m.rekinek
15.4K

III wojna światowa już się rozpoczęła, ale prawda jest ukrywana przed opinią publiczną do ostatniej chwili

III wojna światowa już się rozpoczęła. Po prostu ci tego nie mówią, ponieważ twój rząd i nieuczciwe media starają się trzymać cię w ciemności. W końcu chcą wykorzystać pozostały czas na gromadzenie dla siebie żywności, amunicji, środków medycznych i metali szlachetnych, a to można osiągnąć tylko przez jak najdłuższe ukrywanie prawdy o sytuacji.

Wyjątkiem może być premier Serbii, który teraz publicznie ostrzega, że świat niedługo doświadczy „wielkiego konfliktu światowego”, który prawdopodobnie rozpocznie się w ciągu najbliższych dwóch miesięcy.
„Aleksandar Vucic wygłosił niepokojące uwagi podczas pierwszego dnia sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku” – donosi Paul Joseph Watson na Summit.news . Pełny cytat z Vucica to:

Zakładam, że wychodzimy z fazy specjalnej operacji wojskowej i zbliżamy się do wielkiego konfliktu zbrojnego, a teraz pojawia się pytanie, gdzie jest linia i czy po pewnym czasie – może za miesiąc lub nawet dwa – wejdziemy w wielki światowy konflikt nie widziany od II wojny światowej.

NATO jest już w stanie wojny z Rosją, a Putin szykuje się do bitwy kontynentalnej

To, co się dzieje, to to, że psychopatyczne zachodnie narody – prawdziwi agresorzy w tej wojnie – nałożyli nie tylko „sankcje samobójcze” na Rosję, ale także prowadzą ukraińskie operacje wojskowe przeciwko Rosji. Oznacza to, że NATO już jest w stanie wojny , nawet jeśli NATO jeszcze się do tego nie przyzna. Co gorsza, przywódcy NATO otwarcie domagają się całkowitego zniszczenia Rosji i okupacji/eksploatacji rosyjskich zasobów naturalnych, co jest oczywiście całym modelem globalnej eksploatacji i grabieży, typowej dla Zachodu. (Zakłócenie, plądrowanie, kontrola. To model CIA, który od dziesięcioleci jest stosowany przeciwko innym narodom…)

Warunki już dawno przekroczyły punkt negocjacji lub deeskalacji między Rosją a Zachodem. Psychopatyczni przywódcy Zachodu (przychodzi mi na myśl Victoria Nuland) to rusofobicznie nienawidzący Rosji, którzy są zdeterminowani, by dokonać ludobójstwa na narodzie rosyjskim, nawet jeśli oznaczałoby to zniszczenie własnych gospodarek i łańcuchów dostaw rolnych.

Putin uświadomił sobie, że ci psychopaci nie mogą być rozumowani ani ufać, że będą przestrzegać jakichkolwiek umów. Rosja zdaje sobie sprawę, że musi walczyć albo zginąć . Właśnie tam jesteśmy teraz.

Niestety, szaleństwo zachodnich narodów doprowadziło do eskalacji tego konfliktu do stanu, w którym przewagę ma ten, kto pierwszy wystrzeli bombę nuklearną . Jest to oczywiście bardzo niebezpieczna dynamika, wynikająca z faktu, że Zachód wielokrotnie sygnalizował, że nie pozwoli na istnienie Rosji w jej wizji planety Ziemi „Nowego Porządku Świata”. Z przyjaciółmi, takimi jak Victoria Nuland, wzywającymi strzały, kto potrzebuje wrogów?

Rosja ma ponad 30-letnią przewagę nad Zachodem pod względem broni jądrowej i obrony przeciwlotniczej

Ważną świadomością w tym wszystkim jest to, że arsenał nuklearny NATO jest starożytny – w większości oparty na projektach pierwotnie zaprojektowanych w latach 70. – podczas gdy rosyjskie zdolności nuklearne są o co najmniej dwie generacje do przodu, zmodernizowane za pomocą hiperslizgowych pojazdów powracających do lotu, zdolności manewrowania wymijającego dla ICBM, hipersonicznych pocisków manewrujących które są zdolne do broni jądrowej i wysoce zaawansowane systemy obrony przeciwlotniczej, które mogą nawet przechwytywać i niszczyć nadlatujące ICBM.

