PROCES SA ZAČAL ! Otroctvo prostredníctvom ekológie. Uhlíková stopa a sociálne hodnotenie na čínsky spôsob.

Preklad z ruštiny a trocha z angličtiny.

PRIAMO A OTVORENE... "BOMBA" NA FOXNEWS. "Úrady vypnú možnosť PREDÁVAŤ a NAKUPOVAŤ"


Eva Wlaringerbroek je holandská politická komentátorka, moderátorka a bývalá členka strany Fórum za demokraciu.

V rozhovore pre americkú FOXNEWS povedala (video):

"Naše ústavné práva sa odkladajú na neurčito a smerujeme k novému systému, tyranskému režimu hromadného sledovania a kontroly. A nie je to len odhad. To všetko je súčasťou väčšieho plánu. To je to, čo ľudia práve teraz žijú.

Je veľmi dôležité, aby americká verejnosť vedela, že v Európe máme tento digitálny "covid pass", čo je v podstate QR kód vo vašom telefóne, ktorý vám umožní prístup ku každodennému životu, ako sú reštaurácie, bary atď.

Všetko je to o vašom stave očkovania a je to všetko súčasťou európskeho projektu, ktorý vydala Európska komisia, a je v podstate obklopený myšlienkou európskej digitálnej identity.

Takže to nebude spojené len s vaším stavom očkovania. Bude zahŕňať dane, vaše zdravotné záznamy, stav očkovania, vaše bankové údaje.

Takže v skutočnosti práve teraz máme systém, ktorý sa aspoň mentálne blíži k počiatočným fázam systému sociálneho kreditu. Doslova sa meníme na Čínu. Vláda vás môže jednoducho pripraviť o možnosť kúpiť si čokoľvek, o možnosť ísť kamkoľvek. "


Poznámka redaktora - Drahí bratia a sestry! Protikresťanská svetová vláda začala proces vťahovania ľudstva do svojho projektu na vytvorenie podmienok pre úplné zotročenie na základe sociálnych hodnotení a pôžičiek spojených s environmentálnymi škodami, ktoré údajne spôsobuje každý obyvateľ planéty.

Austrália teda prostredníctvom bankového systému skombinovala ukazovatele spotrebiteľskej výkonnosti svojich občanov, aby kompenzovala pseudo-"uhlíkovú stopu" priamo prostredníctvom zjavne zavedených stimulov: sociálne hodnotenie, digitálne skóre za príkladné správanie a rôzne typy chovania človeka.

To sa deje poskytnutím "sociálneho kreditu" na záchranu klímy, ktorá je údajne na pokraji katastrofy v dôsledku rôznej činnosti človeka počas života. Mať myseľ, áno zo všetkých!

CBA OZNAMUJE PRVÚ AUSTRÁLSKU FUNKCIU SLEDOVANIA UHLÍKA.

Commonwealth Bank oznámila prvé austrálske bankovníctvo, ktoré zákazníkom poskytuje personalizovanú uhlíkovú stopu na základe ich údajov o výdavkoch v spolupráci s fintech startupom CoGo.

Prvá fáza partnerstva umožní vybranej skupine zákazníkov zobraziť svoju uhlíkovú stopu prostredníctvom aplikácie CommBank a kompenzovať svoje transakcie za predchádzajúci mesiac nákupom uhlíkových kreditov. Táto nová funkcia bude budúci rok k dispozícii všetkým maloobchodným zákazníkom.

Ako sa vzťah s CoGo prehlbuje, rozšíri sa to o vybraných zákazníkov malých firiem a očakávame, že zákazníci budú môcť čoskoro vidieť rozdelenie svojich emisií podľa mesiaca a kategórie a nakoniec na úrovni jednotlivých transakcií.

Angus Sullivan, generálny riaditeľ skupiny Commonwealth Bank Group, uviedol: "Kombináciou našich rozsiahlych údajov o zákazníkoch a špičkových schopností CoGo v oblasti merania uhlíka budeme schopní poskytnúť zákazníkom väčšiu transparentnosť, aby mohli podniknúť praktické kroky na zníženie svojho vplyvu na životné prostredie. Naše dátové možnosti poskytnú zákazníkom v priebehu času väčšiu personalizáciu vrátane podrobnejších informácií o ich uhlíkovej stope so schopnosťou kompenzovať jednotlivé transakcie."

Kompenzácia uhlíka zahŕňa meranie množstva uhlíka z každodenných činností, ako je riadenie auta, na emitovanie a následné kompenzovanie vašich emisií prostredníctvom výhod environmentálnych iniciatív.

