m.rekinek
1106.5K

UPADEK CYWILIZACJI PRZEWIDZIANO 50 LAT TEMU W EKSPERYMENCIE JOHNA CALHOUNA

Od dawna argumentowano, że jeśli ludzkość kiedykolwiek wyginie, stanie się to z powodu przeludnienia i wyczerpania wszystkich zasobów. Rzeczywistość jest jednak taka, że społeczeństwo ludzkie jest już w ferworze inżynieryjnego upadku z powodu depopulacji i kontroli populacji w ramach „ratowania świata” przebranej za „zrównoważony rozwój”.

Na wypadek, gdybyś nie zauważył, globaliści naprawdę starają się zapędzić wszystkich do wielokulturowych „inteligentnych” miast, jednocześnie ograniczając i monitorując każdy ich ruch w interesie „zmiany klimatu”.

Są również zaciekle demoralizujący ludzi, w tym przez perwersję LGBT, która rozprzestrzenia się jak wirus.

Przemoc również rośnie, gdy ludzkie stado, zmuszone wbrew swojej woli do tej nowej globalistycznej „utopii”, załamuje się zarówno moralnie, jak i psychicznie. Ta wojna przeciwko ludzkości została przedstawiona, jak się okazuje, poprzez eksperymenty na myszach, które przeprowadzono wiele dekad temu.

Badania finansowane przez National Institutes of Health (NIH) doprowadziłyby do przewidzenia, co ostatecznie stanie się z ludzkością, gdy zostanie wepchnięta w ramy wysoce kontrolowanego „postępowego” społeczeństwa.

Zwierzęta zaczęły tętnić życiem, ale ostatecznie wszystkie wymarły – tak jak dzisiaj widzimy z ludzkością.

„Zrównoważony rozwój” to kod inżynieryjnego załamania i zniszczenia normalnego społeczeństwa ludzkiego

Człowiek o imieniu John Calhoun przeprowadził jeden szczególny eksperyment o nazwie „Wszechświat 25”, w którym myszy otrzymywały nieograniczony dostęp do jedzenia, wody i zaangażowania społecznego w sztuczną „utopię”.

Jedynym zastrzeżeniem jest to, że zostały sztucznie umieszczone w ciasnych pomieszczeniach mieszkalnych, podobnie jak dzisiejsze „inteligentne” miasta.


„Zrównoważone” środowisko, w którym Calhoun umieścił myszy, początkowo powodowało ich rozwój. W końcu byli chronieni przed drapieżnikami i chorobami i mieli cały czas na świecie, by nawiązywać przyjaźnie, łączyć się w pary, rozmnażać się i po prostu cieszyć się życiem.

W szczytowym momencie Wszechświat 25 miał 2200 myszy. Potem myszy zaczęły wykazywać poważne problemy behawioralne, które odzwierciedlają to, czego jesteśmy teraz świadkami z ludzkością.

Jeśli chodzi o reprodukcję, myszy przestały angażować się w zaloty. Samice myszy zaczęły porzucać swoje młode, a homoseksualizm wśród wszystkich myszy zaczął wzrastać.

W dniu 600 po szczytowej populacji Calhoun zaobserwował, że myszy są wyraźnie na drodze do wyginięcia. Chociaż były fizycznie zdolne do reprodukcji, wydawały się tracić umiejętności społeczne niezbędne do tworzenia zdrowych, szczęśliwych rodzin.

„Około 60 dni populacja podwajała się, gdy myszy wypełniały najbardziej pożądaną przestrzeń w kojcu” — wyjaśnia Exposé News o eksperymencie. „Kiedy populacja osiągnęła 620, wzrost populacji zwolnił, podwajając się co około 145 dni, ponieważ społeczeństwo myszy zaczęło napotykać problemy”.

„Po 315 dniach reprodukcja myszy zaczęła zwalniać. Gdy liczebność gryzoni osiągnęła 600, utworzyła się hierarchia, pojawili się tzw. nieszczęśnicy. Kiedy grupa nieszczęśników została utworzona, większe gryzonie zaczęły ją atakować, w wyniku czego wiele nieszczęsnych samców zaczęło „zapadać się” psychicznie.
W rezultacie samice nie obroniły się i z kolei stały się agresywne w stosunku do swoich młodych”.

Kobiety, które upodabniają się do mężczyzn, wykazują prawdziwą toksyczną męskość

Czy coś z tego brzmi znajomo?

W dzisiejszej sferze ludzkości obserwujemy wzrost zniewieściałych, pozornie niezdolnych mężczyzn o pasywnych osobowościach, którym towarzyszą głośne i dumne, niemal bestialskie, „upoważnione” kobiety o wysokiej agresji, które szybko zajmują wszystkie miejsca władzy, kontroli i wpływu – wszystko zgodnie z projektem, żeby było jasne.

