Nedajte sa zmiasť sú to deti toho istého otca diabla.

PS: Preklad z ruštiny.

Poznámka - Drahí bratia a sestry! Nie je potrebné nechať sa oklamať a oživiť falošné nádeje v sebe, že nás ide niekto zachrániť. Na čelo Ruska diabol postavil svojich služobníkov, ktorí môžu medzi sebou prisahať a dokonca bojovať, ale vždy poslúchnu svojho rohatého otca.

Preto sa na našej ruskej pôde a na celom svete vo všetkých krajinách rýchlo buduje digitálny elektronický koncentračný tábor Antikrista, podľa jedného scenára sú usporiadané rôzne pandémie a realizujú sa ďalšie globálne plány na zničenie a zotročenie ľudstva s jeho podriadenosťou budúcemu Antikristovi. Mať rozum, áno zo všetkých!VŠETCI SÚ V TOM ISTOM SATANSKOM KLUBE.

Na fotografii vľavo je zakladateľ Svetového ekonomického fóra Klaus Schwab. Jeho hlavným cieľom je zmeniť našu DNA a vytvoriť symbiózu - človeka a robota. Na pravej strane je jeho otec, ktorý je priemyselník a fašista blízky Hitlerovi Eugen Schwab.

Klaus sa narodil v roku 1938 v hitlerovskom Nemecku. Jeho otec potom viedol strategický podnik nacistického Nemecka "Escher-Wyss" a mal vlastný koncentračný tábor, ktorý využíval slobodnú prácu väzňov.


Na fotografii nižšie - podľa Schwaba, globálnych lídrov, účastníkov programu jeho WEF. Podľa Putina sa so Schwabom pozná od roku 1992 a často navštevoval jeho miesto v Davose.


Ďalšie informácie

PUTINOV REŽIM SA NEDÁ NAPRAVIŤ - gloria.tv

WEF a WHO - prinesú svetu chaos - gloria.tv

RUSKO SA NIKDY NEVZDALO A NEVZDIALILO OD WHO - gloria.tv

Počet mešít za Putina vzrástol 10 násobne - gloria.tv

Putin – „žiak“ Klausa Schwaba zo Svetového ekonomického fóra - gloria.tv


Public domain
Hanka Kraská
protiproud.info/…zie-hunter-biden-pfizer-moderna-merck-a-gilead.htm

Laboratoře smrti: Američané "vařili" na Ukrajině choleru, mor, antrax, břišní tyfus. Dodali i letadla na rozstřik aerosolů nad Ruskem. Totéž proti Číně. Režie: Hunter Biden, Pfizer, Moderna, Merck a Gilead
23. 5. 2022
Tisk článku
Poslat e-mailem
Abbas Džuma upozorňuje na zásadní informace o amerických biologických laboratořích…More
protiproud.info/…zie-hunter-biden-pfizer-moderna-merck-a-gilead.htm

Laboratoře smrti: Američané "vařili" na Ukrajině choleru, mor, antrax, břišní tyfus. Dodali i letadla na rozstřik aerosolů nad Ruskem. Totéž proti Číně. Režie: Hunter Biden, Pfizer, Moderna, Merck a Gilead
23. 5. 2022
Tisk článku
Poslat e-mailem
Abbas Džuma upozorňuje na zásadní informace o amerických biologických laboratořích na Ukrajině, které chce Rusko spolu s Čínou zveřejnit na zvláštním zasedání Rady bezpečnosti OSN

Na téma amerických biologických laboratoří na Ukrajině se začalo mluvit dávno před operací ruských ozbrojených sil – a to nejen v Rusku, ale také v Číně. Obě země nejednou vyjádřily obavy, že Spojené státy tam dělají výzkum v oblasti genetiky a investují do toho obrovské lidské a finanční zdroje.
Před pár dny prezident Vladimir Putin učinil o amerických biologických laboratořích na Ukrajině několik důležitých prohlášení. Podle něj nejenže existují, ale jsou o nich nezvratné důkazy:
„Nyní, v průběhu speciální operace na Ukrajině, jsme získáali listinné důkazy o tom, že v bezprostřední blízkosti našich hranic byly vyráběny komponenty biologických zbraní. V rozporu s konvencemi o jejich zákazu se v nich vypracovávaly možné metody a mechanismy pro destabilizaci epidemiologické situace v postsovětském prostoru,“ řekl ruský prezident během summitu ODKB v Moskvě. A připomněl, že Rusko už dlouho bije na poplach před vojensko-biologickou aktivitou USA v postsovětském prostoru.