Ben Gleisner, generálny riaditeľ a zakladateľ spoločnosti CoGo, uviedol: "Spoločnosti a spotrebitelia hľadajú väčšiu transparentnosť, pokiaľ ide o ich uhlíkovú stopu. CoGo sa zaviazalo pomáhať bankám využívať silu miliónov zákazníkov na celom svete na dosiahnutie významných kolektívnych výsledkov.

Sme hrdí na to, že po prvýkrát spolupracujeme s CBA na tomto austrálskom bankovom biznise, ktorý nielenže poskytne austrálskym podnikom a spotrebiteľom príležitosť pochopiť ich uhlíkovú stopu, ale podnikne proaktívne kroky, aby niečo urobil aj s touto stopou."


Zákazníci z malých podnikov budú môcť čoskoro získať úplnejšie informácie o svojich mesačných emisiách uhlíka v celom dodávateľskom reťazci, čo im umožní lepšie pochopiť ich celkové náklady na emisie a kompenzáciu. Nová funkcia bude od dnešného dňa k dispozícii vybranej skupine maloobchodných zákazníkov, aby mohla otestovať a vyvinúť novú funkciu pred širším spustením pre všetkých oprávnených zákazníkov v budúcom roku.

Aby sme klientom pomohli lepšie pochopiť kompenzáciu uhlíka, spolupracovali sme so spoločnosťou CoGo na vývoji série vzdelávacích článkov, ktoré podrobnejšie vysvetľujú, čo je uhlíková stopa, ako funguje kompenzácia uhlíka, a niekoľko jednoduchých tipov na zníženie vašej uhlíkovej stopy. Zákazníci si ich môžu pozrieť v centre udržateľnosti CommBank.

Dnešné oznámenie dopĺňa balík udržateľných produktov a služieb CBA vrátane:

- prvý austrálsky špeciálny úver na zelené bývanie CommBank Green Loan;
- partnerstvo s predajcom obnoviteľnej energie Amber,
- Prvá austrálska pôžička na trvalo udržateľný rozvoj poľnohospodárstva

Úvery na zlepšenie udržateľnosti nehnuteľností pre komerčné budovy.

"Zákazníci majú viac príležitostí prijať realizovateľné opatrenia na zníženie a kompenzáciu emisií ako kedykoľvek predtým. Od nákupu produktov čistej energie so zeleným úverom za 0,99 % a prístupu k obnoviteľnej energii za veľkoobchodné ceny v spoločnosti Amber môžu teraz zákazníci kompenzovať svoje mesačné transakcie prostredníctvom aplikácie CommBank pomocou technológie CoGo," komentoval Angus Sullivan.

CBA announces Australian banking first carbon tracking feature

AGRESÍVNA DIGITALIZÁCIA POKRAČUJE... a vyvíja sa napriek kataklizmám. Olga Chetverikova. (VIDEO)
Z komentárov: "Transhumanizmus je hrozná vec, protiľudská. Bohužiaľ, len veľmi málo ľudí v našej krajine chápe nebezpečenstvo. Transhumanizmus je protiľudská ideológia genocídy ľudí, ktorá nemôže niesť žiadne pozitívum."

Spojenie s baštou


SATANOV PREFÍKANÝ ŤAH... Jeho cieľom je stať sa bohom ľudstva.

SATANOV PREFÍKANÝ ŤAH... Jeho cieľom je stať sa bohom ľudstva.
V mojomčlánku "Metaverzum pre ľudstvo 2.0 ... a naša posledná voľba", zverejnená na webovej stránke "Moskva – tretí Rím", sa hovorilo, že budovanie digitálneho sveta, o ktorom teraz toľko hovoria digitálni evanjelisti podriadení temným silám (to sú Bill Gates, Zuckerberg, Elon Musk, Herman Gref atď.), kázanie globálnej digitalizácie, biometrie a štiepania a v ktorom sa človek zmení na objekt riadený globálnym počítačovým systémom, je Satanova konštrukcia vlastného, "nového" sveta, alebo skôr anti-sveta.

Hovorilo sa tiež, že už teraz sa vytvára digitálna kópia, simulácia, obraz, ikona skutočného Božieho sveta (dá sa predpokladať, že v nejakej forme už bola vytvorená), ktorá je na tento účel skenovaná (cez veže, internet, smartfóny atď.). A vytvára sa nielen simulátor obrazu sveta, ale aj digitálna kópia každej osoby. Ale toto všetko je falošný svet, v ktorom vládne ako "stvoriteľ" a "poskytovateľ", "otec lží" je diabol (Ján 8:44).

