csk.news
csk.news
11.2K

Bezbožný Pohreb: Neokardinál sa Hanbí za Kristov Kríž

Na bezbožnom štátnom pohrebe 98-ročného bývalého talianskeho prezidenta Giorgia Napolitana v talianskom parlamente sa 76-ročný taliansky nuncius Emil Paul Tscherrig objavil bez pektorálneho kríža. …More
Na bezbožnom štátnom pohrebe 98-ročného bývalého talianskeho prezidenta Giorgia Napolitana v talianskom parlamente sa 76-ročný taliansky nuncius Emil Paul Tscherrig objavil bez pektorálneho kríža.
František vymenuje Tscherriga za kardinála 30. septembra. Napolitano, politický oportunista, celý život bojoval proti demokracii, najprv ako fašista, potom ako komunista a nakoniec ako bábka globalistických oligarchov. Ich médiá ho preto vychvaľovali do nebies.
Medzi rečníkmi na pohrebe bol aj výrečný kardinál Ravasi. Na Napolitana aplikoval Daniela 12,3: "Múdri budú žiariť ako jas nebies a tí, čo vedú mnohých k spravodlivosti, budú žiariť ako hviezdy na veky vekov" (sic).
Ravasi povedal, že tento citát chce umiestniť ako "kvet" na Napolitanov hrob. Týmto spôsobom ukázal, že v ideológii Novus Ordo je klamstvo z politických dôvodov dôležitejšie ako Kristova pravda.
#newsCamudmcyvb
apredsasatoci
Len si povedz, čo srdce rači!
csk.news
6857

František: "Moja Práca je Šialená"

František sa 2. septembra v indickom štáte Kerala vo veku 95 rokov volal Sosamma Antony Kallukalam, uvádza portál CruxNow.com. Jej vnukom je Mons. George Koovakad, úradník vatikánskeho Štátneho …More
František sa 2. septembra v indickom štáte Kerala vo veku 95 rokov volal Sosamma Antony Kallukalam, uvádza portál CruxNow.com. Jej vnukom je Mons. George Koovakad, úradník vatikánskeho Štátneho sekretariátu, ktorý je členom Františkovho cestovného tímu.
V júli 2022 sa František dozvedel, že Koovakadova stará mama má Covid a pravidelne sa pýtal na aktuálne informácie o jej zdravotnom stave. Telefonát trval štyri minúty. Koovakad bol prítomný, aby prekladal.
Ubezpečila ho o svojich modlitbách a František v jednej chvíli na babičku zamával. Ubezpečila ho o svojich modlitbách a František jej odpovedal po anglicky: "Potrebujem, potrebujem... táto práca je šialená!"
#newsEpsahomebj
Avi Liva
Katolíci! Papež je vaše druhá nejvyšší autorita na této zemi. Vy asi nevíte, že máte respektovat své autority. Zrovna dnes jsem na toto téma něco …More
Katolíci! Papež je vaše druhá nejvyšší autorita na této zemi. Vy asi nevíte, že máte respektovat své autority. Zrovna dnes jsem na toto téma něco napsal.
5Chci vám připomenout, i když to všechno víte, že Pán, ač jednou lid z egyptské země zachránil, podruhé ty, kteří neuvěřili, zahubil. 6A anděly, kteří nezachovali své knížectví, ale opustili vlastní příbytek, zachovává ve věčných poutech pod mrákotou k soudu velikého dne. 7Podobně Sodoma a Gomora a okolní města, která stejným způsobem jako oni plně propadla smilstvu a odešla za jiným tělem, jsou předložena jako příklad, když nesou trest věčného ohně. 8Stejně i tito ve svém snění poskvrňují tělo, neuznávají autoritu, rouhají se slávám. 9Vždyť ani archanděl Michael, když se s Ďáblem přel o Mojžíšovo tělo, si nedovolil vynést potupný soud, nýbrž řekl: ‚Kéž tě napomene Pán.‘ 10Tito se však rouhají věcem, které neznají, a v těch, které jako nerozumná zvířata přirozeně znají, propadají zhoubě. Ju 1:5-10
Apoštol Juda zde otevřeně píše, že je …More
Zachrana 21
Nos ve tvaru 6 vše prozrazuje
4 more comments
csk.news
1644

Nemecká Homosexuálna Cirkev Útočí na Nuncia

V niektorých cirkevných kruhoch sa "zabudlo", že Boh stvoril človeka ako muža alebo ženu, napísal berlínsky nuncius Eterović v tvrdom prejave na otvorení konferencie nemeckých biskupov (Dbk.de, 26. …More
V niektorých cirkevných kruhoch sa "zabudlo", že Boh stvoril človeka ako muža alebo ženu, napísal berlínsky nuncius Eterović v tvrdom prejave na otvorení konferencie nemeckých biskupov (Dbk.de, 26. septembra).
V nemeckej cirkvi podľa neho prevláda "čiastočne až protichodný obraz človeka a jeho prirodzenosti". V nekonečných citátoch od Druhého vatikánskeho koncilu po Františka - stačil by odkaz na zdravý rozum - Eterović ukazuje, že "gender ideológiu" treba odmietnuť.
Teraz sa homosexuáli rozčuľujú. Esenský generálny vikár Pfeffer prepadol hystérii a nazval Eterovićovu zbierku citátov "urážlivou", "zraňujúcou" a "otrasnou", pričom sa starostlivo vyhýbal racionálnym argumentom.
Obrázok: Nikola Eterović © Raimond Spekking, Wikicommons CC BY-SA, #newsXamnpxzqge
Zachrana 21
To chce těm teplousským duchovním vrazit rezavou trubku do riti a vystřelit kaňonem na ukrajinské bojiste
csk.news
1786

