týdny. Co podstavem nouze si představujete vy ostatní?
TULÁK
Tedy to jsou nápady nad košíkem koťat ..... Monku Teplá játra? Ty jsi ještě neobědval?
Terezie
Miloslave,je to pro nás asi dost nepředstavitelné jíst lidské maso,a ti co to kvůli přežití podstoupili,určitě neradi vzpomínají.Představa je to děsivá
Gábi
Byl o tom natočen i film.Jejich pocity.Myslím, že se nevyhledávají tito lidé, co to zažili.Možná si to neumí ani odpustit.V nouzi je člověk kvůli přežití schopen asi všeho.Takže je nesoudím.Nebyla jsem tam.
MILOSLAV
Kočka je velmi svobodný tvor. Chov koček je mnohdy lepší než chov psů za které se musí platit poplatek, očkování krmivo... Nicméně takový pes Holan ve filmu "Smrt krásných srnců" dokázal ulovit pro pána v nouzi srnce. Taková kočka si sama naloví ptáčky (i ty vzácné), myšičky... vrátí se domů a v nouzi může lidem posloužit i jako zdroj potravy, který sám přijde ke svému lidskému predátorovy. …More
Kočka je velmi svobodný tvor. Chov koček je mnohdy lepší než chov psů za které se musí platit poplatek, očkování krmivo... Nicméně takový pes Holan ve filmu "Smrt krásných srnců" dokázal ulovit pro pána v nouzi srnce. Taková kočka si sama naloví ptáčky (i ty vzácné), myšičky... vrátí se domů a v nouzi může lidem posloužit i jako zdroj potravy, který sám přijde ke svému lidskému predátorovy. Hladová kočka sežere části svého mrtvého majitele pokud je zavřená jedné místnosti. Kruté? Ano je to kruté, ale v případě hladu je to lepší než jíst lidské maso jako to dělali v jednom případě starozákoní izraelité při obležení města, kterým nejspíše došlo kočičí maso... Otázka č. 1 snědli by jste v nouzi své čtyřnové přátele? Já ano. Otázka č. 2 snědli by jste v nouzi člověka? Já nevím. Nejedl a nepil jsem cíleně tři dny. Sedm dní jsem byl cíleně bez jídla byl by hřích v nouzi jíst lidské maso co myslíte? Četl jsem, že jeden sportovní club přežil pád letadla v Andách tak, že jedli své mrvé spoluhráče odkaz nemohu najít. Stejně by mě zajímali jejich dnešní pocity.
Terezie
Neboj nebudou, děti se s nimi jen tak nerozloučí
Gábi
Ty jsou krásný.Ty si asi nestihnem pohladit co Terko.To už asi budou z domu.Pěkný.
TULÁK
Pěkné!