Ponadto Rosja posiada tajną broń „zagłady” — daleko wykraczającą poza ich bomby termobaryczne — której świat nawet jeszcze nie widział. Na obecnej trajektorii broń ta zostanie wprowadzona na Zachód bez żadnego ostrzeżenia, co spowoduje całkowite unicestwienie zachodnioeuropejskich rządów, walut i przemysłu.

Nie mam żadnych wątpliwości, że Rosja już wyznaczyła cele swojego pierwszego uderzenia i że te cele obejmują Londyn, Paryż, Berlin, Warszawę, floty marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych i praktycznie wszystkie bazy wojskowe w Europie Zachodniej. Od wydarzenia kończącego cywilizację dzieli nas już tylko jedna premiera.

USA i NATO łudziły się, myśląc, że mogą wygrać wymianę nuklearną z Rosją, ale jest to równie złudne, jak myślenie, że „mężczyźni mogą zajść w ciążę” lub że drukowanie pieniędzy nie powoduje inflacji (zwłaszcza martwy mózg reżim Bidena nalega że oba te absurdy są absolutnie prawdziwe). W ciągu ostatnich dwóch dekad — a ostatnio pod wpływem szaleństwa wokeizmu— Zachód całkowicie zainwestował w urojone myślenie i baśniowe narracje, które nie mają związku z rzeczywistością.
Podczas gdy Zachód prowadzi narracyjną wojnę propagandową, Rosja buduje najbardziej zaawansowaną broń nuklearną na świecie.
Kiedy rozpocznie się wymiana nuklearna, nie ma żadnych wątpliwości co do jej wyniku. Rosja straci kilka milionów ludzi – znacznie mniej niż podczas II wojny światowej – ale zniszczy Niemcy, Polskę, Francję i Wielką Brytanię. Europa Zachodnia pogrąży się w pokoleniu rozpaczy i ciemności, podczas gdy Stany Zjednoczone doznają kaskadowego załamania finansowego z powodu ekspozycji na europejskie banki, waluty i rynki długu.

Zachodni dziennikarze i kleptokraci nie są w stanie dostrzec tej rzeczywistości, podobnie jak nie są w stanie jej powstrzymać. Zostają złapani we własnym urojonym świecie samoczynnego prania mózgu i propagandy, wierząc (w jakiś sposób), że mogą zmusić Rosję do kapitulacji wobec szalonych żądań Zachodu. Ale Rosja nie jest krajem Trzeciego Świata. Rosji nie da się ekonomicznie rozmontować za pomocą zachodnich sankcji, a Rosja ma własny wewnętrzny łańcuch dostaw dosłownie wszystkiego, czego potrzebuje, aby wyżywić swoich obywateli, zbudować więcej broni i zarobić fortunę na eksporcie energii i towarów do chętnych partnerów handlowych, takich jak Indie, Chiny , Turcji i Iranu.

Wreszcie, Putin nie cofnie się , a Putin jest o wiele bardziej inteligentny niż którykolwiek z poznawczo zakwestionowanych wariatów rządzących USA, Wielką Brytanią czy krajami NATO. W meczu szachowym Putina i Bidena prawdopodobnie widziałbyś Joe Bidena wzmocnionego zdalnie sterowanymi wibracyjnymi pieluchami, aby wysyłał mu sygnały ruchu szachowego przez jego odbyt, a on i tak nie rozumiałby znaczenia szachowych zapisów. Przywódcy zachodnich narodów są tak całkowicie niekompetentni, że nie kwalifikują się nawet jako „klauni”, ponieważ dobrzy klauni są w rzeczywistości inteligentnymi, zdolnymi komunikatorami, którzy potrafią rozśmieszyć ludzi. Biden, Blinken i Nuland sprawiają, że wszyscy chcemy rzygać.

