Clicks32
lv.news

Medrugorje: meli, nezināšana un sagadīšanās

27. augustā, runājot ar Gloria.tv, profesors Manfreds Hauke no Lugano, Šveicē, stāstija par Madrugorjes gadījumu un to, kā Vatikāns ar to tika galā.

Šajā gadījumā vislielākie pierādījumi ir video ieraksti ar notikuma aculieciniekiem un pašu figūru, kas uzņemti no 27.-31. jūnijam 1981. gadā.

Bet Medrugorjes izmeklēšanas komisija ignorēja šo avotu, komisijas vadību uzņēmās Kamillo Ruini. Ruini vadītā komisija rekomendēja, ka šo notikimu būtu jāatzīst par īstu.

Šajā gadījumā, kuru vēlas atzīt Vatikāns, parādība "Gospa" to redzējušajiem solīja parādīties, cik bieži viņi to vēlas, tas notika 29. jūnijā. Pēc tam gan tā esot teikusi, ka parādīsies vien vēl trīs reizes.

29. jūnijā "gospa" apsolīka izārstēt paralizēto trīsgadnieku Danielu Stotku, bet šis brīnums tā arī nenotika.

Vatikāna atzītais brīnums ir dīvains, jo tiek ziņots, ka "gospai" esot trīcējušas rokas un viņa esot ļāvusi sev pieskarties. Aculiecinieki ziņo, ka viņa esot bijusi auksta kā metāls un tie, kuri viņai pieskārās, esot dabūjuši ledusaukstas rokas.

Šī parādība arī izplatīja melus, 1982. gada 6. maijā tā teica, ka visi svētie ar ķermeni hn garu ir debesīs. 1981. gada 1. Oktobrī viņa teica, ka visas reliģijas ir līdzvērtīgas.

1985. gada 14. janvārī Žans Luiss Martins bija klāt šiem Madrugorjes notikumiem, kopā ar Viku, kas it kā esot bijusi viena no aculieciniekiem. Notikuma laika viņa esot bijusi ekstāzē, bet, kad viņš mēģinājis viņai pieskartjes, viņa parāvās prom.

Vēlāk, kad viņai prasīja, kādēļ viņa tā darīja, tika sniegta informācija, ka viņa gribējusi noķert "gospai" no rokām krītošo Jēzus bērnu. Tomēr tad Martinam radās jautājums: "tad kādēļ tur rāvies uz atpakaļu, ne uz priekšu?"

Hauke sliecas domāt, ka šīs parādības nāk no ļaunuma, un tās notikušas, jo cilvēki pieļauj dažādus grēkus, piemēram, "melo", "neklausa ticībai" un "krāpajas".

#newsWmzltnwkuw