Homosexuálny Škandál: "Sme Odhodlaní Vykoreniť Toto Zlo" - Biskup

Prokurátori vyšetrujú prípad 48-ročného otca Tomasza Zmarzłyho z farnosti Blahoslavenej Panny Márie Anjelskej v Dąbrowej Górniczej v Sosnoweckej diecéze v Poľsku za neposkytnutie pomoci. Zmarzły …More
Prokurátori vyšetrujú prípad 48-ročného otca Tomasza Zmarzłyho z farnosti Blahoslavenej Panny Márie Anjelskej v Dąbrowej Górniczej v Sosnoweckej diecéze v Poľsku za neposkytnutie pomoci.
Zmarzły bol diecéznym redaktorom populárneho katolíckeho týždenníka Niedziela (Nedeľa). Podľa portálu Wyborcza.pl "niekoľko kňazov" pozvalo 30. - 31. augusta na faru homosexuálnu prostitútku, ktorá v istom momente stratila vedomie.
Bola privolaná sanitka, ale zdravotníci nemohli vstúpiť dovnútra, kým sa tam nevtlačila polícia.
Podľa Z. neboli v čase incidentu prítomní žiadni ďalší duchovní. Ostatní dvaja kňazi v presbytériu o orgiách nič nevedeli.
Zmarzły bol suspendovaný "až do objasnenia prípadu" a sosnowiecky biskup Grzegorz Kaszak v komuniké uviedol, že "sme odhodlaní toto zlo vykoreniť".
Dňa 21. septembra zločinec podpálil drevené dvere baziliky v Dąbrowej Górniczej, ale požiar bol rýchlo uhasený.
#newsAnpbarkwch
Avi Liva
Tihle lidé jsou živi z vaši naivity. Nechte se od nich učit o morálce.
csk.news
1741

Kňaz Zatknutý v Španielsku za Užívanie Drog a Zneužívanie Žien

Podľa španielskych médií bol zatknutý 34-ročný kňaz pracujúci pre diecézu Malaga v Španielsku, ktorý údajne zdrogoval a sexuálne zneužil najmenej päť žien pri natáčaní svojej agresie. Kňaz na ženách …More
Podľa španielskych médií bol zatknutý 34-ročný kňaz pracujúci pre diecézu Malaga v Španielsku, ktorý údajne zdrogoval a sexuálne zneužil najmenej päť žien pri natáčaní svojej agresie. Kňaz na ženách v bezvedomí vykonával najrôznejšie sexuálne akty.
K zneužívaniu dochádzalo počas niekoľkých rokov a na viacerých miestach. Polícia dúfa, že na základe videozáznamov sa jej podarí identifikovať ďalšie obete.
Obrázok: © Mazur CC BY-NC-SA, #newsNwdrrqjegg
Avi Liva
Jak už jsem nedávno napsal. Papinův hrnec bez bezpečnostního ventilu. Když se něco dlouho potlačuje, pak jednou dojde k výbuchu. 1Duch výslovně praví …More
Jak už jsem nedávno napsal. Papinův hrnec bez bezpečnostního ventilu.
Když se něco dlouho potlačuje, pak jednou dojde k výbuchu.
1Duch výslovně praví, že v posledních dobách někteří odstoupí od víry, přidržujíce se bludných duchů a učení démonů, 2těch, kteří v pokrytectví mluví lež a mají vypálené znamení na vlastním svědomí. 3Zabraňují lidem ženit se a nařizují jim zdržovat se pokrmů, které Bůh stvořil, aby je s děkováním požívali ti, kdo věří a poznali pravdu. 1Tim 4:1-3
csk.news
121.9K

Milionársky Biskup, Člen Ex-Synody: "Nastal Čas na Zrušenie Celibátu"

