malgorzata16
"Rycerze Chrystusa Króla zmierzają do obwołania Chrystusa królem Polski. Na ten temat już wielokrotnie wypowiadał się Episkopat Polski.

Biskup siedlecki wyjaśnił na antenie Radia Podlasie, dlaczego ten pomysł nie zyskał aprobaty biskupów. - Osoby, które chcą obwołania Chrystusa królem Polski, niewłaściwie pojmują rolę, funkcję Jezusa Chrystusa jako Tego, który jest królem i panem wszechświata w …More
"Rycerze Chrystusa Króla zmierzają do obwołania Chrystusa królem Polski. Na ten temat już wielokrotnie wypowiadał się Episkopat Polski.

Biskup siedlecki wyjaśnił na antenie Radia Podlasie, dlaczego ten pomysł nie zyskał aprobaty biskupów. - Osoby, które chcą obwołania Chrystusa królem Polski, niewłaściwie pojmują rolę, funkcję Jezusa Chrystusa jako Tego, który jest królem i panem wszechświata w sensie absolutnym. Królowanie Jezusa dokonuje się przez serca ludzi, którzy wejdą w nawrócenie - powiedział bp Zbigniew Kiernikowski."

Módlmy się o nawrócenie biskupa Kiernikowskiego,aby pozwolił PANU NASZEMU JEZUSOWI CHRYSTUSOWI nad nami Królować!
huzar.
-Przechodniu powiedz Polsce, żeśmy polegli wierni w jej służbie-
Cześć i chwała bohaterom, tym z pod Monte Cassino i tym innym, którzy przelewali krew z hasłem na ustach: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.
Dla Chrystusa Króla i Jego Królowej Mateńki polski żołnierz jest wielki.
MAircchhaanłoł
jest lepiej niż myślałem
AnnaN.
A próbuje się ludziom wmówić, że to bez-ideowe zbiry.
huzar.
Kibice nawracają Naród. Wróć Polsko do Boga. 👏