Zachód już rażąco przeliczył się z „sankcjami za samobójstwo”, ale nadal nie przyzna się do swoich katastrofalnych błędów

Jako dowód niekompetencji zachodnich krajów, rozważ fakt, że ich „sankcje samobójcze” wobec Rosji – pierwotnie wprowadzone w celu zmuszenia Rosji do upadku waluty – miały odwrotny skutek. Sankcje niszczą euro, a nie rubel, a teraz cała Europa Zachodnia stoi przed zimą ciemności, głodu i zamarzania na śmierć. Do tego dochodzi „trwała dezindustrializacja” europejskiego przemysłu, która jest już w toku , a około 70% wytapiania metali i produkcji amoniaku jest już w trybie offline.

Produkcja nawozów zatrzymała się, rurociąg Nord Stream 1 został zatrzymany, a dodatkowo, by zrazić do obrażeń, Belgia z dumą ogłasza zamknięcie elektrowni jądrowej, właśnie wtedy, gdy Belgia stoi w obliczu katastrofy niedoboru energii.
W międzyczasie Niemcy przeznaczają kolejne 8 miliardów dolarów na ratowanie Unipera , głównego dostawcy gazu ziemnego, a to oprócz 15 miliardów już wydanych na zapobieganie upadkowi Unipera. Niemiecka baza przemysłowa jest niszczona w zadziwiającym tempie i nikt w niemieckim rządzie nie mówi Niemcom , że nie będą mieli pracy, ponieważ przemysł upada.

Putin musi być zdumiony szybkością, z jaką Europa Zachodnia – aw szczególności Niemcy – niszczy się. Przypomnijmy, że Niemcy już dwukrotnie zniszczyły Europę Zachodnią: I i II wojnę światową. Teraz Niemcy (wciąż w dużej mierze rządzone przez nazistów) ponownie prowadzą drogę do całkowitego zniszczenia Europy. Z jednej strony Putin w ogóle nie musi wystrzeliwać broni nuklearnej… musi tylko poczekać, aż nadejdzie zima, a prawa termodynamiki i ekonomii zrobią resztę.

Zieloni muszą być dumni: całe lasy są wycinane na drewno opałowe

Wczoraj rozmawiałem z korespondentem wojennym Michaelem Yon, który właśnie podróżował przez Niemcy (mój wywiad z nim zostanie opublikowany jutro na Brighteon.com). Powiedział mi, że lasy są wycinane w całych Niemczech (przynajmniej to widział) w desperackim wysiłku ludzi, aby zgromadzić zapasy drewna na opał na nadchodzącą zimę. Oto nowy „zielony” program parady: wycinanie lasów, których odrost zajmie dziesięciolecia. Czy zieloni będą świętować wszystkie wymarłe lasy, ponieważ przynajmniej Niemcy nie spalały paliw kopalnych? Czy ktoś zdaje sobie sprawę, że XIX-wieczna gospodarka nie jest w stanie utrzymać populacji XXI wieku? Głód to matematyczna pewność.

Aby powstrzymać ten kryzys, jedyne, co Niemcy muszą zrobić, to przeprosić Rosję, znieść sankcje gospodarcze i błagać Gazprom o ponowne włączenie gazu, ale nie, nie odważą się tego zrobić, nawet jeśli setki tysięcy obywateli niemieckich będzie głodować śmierć i śmierć z narażenia.

Dokładnie w ten sam sposób, w jaki Adolf Hitler rzucił głodujących, zamrażających niemieckich żołnierzy w rosyjskie linie obronne pod Stalingradem w 1943 r., dzisiejsi przywódcy niemieccy poświęcają życie własnych obywateli w desperackiej próbie zaszkodzenia Rosji ekonomicznej… i nie jest to nawet osiągnięcie tego! W bitwie pod Stalingradem Związek Radziecki otoczył i pokonał niemiecką szóstą armię, która oddała Rosjanom ponad 220 000 żołnierzy. Dziś Niemcy są gotowe poświęcić milionywłasnych obywateli, jeśli to konieczne, udowadniając, że manewry samobójcze w nazistowskim stylu pozostają żywe i mają się dobrze w Berlinie, nawet kilka pokoleń po katastrofalnym wyniku II wojny światowej.