Čtěte ZDE: Jako olej na vodu: Byla spouštěčem „špinavá“ jaderná bomba? Co vyvíjely laboratoře Pentagonu na Ukrajině? Neštovice v podobě „nové mutace“ covidu? Co věděla Fialova vláda? Jedno je jasné: Rusko muselo jednat rychle
„V našem regionu vytvořil Pentagon desítky specializovaných biologických laboratoří a center, které se rozhodně nezabývají poskytováním lékařské pomoci obyvatelům zemí, ve kterých zahájily svou činnost. Jejich hlavním úkolem je sbírat biologické materiály a studovat pro vlastní účely specifika šíření virů a nebezpečných chorob,“ dodal prezident.
Mluví se o tom už dlouho
Podle některých zpráv americké laboratoře na Ukrajině shromáždily také velké množství biologických informací od místních obyvatel. To vše pod rouškou výzkumu infekčních chorob. Podobné výzkumy dělají Američané s orientací na Číňany. Čínští odborníci se domnívají, že toto všechno směřuje k vytvoření speciálního viru, který má infikovat obyvatele Ruska a Číny.

Mapa amerických biologických laboratoří na Ukrajině
Viktoria Fedosova, zástupkyně ředitele „nstitutu strategických studií a prognóz RUDN (Ruské univerzity družby národů) v rozhovoru pro agenturu FAN řekla:
„Údaje získané během speciální operace vyvolaly v Číně a u dalších smluvních stran Úmluvy o biologických zbraních (BTWC) zvýšenou pozornost. Když na biologické bázi pod americkým dohledem nestudují HIV, či spalničky a hepatitidu, ale choleru, mor, antrax, břišní tyfus a také odebírají krev místních obyvatel a „testují“ ji na odolnost vůči antibiotikům, je to jasná hrozba pro každý stát v sousedství."
Měla to rozprašovat letadla
Podle této odbornice biologické zbraně, nešlo jen o výzkum, ale zároveň zkoumání možností rozšíření a následné využití patogenů a zároveň jak poskytovat ochranu těm, kteří jsou považováni za „übermensch“.
„A tady připomínám, že Ukrajina žádala o bezpilotní letadla vybavená aerosolovými zařízeními. Právě taková zařízení se již rovněž dostala do rukou ruské armády. Vše bude zařazeno do závěrečné zprávy. Nemluvě o dodávkách osobních ochranných prostředků na ochranu dýchacích cest a statisících ampulí s atropinem, které měly sloužit jako protijed proti fosforovým toxickým látkám."

Čtěte ZDE: Důkazy se zvolna derou na světlo: Také Německo na Ukrajině vyvíjelo biologické zbraně. Je v tunelech pod Azovstalem tajná laboratoř NATO? Proč dostal padáka šéf francouzských špiónů? Co se ještě dozvíme, až náckové kapitulují?
Pro Čínu to není jen otázka biologické bezpečnosti (v jihovýchodní Asii — čínském „podbřišku“ — je také takových laboratoří množství), ale také „válka reputací“. Za poslední dva roky Číňané ve všech západních médiích čelili obvinění z vytvoření a rozšíření „koronaviru“ – od náhodného úniku viru až po cílenou biologickou agresi ČLR.
"Teď, když mají údaje o Ukrajině i Gruzii (ano, Číňané si všechno pamatují), mohou právem zahájit veřejnou diskusi o biologických zbraních proti Spojeným státům,“ tvrdí expertka.
Na otázku, zda by Čína a Ruská federace měly v tomto případě spolupracovat, a pokud ano, tak jak, Viktoria Fedosova odpovídá:
„Rusko a Čína již vystupovaly jako jednotná fronta na ochranu před biologickými zbraněmi ve společném prohlášení během návštěvy Vladimira Putina v Číně 4. února. To znamenalo poplach pro architekty laboratoří, protože už tehdy aktivně vyvážely dokumenty na západní Ukrajinu a do jiných zemí.“
Strany úmluvy nadále trvají na vytvoření právně závazného protokolu k úmluvě s ověřovacím mechanismem, což znamená, že lze očekávat společné nastolení tohoto problému v Radě bezpečnosti OSN. Probíhající speciální operace Ruska k tomu dodá nové důkazní materiály.
„Nejcitlivější může být objevení kompromitujících důkazů o vysokých představitelích USA, o Hunteru Bidenovi, o šéfech korporací Pfizer, Moderna, Merck a Gilead, kteří se již v materiálech získaných ruskou armádou objevili.
Zdroj.
V biolaboratóriách USA na Ukrajine vytvárajú zbrane proti celým národom