Chociaż ludzie są znacznie bardziej skomplikowani niż myszy, podobieństwa między tym, co przydarzyło się myszom w eksperymentach Calhouna, a tym, co dzieje się dzisiaj z ludzkością, są uderzające.

Myszom Calhouna dano wszystko, czego potrzebowały, bez walki, więc dlaczego zaczęły spadać? Być może dlatego, że sprawy stały się w pewnym sensie zbyt „łatwe”. Ich środowisko było nienaturalne, a ich normalne zachowania i instynkty stłumione, co w końcu doprowadziło do nieodwracalnej anomalii.

Widzimy to samo z ludzkością, gdy szalejący nadmiar zrodził kult LGBT, który jest teraz chwalony jako latarnia morska dla społeczeństwa. Homoseksualizm i transpłciowość są zachęcane, podczas gdy normalność jest nienawidzona.

Uważa się również , że mężczyźni ucieleśniają „toksyczną męskość” , gdy zachowują się jak prawdziwi mężczyźni. A kobiety, o ile nie zastąpią tych mężczyzn własną marką rzeczywistej toksycznej męskości, są również oczerniane za spełnianie tradycyjnych kobiecych ról.

Wszystko jest odwrócone. Kobiety, które zachowują się jak mężczyźni i mężczyźni, którzy zachowują się jak kobiety, nawet jeśli są w związkach heteroseksualnych, wykazują transpłciowość na wiele takich samych sposobów, jak myszy z 25 Wszechświata.

Kiedy mężczyźni są pozbawieni swojej męskości i roli w społeczeństwie, wszystko się wali

Jedną z rzeczy, które zauważył Calhoun pod koniec swojego eksperymentu „mysiego raju”, było pojawienie się nowej klasy samców gryzoni, które nazwał „pięknymi myszami”. Wyglądali na zdrowych, ale ich duchy były martwe .
Calhoun opisał te piękne myszy w artykule zatytułowanym „Śmierć do kwadratu”:

„Stworzenia podobne do autyzmu, zdolne jedynie do najprostszych zachowań zgodnych z fizjologicznym przetrwaniem, wyłaniają się z tego procesu. Ich duch umarł… Nie są już w stanie wykonywać bardziej złożonych zachowań zgodnych z przetrwaniem gatunku”.

Postrzegana utrata napięcia, presji i stresu w mysim raju Calhouna, która jest sprzeczna z prawdziwym życiem, spowodowała, że samce myszy straciły apetyt, a samice myszy stały się izolowane i agresywne. Pod wieloma względami nastąpiło odwrócenie ról transpłciowych.

Następnie sytuacja uległa dalszej degradacji do tego stopnia, że wszystkie myszy zaczęły angażować się w kanibalizm, panseksualizm i przemoc, co ostatecznie doprowadziło do śmierci każdego z nich i wyginięcia całej kolonii. Calhoun powtórzył ten eksperyment 25 razy i za każdym razem wynik końcowy był taki sam.

„Czy jesteśmy obecnie świadkami bezpośrednich paraleli w dzisiejszym społeczeństwie?” — pyta Exposé News . „Słabi, sfeminizowani mężczyźni z niewielkimi lub zerowymi umiejętnościami i bez instynktów ochronnych oraz nadmiernie pobudzone i agresywne kobiety bez instynktów macierzyńskich?”

Najnowsze wieści o zbliżającym się końcu cywilizacji, jaką znamy obecnie, można znaleźć na Collapse.news .

