OBROVSKÉ SPRÁVY: Najvyšší súd v USA rozhodol, že Covid VAKCÍNA nie je vakcína.

OBROVSKÉ SPRÁVY: Najvyšší súd v USA rozhodol, že Covid VAKCÍNA nie je vakcína, je nebezpečná a je potrebné sa jej vyhnúť za každú cenu – Big Pharma a Anthony Fauci prehrali súdny spor podaný Robertom F. Kennedym a skupinou vedcov!

V Spojených štátoch zrušil Najvyšší súd univerzálne očkovanie.

Bill Gates, hlavný americký špecialista na infekčné choroby Fauci, a spoločnosť Big Pharma prehrali súdny spor na Najvyššom súde USA, pričom nepreukázali, že všetky ich vakcíny za posledných 32 rokov boli bezpečné pre zdravie občanov!

Súdny spor podala skupina vedcov pod vedením senátora Kennedyho. Robert F. Kennedy mladší: „Novej vakcíne COVID by sa malo za každú cenu vyhnúť. Naliehavo vás upozorňujem na dôležité otázky súvisiace s ďalším očkovaním proti Covid-19. Prvýkrát v histórii očkovania takzvané mRNA vakcíny najnovšej generácie priamo zasahujú do genetického materiálu pacienta a preto menia individuálny genetický materiál, čo je genetická manipulácia, ktorá už bola zakázaná a predtým bola považovaná za trestný čin . Vakcína proti koronavírusom NIE JE VAKCÍNOU! POZOR! Čo vždy bola vakcína? Vždy to bol samotný patogén – mikrób alebo vírus, ktorý bol zabitý alebo oslabený, to znamená oslabený – a bol zavedený do tela za účelom produkcie protilátok. Ani vakcína proti koronavírusu! To vôbec nie je ono! Je súčasťou najnovšej skupiny mRNA (mRNA), údajne „vakcín“.

Akonáhle je vo vnútri ľudskej bunky, mRNA preprogramuje normálnu RNA / DNA, ktorá začne vytvárať ďalší proteín. To znamená, že nemá nič spoločné s tradičnými vakcínami! Robert F. Kennedy mladší: „Novej vakcíne COVID by sa malo za každú cenu vyhnúť. Naliehavo vás upozorním na dôležité otázky spojené s ďalším očkovaním proti Covid-19. Prvýkrát v histórii očkovania takzvané mRNA vakcíny najnovšej generácie priamo zasahujú do genetického materiálu pacienta a preto menia individuálny genetický materiál, čo je genetická manipulácia, ktorá už bola zakázaná a predtým bola považovaná za trestný čin . Vakcína proti koronavírusom NIE JE VAKCÍNOU! Po bezprecedentnej vakcíne mRNA nebudú očkovaní už schopní liečiť príznaky vakcíny ďalším spôsobom. Očkovaní ľudia sa budú musieť vyrovnať s následkami, pretože už sa nedajú vyliečiť jednoduchým odstraňovaním toxínov z ľudského tela, ako je to u osôb s genetickou chybou, ako je Downov syndróm, Klinefelterov syndróm, Turnerov syndróm, genetické zlyhanie srdca , hemofília, cystická fibróza, Rettov syndróm atď.), pretože genetická chyba je navždy! To jasne znamená: ak sa po očkovaní mRNA objaví príznak očkovania, nemôžem vám pomôcť ani ja, ani žiadny iný terapeut, pretože POŠKODENIE SPÔSOBENÉ VAKCINÁCIOU BUDE GENETICKY nezvratné. Robert F Kennedy ml Súdne spory proti vakcínam Covid Očakávané mandáty vakcín COVID: CHD spolupracuje s konzorciom právnikov na príprave výziev pre nadchádzajúce inštitucionálne, mestské a štátne mandáty pre vakcíny COVID.

Výsledok: Federálny zákon teraz zakazuje mandáty na núdzové použitie vakcín, testov a masiek COVID.