Pre predsedajúceho biskupa Felixa Gmüra zo švajčiarskeho Bazileja, účastníka Františkovej ex-synody biskupov, je celibát znakom, ktorému "dnešná spoločnosť už nerozumie". "Spoločnosť" je synonymom …More
Pre predsedajúceho biskupa Felixa Gmüra zo švajčiarskeho Bazileja, účastníka Františkovej ex-synody biskupov, je celibát znakom, ktorému "dnešná spoločnosť už nerozumie".
"Spoločnosť" je synonymom pre médiá oligarchov. "Nastal čas zrušiť celibát. Vôbec nemám problém predstaviť si ženatých kňazov," povedal Gmür pre Nzz.ch (23. septembra).
Novokňazi a pastorační pracovníci v Gmürovej diecéze nie sú platení zo štedrosti veriacich, ale z cirkevnej dane. Samotný Gmür inkasuje ročný plat vyše 170 000 švajčiarskych frankov (vyše 190-tisíc dolárov) a bez problémov by mohol financovať hárem.
Gmür chce tiež [neplatne] vysväcovať ženy za kňazky. Súčasnú situáciu označuje za "podriadenosť" žien v Katolíckej cirkvi, akoby vysvätenie bolo formou povýšenia.
Oligarchovia v súčasnosti obviňujú Gmüra z "krytia" homosexuálneho zneužívania, takže jeho vyhlásenia im pomáhajú upokojiť a odvrátiť pozornosť.
Obrázok: © Sibylle Kathriner, CC BY-NC, #newsKhcwviejun
Avi Liva
U.S.C.A.E.: A v komentáři k Listu Titovi, 1,6, týž autor (Jan Zlatoústý) mj. píše: „(Apoštol Pavel) zavírá ústa heretikům, kteří tupili manželství …More
U.S.C.A.E.: A v komentáři k Listu Titovi, 1,6, týž autor (Jan Zlatoústý) mj. píše:
„(Apoštol Pavel) zavírá ústa heretikům, kteří tupili manželství, a ukazuje, že ono není nečistým, nýbrž natolik ctěným, že dokonce i s ním lze usednout na posvátný (biskupský) stolec. A v té samé větě kárá bezuzdné a nedovoluje, aby jim byl po druhém manželství svěřen tento úřad. Nezachoval-li totiž kdo žádnou oddanost zesnulé manželce, jak by mohl být dobrým představeným?" (Komentář k Listu Titovi, II. homilie, 1)

Zlatoústý byl pořádný zmatkař. To je asi tradice, že se lidé vyjadřují k tomu, co neznají. Jak si Zlatoústý představoval oddanost zesnulé manželce?
Třináctý apoštol píše:
39Žena je vázána zákonem po dobu, kdy žije její muž. Když její muž zemře, je svobodná a může se vdát, za koho chce, ale jen v Pánu. 1Kor 7:39
To stejné platí i pro muže. Nebo ne?
Avi Liva
U.S.C.A.E.: Apoštol Pavel v 1. listu Timotejovi píše K radám třináctého apoštola je nutno přistupovat velmi obezřetně. Neprošel školou Rabína Ježíše …More
U.S.C.A.E.: Apoštol Pavel v 1. listu Timotejovi píše
K radám třináctého apoštola je nutno přistupovat velmi obezřetně. Neprošel školou Rabína Ježíše Krista a proto jsou jeho snahy organizovat život Kristovy Církve mnohdy zcestné.
Svou Církev si Pán Ježíš Kristus buduje osobně, skrze svého Ducha. Nikoli skrze samozvané apoštoly.
Pavel si ve svých listech velmi často protiřečí, to ovšem dokáží odhalit jen skuteční učedníci Rabína Ježíše.
Tak například zde určuje pravidlo, že dozorcem má být muž jednou ženatý:
1Věrohodné je to slovo: Usiluje-li někdo o biskupství, touží po dobré práci. 2Biskup tedy má být bezúhonný, muž jedné ženy, střídmý, rozvážný, řádný, pohostinný, schopný učit, 3ne pijan, ne rváč, nýbrž mírný, ne svárlivý nebo hrabivý. 4Má dobře vést svou rodinu a udržovat děti v poslušnosti se vší počestností. 5Neumí-li někdo vést svou rodinu, jak se bude starat o Boží církev? 6Nemá být teprve nedávno obrácený, aby nezpyšněl a neupadl do Ďáblova odsouzení. 1Tim 3:1-6
Zde Pavel radí …More
10 more comments

František: Člen Sovietskeho Politbyra

Nemý a nehybný ako člen sovietskeho politbyra sa František postavil pred rakvu 98-ročného Giorgia Napolitana, komunistu, ktorý bol prezidentom Talianska v rokoch 2006 až 2015. Napolitano, ateista, …More
Nemý a nehybný ako člen sovietskeho politbyra sa František postavil pred rakvu 98-ročného Giorgia Napolitana, komunistu, ktorý bol prezidentom Talianska v rokoch 2006 až 2015.
Napolitano, ateista, zomrel 22. septembra bez nádeje na vykúpenie. Jeho telesné pozostatky boli uložené v Palazzo Madama, sídle skorumpovaného talianskeho senátu.
Dokonca aj Walter Veltroni, ďalší komunistický politik, označil Františkovo správanie za "mimoriadnu skutočnosť".
#newsJymbkbwwzs
Metod
Jorge,mazaný jezuita a slobodomurár, aj s ním sa čo skoro rozlúčime!
Antonia Orosova
A čo už môžeš povedať mŕtvemu ateistovi nad jeho truhlou, ale patrí sa prísť na pohreb bo čo by potom ľudia povedali ??!!
22 more comments

Bývalý Viceprezident Spoločnosti Pfizer: "To, Čo Vidíme, Je Satanské" (Video)

