13:23
BEZCZELNY ŻYD KŁAMIE O POLAKACH [ Yacov Livne, Kanał Zero, Robert Mazurek ]More
BEZCZELNY ŻYD KŁAMIE O POLAKACH [ Yacov Livne, Kanał Zero, Robert Mazurek ]
NikTo . .
Roza, bo gorszym od zastraszania ludzi, jest ciągłe wywoływanie poczucia winy....
Wenanty Wenanty
To prawda, Polska racja stanu wymaga stanowczej reakcji rzadzacych. Nie mozemy bawic sie w przepychanki slowne z ambassadorem czy innymi. Niemniej, poza tym reakcja miedzynarodowa powinna byc jednakowo zdecydowana. Niestety, z tego co wiem jak na razie nie sa prowadzone żadne rozmowy na arenie miedzynarodowej na temat sankcji na Izrael z powodu ataku na konwój humanitarny.
Roza_ _
Miła Pani, wyjaśnię Pani ANTYSENITYZM to tylko i wyłącznie manipulacja bandytów, przestępców próbującychvl od wieku przy jego pomocy skalować ludzkość za swoje przestępstwa i zbrodnie. Żydzi syjoniści nie są i nigdy nie byli Semitami. Semitami są plemiona i narody arabskie pochodzące z ich kolebki odręnności genetycznej i kulturowej, TO SĄ PALESTYŃCZYCY. Noga żydów syjonistów pochodzenia mongolsko …More
Miła Pani, wyjaśnię Pani ANTYSENITYZM to tylko i wyłącznie manipulacja bandytów, przestępców próbującychvl od wieku przy jego pomocy skalować ludzkość za swoje przestępstwa i zbrodnie. Żydzi syjoniści nie są i nigdy nie byli Semitami. Semitami są plemiona i narody arabskie pochodzące z ich kolebki odręnności genetycznej i kulturowej, TO SĄ PALESTYŃCZYCY. Noga żydów syjonistów pochodzenia mongolsko tureckiego nigdy nie stanęła w czasach starożytnych w Judei i terenach biblijnych. Nie mają genetycznie jako wymieszane różne Narodu żadnych genów senickicj. Żydzi to sekta, orgsnizscja do której wstępuje się przez wyznanie syjinizmu judsizmu talmudycznego gdy tylko urodzi się z jakiejkolwiek narodowości matki która przeszła na to srkciarskie zbrodniczej wyznanie. STOP ANTYSENITYZMOWI, BO ŻYDZI TALMUDYCZNI SYJONIŚCI NIE SĄ I NIGDY NIE BYLI SEMITAMI. TO FIKCJA DO ATAKOWANIA INNYCH ZA ICH ZBRODNIE I PRZESTĘPSTWA, ZA ICH LUDOBÓJSTWO.