“Warszawa mówi STOP nachalnej ideologii LGBT! Dziś w stolicy zawisły nasze billboardy, które przypominają, co jest zboczeniem i wynaturzeniem, a co normalnością. Nie ma zgody na agresję i przemoc aktywistów spod tęczowej flagi”

Przy ulicy Górczewskiej stanął wielki billboard z cytatem ze Starego Testamentu. To nowa kampania narodowców, która noszenie męskiego ubioru przez kobiety nazywa “wynaturzeniem”. Kampanię opłaciła organizacja Roty Niepodległości.

“Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego” – głosi cytat z billboardu przy ul. Górczewskiej. To słowa ze Starego Testamentu, z Księgi Powtórzonego Prawa.

ad
Zdjęcie billboardu na Twitterze opublikowała Joanna Gierzyńska, studentka psychologii i radna Partii Razem okręgu warszawskiego.

Identyczny bilbord zawisł przy ulicy Twardej, jak informują nas Czytelnicy.

Wczoraj ta sama organizacja pochwaliła się w mediach społecznościowych innym bilbordem. “Warszawa mówi STOP nachalnej ideologii LGBT! Dziś w stolicy zawisły nasze billboardy, które przypominają, co jest zboczeniem i wynaturzeniem, a co normalnością. Nie ma zgody na agresję i przemoc aktywistów spod tęczowej flagi”

Stowarzyszenie Roty Niepodległości powstało rok temu. Założył je Robert Bąkiewicz, jeden z byłych liderów Obozu Narodowo-Radykalnego i szef stowarzyszenia Marsz Niepodległości. “Roty Niepodległości to organizacja Polaków wspierająca aktywność społeczną na szczeblu lokalnym i ogólnokrajowym. Naszym celem jest mobilizacja Polaków do dbania o interes narodowy, suwerenność państwa i krzewienie patriotyzmu. Roty Niepodległości powstały, aby stworzyć przestrzeń porozumienia dla ludzi myślący po polsku.” – czytamy na stronie organizacji.

NOWA WARSZAWA PORTAL | Architektura| Nieruchomości| Zdjęcia|
Michał Kowalczyk
No czasami te Pisowskie marionetki z Roty potrafią być prawdziwymi narodowcami
M K
Spodnie u kobiet i cała LGBT to zboczenie .
M K
Jesteś Medaliku twarda i na ulicy Twardej stawiasz konkretne szyldy .Nasza działalność przynosi piękne owoce :)
One more comment from M K
M K shares this
31.4K
Dzięki Medaliku ,że obstajesz przy godności .Warszawa się budzi :)
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Marcinie nie jest tak źle. Zobacz ile polubień...Z Bożą pomocą zwyciężymy.
Andre Ob
Zajmujecie się pierdołami a sytuacja w Kościele poważna
M K
Wiemy o skandalicznym przekraczaniu 1 przykazania przez Bergoglio .My sie skupiamy na przykazaniu nadrzednym ,którego przekraczanie doprowadziło własnie do tej powaznej sytuacji w Kosciele .
BeatkaS
Takie bilbordy w Warszawie???? Niesamowita wiadomość! :)
Jadwiga Bob shares this
31
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
2807
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,, Spodnie u kobiet są gorsze niż spódnice mini, powiedział biskup de Castro Mayer, ponieważ podczas gdy spódnice mini atakują zmysły, kobiece spodnie atakują najwyższą ludzką władzę, umysł. Dogłębnie, kardynał Siri wyjaśnia dlaczego.''
O zgubnych skutkach noszenia przez kobiety spodni
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ostrzegam was. Nowa Światowa Religia na zewnątrz będzie się wydawać, dobrą i świętą organizacją, pełną miłości i współczucia.
Będzie roztaczać wspaniały obraz tolerancji i wychwalać każdy grzech znany Bogu. Będzie przekręcać każdy grzech, aby wydawał się możliwy do przyjęcia w oczach Boga.
Ale musicie wiedzieć, że takie obrzydliwości oburzają Mnie i biada tym, którzy pójdą tą niebezpieczną …
More
Ostrzegam was. Nowa Światowa Religia na zewnątrz będzie się wydawać, dobrą i świętą organizacją, pełną miłości i współczucia.
Będzie roztaczać wspaniały obraz tolerancji i wychwalać każdy grzech znany Bogu. Będzie przekręcać każdy grzech, aby wydawał się możliwy do przyjęcia w oczach Boga.
Ale musicie wiedzieć, że takie obrzydliwości oburzają Mnie i biada tym, którzy pójdą tą niebezpieczną drogą do wiecznego potępienia.

Grzech zawsze będzie w Moich oczach grzechem.
Czas tego nie zmieni. Nowe zasady dopasowane do ludzkich pożądań grzesznych rozrywek, nigdy nie zostaną przeze Mnie zaakceptowane.
Przygotujcie się teraz do tego wielkiego oszustwa, gdyż nastąpi ono bardzo szybko.
Wasz Jezus
Księga Prawdy
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,BÓG OJCIEC: Kobiety, które noszą nieskromne stroje, a są to wszystkie, które zamiast ukrywać ciało, uwypuklają je, wchodzą ze Mną na wojenną ścieżkę. Będą ukarane za grzechy cudze jeszcze za życia, a potem po śmierci.''
2 more comments from MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ekstaza Katarzyny Szymon z 21 czerwca 1986 roku - Mówi Matka Boża
'' ...Pamiętajcie matki, panny i dziewczynki, nie chodźcie nigdy w spodniach, bo to strój dla mężczyzn. Tyle lat mówię o tym, ale lud nie chce słuchać, a kapłani nie zwracają na to uwagi. Kapłani którzy nie upominają i nie zabraniają kobietom chodzić w spodniach, będą za to cierpieć, bo to jest wielka pycha. Żadna kobieta nie …More
Ekstaza Katarzyny Szymon z 21 czerwca 1986 roku - Mówi Matka Boża
'' ...Pamiętajcie matki, panny i dziewczynki, nie chodźcie nigdy w spodniach, bo to strój dla mężczyzn. Tyle lat mówię o tym, ale lud nie chce słuchać, a kapłani nie zwracają na to uwagi. Kapłani którzy nie upominają i nie zabraniają kobietom chodzić w spodniach, będą za to cierpieć, bo to jest wielka pycha. Żadna kobieta nie może przyjmować Komunii Świętej w spodniach. Przez to Mojego Syna bardzo znieważacie. Co jest dla kobiet, to dla kobiet, a co dla mężczyzn, to dla mężczyzn: „Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny, ani mężczyzna ubioru kobiety, gdyż każdy kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana Boga swego” [1]. Syn Mój jest bardzo obrażony i zasmucony, że obecnie ludzie obnażają się i chodzą nago. Nie mają żadnego wstydu . Źle się dzieje na ziemi, a szatan bardzo się cieszy. Ja i Mój Syn płaczemy.''
– Jest to fragment z książki pt. Życie polskiej stygmatyczki Katarzyny Szymon” wyd. 1996r. 450 str.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,....kto idzie duchem zła tych czasów , a które są tworem antychrysta -wszystko co złe jest dla niego dobre .''
Andre Ob
Zrobić referendum w sprawie kastracji wszysykich członków z LGBT
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Andre Ob
I bez referendum trzeba by było ich wykastrować.More
Andre Ob

I bez referendum trzeba by było ich wykastrować.
Andre Ob
Referendum pokazałoby wreszcie Polakom skalę zboczenia którą wciskają nam środowiska żydo-chazarskie rękoma tych wynaturzeńców z LGBT