Dr. Michael Yeadon, bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer, ktorý varuje pred injekciami mRNA a pred globalistickými zmenami, povedal na portáli YouTube.com (19. júla), že nakoniec "budete môcť platiť …More
Dr. Michael Yeadon, bývalý viceprezident spoločnosti Pfizer, ktorý varuje pred injekciami mRNA a pred globalistickými zmenami, povedal na portáli YouTube.com (19. júla), že nakoniec "budete môcť platiť len bankovou kartou alebo aplikáciou, bez hotovosti".
Yeadon predstavuje realistický scenár budúcnosti: "Pristúpite k dverám obchodu a budete musieť pípnuť svoj digitálny preukaz totožnosti." Prostredníctvom tohto ID okamžite uvidia, čo ste povedali napríklad na sociálnych sieťach. Ak sa im to nebude páčiť, dvere do obchodov s potravinami sa neotvoria.
Yeadon dospel k záveru, že je to "satanské", a uvedomil si, že si dovolil stratiť kontakt so Stvoriteľom, čo viedlo k jeho "obráteniu": "Môj život je odvtedy oveľa lepší."
#newsNtnvifwczl
Laco Bajzo
Čo si to dovoľuje povedať o vakcínach ,ktoré vám vaši pastieri vrelo odporúčajú ako nádej a akt milosrdenstva? Neverte mu ,ale naďalej dôverujte …More
Čo si to dovoľuje povedať o vakcínach ,ktoré vám vaši pastieri vrelo odporúčajú ako nádej a akt milosrdenstva?
Neverte mu ,ale naďalej dôverujte vášmu "svätému otcovi" Františkovi ,RKC a jej pastierom. Oni by vám zle nechceli.
Viktoria Rija Gloria
@Johanna z Arku Maria TerezkoK ty jsi hotová Katka Sienská.More
@Johanna z Arku Maria
TerezkoK ty jsi hotová Katka Sienská.
One more comment
csk.news
1.3K

Ladaria Odstupuje z Ex-Synody, Vatikán Tento Krok “Ospravedlňuje"

Kardinál Luis Ladaria, 79-ročný bývalý šéf CDF, sa nezúčastní na Františkovej ex-synode biskupov z dôvodu "nahromadenej únavy a túžby trochu si oddýchnuť". Toto oznámenie zverejnil Vatikán (23. …More
Kardinál Luis Ladaria, 79-ročný bývalý šéf CDF, sa nezúčastní na Františkovej ex-synode biskupov z dôvodu "nahromadenej únavy a túžby trochu si oddýchnuť". Toto oznámenie zverejnil Vatikán (23. septembra), ale napodiv nie samotný Ladaria.
Vatikán vo svojom vyhlásení dodal: "Pokiaľ ide o niektoré články týkajúce sa dôvodov, prečo sa kardinál Ladaria Ferrer nezúčastní na nadchádzajúcom synodálnom zhromaždení, po dohode s Jeho Eminenciou sa spresňuje, že tieto rekonštrukcie nemajú žiadne opodstatnenie a sú plodom čírej fantázie."
Komentátori poukázali na to, že Ladaria sa stiahol z ex-synody, pretože sa cítil byť Františkom podrazený chrbtom. Najprv, keď v roku 2021 zverejnil dokument proti homosexuálnym pseudoblažejom, potom keď uznal pátra Rupnika vinným z rozhrešenia konkubíny pri spovedi, po čom František využil Rímsku diecézu na obielenie Rupnika, a napokon, keď František vymenoval za jeho nástupcu teológa smetiaka Tucha Fernándeza.
Obrázok: Ladaria, © wikicommons, CC BY-SA, #…More
csk.news
122K

Arcidiecéza Premenila Kostol s Latinskou Omšou na Reštauráciu

Starý jezuitský kostol v maďarskom Veszpréme bol nepoužívaný, keď v ňom v roku 2021 začala Spoločnosť PiaX sláviť omšu. V priebehu niekoľkých mesiacov však 63-ročný veszprémsky arcibiskup György …More
Starý jezuitský kostol v maďarskom Veszpréme bol nepoužívaný, keď v ňom v roku 2021 začala Spoločnosť PiaX sláviť omšu.
V priebehu niekoľkých mesiacov však 63-ročný veszprémsky arcibiskup György Udvardy omšu zakázal a kostol opäť nechal nevyužitý. Minulý týždeň bol recyklovaný ako reštaurácia pre Balatonský festival vína a gurmánstva (21. - 24. septembra).
V oznámení sa chválil "úchvatný interiér bývalého jezuitského kostola" a ohlasovali sa "riadené ochutnávky" a "gurmánske zážitky národných a medzinárodných šéfkuchárov pre labužníkov".
#newsVbzntjnsbt
Sv.Prokop
Když už byl blízko a uzřel město, dal se nad ním do pláče a řekl: „Kdybys poznalo v tento den i ty, co vede k pokoji! Avšak je to skryto tvým očím.…More
Když už byl blízko a uzřel město, dal se nad ním do pláče a řekl: „Kdybys poznalo v tento den i ty, co vede k pokoji! Avšak je to skryto tvým očím. Přijdou na tebe dny, kdy tvoji nepřátelé postaví kolem tebe val, obklíčí tě a sevřou ze všech stran. Srovnají tě se zemí a s tebou i tvé děti; nenechají v tobě kámen na kameni, poněvadž jsi nepoznalo čas, kdy se Bůh k tobě sklonil.“ Když vešel do chrámu, začal vyhánět ty, kdo tam prodávali, a řekl jim: „Je psáno: ‚Můj dům bude domem modlitby,‘ ale vy jste z něho udělali doupě lupičů.“ (Lk 19:41-46)
stefan.mordel
Niektoré skutočnosti naozaj nemožno pochopiť. Tak je to naozaj lepšie, keď namiesto tradičnej latinskej sv. omše sa v kostole budú ľudia zabávať pri …More
Niektoré skutočnosti naozaj nemožno pochopiť. Tak je to naozaj lepšie, keď namiesto tradičnej latinskej sv. omše sa v kostole budú ľudia zabávať pri víne a dobrých jedlách? Naozaj niet dostatok profánnych budov a priestorov, aby sa tam tie veci konali? A vynára sa tu ešte aj druhá otázka; do veľkej nepriazne sa dostala v súčasnosti tzv. Tridentská omša. Ale nevychovala práve táto latinská liturgia tisíce svätcov? To počas celých stáročí boli kresťania katolíci na omyle, keď biskupi aj kňazi slúžili túto sv. omšu? Zrejme sa ten pán biskup chcel komusi zapáčiť, keď urobil tento krok. Kiež dobrotivý Boh udelí našim pastierom ducha múdrosti, rady aj sily, aby mali odvahu sa držať toho, čo je pravdivé a spravodlivé.
10 more comments

