Clicks145

Człowiek z Południowej Półkuli: Orędzia Matki Bożej z Anguery

3.276 – 06/02/2010
Nadejdzie dzień, w którym pojawi się pozornie dobry i sprawiedliwy człowiek. Oszuka wielu ludzi, bo urzeczywistni wspaniałe cuda. Przyjedzie z półkuli południowej i wiele osób uzna go za wybawcę. Uważaj i nie daj się zwieść.

2.532 – 05/06/2005

Człowiek udający, że jest dobry, a to jest antychryst, zyska wielką moc satanistyczną. Zły czyn nastąpi w święto wielkiego świętego, który na wezwanie Boga spadł z konia i zmienił swoje życie. [...] Zobaczysz okropności na ziemi. Wiele osób zostanie uwiedzionych przez bestię i oznaczonych jego znakiem. [...] Nie daj się zwieść.

2.953 – 17/05/2005
Drogie dzieci, przeciwnik znajdzie w pałacu klucz, który otworzy mu drzwi do działania w świecie. On ze swoim sprytem zaangażuje mężczyzn i kobiety o wielkiej mądrości. Jego projekt będzie obejmował ludzi nauki i religii. Będzie przyciągał do swojego trującego projektu władców całego świata; sławnych ludzi i prostych ludzi.

2.971 – 06/02/2008
Drogie dzieci, klucz do wejścia przeciwnika będzie w pałacu. Jego siła będzie jak wielka broń zniszczenia. Fałszywe ideologie zostaną przyjęte jako prawdziwe, a moje biedne dzieci doświadczą krzyża niewolnictwa. Bądźcie czujni. Nie stój ze skrzyżowanymi rękami.

Źródło:
Matki Bożej Królowej Pokoju
Anguera, Brazylia
Anieobecny likes this.