Tento falošný obraz, falošná ikona sveta, nie je ničím iným ako "obrazom šelmy" z apokalypsy (Zj 13:14-15; v slovanskom texte: "ikona šelmy"). A tí, ktorí budú uctievať tento obraz, budú tí, ktorí ho prijmú a súhlasia s jeho zadaním prostredníctvom svojho digitálneho dvojčaťa a prijatím číselného mena a nápisu zo systému šelmy 666 (Zj 13:16-17).

Ako pokračovanie tejto témy by som chcel bratom a sestrám v Kristovi ponúknuť nasledujúce uskutočniteľné zdôvodnenie.

Satan pozýva ľudstvo do svojho protisvetu. Ale človek môže povedať: "A pre mňa je stále lepšie mať skutočný, skutočný svet, aj keď plný nedokonalostí a utrpenia." A tu satan pripravil ďalší prefíkaný krok. "Vedci", "filozofi" a bohatí ľudia dnes propagujú myšlienku, že tento svet, ktorý ľudstvo považuje za skutočný, nie je v skutočnosti ničím iným ako počítačovou simuláciou. (Početné príklady "zmeny reality" všeobecne známe ako "Mandelov efekt" by sa tu hodili.)

Takže miliardár Elon Musk, jeden z ohlasovateľov anti-sveta Satana, povedal, že pravdepodobnosť, že nežijeme v počítačovej simulácii, je "jedna z miliárd". (Napadá mi predpoveď rev. Neila myrhu-streaminga, že bohatí ľudia na svete privedú Antikrista k moci.)

Na Lenta.ru nájdeme článok z 06. 06. 2016 (tri šestky), ktoré hovoria:
"Muskovo vyhlásenie o prítomnosti ľudstva v matici bolo urobené 1. júna na konferencii o kódexe. "Musíme dúfať, že všetci žijeme v simulátore, pretože inak ... "Povedal Musk. Novinár Verge Walt Mossberg sa pokúsil ukončiť podnikateľovu frázu: "Budú ho môcť reštartovať? "Na to miliardár odpovedal: 'Buď vytvoríme simulátory na nerozoznanie od reality, alebo civilizácia prestane existovať'" (Слова Илона Маска о реальности матрицы рекомендовали понимать буквально).

Tu je niekoľko ďalších citátov z novších publikácií na túto tému.

"Elon Musk na svojej stránke na Twitteri uviedol, že ľudstvo žije v hyperrealistickej počítačovej simulácii, ako je filmová séria Matrix. Elon Musk uisťuje: počítačové hry pripravujú ľudstvo na nový život. Verí, že sme na správnej ceste pri vytváraní svetov, ktoré sú na nerozoznanie od modernej reality."(Илон Маск заявляет, что мы живем в матрице).

«Pred niekoľkými rokmi bola zverejnená poznámka pre zákazníkov najväčšej americkej banky "Bank of America" - Bank of America Merrill Lynch (BAML), v ktorej sa hovorilo, že s pravdepodobnosťou 20 až 50% svet žije v "matici" a to, čo považujeme za "skutočné", je v skutočnosti výsledkom počítačového modelovania.

"Mnohí vedci, filozofi a poprední podnikatelia sú presvedčení, že ľudstvo už žije vo virtuálnom svete vytvorenom pomocou počítača. Je možné, že s rozvojom umelej inteligencie, virtuálnej reality a výpočtového výkonu by sa civilizácie budúcnosti mohli rozhodnúť znovu vytvoriť svojich predkov pomocou počítača, "hovorí poznámka BAML.

Dokument tiež naznačuje, že existujú najmenej tri možné scenáre pre rozvoj ľudstva: buď vymrie po dosiahnutí "posthumánneho" štádia, alebo sa zmení na posthumanov, alebo už všetci žijeme v "matici". Ľudia sa však nikdy nedozvedia, ktorý z troch scenárov prišiel do praxe, pretože "ak teraz nežijeme v simulátore, potom sa naši potomkovia takmer určite nebudú zaoberať opätovným vytváraním predkov pomocou počítača," uzatvárajú autori poznámky.


Ale to nie je jediná úvaha na tému virtuality skutočného sveta... Slávny filozof Nick Bostrom z Oxfordskej univerzity vysvetlil význam slov amerického podnikateľa Elona Muska o pobyte ľudstva v matrici.