protiproud.info/…ionu-co-se-jeste-dozvime-az-nackove-kapituluji.htm

protiproud.info/…lada-jedno-je-jasne-rusko-muselo-jednat-rychle.htm
Bratia a sestry
😳George Soros z papiera počas večere na „Svetovom ekonomickom fóre“ vyzýva „poraziť Putina, aby sme zachránili našu civilizáciu“.

Slovensko NEWS-FRONT.INFO
Bratia a sestry
soroš sa bojí že mu Putin zruší tie jeho liberálne sračky, ktoré doteraz budoval v záujme vytvorenia chorej globálnej celosvetovej vlády ;-)
Michal Bil
Ovládají celosvětový trh, media, všechny vlády, řídili obě strany snad všech posledních válek.... A teď jedine co se jim nedař dostat pod kontrolu je ta svatá rus spolu se svými vlasteneckými vůdci 😂
Michal Bil
A putin svým charismem a strategickým myšlením zničí plány samotného satana
paldis
Ano, bombou ktorej dal meno SATAN.
Bratia a sestry
presnejšie SATAN2

na výstrahu pre týchto satanistov čo sa už ani netaja že ničia a prevracaju všetko kresťanské
Michal Bil
Jenze satan se nevyhani satanem
paldis
Bil, ak niekto da nazov svojmu vyrobku SATAN2, tak nemoze byt Satan?
Bratia a sestry
jasné, je to len výstižný názov, že pre koho to je určené
paldis
Prepac, ale je to debilizmus. Davat nazvy podla toho, komu je tovar urceny. Cize tvojou logikou exorcista vyhana satana a mal by sa exorcista volat SATAN a poradove cislo.
Michal Bil
Moc se upinate na cloveka.. satana na konci svážou naše modlitby a on to ví.. poslední co chce je aby se vystrašené lidstvo před válkou semklo a začalo se modlit / postit, protože Bůh by tu válku zkrátka nedopustil.. Takhle je svět na pokraji zhroucení, za dveřma 3.sv válka, nwo... A lidi jsou totálně v klidu, však tu máme putinka který nás ochrání od všeho hlého, zatím se k Bohu obracet nebudem.…More
Moc se upinate na cloveka.. satana na konci svážou naše modlitby a on to ví.. poslední co chce je aby se vystrašené lidstvo před válkou semklo a začalo se modlit / postit, protože Bůh by tu válku zkrátka nedopustil.. Takhle je svět na pokraji zhroucení, za dveřma 3.sv válka, nwo... A lidi jsou totálně v klidu, však tu máme putinka který nás ochrání od všeho hlého, zatím se k Bohu obracet nebudem... Tyhle falešné mesiáše kteří nás "chráni" nám cpe pod nohy už hodně dlouho
Michal Bil
@paldis inac ja ten zacatek myslel jen v ironii, pro me je putin akorat dobry řečník a herečka
paldis
Vela ludi na GTV vsak z toho zije. Za pocitacom v obyvacke hladajuci pravdu a cakajuci, kym ich fb blokne. 😂
Bratia a sestry
A toto je bomba! Podľa generálneho riaditeľa MAAE Grossiho je v Záporožskej elektrárni uskladnených 30 ton plutónia a 40 ton obohateného uránu. ‼️‼️‼️‼️
Link: Милитарист
Zdroj: Милитарист
Bratia a sestry
Raketa Sarmat – v kódovaní NATO označovaná ako Satan 2.