"Apoštolský asistent" pre Birituálnu Rehoľnú Komunitu

Služobníci Ježiša a Márie (Servi Jesu et Mariae) v rakúskom Blindenmarkte dostali nového "apoštolského asistenta", bývalého norbertínskeho opáta Raimunda Schreiera z Wiltenu (Kathpress.at, 19. …More
Služobníci Ježiša a Márie (Servi Jesu et Mariae) v rakúskom Blindenmarkte dostali nového "apoštolského asistenta", bývalého norbertínskeho opáta Raimunda Schreiera z Wiltenu (Kathpress.at, 19. septembra).
Kláštor Wilten nie je podozrivý z toho, že by bol katolícky. Kňazi SJM tiež celebrujú podľa rímskeho obradu. Schreier sa v súčasnosti snaží nájsť muchu na zakladaní SJM veľmi zaslúžilým otcom Andreasom Hönischom (1930-2008).
Po niekoľkých [ohováračských] otázkach o Hönischovi sa povestná Kongregácia rehoľníkov v roku 2022 s radosťou rozhodla považovať vyšetrovanie Hönischa za "vhodné", na ktoré nie je objektívna potreba.
Neexistujú žiadne dôkazy o sexuálnych alebo finančných priestupkoch Hönischa. Rád v januárovej depeši hovoril o "ľudských slabostiach" v záležitostiach, ako je delegovanie zodpovednosti, čo je obvinenie, ktoré by sa malo najprv vzniesť na všetkých kanonizovaných pápežov od II. vatikánskeho koncilu.
Dikastérium pre likvidáciu rehoľného života pôvodne vymenovalo v októbri …More
Avi Liva
Služobníci Ježiša a Márie. Nevěděl jsem, že existuje taková řeholní komunita. Jestlipak činí, co Ježíš přikazuje, když se vydávají za jeho služebníky …More
Služobníci Ježiša a Márie.
Nevěděl jsem, že existuje taková řeholní komunita. Jestlipak činí, co Ježíš přikazuje, když se vydávají za jeho služebníky? Jestlipak pochopili, že když Ježíš zakáže komukoli na zemi říkat otče, tak to znamená, že se nikomu na zemi otče neříká?
9A nikoho nenazývejte na zemi svým otcem, neboť jediný je váš Otec, ten nebeský. Mt 23:9
csk.news
62K

Ďalší Kardinál Pochováva Traditionis Custodes

81-ročný kardinál Norberto Rivera Carrera celebroval 19. septembra pápežskú omšu rímskeho obradu v Salto del Agua v Mexico City. Zorganizovalo ju Bratstvo svätého Petra (fotografie a video nižšie). …More
81-ročný kardinál Norberto Rivera Carrera celebroval 19. septembra pápežskú omšu rímskeho obradu v Salto del Agua v Mexico City.
Zorganizovalo ju Bratstvo svätého Petra (fotografie a video nižšie).
#newsQkkwomtpmf
Viktoria Rija Gloria
Ano Johano pracuje v tobě. Jak můžežeš jako žena se tímto zabývat. To o tobě také něco vypovídá. Křes´tnaka by se toho neměla vůbec dotýkat a ty …More
Ano Johano pracuje v tobě. Jak můžežeš jako žena se tímto zabývat.
To o tobě také něco vypovídá. Křes´tnaka by se toho neměla vůbec
dotýkat a ty to zveřejníš. To tě navedl ten tvůj buch co tě poslala?
@Johanna z Arku Maria .
LGBT farářka
Satan pracuje.
Hermenegild
Každý, kto kritizuje TLO, nikdy na nej nebol. To by musel zavrhnúť všetkých svätých, končiac pátrom Piom a celé dejiny pravej RKC ako dejín spásy …More
Každý, kto kritizuje TLO, nikdy na nej nebol. To by musel zavrhnúť všetkých svätých, končiac pátrom Piom a celé dejiny pravej RKC ako dejín spásy dané Bohom počas minulých tisícročí.
4 more comments

