Extrémne Varovanie JE NA DOSAH... Globalisti pripravujú globálny hladomor. (VIDEO)

PS: Preklad z ruštiny.

Poznámka Ed. - Drahí bratia a sestry! Už sme publikovali množstvo materiálov, v ktorých sme tvrdili, že svetová protikresťanská vláda MUSÍ spustiť celosvetový hladomor „biblických“ rozmerov. A tento moment, či sa nám to páči alebo nie, sa blíži.

Môžete sa na to pripraviť? Do istej miery je to možné a nevyhnutné. Akcie nikdy nikomu neublížili. Napríklad vždy pamätný starší Peter (Kucher) napomenul všetky svoje duchovné deti, aby mali zásoby, a dokonca ukázal, čo si má zaobstarať a ako ich zachovať (zvárať boxy z kovu a zahrabať ich do zeme). Diskutujte o tom, čo a ako ušetriť na „daždivý deň“ ( kruté časy ) na našom telegramovom kanáli: t.me/moskva3rim Pomôž nám, Pane!


GLOBALISTI PRIPRAVUJÚ GLOBÁLNY HLAD

halturnerradioshow.com: "USDA ZÁMERNE vytvára POTRAVINOVÚ KRÍZU. Americkým farmárom posielajú listy o zničení, v ktorých im hovoria, že majú" X "dní na Zničenie SVOJEJ ÚROVNE , za ktoré dostanú zaplatené 1,5 -krát viac, ako je hodnota plodiny. , inak budú poľnohospodári čeliť strate poľnohospodárskych dotácií, čo povedie k bankrotu!

Tomuto príbehu sme sa venovali pred niekoľkými mesiacmi, ale málokto mu veril. Teraz máme niekoľko ďalších videí od niekoľkých ďalších farmárov, ktorí ukazujú listy o likvidácii USDA a potvrdzujú, že vláda skutočne platí poľnohospodárom za zničenie plodín na pozemku.

youtube.com/watch?v=ZBqMizxdFBA

Horšie je, že hovoria aj o tomto obchode, to znamená, že vypúšťajú všetky zásoby paliva a olejov na cesty alebo do zeme. Príkaz je daný pod zámienkou stabilizácie cien ropy. Ak majitelia paliva odmietnu vyhodiť ropu, ktorú vlastnia, hrozia im pokuty vo výške desaťtisíc dolárov!

Pozrite sa, na čo sa naše peniaze z daní používajú: vytváranie nedostatku potravín a zvyšovanie cien ropy. Ovládaním jedla budú mať absolútnu kontrolu nad ľuďmi. Budete sa sťažovať - prerušia vám zásoby jedla a paliva. Ak budete hlasovať proti nim, získate to isté.

Naši vlastní štátni zamestnanci, ktorých zamestnania slúžia nám, míňajú naše peniaze, aby nás pripravili o jedlo!

Vo videu vyššie farmár hovorí o tom, ako vláda kupuje poľnohospodársku pôdu, aby NE pestovala plodiny a „bojovala proti klimatickej kríze doma i v zahraničí“. V inom úryvku farmári vyčerpajú svoje zásoby olejov, aby „stabilizovali trh s ropou“, v tretine prichádzajú do prístavu kontajnery, ale pracovníci ich nesmú vyložiť. A potom sa čudujeme, že zo skladov zmizli súčiastky a náhradné diely.

Vo všeobecnosti sledujte, ako sa naša vlastná vláda pripravuje na to, že nás úmyselne vyhladuje. “

Fakty teda naznačujú, že sabotáž je páchaná proti celému svetovému hospodárstvu. A pred zvyškom sveta zatiaľ Austrália, kde vojská predbehli mestá a oznámili, že kým nie je pobodaných ( napichaní "vakcinami" ) aspoň 70% populácie, vojaci neodídu. A premiér Nového Južného Walesu Berejiklyan dodal, že aj keď vojaci odídu, neočkovaní obyvatelia musia byť pripravení na to, že si nebudú môcť užívať slobody.