Źródła tego artykułu obejmują:
Expose-News.com
NaturalNews.com
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
92.1K
Słabi, sfeminizowani mężczyźni z niewielkimi lub zerowymi umiejętnościami i bez instynktów ochronnych oraz nadmiernie pobudzone i agresywne kobiety bez instynktów macierzyńskich''- oto obraz nędzy i rozpaczy naszej cywilizacji!
Lilianna w ogrodzie
Pocieszę panów. Tych fajnych i męskich jest więcej. 😉
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Lilianna w ogrodzie
Gdyby było więcej, tych fajnych i męskich, nie byłoby tyle (tylu) babochłopów. Wszystko za pozwoleniem, tolerancją, a nawet obroną, tych fajnych i męskich, dla zaistnienia tej trzeciej płci!😡 🤮 🥵
Lilianna w ogrodzie
Znam przypadki kiedy panowie żebrzą o sukienki swoje damy , a damy? Nic.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Lilianna w ogrodzie
Facet który żebrze, nie jest prawdziwym facetem. Facet powinien żądać, a nie żebrać. To facet jest głową rodziny i on powinien rządzić, a nie baba.
Lilianna w ogrodzie
Oooo , nie . Nie pozwoliłabym sobie na żądania. Chyba mocno się różnimy.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Oj tak Lilianno mocno się różnimy . Ja bym nie chciała mieć męża żebraka. Facet musi rządzić. Na początku powinien poprosić, ale jeśli to nie skutkuje to żądać, ale nigdy żebrać. Nie miałabym szacunku do takiego żebraka.
Lilianna w ogrodzie
Widzę to inaczej jako współpracę mężczyzny i kobiety , jedno uzupełnia drugie , to pomoc , nie rozkazy , ale i czasem rezygnacja z siebie , ale nie rezygnacja całkowita , gdzie jest szacunek dla inności. Jestem z facetem od 3 klasy szkoły średniej , myślę , że moja teoria się wybroniła. Przemoc , w tym psychiczna , nie wchodzi w grę. Ks. Pawlukiewicz mówił , że małżeństwo to ślub kota z psem …More
Widzę to inaczej jako współpracę mężczyzny i kobiety , jedno uzupełnia drugie , to pomoc , nie rozkazy , ale i czasem rezygnacja z siebie , ale nie rezygnacja całkowita , gdzie jest szacunek dla inności. Jestem z facetem od 3 klasy szkoły średniej , myślę , że moja teoria się wybroniła. Przemoc , w tym psychiczna , nie wchodzi w grę. Ks. Pawlukiewicz mówił , że małżeństwo to ślub kota z psem . To prawda.
Cieszę się , że różnimy się pięknie , Medaliczku.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
"Żony bądźcie poddane mężom, jak przystało w Panu. Mężowie, miłujcie żony i nie bądźcie dla nich przykrymi!" (BT)
Jeśli mąż prosi, a żona nie chce respektować jego postanowień, które są słuszne, to powinien jako głowa rodziny wymusić to .
Lilianna w ogrodzie
Władca i niewolnica?
Michał Kowalczyk
Racja w dzisiejszym społeczeństwie postawa prawdziwego mężczyzny nie jest wymagana co prowadzi do zachorowań na homoseksualizm.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Kiedy mężczyźni są pozbawieni swojej męskości i roli w społeczeństwie, wszystko się wali''
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
,,Kobiety, które upodabniają się do mężczyzn, wykazują prawdziwą toksyczną męskość.''
Lilianna w ogrodzie
Teraz jest atak na kobietę.
Lilianna w ogrodzie
Dlatego troszkę piszę o kobiecie i dla kobiet , czasami . Kobiety nie są pewne siebie , to wynik działania różnych sił .
nihil quicquam
Pani Lilianno, bardziej bym to nazwał atakiem na człowieka, rodzinę, na kobietę, mężczyznę. Wszystko stoi na głowie, kobity na traktory, do wojska, policji, a faceci, niewieścieją do potęgi. Straszne co z nami robią, jak nas programują.
Neo Kowalski
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Cyt.: " ,,Kiedy mężczyźni są pozbawieni swojej męskości i roli w społeczeństwie, wszystko się wali'' "
Parę myśli, które mi się nasunęły spiszę....😊
W "Seksmisji" zostało to już nam przepowiedziane 1984 roku, z parafrazuję "kiedy kobiety pozbywają się mężczyzn (pierwiastka męskiego) równocześnie w ten sposób niszczą swoją kobiecość, wyzbywają się swojej kobiecej natury". …More
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Cyt.: " ,,Kiedy mężczyźni są pozbawieni swojej męskości i roli w społeczeństwie, wszystko się wali'' "

Parę myśli, które mi się nasunęły spiszę....😊

W "Seksmisji" zostało to już nam przepowiedziane 1984 roku, z parafrazuję "kiedy kobiety pozbywają się mężczyzn (pierwiastka męskiego) równocześnie w ten sposób niszczą swoją kobiecość, wyzbywają się swojej kobiecej natury".
Pamiętam jeszcze z dawnych lat jak niektóre dziewczyny lub kobiety dbały o to żeby nie urazić męskiej natury w taki lub inny sposób, niekiedy nawet podbudowywały męskość u chłopaka niepewnego lub trochę zakompleksionego, w sobie właściwy, sprytny kobiecy sposób.😉
Wyrugowanie tej 'lekkiej dominacji mężczyzny nad kobietą', którą Bóg ustanowił, jest destrukcyjne w życiu społecznym. Nawet fizyczna budowa mężczyzny temu służy, każda dziewczyna, kobieta, która uprawiała wyczynowo lub amatorsko sport wie że siła, dynamika i wytrzymałość mężczyzny jest nieporównywalna z jej możliwościami fizycznymi.