"Je dôležité pochopiť, že to, čo sme v simulácii, nemá metaforický, ale doslovný význam, že my sami a celý tento svet okolo nás, ktorý vidíme, počujeme a cítime, existuje vo vnútri počítača postaveného nejakou vyspelou civilizáciou," hovorí Nick Bostrom ...

Myšlienku, že náš svet môže byť virtuálny, vyjadril aj slávny americký astrofyzik Neil DeGrass Tyson, ktorý dospel k záveru, že s vysokou pravdepodobnosťou je vesmír iba počítačovým modelom ...

Vyzval na myšlienkový experiment a pokus predstaviť si bytosti s oveľa pokročilejšou inteligenciou ako ľudstvo. Podľa jeho názoru, nech už sú tieto superinteligentné bytosti akékoľvek, nebolo by pre nich ťažké vytvoriť svet, v ktorom existujeme, dokonca aj len pre ich vlastnú zábavu. "
(Илон Маск утверждает, что мир живёт в «матрице»).

Satanovým cieľom je stať sa bohom ľudstva, a preto potrebuje podkopať autoritu pravého Boha. Satan, ktorý je v skutočnosti nepriateľom ľudskej rasy, vedie ľudstvo k falošnému presvedčeniu, že "superinteligencia", ktorá "prinútila" ľudí (bez toho, aby o to požiadali o súhlas) žiť v tejto obrovskej počítačovej simulácii (ktorú ľudia nazývajú skutočným svetom), v skutočnosti dala ľuďom zlú verziu sveta, zlú simuláciu, kde je toľko úpadku, chorôb, utrpenia, vraždy, vojny, nenávisti, zloby, sklamania atď.

Inými slovami, prostredníctvom tohto druhu "nenávisti" voči Bohu za to, že na nás tak "posmešne" konal a umiestnil nás do takého hlúpeho a nedokonalého sveta, je ľudstvo vedené Satanom k vedomej nespokojnosti so skutočným Bohom a Stvoriteľom, k nenávisti voči Nemu, k vedomému boju s Bohom, k popieraniu Nebeského Otca. Satan teda pozýva, alebo skôr prefíkaný návnady "Ľudstvo 2.0" do svojho tábora nepriateľov Božích (samotné slovo "Satan" sa prekladá ako nepriateľ).

Ale na to všetko temné sily vykonali dlhú prípravu. Predtým, ako dali človeku falošnú voľbu medzi "zlou simuláciou" "zlého Boha" a "dobrou simuláciou" Lucifera, diablovi služobníci urobili všetko, čo bolo v ich silách, aby v ľudstve vymazali zmysel najvyššej reality a najvyššej, skutočnej dokonalosti horského sveta, Kráľovstva Božieho, ako kráľovstva lásky. Na tento účel boli pre masy spustené materializmus, ateizmus a materializmus (ideológia konzumu). (Hieromonk Seraphim (Ruža) o tom dobre písal v Človeku proti Bohu. Dokonca aj v knihách moderných módnych "psychológov" je myšlienka, že človek sám, podľa vlastného uváženia, môže ovládať svoj život a realitu okolo neho, takmer červenou niťou.)

Navyše, služobníci "starodávneho hada, nazývaného diabol a satan, ktorý zvádza celý vesmír" (Zj 12:9), boli zasadení do ľudstva početné mýty: o "guli", o bezhraničnom vesmíre, o mimozemšťanoch, o paralelných svetoch atď. Ľudstvo z väčšej časti prestalo žiť s pocitom, že nad ním vládne nebo, kde vládne Boh, kto je láska (1 Jána 4:8, 16).

Z Písma vieme, že nedokonalosť a skazenosť tohto pozemského sveta sa začala pádom našich predkov. A pred pádom bol tento svet stvorený Bohom "veľmi dobrý" (Gen. 1:31). Sú to naše hriechy, ktoré sú príčinou všetkých našich problémov. Kristus prišiel na túto zem z lásky k nám, aby nás zachránil od hriechu, zatratenia (odcudzenia od Boha), smrti a moci diabla a aby nám otvoril cestu do kráľovstva Božieho. On sám je pre nás cestou, pravdou a životom (Ján 14:6).

"Nezbierajte pre seba poklady na zemi," hovorí nám náš Pán a Spasiteľ Ježiš Kristus o tomto svete poškvrnenom hriechom, "kde sú vyhladzované mory a raž a kde zlodeji vykopávajú a kradnú, ale zbierajte poklady pre seba v nebi, kde nie sú zničené ani mory, ani raž a kde zlodeji nevykopávajú ani nekradnú, lebo kde je váš poklad, tam bude vaše srdce" (Mat. 6:19-21).

