lv.news
59

ŠOKĒJOŠI: Vīnes kardināls Šonborns "svētī" geju attiecības

Slavenākais Austrijas homoseksuālis Gerijs Keslers (55 gadi) atklāja 4. septembrī, ka Vīnes kardināls Kristofs Šonborns (73 gadi) "svētīja" viņa homoseksuālās attiecības.

Keslers ir Vienna Life Ball rīkotājs, kas ir Eiropas lielākā geju propagandas izstāde. Viņš ir personīgs Šonborna draugs. Viņi regulāri tiekas saviesīgās vakariņās. 2017. gada decembrī abi organizēja geju propagandas pasākumu Vīnes katedrāles iekšienē.

Keslers sabiedriskās sarunās ar gejus atbalstošo bīskapu Benno Elbu no Feldkirhhas, Austrijā, atklāja šokējošu faktu. Notikumu organizēja ddraudze un to publicēja kā video.

Keslers teica, ka Šonborns apmeklēja viņu Keslera brīvdienu mājā Gīzingā, Burgenlandes dienvidos, 15. augustā – baznīcas svētkos –, kur pusdienās klāt bija arī Keszlera geju draugi. Gīzinga atrodas 160 km attālumā no Vīnes.

Pēc Keslera teiktā, Šonborns "noskaitīja lūgšanu" un pēc tam "svētīja" divus neatlaidīgus homoseksuāļus: "Tas man bija lieliski," piebilda Keslers.

Pēc "svētības" viņi atvēra pudeli šampanieša, ko ieguva Šonborna "personīgā" drauga.

Keslers teica, ka viņš "ļoti priecājies" par Šonborna "svētību", atzīstot, ka viņa izteikums ir nedaudz kā "piespiedu atmaskošana" Šonbornam: "Bet tā kā viņš to darīja, viņš, visticamāk, piekritīs, ka es varētu par to runāt. "

Baznīca uzskata homoseksualitāti par vienu no četriem grēkiem, kas Dievam ir īpaši sāpīgi. Homoseksuālisms ir atbildīgs par baznīcas ļaunprātīgo izmantošanu un pedofilijas krīzi.

Attēls: Gery Keszler, Christoph Schönborn, © Figlhaus Wien Akademie für Dialog und Evangelisation, CC BY-SA, #newsZgxforzmrp

01:24