takže názov Satan 2 je výmysel od NATO :-D
One more comment from Bratia a sestry
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Ste neskutočne tak zaslepený s tým putinom,že to je absurdné ako nemôžte vidieť pravdu.
paldis
Martin, nie su zaslepeny. Oni vedome siria zlo. Vedome
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Propagandu niekto robí smerom na západ a druhý smerom na východ a toto chcú globalisti a psychopati celosvetový vrátane putina,že zahrať hru na ľudstvo ako sú proti sebe divadelná hra a popritom budovať koncentračné tábory,NWO, Veľký Reset,pandemicku tyraniu, čínsky model, digitálna mena, zrušenie hotovosti a mnoho ďalšieho, ktoré postihnú celý svet vrátane Ruska lebo to je aj v Zjavení Jána …More
Propagandu niekto robí smerom na západ a druhý smerom na východ a toto chcú globalisti a psychopati celosvetový vrátane putina,že zahrať hru na ľudstvo ako sú proti sebe divadelná hra a popritom budovať koncentračné tábory,NWO, Veľký Reset,pandemicku tyraniu, čínsky model, digitálna mena, zrušenie hotovosti a mnoho ďalšieho, ktoré postihnú celý svet vrátane Ruska lebo to je aj v Zjavení Jána Apokalypsa a zároveň po ďalšie Panna Mária varovala vo Fatime a ďalších pravých zjaveniach komunizmus z východu postihne celý svet bez výnimky čo sa v histórii ľudstva ešte nikdy nestalo. To je to vyššie čo som spomenul všetko dohromady v jednom.
Bratia a sestry
Ruské ministerstvo obrany připravuje velkou tiskovou konferenci k situaci v Mariupolu.

Koho tam Rusové chytili?

Držte se a nespadněte.

V Azovstalu se vzdali:

Americký generál Eric Olson;

Britský podplukovník John Bailey a čtyři vojenští instruktoři NATO;

Instruktoři městského boje s taktikou lidských štítů od civilistů - zaměstnanci IDF z Izraele (vyslanci ukrajinských oligarchů židovského …More
Ruské ministerstvo obrany připravuje velkou tiskovou konferenci k situaci v Mariupolu.

Koho tam Rusové chytili?

Držte se a nespadněte.

V Azovstalu se vzdali:

Americký generál Eric Olson;

Britský podplukovník John Bailey a čtyři vojenští instruktoři NATO;

Instruktoři městského boje s taktikou lidských štítů od civilistů - zaměstnanci IDF z Izraele (vyslanci ukrajinských oligarchů židovského původu se je pokusili vykoupit - přišli do Moskvy, ale byli odmítnuti);

Vysocí francouzští důstojníci vojenské rozvědky, kteří cvičili ukrajinsko-národní prapory v používání protitankových systémů, protibateriových systémů a leteckého průzkumu z helikoptér (proto Macron každý den volal Putinovi a prosil o propuštění svých spoluobčanů prostřednictvím „humanitárního" koridoru - po moři do Turecka);

Zaměstnanci německé rozvědky BND - zajišťovali kontrarozvědku fronty a předních zón (odtud skandální chování německého kancléře Scholze, který dnes začal tykat Putinovi);

Specialisté britské zpravodajské služby SIS, známější jako MI6; byli nejen v Mariupolu, ale i v Kyjevě - pokyny dostává šéf Zelenského úřadu Andrij Jermak, který osobně dohlíží na všechny ty krvavé padělky jako Buča, Kramatorsk a hrozící provokace v Irpenu a dalších místech (oblasti Černihiv a Sumy). MI6 také zajišťuje bezpečnost pro Zelenského, kontrarozvědku v jeho ústředí a komunikaci se světovými vůdci prostřednictvím uzavřených kanálů satelitní komunikace (šílení Británie, zejména jejích divokých médií, ani nepotřebuje vysvětlení).

Ve skutečnosti, aby se narušilo jakékoli možné odhalení katastrofálně cynické účasti Západu v této válce, probíhající v Buči a Kramatorsku, připravují se nové hrozné teroristické útoky a provokace. O případ mariupolských zajatců se vede urputný boj – toho všeho se, doufáme, brzy dočkáme, právě v předvečer „vaření“ obřího donbaského kotle, kde se nyní nacházejí hlavní jednotky ruské armády.

S kým Rusko bojuje? s Ukrajinou? Zdá se, že jde o třetí světovou válku. Jsme ve válce se spojenými silami Západu.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Neviem ešte aké dôkazy treba dávať ľudom, že aj putin aký je falošný hajzel a zapredaní satanovi, ale nevadí však každý ma slobodnú vôľu zmýšľania a niekto má viac a niekto menej vedomosti v hlave. Však raz vás každého smiech prejde čoskoro.