"NEBUDEŠ MAŤ INÝCH BOHOV..."

Lucifer sa chce stať najvyšším bohom ľudstva a sedieť na tróne v množstve ďalších falošných bohov (padlých anjelov). Tento pyšný zbožný plán Satana je celkom jasne vyjadrený v prorokovi Izaiášovi: "Ako si padol z neba, dennitsa, syn úsvitu! zrútil sa na zem a pošliapal národy. A vo svojom srdci povedal: "Vyjdem do neba, nad hviezdy Božie pozdvihnem svoj trón a budem sedieť na hore v zástupe bohov, na okraji severu; Vystúpim do výšin oblakov, budem ako Všemohúci." Ale ty si uvrhnutý do pekla, do hlbín podsvetia" (Iz. 14:12-15).

A v prorokovi Ezechielovi Pán Boh hovorí to isté: "Bol si pomazaný cherubín, aby si zatienil, a ja som ťa na to dal; boli ste na svätej hore Božej a kráčali ste medzi ohnivými kameňmi. Bol si dokonalý vo svojich spôsoboch odo dňa svojho stvorenia, až kým v tebe nie je neprávosť. tvoja vnútorná bytosť bola naplnená nespravodlivosťou a ty si zhrešil; a zvrhol som ťa ako nečistého z hory Božej a vyhnal som ťa, cherubína jesene, spomedzi ohnivých kameňov" (Ezech. 28:14-16).

"A veľký drak bol zvrhnutý, starodávny had, nazývaný diabol a Satan, ktorý zviedol celý vesmír, bol zvrhnutý na zem a jeho anjeli boli zvrhnutí s ním," hovorí Zjavenie svätého Jána apoštola (Zj 12:9).

Teraz je čas, keď prvé z desiatich prikázaní Božích, obsiahnuté v Knihe Exodus, získalo pre ľudstvo osobitný význam: "Ja som Pán, váš Boh, ktorý vás vyviedol z egyptskej krajiny, z domu otroctva; že nebudeš mať iných bohov pred mojou tvárou. Nerobte si pre seba modlu a žiadny obraz toho, čo je na oblohe nad a čo je na zemi pod zemou a čo je vo vode pod zemou; neuctievajte ich, ani im neslúžte" (Ex. 20:2-6).

A deuteronómium opakuje toto prikázanie: "Počúvaj, Izrael: Hospodin, náš Boh, Pán je jeden; a miluj Pána, svojho Boha, celým svojím srdcom, celou svojou dušou a celou svojou silou. Pane, tvoj Boh, bojte sa a slúžte Mu sami (a držte sa Neho) a prisahajte v Jeho mene. Nenasledujte ostatných bohov" (Deuteronómium 6:4-5,13).

A v evanjeliu Boží Syn potvrdil prvoradý význam tohto prikázania a povedal: "V prvom rade prikázania, počúvajte, Izrael! Pán, náš Boh, je jeden Pán; a budeš milovať Pána, svojho Boha, celým svojím srdcom, celou svojou dušou, celou svojou mysľou a celou svojou silou, toto je prvé prikázanie!" (Mk 12:29,30).

Starší Ambrose Lazaris je jedným z tých duchovných sprievodcov našej doby, ktorí videli proces, ktorý začali sily zla oživenia uctievania "iných bohov", teda "falošných bohov" (2 Chron. 13, 9; Ezech. 30:13). Takto o tom svedčil fr. Ambrose:

"Apoštol Pavol hovorí, že príde čas, a tento čas je presne ten čas, v ktorom žijeme, keď sa ľudia odklonia od viery v Boha a obrátia sa k starodávnej sláve (modlám), falošným bohom. Vrátia uctievanie starých dvanástich bohov Grékov. A to sa už začína diať. Okrem toho oficiálne registrovaná spoločnosť organizuje výlety na Olymp, zabalí podujatie do "krásneho a lesklého obalu", usporiada tam kostýmové predstavenie podľa príkladu starých ateistov. A ľudia im začali veriť a odchyľujú sa od Pravdy, od pravej viery. Preto sa stratila úprimnosť medzi ľuďmi, stratila sa priateľskosť. A niet viery. Medzi týmito tisíckami bude jeden, ktorý im povie o pravom Bohu a viere, ale nazvú ho šialencom a rozprávačom. Ako sa veci v tomto čase zmenia! A o čo horšie to bude horšie ako predtým!"