Stretnutie Trpaslíkov: Macron Prinútil Nahnevaného Františka Počkať

František sa počas svojej návštevy Marseille 23. septembra krátko súkromne stretol s francúzskym prezidentom Macronom. Macron nechal Františka niekoľko minút čakať a nechal ho sedieť osamote. František …More
František sa počas svojej návštevy Marseille 23. septembra krátko súkromne stretol s francúzskym prezidentom Macronom. Macron nechal Františka niekoľko minút čakať a nechal ho sedieť osamote. František bol viditeľne nahnevaný (video nižšie).
Elyzejský palác uviedol, že obaja diskutovali o migrácii a zákone o eutanázii, ktorý ohrozuje starších Francúzov. Podľa Elyzejského paláca Macron ukázal Františkovi zákon bez toho, aby zachádzal do detailov.
František však počas spiatočného letu trval na tom, že s Macronom počas stretnutia "nediskutoval o eutanázii". František nie je známy svojou pravdovravnosťou.
#newsUugogcomsw
Kamil Horal
Tak bude aj čakať pred nebeskou bránou...ktorá ostane zatvorená...
Metod
Nuž dvaja magori

Návrat z Marseille: František sa Zahral na [Skorumpovaného] Politika

Počas letu z Marseille, kde sa na ulici hovorí arabsky, do Ríma František odpovedal len na tri otázky (23. septembra). Oslavoval nelegálne masové prisťahovalectvo, pričom ignoroval problémy, násilie …More
Počas letu z Marseille, kde sa na ulici hovorí arabsky, do Ríma František odpovedal len na tri otázky (23. septembra).
Oslavoval nelegálne masové prisťahovalectvo, pričom ignoroval problémy, násilie a znásilnenia, ktoré v Európe spôsobuje. Vyzval na "integráciu" prisťahovalcov v rozpadajúcej sa Európe.
František vyvolával emócie vymýšľaním "lagerov", kde končia nelegálni migranti, a hovoril o istom chlapcovi Mahmúdovi, ktorý "nevydržal muky" obchodovania s ľuďmi a nakoniec sa obesil. "Sú to otroci [európskeho systému sociálneho zabezpečenia]," kričal František.
Potom odsúdil francúzsky zákon o eutanázii a povedal, že so životom sa nemožno zahrávať a že starí rodičia sú likvidovaní, pretože sú "starí a už nie sú užitoční".
Nakoniec povedal, že vojna na Ukrajine sa týka aj "obchodu so zbraňami". Potom dodal, že "som videl, že niektoré krajiny sa obracajú späť, nedávajú zbrane a začínajú proces, v ktorom mučeníkom bude určite ukrajinský ľud. A to je zlé!"
František sa vyhol otázkam o prípade …More
Metod
Jorge, Jorge,mason

František Súhlasí s [Kacírskou] Nemeckým Synodom - Arcibiskup

O výsledkoch Františkovej "demokratickej" ex-synody biskupov rozhodne František, píše arcibiskup Héctor Aguer vo vyhlásení z 21. septembra. Hlavné body. ● Františkova ex-synoda bude trpieť nákazou …More
O výsledkoch Františkovej "demokratickej" ex-synody biskupov rozhodne František, píše arcibiskup Héctor Aguer vo vyhlásení z 21. septembra. Hlavné body.
● Františkova ex-synoda bude trpieť nákazou nemeckého "synodálneho spôsobu", ktorý [- pozor: slabé slovo -] "zaváňa herézou", a Rím mlčí, čo znamená súhlas.
● Hlavnými témami Františkovej ex-synody sú prijímanie cudzoložníkov a viac homosexuálov ("nemám na mysli mnohých cirkevníkov, ktorí sú homosexuáli").
● František súhlasí s Agendou 2030, projektom OSN, ktorý nabáda štáty na zavedenie potratov a na zvrhnutie detí.
● Argentínske školské materiály učia deti masturbovať, používať sexuálne hračky, obliekať sa ako transvestiti, praktizovať orálny a análny styk, veriť v "sexuálnu identitu", potraty detí a používať chemickú kastráciu.
● Ďalšou agendou Františkovej exsynody je zavrhnutie hriechu jeho schvaľovaním a sympatizovaním s ním.
Obrázok: Héctor Aguer © wikicommons, CC BY-SA, #newsPwzjdntpmm
Tony M
Google přeložený z angličtiny: Ujasněme si, kdo je biskup Hector Aguer, a začněme poslouchat vše, co říká o Jorge Bergogliovi. Pokud někdo zná …More
Google přeložený z angličtiny: Ujasněme si, kdo je biskup Hector Aguer, a začněme poslouchat vše, co říká o Jorge Bergogliovi. Pokud někdo zná Bergoglia zevnitř a zezadu dopředu... je to biskup Aguer.
Jmenování biskupa Aguera a Jorgeho Bergoglia jako biskupa probíhalo velmi těsně jak v čase, tak geograficky.
Za prvé, oba byli v roce 1992 jmenováni pomocnými biskupy v Buenos Aires.
Za druhé byli jmenováni arcibiskupy zhruba do jednoho roku po sobě.
Dne 3. června 1997 byl Bergoglio jmenován koadjutorem arcibiskupem v Buenos Aires s právem nástupnictví. Po smrti Quarracina dne 28. února 1998 se Bergoglio stal metropolitním arcibiskupem Buenos Aires.
Dne 26. června 1998 byl biskup Aguer jmenován arcibiskupem koadjutorem z La Platy. Stolce se zmocnil 8. září 1998. Sedmým arcibiskupem z La Platy se stal 12. června 2000. Héctor Aguer - Wikipedia
Arcidiecéze Buenos Aires a arcidiecéze La Plata jsou geograficky velmi blízko.
Buenos Aires a La Plata jsou jako dvojměstí......téměř stejné město. …More

