20.9.2022 15,40 na začátku bratislavské demonstrace se objevila dvojitá duha - Bůh 2x požehná! V 18:54 - Marek Géci / Život - národná strana: ....Pripomenul, že opozícia musí držať spolu, pretože …More
20.9.2022 15,40 na začátku bratislavské demonstrace se objevila dvojitá duha - Bůh 2x požehná! V 18:54 - Marek Géci / Život - národná strana: ....Pripomenul, že opozícia musí držať spolu, pretože vláda je v rozklade a je nutné prijať ústavný zákon o možnosti skrátenia volebného obdobia.
18:45 - Politickú časť otvára Andrej Danko / Slovenská národná strana:
"Pozerám na prezidentský palác, prezident Rizman tu asi nie je," vtipkuje Danko. Keď boli pri moci, s Ficom vraj často hovorili o tom, prečo sa im nedarí ľudí presvedčiť, že toto bude vláda bláznov.
"Slováci, Rusíni, ale aj Maďari a Rómovia, dnes sme tu preto, aby sme prejavili nespokojnosť s touto vládou.

19:31 - Robert Fico
"Máte náš obdiv a vďaku, že ste dnes zaplnili toto námestie," hovorí Fico. Vysvetlil všetkým, ako vznikal tento protest a ako ho spoločne pripravovali. Pripomenul, že nie je čas na politikárčenie.
"Dnes sme tu preto, aby sme prezidentke a predsedovi vlády pripomenuli, že nesúhlasíme s ich politikou," tvrdí Fico a pozýva na protest 17. novembra. Jedna zo súkromných TV prítomných vraj nazvala dezolátmi. Lenže keby sme tu mali normálnu demokraciu, tak nik zo zhromaždených nemusí isť do ulíc.
"Nenechajme si vziať základné ľudské práva. Ani právo zhromažďovať sa! Nemôžeme vyzývať na vyvalenie brány prezidentského paláca. Musíme vyzývať na predčasné voľby," prízvukuje Robert Fico a zrekapituloval cestu, ktorú Slovensko absolvuje k predčasným voľbám a prečítal vyhlásenie, ako výstup z tohto zhromaždenia.
Detaily textově na: Sledujte s nami protivládnu demonštráciu v Bratislave
Video: Priamy prenos z národného protivládneho protestu v Bratislave | By SMER - SD | Facebook
apredsasatoci
Geci je ďalší z mnohých hadov.
Huliak jak by smet.
. ARMATA .
Včera mali super prejavy aj pán Marek Géci a pán Rudolf Huliak.