V apokalypse je jedna pozoruhodná pasáž: "A videl som," hovorí svätý Ján, "ďalšieho anjela lietajúceho uprostred neba, ktorý mal večné evanjelium, aby kázal evanjelium tým, ktorí prebývajú na zemi a každému kmeňu a kmeňu, a jazyku a ľuďom; a hlasným hlasom povedal: "Bojte sa Boha a dajte mu slávu, lebo prišla hodina jeho súdu, a uctievajte toho, kto stvoril nebo a zem, more a pramene vôd" (Zj 14:6,7).

A na inom mieste v apokalypse sa hovorí, že apoštol Ján vidí anjela stojaceho na mori a na zemi, ktorý "zdvihol ruku k nebu a prisahal Živému naveky a naveky, ktorý stvoril nebesia a všetko, čo je na ňom, zem a všetko, čo je na nej, a more a všetko, čo je v ňom, že čas už nebude" (Zj 10:6).

Prečo sa v Apokalypse Jána Evanjelistu, v tejto poslednej knihe Písma, ktorá obsahuje Božie zjavenie posledných čias pred koncom sveta, kladie taký dôraz na uznanie, že Boh je Stvoriteľom všetkého (neba, zeme a všetkého, čo je na nich, mora a všetkého, čo je v ňom)? Prečo v posledných časoch pred koncom sveta museli anjeli Boží zdôrazňovať, že Boh je pravý Stvoriteľ? Zdá sa, že by to malo byť každému jasné.

Možno je to kvôli nasledujúcemu. Teraz sme svedkami tohto trendu: ľudstvo je indoktrinované myšlienkou, že Boh nie je stvoriteľom všetkého viditeľného a neviditeľného. A že údajne nie je jediným bohom. Uznáva sa, že Boh vládne svetu, ale tiež sa tvrdí, že existujú aj iní "bohovia", ktorí by mohli lepšie vládnuť. A ktorí, ako sa hovorí, sú skutočnými tvorcami ľudí. Okrem toho sa predpokladá, že títo bohovia v dávnej minulosti vytvorili ľudstvo metódou genetického inžinierstva. To všetko naznačuje, že dochádza k úmyselnému podkopávaniu autority pravého Boha Stvoriteľa temnými silami.

A zároveň je ľudstvo indoktrinované myšlienkou niektorých paralelných svetov, v ktorých sú ich vlastní bohovia, ktorých ľudstvo považovalo za mimozemšťanov, mimozemšťanov, predstaviteľov vyšších svetov a civilizácií. Teraz existuje veľa literatúry a video materiálov na všetky tieto témy, kde sa reviduje celá ľudská história a okrem iného sa vytvára myšlienka, že bohovia, ktorí nás vytvorili, sa teraz musia vrátiť a zachrániť ľudstvo pred zničením, priniesť ľudstvu nové dobré správy a predstaviť nám nový svet. V tomto novom zlatom veku budú obnovené starodávne technológie, ktoré umožnia ľuďom stať sa bohmi. Ľudia budú žiť navždy, užívať si a praktizovať najrôznejšie zvrátenosti.

To všetko je to isté globálne zvádzanie, pred ktorým nás varoval Ježiš Kristus, keď povedal, že v posledných časoch pred koncom sveta "falošní Kristovia a falošní proroci povstanú a dajú znamenia a divy, aby zviedli, ak je to možné, vyvolených" (Mk 13,22). A keby sa tieto dni neskrátili, žiadne telo by nebolo spasené; ale kvôli vyvoleným sa tieto dni skrátia" (Mat. 24:22).

Takzvaní bohovia, ktorí sa ako stvoritelia, záchrancovia a dobrodinci chcú zjaviť pred ľudstvom, nie sú nikto iný ako padlí anjeli, "lebo všetci bohovia národov sú démoni a Pán stvoril nebesia" (Ž 95,5).

Preto apokalypsa hovorí, že pred koncom sveta budú ľudia uctievať démonov. A že z toho nebudú činiť pokánie ani po strašných vojnách a iných apokalyptických katastrofách. "Z týchto troch vredov, z ohňa, dymu a síry ... tretina ľudí zomrela... Iní ľudia, ktorí nezomreli na tieto mory, nečinili pokánie z diel svojich rúk, aby neuctievali démonov. A nečinili pokánie zo svojich vrážd, ani zo svojho čarodejníctva, ani zo smilstva, ani z krádeže svojej" (Zj 9:18-21).

