lv.news
32

Sveicieni no Gomoras: Kardināls Šonborns izdarīja to, ko būtu izdarījis gejs

Saskaņā ar slavenā holandiešu psihologa Gerarda van den Ārdvega viedokli, kardināla Šonborna uzbrukums bijušajam Zalcburgas palīgbīskapam Andreasam Launam ir bijusi "negodīga" un "ļoti negodīga" rīcība.

Šonborns uzbruka Launam, lai salīdzinātu "vērtību" ar gejiem attiecībās ar koncentrācijas nometnēm pēc tam, kad Launs norādīja, ka grēks nekad nevar tikt svētīts, ne homoseksuālas arodbiedrības, ne bordeļi, ne koncentrācijas nometnes.

Van den Ārdvegs piezīmē lifesitenews (26. februārī), ka Šonborns darbojās kā "gejs", lai gan ikviens ar veselu saprātu saprata, ko nozīmē bīskaps Launs. Viņš atzīmē, ka pēdējos gados Šonborns ir sludinājis "viendzimuma attiecību vērtības psiholoģiski absurdu un garīgi briesmīgu, ne-katoļu ideoloģiju". Šonborns devās tik tālu, ļaujot iznīcināt savu katedrāli, uzturot geju lūgšanu pakalpojumu , ieskaitot transvestītus.

Van den Ārdvegs uzskata, ka Šonborns ir "personīgi identificējies" ar maldinošu kaujinieku-geju ideoloģiju, kas maldina "patiesi traucējumus smagas nepaklausības aktiem" (katoļu baznīcas katehismu) kā uzticīgu mīlestību.

#newsAvpqgjfbxn