Można wybić nazistów z Rosji, ale nie da się wybić nazistowskich tendencji z niemieckich przywódców politycznych.
Tymczasem Rosja korzysta z ogromnych ilości taniej energii, minerałów, produkcji stali, produkcji nawozów, udanych upraw żywności, produkcji elektroniki i wszystkiego innego, co jest potrzebne do utrzymania cywilizacji na nogach. Jednak do dziś nie ma ani jednego polityka zachodnioeuropejskiego, który przyznałby prawdę o tym, gdzie się sprawy mają .

Szkoda, że propaganda nie może ogrzać domów, inaczej zachodnie media byłyby ostatecznym odnawialnym źródłem energii dla całej planety.

Skutek tego wszystkiego? Każdy, kto mieszka w Europie Zachodniej, powinien przygotować się na załamanie gospodarcze, głód i wojnę nuklearną.

Mieszkańcy Ameryki Północnej powinni przygotować się na załamanie gospodarcze i ogólnoświatowy opad nuklearny, który w nadchodzących latach zakłóci plony.

Ci, którzy nie przechowują żywności, skończą jeść radioaktywną żywność, jeśli w ogóle ją znajdą.

Przygotuj się odpowiednio.

Situation Update, Sep 23, 2022 - World War III has already begun, but the truth is being withheld from the public

Zobacz NuclearWar.news , aby uzyskać więcej informacji na temat zagrożenia wojną nuklearną na planecie Ziemia.
Odkryj więcej wywiadów i podcastów każdego dnia na:
brighteon.com/channels/hrreport
Śledź mnie na:
Brighteon.social: Health Ranger (@HealthRanger@brighteon.social) (moje najświeższe wiadomości są publikowane tutaj jako pierwsze)
Telegram: Health Ranger (najświeższe wiadomości są publikowane tutaj jako drugie)
Prawda Społeczność: truthsocial.com/@healthranger
Gettr: @HealthRanger
Parler: Join the Premier Global Free Speech App | Parler
Rumble: Health Ranger Report
BitChute: bitchute.com/channel/9EB8glubb0Ns/
Clouthub: clouthub.com
Dołącz do bezpłatnego biuletynu e-mailowego NaturalNews.com, aby codziennie otrzymywać aktualne informacje.
Pobierz moje aktualne audiobooki — w tym Ghost World, Survival Nutrition, The Global Reset Survival Guide i The Contagious Mind — pod adresem:
Natural News Audio Books
Pobierz moją nową książkę audio „Resilient Prepping” ze strony ResilientPrepping.com – uczy, jak przetrwać totalny upadek cywilizacji i utratę zarówno sieci energetycznej, jak i silników spalinowych.
Sławomir Sokołowski
Z pewnością Rosja militarnie jest potęgą, ale twierdzenie, że atomem wymiecie resztę świata, jest mrzonką.
Po pierwsze, nie da się bezkarnie zaatakować innej potęgi, nie wszystko da się zniszczyć szybkimi pociskami...
Po drugie, nawet jeżeli zostanie zdetonowanych "tylko" 1/4 zgromadzonego arsenału atomowego (oczywiście rosyjskiego...), to i tak ludzkość nie przetrwa.
W wojnie "na atom" nie ma …More
Z pewnością Rosja militarnie jest potęgą, ale twierdzenie, że atomem wymiecie resztę świata, jest mrzonką.
Po pierwsze, nie da się bezkarnie zaatakować innej potęgi, nie wszystko da się zniszczyć szybkimi pociskami...
Po drugie, nawet jeżeli zostanie zdetonowanych "tylko" 1/4 zgromadzonego arsenału atomowego (oczywiście rosyjskiego...), to i tak ludzkość nie przetrwa.
W wojnie "na atom" nie ma zwycięzców...