Spomeňme si na slová Spasiteľa, ktoré so zármutkom hovorili o ľudstve, ktoré sa vzdialilo od svojho Stvoriteľa a stratilo v Neho vieru: "Syn človeka, keď prišiel, nájde vieru na zemi?" (Lukáš 18:7,8).

"Prišiel som v mene svojho Otca," povedal náš Pán Ježiš Kristus Židom, "a vy ma neprijímate; ale ak príde iný v jeho mene, prijmete ho" (Ján 5:43). "Prišiel k svojmu a jeho vlastný ho neprijal. A tým, ktorí Ho prijali, ktorí verili v Jeho meno, dal právomoc byť deťmi Božími" (Ján 1:11,12). V jeho mene, ako nám vysvetľujú Svätí Otcovia, anti-Kristuspríde dokončiť proces vytváraniaanti-mieru a anti-ľudskosti, ktorý začali sily zla.

Pán zastaví celý tento absurdne hrdý satanský projekt, keď sa uskutoční druhý slávny príchod Pána a Boha a Spasiteľa nášho Ježiša Krista, univerzálne vzkriesenie a posledný súd. A keď sa objaví nové nebo a nová zem (Zj 21:1).

Kňaz Andrey Gorbunov

Klaus Schwab k obchodním lídrům APEC: „Přijměte čtvrtou průmyslovou revoluci, vítězem bude každý“ (video)

Všimli ste si, že nie je snáď žiadny globálny summit, na ktorom by sa nezúčastnil Klaus Schwab? Rovnako tak Bill Gates je takmer všade. Pritom ani jedného z nich nikto nikdy nikam nevolil. Obaja však majú nevídaný vplyv, aj keď aj za nimi sa nachádza niekto vyššie postavený.

Na davoské zrazy WEF jazdia nielen politici, ale okrem iného aj zástupcovia korporácií či rôznych neziskoviek. To, čo sa dohodne na týchto zrazoch, je potom tiež realizované. Klaus Schwab (či tí, ktorí za ním stoja) sa tak stal autoritou, podľa ktorej nôt sa v mnohých krajinách vládne.

Napokon, všetky tie krajiny, ktoré do svojich zákonov implementovali Agendu 2030, jasne preukázali svoju oddanosť globalistickým plánom. To je samozrejme väčšina krajín sveta.

Štvrtá priemyselná revolúcia, ktorú Klaus Schwab tak často skloňuje, je vlastne iba iným výrazom pre veľký reset alebo ak chcete NWO. A práve na ňu prišla reč na summite APEC.

Zakladateľ WEF Klaus Schwab vyzýva obchodných lídrov na APEC 2022, aby si vzali za svoju štvrtú priemyselnú revolúciu, aby mohli ťažiť z aktuálne prebiehajúcej globálnej ekonomickej reštrukturalizácie.

Globálna ekonomická reštrukturalizácia je jedným z kľúčových prvkov agendy veľkého resetu nikým nevolených globalistov spolu s pretváraním spoločnosti – oboje je poháňané silou takzvanej štvrtej priemyselnej revolúcie.

Na summite generálnych riaditeľov Ázie a Tichomoria (APEC) 2022 v Bangkoku v Thajsku minulý týždeň Schwab povedal, že globálna ekonomická reštrukturalizácia povedie v mnohých krajinách k sociálnemu napätiu.

'If you look at the globálnej economy, efekt bude byť redukcia purchasing power. Hospodárske reštrukturalizácie budú viesť k sociálnym tensionom #greatreset - Twitter Search / Twitter vyšli obchodní lídri ako víťazi, nie porazení, Schwab povedal účastníkom APEC, že v prvom rade musí „prijať štvrtú priemyselnú revolúciu“ – technologický ekosystém, ktorý podľa neho povedie k zlúčeniu našich fyzickej, digitálnej a biologickej identity.

„Ak ste spoločnosť a máte náklady na reštrukturalizáciu, odpíšte ich do svojej súvahy a akcionári samozrejme utrpia,“ povedal Schwab na APEC 2022.

„Ak sa ale pozriete na svetovú ekonomiku, výsledkom bude zníženie kúpnej sily. Preto táto ekonomická reštrukturalizácia povedie v mnohých krajinách k sociálnemu napätiu,“ dodal.

Obchodným lídrom Schwab

povedal, že „karty budú znova rozdané, “ a že na konci tejto zmeny budú víťazi a porazení.