07/21/2021 USA: PCR testy nebudú v USA používané. Nie sú vhodné na diagnostiku C-o-v-i-d-u!!! Vyhlásil úrad FDA (Food D-r-u-g Admi)!! Mikas, vedec Čekan, novodobý "Pinochet"...Edko, Psychopatovič.... to pretláčajú, lebo chcú do kosti zodrať občanov SR!!

darrellhines.net
Public domain
Marieta Ria
Tomas Urik
Daj zdroj
ľubica
Ľubica Kyselicová shares this
220
stelucia@azet.sk
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ahoj čo je to za email?
Ľubica Kyselicová
chcela som si stiahnuť príspevok a ukázala sa mi táto adresa. Neviem, čo to je za adresu. Že by nejaký informátor?
Eva Bodnárová shares this
1.5K
stelucia@azet.sk
Marieta Ria
youtube.com/watch?v=Skb4vLyNYtM dánska vládna úradníčka po vakcíne
stefan.mordel
Toto je dobrá správa. Je to znak, že sa netreba vzdávať; je však evidentné, že pravda dnes už nie je samozrejmosťou, ale treba za ňu bojovať. Pravda o tzv. vakcíne proti kovidu19 bola vyrieknutá Najvyšším súdom USA a je desivá. Vakcína je nebezpečná pre zdravie i život človeka, preto sa jej treba vyvarovať za každú cenu... A čo naši kompetentní? A čo naši poslanci v parlamente hlásiaci sa ku …More
Toto je dobrá správa. Je to znak, že sa netreba vzdávať; je však evidentné, že pravda dnes už nie je samozrejmosťou, ale treba za ňu bojovať. Pravda o tzv. vakcíne proti kovidu19 bola vyrieknutá Najvyšším súdom USA a je desivá. Vakcína je nebezpečná pre zdravie i život človeka, preto sa jej treba vyvarovať za každú cenu... A čo naši kompetentní? A čo naši poslanci v parlamente hlásiaci sa ku kresťanstvu? Majú ešte svedomie toto násilne presadzovať a hlasovať za nespravodlivé zákony? Alebo si utišujú svedomie, že to všetko nie je pravda a že celá táto správa aj s rozsudkom N.súdu USA je iba prázdny hoax, ktorý netreba brať vážne? Napokon Boh vidí do hĺbky nášho srdca a tiež aj pohnútky nášho zmýšľania i konania a všetko raz spravodlivo rozsúdi. Uvedomujem si však, ako veľmi teraz potrebujeme dary Ducha Svätého; zvlášť dar rozumu a múdrosti, rady, sily i poznania... aby sme sa vedeli zorientovať a pevne sa postavili na stranu pravdy, práva a spravodlivosti.
Pavel Jaško
Dúfam, že to tak bude aj u nás. Najprv však naši právnici na čele s JUDr. Weisom musia vyhrať súdny proces.
apredsasatoci
Peter Weiss je na výplatnej listine vlády!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Odkiaľ to máš?
apredsasatoci
inenoviny to priniesli.
cca 5 výplat. Najvyššia suma 200 000€.
Už je to zmazané.
Ale možno cez registrované zmluvy by sa to dalo nájsť.
Ľubica Kyselicová
to je nejaká podrazácka blbosť . A predsa sa točí - kto to je? Ani meno nemá.
apredsasatoci
A? Čo ti z toho vyplynulo?
Jezabel Čaputova & spol. mena majú.
Eva Szpyrcová shares this
906
Peter(skala)
ľubica
link prosím!
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Gloria.tv to blokuje neviem či uvidíš.
facebook.com/login/
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Bude to platiť už od 1 septembra určite lebo do 10 dní ma schváliť čaputka aj s povinným očkovaním v každom odbore a v každej kategórii hlavne od 12 do 65 rokov. Ďalšie už sú aj zákony na hospodársku mobilizácia atď. Takže Slovensko je v totálnej riti. To je kopia po celom svete.
poli75
daj doveryhodný link prosim ta, vdaka
dominikguzman
Ten strojový preklad sa nedá čítať.