To je NWO a brutálna totalita,ktorá postihne celý svet.

V reakcii na tieto opatrenia kamionisti vyhlásili od 31. augusta štrajk na dobu neurčitú a požiadali spoluobčanov, aby si v obchodoch kúpili najnovšie potraviny:

youtube.com/watch?v=mBwCgNePwfE

Každá krajina má vo všeobecnosti svoje vlastné nuansy, ale konečným článkom reťazca činností orgánov je celkové narušenie dodávok, nedostatok potravín a komodít a dokonca úplný kolaps infraštruktúry. Prirodzene, ľudia budú mať nejaký čas dostatok rezerv, ale v budúcnosti svet pripravuje niečo ako globálnu blokádu Leningradu. Nech im to Pán zakáže!
Príde veľká cenzúra a aj také videa kde sa šíri pravda dlho nedožiju na internete.

Oracle: K plánovanému hladomoru

HLAD ALEBO ROZDELENIE? .. V ruských megamestách môže jedlo zmiznúť už v pondelok. (VIDEO)

DEFICIT ZAČÍNA VŠADE ... Antikrist pripravuje hladomor „biblických rozmerov“. (VIDEO)

To je NWO a brutálna totalita,ktorá postihne celý svet.

.... tých utečencov, čo PLÁNOVANE presídlia z Afganistanu do Európy ne…

PS: Už svet nikdy nebude taký ako pred tým ani nepríde do normálu iba …

Slovenská vláda v tichosti rozhodla o nasazení ozbrojených příslušníků…
Public domain
ľubica
halturnerradioshow.com: "USDA ZÁMERNE vytvára POTRAVINOVÚ KRÍZU. Americkým farmárom posielajú listy o zničení, v ktorých im hovoria, že majú" X "dní na Zničenie SVOJEJ ÚRODY , za ktoré dostanú zaplatené 1,5 -krát viac, ako je hodnota plodiny. , inak budú poľnohospodári čeliť strate poľnohospodárskych dotácií, čo povedie k bankrotu!
.... máme niekoľko ďalších videí od niekoľkých ďalších …More
halturnerradioshow.com: "USDA ZÁMERNE vytvára POTRAVINOVÚ KRÍZU. Americkým farmárom posielajú listy o zničení, v ktorých im hovoria, že majú" X "dní na Zničenie SVOJEJ ÚRODY , za ktoré dostanú zaplatené 1,5 -krát viac, ako je hodnota plodiny. , inak budú poľnohospodári čeliť strate poľnohospodárskych dotácií, čo povedie k bankrotu!
.... máme niekoľko ďalších videí od niekoľkých ďalších farmárov, ktorí ukazujú listy o likvidácii USDA a potvrdzujú, že vláda skutočne platí poľnohospodárom za zničenie plodín na pozemkuyoutube.com/watch?v=ZBqMizxdFBA
Peter(skala)
... je to tak, dokonca už aj Svätí z Neba nás varujú pred hladomorom
Otvorí sa tak ďalšia pečať z knihy Zjavenia JánaMore
... je to tak, dokonca už aj Svätí z Neba nás varujú pred hladomorom

Otvorí sa tak ďalšia pečať z knihy Zjavenia Jána
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Kukajce jak bluznia však mi vieme,že svet sa už nevráti do normálneho stavu a do 2025 majú rôzne varianty,lockdowny,opatrenia tvrdšie atď už dávno pripravené.
cas.sk/…elny-ortiel-o-covide-hroza-co-pride-na-buduci-rok/
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Nehorázne klamstvá a pritom ty ktorí majú v sebe experimenty tak budú superprenašačmi a šíriť vírusy.
Freddy Gargamel
Už desaťročia sa na Slovensku varuje pred jeho nedostatočnou "potravinovou bezpečnosťou", žiaľ s minimálnou odozvou...