Aby ste boli medzi víťazmi v podnikaní, podľa Schwaba „musíte prijať štyri rôzne dimenzie“.

„Pred piatimi rokmi som napísal knihu o štvrtej priemyselnej revolúcii a možno som túto frázu vymyslel. Táto revolúcia sa líši od troch predchádzajúcich. Nie je to len technológia; existuje niekoľko technológií, ktoré sa navzájom posilňujú.“

„Je to rýchlosť, je to exponenciálne, a čo je najdôležitejšie, je to tiež fakt, že víťaz berie všetko.“

Schwab dodal: „Prijatie štvrtej priemyselnej revolúcie znamená, že musíte byť v popredí . Už nemôžete zaostávať.“

„Konečnou prioritou agendy veľkého resetu je využiť inovácie štvrtej priemyselnej revolúcie“

Klaus Schwab, zakladateľ WEF, 2020

Okrem štvrtej priemyselnej revolúcie sa podľa nikým nevoleného globalistu musia lídri biznisu zaoberať aj týmito témami:

Strategické myslenie sa
Spolupráca verejného a súkromného sektora
Integrácia regionálneho a globálneho úsilia

Schwabove poznámky v APEC sú podobné tým, ktoré urobil minulý týždeň na summite Business 20 (B20), ktorý bol predchodcom summitu G20 na Bali v Indonézii, kde vyhlásil: „ Musíme sa vysporiadať s hlbokou systémov a štrukturálnou reštrukturalizáciou. A svet bude vyzerať inak, až prejdeme týmto procesom prechodu.

🧵

1. “Ktorý má byť konfrontovaný s hlbokým systémom a štruktúrou reštrukturalizácie nášho sveta, a na celom svete sa bude pozerať na rozdiel od toho, čo nasleduje tento transičný proces (Great Reset)” – Klaus Schwab B20 Summit Indonesia 2. 2022. Sikh For Truth on Twitter

— Sikh For Truth (@SikhForTruth) November 15, 2022

Súčasná ekonomická reštrukturalizácia, ktorá spôsobuje „sociálne napätie“, je súčasťou dlhého a milovaného projektu veľkého resetu nevolených globalistov.

Keď Schwab 3. júna 2020 vyhlásil: „Potrebujeme veľký reset“, povedal, že svet potrebuje „pretvoriť všetky aspekty našich spoločností a ekonomík“.

Teraz sme svedkami tejto reštrukturalizácie v reálnom čase.

Schwab tiež v júni 2020 napísal, že „najvyššou prioritou agendy veľkého resetu je využiť inovácie štvrtej priemyselnej revolúcie“.

Teraz nevolený globalista obchádza svet a hovorí obchodným lídrom, že musí prijať štvrtú priemyselnú revolúciu. aby sa po veľkom resete stali novými majstrami sveta.

Klaus Schwab v Číne ohlásil systémovú transformáciu sveta (video) - gloria.tv

Globaliści nie przestaną hakować ludzi – transhumanizm wymaga wyludnienia - gloria.tv

02.04.2020 ZABUDNITE NA DEMOKRACIU! PRÁVE PREBIEHA ZÁVEREČNÁ OPERÁCIA URÝCHLENÉHO PRECHODU DO NWO - gloria.tv

Extrémne Varovanie JE NA DOSAH... Globalisti pripravujú globálny hladomor. (VIDEO) - gloria.tv

Otrok tohto sveta. NWO a Veľký reset ! - gloria.tv

OSN - NOVÝ SVETOVÝ PORIADOK - gloria.tv

Uniknutý oznam od globalistov z roku 2020 - gloria.tv

PRÍPRAVA DIABLOVÝCH DETÍ USKUTOČNIŤ TEROR VO SVETE - gloria.tv

Príde nová pandémia a zároveň digitálne otroctvo s covid pasmi. Krajiny G-20 teraz musia zaviesť … - gloria.tv

WEF Klausa Schwaba plánuje zaviesť uhlíkové limity - gloria.tv

Ľudia budú zbytoční, hovorí top poradca Klausa Schwaba. Satanisti či n…

NWO a digitálne otroctvo ! - gloria.tv
Public domain
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
1. “What we have to confront is a deep systemic and structural restructuring of our world, and the world will look differently after we have gone through this transition process (Great Reset)” - Klaus Schwab B20 Summit Indonesia 2022 Opening Remarks 14.11.2022.
Metod
Uhlíkova stopa, ďaľší podvod, Grétka, kde si?