Milánsky Arcibiskup Novus Ordo Nazýva Homosexualitu “Láskou"

Homosexuál Mario Delpini, ktorý je zamestnaný ako "milánsky arcibiskup" (5M katolíkov), venuje "obzvlášť citlivú pozornosť" pochopeniu "skúsenosti lásky" a "rôznych odtieňov príťažlivosti", a to …More
Homosexuál Mario Delpini, ktorý je zamestnaný ako "milánsky arcibiskup" (5M katolíkov), venuje "obzvlášť citlivú pozornosť" pochopeniu "skúsenosti lásky" a "rôznych odtieňov príťažlivosti", a to "tak k ľuďom rôzneho pohlavia, ako aj k ľuďom rovnakého pohlavia". Toto vyhlásenie je obsiahnuté v údajných pastoračných usmerneniach ("Viviamo di una vita ricevuta") uverejnených na stránke ChiesaDiMilano.it (15. septembra).
Portál LaNuovaBq.it poznamenáva, že Delpini "plne prijíma" líniu vytýčenú homosexuálnou loby, ktorá v súčasnosti prevzala velenie v Cirkvi koncilu.
#newsMijpomtqnd
majina1
Labo Bajzo katolícku cirkev pekelné brány nepremôžu a že sú v nej cirkevníci, ktorí zlyhávajú a sú nehodní, no tak tí pôjdu do pekla ako aj nehodní …More
Labo Bajzo katolícku cirkev pekelné brány nepremôžu a že sú v nej cirkevníci, ktorí zlyhávajú a sú nehodní, no tak tí pôjdu do pekla ako aj nehodní cirkevníci v tvojej cirkvi. Tak sa nenavážaj do niečoho, čo je Bohom chránené.
Laco Bajzo
O tejto mimovládnej organizácii neviestkári tvrdia ,že ju pekeľné brány nepremôžu 🤪
One more comment

František Chce “Vždy Odpúšťať" v Neexistujúcej Spovedi Novus Ordo

Počas svojej 30-hodinovej cesty do francúzskeho Marseille František 22. septembra vyzval duchovných, aby sa riadili jeho ideológiou falošného milosrdenstva a "vždy" udeľovali rozhrešenie pri spovedi …More
Počas svojej 30-hodinovej cesty do francúzskeho Marseille František 22. septembra vyzval duchovných, aby sa riadili jeho ideológiou falošného milosrdenstva a "vždy" udeľovali rozhrešenie pri spovedi, zrejme aj vtedy, keď neexistuje ľútosť alebo úmysel zmeniť sa. "Vo sviatosti pokánia vždy odpúšťajte, odpúšťajte! Buďte veľkorysí, ako je k nám veľkorysý Boh. Odpúšťajte!" - povedal František. Musí žiť v inom vesmíre, pretože spoveď sa v Novus Ordo stala mŕtvou sviatosťou.
#newsMwmslgniyq
Metod
Jorge alias Pača Mama, mazaný jezuita a slobodomurár
Johanna z Arku Maria .
Ano ano,satan svolává svoje děti do pekla,jen hřešte milé děti, každý kněz vám dá rozhřešení s požehnáním našeho papeže,pomodlíte se Otčenáš a …More
Ano ano,satan svolává svoje děti do pekla,jen hřešte milé děti, každý kněz vám dá rozhřešení s požehnáním našeho papeže,pomodlíte se Otčenáš a můžete cyklus opakovat: hřích, zpověď, Otčenáš.
Ale takhle to nefunguje, dříve se za hříchy dělalo tvrdé pokání nebo pěší pouť na svatá místa středověkou divočinou,hříšník pak lépe pochopil co je hřích a rozmyslel si ho znovu opakovat.
3 more comments

