PUTINOV REŽIM SA NEDÁ NAPRAVIŤ.

PS : Preklad z ruštiny.

PUTINOV REŽIM SA NEDÁ NAPRAVIŤ... Kremeľ oznámil svoju pripravenosť preniesť suverenitu krajiny na antikristovskú WHO.


Poznámka redaktora - Drahí bratia a sestry! Minule ruské ministerstvo zahraničných vecí poslalo Štátnej dume zoznam dohôd s medzinárodnými organizáciami, ktoré je potrebné revidovať v kontexte totálnej vojny "kolektívneho Západu" proti Rusku.

Doslova na druhý deň ministerstvo zahraničných vecí všetkých ohromilo. Minister Lavrov zavolal šéfovi WHO a v skutočnosti začal prosiť, aby "vzal Rusko na kauciu", t.j. aby sa nepotrestal členstvom v tejto štruktúre. Ukazuje sa, že náš štát je pripravený "sadnúť si" pod WHO a jej "ústrednú úlohu pri dolaďovaní globálneho systému reakcie na núdzové situácie v oblasti zdravia".

"Ruský minister zahraničných vecí Sergej Lavrov v telefonickom rozhovore s generálnym riaditeľom Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) Tedrosom Adanom Ghebreyesusom potvrdil ruskú podporu ústrednej úlohe WHO, našu pripravenosť naďalej sa aktívne podieľať na aktivitách organizácie, významne prispieť k riešeniu problémov globálneho zdravia, a to aj v kontexte prebiehajúcej úpravy medzinárodného systému. pripravenosť a reakcia na núdzové situácie v oblasti zdravia.

Bratia a sestry, teda Putin a jeho synagóga už deklarovali svoju pripravenosť na nadchádzajúcom Svetovom zhromaždení WHO v dňoch 22.-28. mája podpísať kapituláciu ruskej suverenity tejto satanskej nadnárodnej organizácii svetovej vlády!

Počas rozhovoru sa uvažovalo o otázkach prípravy na 75. zasadnutie Svetového zdravotníckeho zhromaždenia Sergej Lavrov zdôraznil, že je potrebné vyhnúť sa spolitizovaným riešeniam, ktoré môžu predstavovať hrozbu pre medzinárodnú spoluprácu v oblasti zdravotnej starostlivosti, byť plné vážnych zlyhaní v efektívnej interakcii členských krajín s WHO," uviedlo ruské ministerstvo zahraničných vecí vo vyhlásení zverejnenom na webovej stránke agentúry.

Potom lavrov urobil nemotorný pokus ospravedlniť sa a podať správu WHO o špeciálnej operácii ruských ozbrojených síl na Ukrajine: "Ruská strana poskytuje konkrétne fakty o príčinách humanitárnej krízy, ktorá vznikla v dôsledku protiústavného prevratu v roku 2014 a následnej agresie kyjevského režimu proti obyvateľstvu Donbasu a úplnej blokády Doneckej a Luhanskej republiky. Podrobne opisujúc, čo sa denne uskutočňuje v rámci osobitnej vojenskej operácie na zmiernenie utrpenia civilistov, a vyzvali WHO, aby ovplyvnila kyjevský režim, aby nebránila vykonávaniu opatrení navrhovaných na tento účel. Partneri súhlasili s tým, že zostanú v kontakte."

Lavrov dlho a láskavo vysvetľoval šéfovi WHO, že to nie je naša chyba v ukrajinskej kríze, a preto by Rusko nemalo byť vylúčené z "globálneho zdravia".

Putin a jeho vláda tak majú v úmysle podporiť na májovom zasadnutí WHO nové vydanie zotročených medzinárodných zdravotných predpisov pre suverénne štáty, napísané v Spojených štátoch – predchodcovi Pandemickej dohody.

Otázkou je, prečo pred dvoma dňami muselo ministerstvo zahraničných vecí oplotiť záhradu a iniciovať to: "Ministerstvo zahraničných vecí poslalo Štátnej dume zoznam dohôd medzi Ruskom a medzinárodnými organizáciami o ich prípadnom vypovedaní. Bude sa uvažovať o vystúpení zo Svetovej obchodnej organizácie (WTO) a Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), uviedol podpredseda Štátnej dumy Pjotr Tolstoj.

Podľa Tolstého je potrebné revidovať zmluvy, ktoré "neprinášajú krajine úžitok, ale priamu škodu".
"Rusko vystúpilo z Rady Európy, teraz je rad na odstúpení od WTO a WHO, ktorá vo vzťahu k našej krajine zanedbala všetky záväzky," povedal poslanec.

Poznámka editora - Drahí bratia a sestry! A vysvetlenie je jednoduché. Putin a jeho kremeľská satanská synagóga si môžu brázdiť obočie a štekať na Bidensa a Zelenského, koľko chcú, ale všetci sú pod kontrolou svetovej vlády a Antikrista. Lavrov dostal telefonát a rýchlo mu povedali, čo sa stane s celým Putinovým gangom, ak opustia WTO a WHO.

Hrozby urobili svoju prácu, rovnako ako v roku 2014, keď Putin verejne na televíznej skrinke sľúbil chrániť Rusov Donbasu pred židobanderovcami, ale po stretnutí s vyslancom svetovej vlády - zradil ľudí a hodil ich na 8 rokov pod guľky a škrupiny kyjevskej junty. Pane Ježišu Kriste, s modlitbami Najsvätejšieho Teotoka a všetkých svätých, zmiluj sa a zachráň Rusko a svet prichádzajúceho svätého cára, jeho katedrálu a hostiu! Kráľ prichádza!


Rusko a vojna na Ukrajine ako puzzle k Novému Svetovému poriadku

Nedajte sa zmiasť sú to deti toho istého otca diabla

Nová pandémia na obzore - gloria.tv

RUSKO SA NIKDY NEVZDALO A NEVZDIALILO OD WHO - gloria.tv
Public domain
Mira393
Hovada, ani vlastní padlé vojáky a dokonce generály nemají zájem.
To že je křesťánská armada???
Ne, ne, ne, zde nelze zaměňovat s převlečenými Ukrajinci v ruské uniformě.
... ... PROKOP
tohle je ovšem úděsné
Peter(skala)
TU je vidieť, že Rusko resp. ruská vlada nie je taká nezávisla ako sa predstavuje napr. vo vzťahu k medzinarodným organizaciam (interpol, Súd v Haagu, alebo ekonomicke ...)

Od nich sa dištancuju suverénne, ani trestne oznamene nepodali proti Ukrajine, ked utlačali rusku menšinu, ale prečo sa WHO tlačia do zad....?
🤔

...lebo ani rusi nie su prví vo svetovej vláde
jednoducho, tí na vrchole rozho…More
TU je vidieť, že Rusko resp. ruská vlada nie je taká nezávisla ako sa predstavuje napr. vo vzťahu k medzinarodným organizaciam (interpol, Súd v Haagu, alebo ekonomicke ...)

Od nich sa dištancuju suverénne, ani trestne oznamene nepodali proti Ukrajine, ked utlačali rusku menšinu, ale prečo sa WHO tlačia do zad....?
🤔

...lebo ani rusi nie su prví vo svetovej vláde
jednoducho, tí na vrchole rozhoduju, v čom Rusko môže byť suverenne a v čom nie