Clicks4.3K
TO SIĘ JUŻ DZIEJE! - DLA TYCH KTÓRZY NIE OGLĄDAJĄ TV!
Mt 8-9
Pazura nadaje się tylko do kabaretów, dostał w końcu rolę życia! Oscara! Oscara! Igrzyska się rozpoczęły, Czarek się szczepi!
Jan Zbigniew wojan
Ta telewizja też pasuje do piekielnych czeluści !
Jan Zbigniew wojan
Posobkiewicz jest diabelskim pomiotem nie wiadomo skąd przybyli ! Dlaczego nie szczepi swoich dzieci i wnuków tylko koniecznie Polaków-Sławian ?
olek19801
Za piwo sprzedaż rozumu...
Psychiatrzy mają co badać. Hitler i Stalin nie wymyślili tak udanego prania mózgu.
To, że patrzymy na szaleństwo, jest wystarczającym dowodem, że dożyliśmy czasów ostatnich. Któż się ostoi?
Panie Jezu, miłosierdzia Twego czas skończony, ludzie wybierają drogę kłamstwa.
starski
Tzw. paszport covidowy – dokument elektroniczny dla osób zaszczepionych lub ozdrowieńców – bardzo pomoże polskiej turystyce, w tym Krakowowi, gdzie turystyka opiera się na przyjazdach zagranicznych – mówił w poniedziałek na antenie Radia Kraków wiceminister ds. turystki Andrzej Gut-Mostowy

Kolejne ciekawe, słowiańskie nazwisko się objawiło...
EdwardJarek
Thewashhingtonstandard.com/bombshel-moderna-chief-medical-oficer-admits-mrna-alters-dna/
EdwardJarek
http://

Thewashhingtonstandard.com/bombshel-moderna-chief-medical-oficer-admits-mrna-alters-dna/
starski
Rzygać się chce...
Krystian N.
10 razy gorzej niż za komuny. Propaganda po prostu szatańska.
Zofia Małgorzata Cz.
przecież to jaszczur na usługach rogatego!
TomUrb
Katedra zamieniona na salę szczepień...
Czyli to się składa w jedną całość: dziedziniec zewnętrzny świątyni będzie wydany poganom do deptania. Dziedziniec zewnętrzny można rozumieć jako budynki czy tereny kościelne, w przeciwieństwie do tego, co jest w centrum wiary - czyli właśnie wiara :-)
Weronika....S
Piśmie Świętym powtarza się wielokrotnie określenie czasu jako 3.5 roku. Zauważyłam pewną ścisłą konsekwencję. Między ogłoszeniem pandemii i wylaniem wody święconej 11 III 2020 roku i zakazem święcenia pokarmów w Wielką Sobotę 11 IV 2020 minął równy miesiąc. Księga Daniela podaje liczbę dni ,,wielkiego ucisku,, jako 1290, a z kolei Apokalipsa mówi o ,,przebywaniu,, Niewiasty, którą identyfikuję …More
Piśmie Świętym powtarza się wielokrotnie określenie czasu jako 3.5 roku. Zauważyłam pewną ścisłą konsekwencję. Między ogłoszeniem pandemii i wylaniem wody święconej 11 III 2020 roku i zakazem święcenia pokarmów w Wielką Sobotę 11 IV 2020 minął równy miesiąc. Księga Daniela podaje liczbę dni ,,wielkiego ucisku,, jako 1290, a z kolei Apokalipsa mówi o ,,przebywaniu,, Niewiasty, którą identyfikuję z Kościołem, na pustyni w ciągu 1260. Jest miesiąc różnicy w danych Pisma Świętego i naszych bieżących tak szczególnych wydarzeniach.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Cyfra 11 nie jest przypadkowa. Illuminaci uważają liczbę 11 za klucz magii.
TomUrb
"...I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia."(Ap. 12-2)
Tak się właśnie czułem wczoraj na mszy bez kagańca, w kościele pełnym (to akurat dobrze) zamaskowanych twarzy.
Wczoraj akurat była Pierwsza Komunia u nas i dzieci miały chyba maseczki specjalnie dobrane do alb, bo to była taka inna biel.
No popatrzcie sami:
allegro.pl/…aseczka-komunijna-na-komunie-dziecieca-10586563155
Jarujestem
Program eutanazja + z dopłatą
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
WSZĘDZIE NA NAJWYŻSZYCH STANOWISKACH PAŃSTWOWYCH I POLITYCZNYCH ORAZ MEDIACH USTAWIONA KASTA ILUMINACKIEJ SYNAGOGI SZATANA I SPRZEDAWCZYKÓW JUDASZOWYCH !
Krzysztof92
Zauważyłem pewien trend, ci którzy najwięcej mówią o tradycji, najmniej okazują miłosierdzia bliźnim, czy mylę się ? Nie chcę uogólniać, ale takie mam niestety doświadczenie, ale ja nikogo nie wykluczam i modlę się za każdego. Dodam jako ciekawostkę, że najwięcej miłości w swoim życiu otrzymałem od osoby, która należy do neokatechumenatu. Dzięki niej zrobiłem spowiedź generalną i bardzo …More
Zauważyłem pewien trend, ci którzy najwięcej mówią o tradycji, najmniej okazują miłosierdzia bliźnim, czy mylę się ? Nie chcę uogólniać, ale takie mam niestety doświadczenie, ale ja nikogo nie wykluczam i modlę się za każdego. Dodam jako ciekawostkę, że najwięcej miłości w swoim życiu otrzymałem od osoby, która należy do neokatechumenatu. Dzięki niej zrobiłem spowiedź generalną i bardzo zbliżyłem się do Boga, od nikogo w całym swoim życiu nie doświadczyłem takiej miłości, np. gdy straciłem pracę, ona jako jedyna czekała na mnie, by mnie przytulić, pocieszyć. Gdy stałem przemoknięty, zaoferowała mi swoją szafkę bym schował sobie np. parasolkę. Każdy powinien sobie zadawać pytanie, ile miłości okazał innym, to doświadczenie miłości przemienia.