Anieobecny
...,a zwłaszcza za masonami...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA shares this
61.2K
Rycerze Kolumba często nazywani są "Katolicką Masonerią" .
MementoMori+++
Pamiętam na ul Karolkowej w Warszawie przy kościele św. Klemensa wisiały ogłoszenia właśnie Rycerzy Kolumba
CUDOWNY MEDALIK
MementoMori+++Tak, bo rycerze kolumba tam działają. Przez 5 lat tam chodziłam na Msze Św. Trydenckie, więc się napatrzyłam na wszelkie nieprawidłowości i profanacje.
MementoMori+++
Byłem tam kilka razy. W lipcu ostatni raz, przypominali o reżimie sanitarnym , odpychają mnie takie dwuznaczności i kompromisy duch sanitaryzmu i segregacji wraz z Ewangelią , dwie szpeczności które budzą obrzydzenie i wstręt , skala zakłamania jest ogromna, bo nie można realnie jednocześnie trzymać się dwóch przeciwieństw a takie postawy niestety są. A Pan Jezus mówił żeby mowa była " tak tak …More
Byłem tam kilka razy. W lipcu ostatni raz, przypominali o reżimie sanitarnym , odpychają mnie takie dwuznaczności i kompromisy duch sanitaryzmu i segregacji wraz z Ewangelią , dwie szpeczności które budzą obrzydzenie i wstręt , skala zakłamania jest ogromna, bo nie można realnie jednocześnie trzymać się dwóch przeciwieństw a takie postawy niestety są. A Pan Jezus mówił żeby mowa była " tak tak nie nie a co nadto pochodzi o diabła pochodzi"
CUDOWNY MEDALIK
Na Karolkowej, Ksiądz, który odprawia Msze Św. Trydenckie udziela Komunii Św. zamaskowany. Wymaga i wymusza też od wiernych zakładania masek. Niestety wielu się jemu podporządkowuje. Na inny niegodny strój nie zwraca uwagi i niewiasty mogą przychodzić w spodniach i kusych spódniczkach z dużymi dekoltami. Wystarczy, że mają zasłoniętą twarz, reszta może być goła.
MementoMori+++
niestety, to już częsty widok, jak powiedziało kilka osób "zdechłe ryby płyną z prądem, a żywe pod prąd do źródła". Gdyby te same osoby kilka lat temu siebie zobaczyły to by zapewne pomyśleli lub powiedzieli że szaleńcy, ale że większość robi to co robi to oni też.
ľubica
Kolumbovi rytieri sú často označovaní ako "katolícke slobodomurárstvo".
niewolnicaMaryi
Boże Ojcze , Boże Jezu Chryste , Boże Duchu Święty , ratuj bo diabeł nas zniszczy , co mamy robić . Matko Boża zmiażdż łeb starodawnego węża szatana . Zwyciężyłaś , zwyciężaj o Niepokalana !!!