Clicks962
csk.news
1

Vakcínová Propaganda: František Hraje Tančícího Medvěda Oligarchů

František poslal 8. května video-zprávu při “Vax Live: Koncert ke Sjednocení Světa,” událost k propagaci "spravedlivé globální distribuci vakcín."

Iniciativu organizují oligarchové jako Bill a Melinda Gates a Italský premiér Mario Draghi, bývalý místopředseda Goldman Sachs. Předsedové kampaně jsou Prince Harry, bývalý voják a Meghan Markle, která má diplom z "divadelních a mezinárodních studií." Mezi umělci jsou bývalý sexuální symbol Jennifer Lopezová, herec Ben Affleck jehož byla Lopezová jednou z jeho mnoha flunder a další nadějní herci dekadentního showbyznysu.

Organizátoři nechali Františka říci, že je třeba "celosvětový přístup k vakcínám" a "dočasné pozastavení intelektuálního vlastnického práva". Ve skutečnosti, oligarchové se nestarají o "celosvětový přístup k vakcínám".

Františkovi došlo, že byl při této události, úplně vedle. Tudíž sám sebe nazýval "starým mužem, který netancuje nebo nezpívá, jako vy, ale, který věří jako vy, že bezpráví a zlo nejsou nepřemožitelní. ”To patří do zvláštního pokrytectví bohatých, se kterým milionářští účastníci v show budou z celého srdce souhlasit.

#newsDtwazxgneh

Krásný pokojný den
Udělej si v tom Joske pořádek, mluvíš občas poměrně zmateně. Buď nechceš být pochopen a nebo sám nevíš o čem vlastně mluvíš. A navíc přezíravost a podceňování ostatních nikdy nebyla dobrou pohnutkou, natož moudrou. Až budeš mít tolik let jako papež bude zajímavé slyšet co jiným přinášíš.