CÓRKA MARYI
13.8K

MATKA BOŻA: Powtarzam wam, jeśli spełnicie Moje polecenie, Ja sama nie dopuszczę, by pożoga wojenna w wielkim stopniu nawiedziła wasz kraj

_____________________________________

Orędzia do Adama-Człowieka są zatwierdzone do studiowania i medytacji prywatnej. Nihil Obstat - Ks. Abp Andrzej Dzięga, Dnia 5 maja 2015 r. (NR O1d-1/2013; NR O1d-2/2015)

_____________________________________

2.08.1991r.

MATKA BOŻA
: „…Drogie dziecko i drogie dzieci, przyszłam dzisiaj do was z Moim Boskim Synem jako Królowa Polski, Królowa Mojego umiłowanego narodu, [który jest] rozdarty niezgodą. Kraj, który coraz bardziej zapatruje się na [złudne] bogactwo Zachodu. Wy zamiast, drogie polskie dzieci, trzymać się mocno wiary waszych ojców, trzymać się obietnicy jaką zawarliście w Ślubach Jasnogórskich – coraz bardziej zapominacie, że jestem waszą Królową.

Przecież dawałam wam tyle dowodów Mojej obecności w waszym narodzie, tyle dowodów Mojej Matczynej Miłości i opieki nad waszym narodem i teraz wam powtarzam, że was nie opuszczę, bo jestem wierna do końca Moim zobowiązaniom wobec was. I wy bądźcie wierne swoim zobowiązaniom!

Moje drogie dzieci, szczególnie dzieci narodu polskiego, proszę was, abyście modlili się, by Mój Syn Jezus Chrystus został ogłoszony KRÓLEM POLSKI. Jest to ważne nie tylko dla waszego kraju – dla waszej ojczyzny – ale dla całej Europy i dla całego świata. Pamiętajcie, że Mój Syn jest ŚWIATŁOŚCIĄ ŚWIATA, a każdy, kto idzie do Ojca, idzie przez Niego.

Na waszym narodzie, drogie dzieci – tak jak wielokrotnie wam mówiłam – spoczywa odpowiedzialność za inne narody. Tak więc wy, w poczuciu odpowiedzialności, przyjmijcie Mojego Syna jako swego KRÓLA i PANA, a wtedy żaden wróg nie będzie mógł nic uczynić przeciwko Mocy Mojego Syna. Jeśli to uczynicie, drogie dzieci, wasz kraj, wasz naród, zostanie otoczony wielką chwalą. I powtarzam wam, jeśli spełnicie Moje polecenie, Ja sama nie dopuszczę, by pożoga wojenna w wielkim stopniu nawiedziła wasz kraj.

Ja z Moimi Aniołami w chwilach trudnych i ciężkich, w dniach ciemności, będziemy czuwać przy boku Mojego Syna nad waszym narodem.. Proszę was o to, drogie dzieci, módlcie się w tej intencji.

Proszę cię, drogie dziecko, abyś napisał list w tej sprawie do Episkopatu Polski i do papieża, a resztę pozostaw już tylko modlitwie i ufności. Módlcie się za biskupów, aby zrozumieli Moje wołanie i Moją prośbę. […]

O nic się nie lękaj, a wszystkie kłopoty, trudności oddaj Mnie. Miejcie ufność i wiarę w waszych sercach, bo pamiętajcie, że to co wam się wydaje niemożliwe, u Boga wszystko jest możliwe. Jako Królowa narodu polskiego błogosławię waszej ojczyźnie, wam wszystkim, Moje drogie polskie dzieci.”


* * *

za: www.duchprawdy.com

_________________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Właściwa Intronizacja, według wizji Adama-Człowieka z 30 sierpnia 2011 r.

Gdy to wszystko się wydarzy, wtedy dopiero zostanie dokonana Intronizacja Pana Jezusa Chrystusa na …

I POSŁUCHAJ:

KS. PAWEŁ MURZIŃSKI: INTRONIZACJĘ UCZYNIMY W OBLICZU OSTATECZNEJ ZAGŁADY

__________________________________________________________________
CÓRKA MARYI
"Na waszym narodzie, drogie dzieci – tak jak wielokrotnie wam mówiłam – spoczywa odpowiedzialność za inne narody. Tak więc wy, w poczuciu odpowiedzialności, przyjmijcie Mojego Syna jako swego KRÓLA i PANA, a wtedy żaden wróg nie będzie mógł nic uczynić przeciwko Mocy Mojego Syna. Jeśli to uczynicie, drogie dzieci, wasz kraj, wasz naród, zostanie otoczony wielką chwalą. I powtarzam wam, jeśli …More
"Na waszym narodzie, drogie dzieci – tak jak wielokrotnie wam mówiłam – spoczywa odpowiedzialność za inne narody. Tak więc wy, w poczuciu odpowiedzialności, przyjmijcie Mojego Syna jako swego KRÓLA i PANA, a wtedy żaden wróg nie będzie mógł nic uczynić przeciwko Mocy Mojego Syna. Jeśli to uczynicie, drogie dzieci, wasz kraj, wasz naród, zostanie otoczony wielką chwalą. I powtarzam wam, jeśli spełnicie Moje polecenie, Ja sama nie dopuszczę, by pożoga wojenna w wielkim stopniu nawiedziła wasz kraj."