Andre Ob
Andre Ob shares from MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
68.6K

SZOKUJĄCE WYZNANIA ABORTERA! TRZYMAŁEM W RĘKU BIJĄCE SERCE!

Stojan Adašević zapamiętał ten dzień na całe życie. Był studentem medycyny i w pokoju lekarskim porządkował kartoteki. Siedział w kącie nad papierami, a w pomieszczeniu zaczęli zbierać się ginekolodzy …More
Stojan Adašević zapamiętał ten dzień na całe życie. Był studentem medycyny i w pokoju lekarskim porządkował kartoteki. Siedział w kącie nad papierami, a w pomieszczeniu zaczęli zbierać się ginekolodzy. Nie zwracając uwagi na przycupniętego z boku studenta, opowiadali o różnych przypadkach ze swej praktyki.
Doktor Rado Ignatović wspominał pewną ciężarną pacjentkę, która przyszła, by usunąć swoje dziecko. Aborcja się nie udała, bo ginekolog nie potrafił podwinąć szyjki macicy. Gdy lekarze zaczęli opowiadać o dalszych losach kobiety, przysłuchujący się im Stojan zdrętwiał. Nagle zrozumiał, że dentystka z pobliskiej przychodni, o której rozmawiają mężczyźni, to jego matka. – Ona już nie żyje, ale ciekawe, co się stało z jej dzieckiem, które chciała usunąć? – zapytał jeden z ginekologów. Stojan nie wytrzymał: – To ja jestem tym dzieckiem – powiedział wstając. W pokoju zapadła cisza, a po chwili lekarze jeden po drugim zaczęli wychodzić.
Wiele razy przez następne lata doktor Adašević będzie …
More
Andre Ob
ELKAM i K.M. to jedna rodzina. Nie dyskutujmy z nimi bo darmo tracimy czas; to jak nawracanie jehowitów
Robert Suchowski
- ,,Spirala działa jak miecz, który odcina małą istotę ludzką od źródła pożywienia w macicy'' Większość tabletek antykoncepcyjnych działa tak samo.…More
- ,,Spirala działa jak miecz, który odcina małą istotę ludzką od źródła pożywienia w macicy''
Większość tabletek antykoncepcyjnych działa tak samo. Wanda Półtawska swego czasu o tym wspomniała:
Dr Wanda Półtawska: moje Credo życiowe to piękna miłość | eKAI
Przed laty znalazłem i skopiowałem tę opinię, wg której wszystkie tabletki antykoncepcyjne są wczesnoporonne:
" Mechanizm działania każdej pigułki antykoncepcyjnej jest następujący: zahamowanie wydzielania hormonów przez przysadkę mózgową, zahamowanie owulacji (jajeczkowania), zmiana właściwości śluzu szyjkowego, zmiany cech środowiska wewnątrzmacicznego, czynnik jajowodowy (upośledzenie ruchów perystaltycznych jajowodu, powodujące zbyt późne osiągnięcie jamy macicy przez zarodek, a przez to jego śmierć) - działanie wczesnoporonne (abortywne)! hamowanie zagnieżdżenia (implantacji zarodka) - działanie wczesnoporonne (abortywne)! "
Niestety nie zapisałem wtedy źródła tej wypowiedzi.
A prezerwatywa, czy stosunek przerywany, to są w sumie …More
4 more comments