Na początku 'mędrki syjonistyczne' wprowadziły równouprawnienie, a dzisiaj wprowadzają zamianę roli płci czyli mężczyźni mają 'rodzić dzieci', a kobiety 'nosić worki z cementem'. To jest tak durnowate, że nie będę tego dobitnie wyjaśniał.

Oczywiście służy to zniszczeniu 'Rodziny' opartej na relacjach i zasadach ustanowionych przez Boga.
Równocześnie jak propaganda medialna i rabinistyczni profesorkowie niszczą chrześcijańską strukturę rodziny, sami w swoich rodzinach rolę patriarchatu obsesyjnie i bezwzględnie przestrzegają.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Neo Kowalski
Tak zgadzam się w twoim komentarzem i płakać się chce, że ludzie dali się tak ogłupić i zmanipulować. Najbardziej winię mężczyzn, że pozwolili sobą rządzić, i oddali władzę babom. To się w głowie nie mieści, żeby facet tolerował, babę w spodniach a nawet jej bronił. W głowie się nie mieści, żeby baba rządziła facetem. Myślę, że tego już się nie da odwrócić, tak się już to diabelstwo …More
Neo Kowalski
Tak zgadzam się w twoim komentarzem i płakać się chce, że ludzie dali się tak ogłupić i zmanipulować. Najbardziej winię mężczyzn, że pozwolili sobą rządzić, i oddali władzę babom. To się w głowie nie mieści, żeby facet tolerował, babę w spodniach a nawet jej bronił. W głowie się nie mieści, żeby baba rządziła facetem. Myślę, że tego już się nie da odwrócić, tak się już to diabelstwo zakorzeniło. Ale to widocznie tylko u nas Chrześcijan, bo u muzułmanów i żydów ,, w swoich rodzinach rolę patriarchatu obsesyjnie i bezwzględnie przestrzegają.''
Neo Kowalski
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Cyt.: " W głowie się nie mieści, żeby baba rządziła facetem."
😂 , w nas w Polsce ze względu na nasze cechy narodowe ugodowość, wyrozumiałość, niechęć do konfliktów wielu mężczyzn za bardzo oddało pole kobietom. To był błąd. Zazwyczaj ten błąd kroczy z błędem oddalenia się od Boga.... Tragiczne skutki widać na ulicach, jak patrzę na dzisiejsze nastolatki to jestem …More
@MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Cyt.: " W głowie się nie mieści, żeby baba rządziła facetem."
😂 , w nas w Polsce ze względu na nasze cechy narodowe ugodowość, wyrozumiałość, niechęć do konfliktów wielu mężczyzn za bardzo oddało pole kobietom. To był błąd. Zazwyczaj ten błąd kroczy z błędem oddalenia się od Boga.... Tragiczne skutki widać na ulicach, jak patrzę na dzisiejsze nastolatki to jestem załamany, większość dziewczynek i nastolatek nosi spodnie i ubiera się jak chłopaki. Tematu noszenia przez nich dresów lub leginsów nie chcę za bardzo poruszać.😲🥺😤 Wiele dziewczyn wygląda niechlujnie, a nosząc te dresy wyglądają jakby chodziły w piżamach po ulicy!
Tragedia...., my mężczyźnie jesteśmy za to pośrednio odpowiedzialni.
Dzisiaj dokładnie widzę jak drobne rzeczy mają wpływ na wielkie zmiany. Nawet zaniechanie samego zwyczaju całowania kobiety w rękę..... Pozwoliliśmy lewakom i barbarzyńcom narzucić sobie ich wizję kultury i relacji między ludzkich.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Neo Kowalski
TAK, MASZ RACJĘ! TRAGEDIA! BIDA Z NĘDZĄ! TERAZ TO JUŻ DZIECI ZACZYNAJĄ RZĄDZIĆ I MAJĄ WIĘCEJ PRAW NIŻ FACET. DZISIEJSZY FACET TO TYPOWY DULSKI. FACECI TO JUŻ TYLKO DO ,,POZŁOTY'' SIĘ NADAJĄ, NO I MOŻE JESZCZE DO DŹWIGANIA. JAK MAM CIĘŻKĄ TORBĘ TO WTEDY PROSZĘ FACETA O POMOC . ONI SĄ WTEDY DUMNI, ŻE SA DO CZEGOŚ POTRZEBNI I BARDZO CHĘTNIE POMAGAJĄ.