Clicks1.9K
csk.news
3

Svatý Hněv: Kněz Naplácal Biskupovi

Otec Camilo Dib, 56 let, syn náboženských muslimských imigrantů ze Sýrie, udeřil Eduarda Taussiga biskupa San Rafael (Argentina), během své pastorační návštěvy Malarque 21. prosince.

Kritici přerušili Taussigovu Mši. Jeden z protestujících rozříznul pneumatiky na jeho vozidle. Dib byl považován za součást demonstrace a byl předvolán biskupem. Během schůzky, Dig udeřil Taussiga, který narazil na svou židli a rozbil ji. Dib znovu na Taussiga zaútočil, ale byl zastaven.

Je znám jako tichý, mírumilovný a obětavý kněz. Přesto se Taussig pomstil a suspendoval jej.

Původem z Tucumánu, Dib byl pokřtěn když mu bylo 11 let a vstoupil do semináře San Rafael.

Kněží a věřící začali neokonzervativce Taussiga nenávidět, když zavřel svůj Seminář, největší v Argentině, aby takto potrestal svého kněze za to, že odmítal koronavirové Přijímání do ruky.

#newsJxdkncgzqs

Roberto 55
Malokedy sa stava, ze knaz "nalozi" svojmu biskupovi. Knazov hnev nebol hnev ako spravodlivy hnev Pana Jezisa, ked poprevracal zmenarnikom a kupcom stoly v chrame a nesuhlasim aby sa knaz byl s biskupom. Ukazuje to vsak na akej urovni bol tento biskupko, kedze bol pomstivy a zavrel seminar a nariadil vykonavat bohoruhanie=prijmanie do ruky.
Soport
Správně mu měl nastavit ještě druhé oko:))