Clicks54
uk.news

Папа Франциск підтримує: коти, які вважають себе собаками і усиновлення дітей геями

Фонд Папи Франциска Scholas Occurrentes Pontifical Foundation просуває гендерну і гомосексуальну ідеологію в десятці країн Латинської Америки.

Аморальні матеріали - це частина серії книг, які публікуються з 2015 року під назвою "Коли Папа Франциск на моєму боці". На обкладинці представлений і сам Папа Римський.

Серед публікацій варто виділити книгу "Я собака!". Це історія про "маленького, але хороброго кошеня", який хотів, щоб його вважали собакою. Деякі собаки прийняли його, тому що кота підтримав віслюк, який вважає себе конем. У книзі йдеться, що "наш вигляд і розуміння самих себе, що формується під час життя".

Інша історія називається "Chiquillería" ("Дитячі речі"). У ній говориться, що "сьогодні в світі є діти, у яких є тато і мама. По одному з батьків". Автори дійшли до абсурду, та заявили: "У інших є по два батька однієї статі. У кого-то є два батьки однієї статі, а у інших - різних статей".

На зображенні показані дві дитини, які тримаються за руки з персонажами в спідницях (див. нижче). Фонд Scholas Occurrentes пояснює, що "різноманітність виходить за рамки соціальних груп і культури, до якої ми належимо". Визначення незрозумілого терміна "різноманітність" в книзі не надається. Просуваючи гендерну ідеологію, Scholas Occurrentes намагається "створити нове бачення" освіти для дітей.

5 лютого портал CatholicNewsAgency.com опублікував фінансові документи, згідно з якими фонд Scholas Occurrentes отримав мільйони доларів пожертв, але так і не закінчив будувати жодної школи для бідних дітей. Велика частина пожертвувань була використана для оплати витрат, виплати заробітної плати, поїздок і покриття адміністративних витрат.

#newsDsyzlncain