Kardinál Sarah: František je Vnímaný Ako Agresor Proti Mieru

Traditionis Custodes (júl 2021) a súvisiace Responsa (december 2021) sú "vnímané ako akty liturgickej agresie" a "zdá sa, že poškodili" liturgický pokoj Benedikta XVI, píše kardinál Sarah v 20-…More
Traditionis Custodes (júl 2021) a súvisiace Responsa (december 2021) sú "vnímané ako akty liturgickej agresie" a "zdá sa, že poškodili" liturgický pokoj Benedikta XVI, píše kardinál Sarah v 20-stranovom článku v zimnom vydaní Communio-icr.com v roku 2022.
Tieto dokumenty "by dokonca mohli predstavovať hrozbu pre jednotu Cirkvi", obáva sa. Sarah opisuje skutočnosti v termínoch "ak": "Ak dôjde k obnoveniu pokoncilových 'liturgických vojen' alebo ak ľudia jednoducho pôjdu inde hľadať staršiu liturgiu, tieto opatrenia sa im zle vypomstia."
Pre Sarah je "ťažké" dospieť k záveru, že Benedikt XVI. sa mýlil, keď tvrdil, že rímsku liturgiu nemožno zrazu úplne zakázať alebo ju dokonca považovať za škodlivú, najmä keď jej neobmedzené slávenie zjavne prinieslo dobré ovocie" [zatiaľ čo Novus Ordo je v úplnom úpadku].
#newsEaevnmhvgb
Viktoria Rija Gloria
(popis stavby římského imperia/svaté říše římské/ satanovo království na zemi) Inocent III. v roku 1199 Vydal výslovný zákaz čitať Bibliu v súkromí …More
(popis stavby římského imperia/svaté říše římské/
satanovo království na zemi)
Inocent III. v roku 1199
Vydal výslovný zákaz čitať Bibliu v súkromí. Veriaci by mohli prísť na "bludné" myšlienky. /bál sa ohrozenia moci, preto umlčal pravdu/.
Rok 1200 pápež Inocent III.
Založil Inkvizíciu a a začal križiacke výpravy proti „Kacírom“, Heretikom“.
Zabíjali kresťanov a zaberali ich majetok. Počas Inkvizície bolo vyše 60 milionov ľudí, žien, detí, mužov zavraždených krutou šelmou.
zde: Tyto usvědčující s…
Agent0
Boli sme na jeho omsi, podpisal nám aj novu knihu, ktoru vydal... co ma na nom najviac zaujalo, je jeho ticha hlboká pokora, ktora z neho vyslovene …More
Boli sme na jeho omsi, podpisal nám aj novu knihu, ktoru vydal... co ma na nom najviac zaujalo, je jeho ticha hlboká pokora, ktora z neho vyslovene vyzaruje...
3 more comments

Müller Stricklandovi: Za Žiadnych Okolností Neodstupujte!

To, čo sa deje s biskupom Tylerom Stricklandom, je "hrozné" a "zneužitie úradu proti božskému právu biskupského úradu", píše kardinál Müller o hroziacom Stricklandovom odvolaní (Kath.net, 21. …More
To, čo sa deje s biskupom Tylerom Stricklandom, je "hrozné" a "zneužitie úradu proti božskému právu biskupského úradu", píše kardinál Müller o hroziacom Stricklandovom odvolaní (Kath.net, 21. septembra).
Hrdinskému biskupovi radí, aby "v žiadnom prípade" neodstúpil, pretože "oni" [=František] by si potom mohli umyť ruky.
Biskupi, ktorí sa dopustili herézy, schizmy, apostázy, zločinu alebo nekňazského správania, by mali byť zosadení, píše Müller. Ako príklad uvádza pseudoblahorečenia cudzoložníkov a homosexuálov, ktoré "uráža Boha" a "podvádza ľudí o ich spásu".
Müller sa domnieva, že František šikanuje katolíckych biskupov jednoducho preto, lebo falošní priatelia mu udávajú dobrých biskupov ako nepriateľov, "zatiaľ čo heretickí a nemorálni biskupi si môžu robiť, čo chcú".
Strickland medzitým zopakoval, že neodstúpi, ale prijme Františkovo odvolanie.
Obrázok: Gerhard Ludwig Müller © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsOqmlcrvtvo
gvendolina
Aký majetok? Ved cirkev žiadny nemá.
Zachrana 21
Přesně tak, neodstupovat a převést území diecéze pod novou hlavičku, pod správu nové vzniklého pravoverneho patriarchatu včetně všeho majetku, …More
Přesně tak, neodstupovat a převést území diecéze pod novou hlavičku, pod správu nové vzniklého pravoverneho patriarchatu včetně všeho majetku, příjmu a zazemi
One more comment

Biskup Bätzing: Vatikán Musí Povoliť Homosexuálnych Kňazov [a Ďalšie Zneužívanie]

Vatikán sa musí dištancovať od zákona [ktorý sa aj tak neuplatňuje], ktorý zakazuje vysväcovanie homosexuálov za kňazov. Nemecký predsedajúci biskup Georg Bätzing to požadoval na Deutschlandfunk.de …More
Vatikán sa musí dištancovať od zákona [ktorý sa aj tak neuplatňuje], ktorý zakazuje vysväcovanie homosexuálov za kňazov. Nemecký predsedajúci biskup Georg Bätzing to požadoval na Deutschlandfunk.de (19. septembra). Povedal, že zákaz vedie k "tabu" a "zatajovaniu". Bätzingov hovorca potvrdil jeho vyjadrenie pre KNA.de.
Ešte v decembri 2016 vatikánska Kongregácia pre klérus zverejnila dokument, v ktorom sa uvádza, že kandidáti s hlboko zakorenenými homosexuálnymi sklonmi nesmú byť vysvätení. Podľa dokumentu im chýba citová zrelosť na udržiavanie korektných vzťahov s mužmi a ženami. Sexuálne zneužívanie v Cirkvi, ktoré médiá oligarchov zakrývajú ako "pedofíliu", pozostáva z viac ako 80 % z homosexuálnych zločinov.
Obrázok: Georg Bätzing © Pressefoto, SynodalerWeg.de, #newsCgnjemonna
Metod
Šamotkári celého sveta spojte sa!
Zachrana 21
Protože sám je uchyl a trpí psychosexualni poruchou osobnosti homosexualitu nebo pedofiliji, tak by to rád prosadil, aby jim falešný Vatikán ukonejsil …More
Protože sám je uchyl a trpí psychosexualni poruchou osobnosti homosexualitu nebo pedofiliji, tak by to rád prosadil, aby jim falešný Vatikán ukonejsil svedomi
6 more comments