Putin – „žiak“ Klausa Schwaba zo Svetového ekonomického fóra

Svetové ekonomické fórum pod vedením Klausa Schwaba sa každoročne koná vo Švajčiarskom Davose. Stretávajú sa tam najvplyvnejšie osobnosti sveta, za zatvorenými dvermi rokujú…. Práve jedným z hlavných agend svetového ekonomického fóra je Veľký Reset.

Práve členom sekcie svetového ekonomického fóra bol aj Vladimír Putin, spolu s Merkelovou, kanadským premiérom Trudeauom. Práve tam ľudia ako Schwab vychovávali nových vodcov. A Vladimír Putin je žiakom Klausa Schwaba.

Svetové dianie možno prirovnať k futbalovému zápasu. Diváci idú na zápas, kde hrajú proti sebe dve mužstva. Každé mužstvo má svoju skupinu fanúšikov, tá nemá problém sa pobiť za svoje mužstvo s fanušíkmi druhého mužstva. Majiteľom oboch mužstiev je však jedná osoba, ktorá často môže dopredu dohodnúť výsledok futbalového zápasu. Zarobia stavkové kancelárie, diváci mínu peniaze na pivo, vstupenku, stavkovanie a ešte sa aj pobijú. Ten, kto však vždy zarobí je majiteľ oboch klubov v spolupráci so stavkovými kanceláriami a podobne to je aj pri svetovom diani….vojny su tam, kde sa „páni“ dohodnú..a obyčajní ľudia sa naivne podieľajú na týchto hrách a bohatnutí „pánov“. Zomierajú a hynú obyčajní ľudia, nie páni. Opravy a rekonštrukcie platia pracujúci obyvatelia….

zdroj: WEF/Global Leaders for Tomorrow - Wikispooks


Ďalšie zaujimavé odkazy:
Starý otec Natanyauha, izraelského premiéra bol vrcholný sionista, dejiny Izraela - inenoviny

Putin – „žiak“ Klausa Schwaba zo Svetového ekonomického fóra - inenoviny

Putin a jeho najbližši sú prevažne Židia

Putin spolu s bývalým premiérom Izraela – Netanyauhom. zdroj: Putin's Jewish embrace: Is it love or politics?


Medzi najbližšie osoby Vladimíra Putina patrí rabín Berel Lazar. Berel Lazar je chasidický Chabad Lubavič rabín, je hlavným rabínom Ruska. Ide o tak blízku osobu, že keď sa konali olympijské hry v Rusku a Židia mali sviatok a nemohli nosiť doklady, tak Putin umožnil Lazarovi ako jedinému dať bezpečnostnú výnimku a nemusel podstúpiť dôkladnú kontrolu ako ostatní účastníci.


Rabín Berel Lazar vpravo s klobúkom.

zdroj: Berel Lazar - Wikipedia

Putina si Židia važia aj preto, že v Rusku do veľkej miery odstránil antisemitizmus. Napriklad v roku 2013 bolo v Rusku len 10 útokov voči Židom. Pre porovnanie vo Francúzsku ich boli desiatky. Práve za vlády Putina bolo prijatých množstvo zákonov, ktoré zničili množstvo nacionalistov a mnohých pozatvárali. Pozitívny vzťah Putina k Židovstvu začína v jeho detstve v Leningrade, keď sa kamarátil so Židovskou rodinou, ktorá žila v jeho susedstve. To opísal Putin vo svojom životopise. Rodinu nemenoval, ale písal, že rodina ho milovala a on vyhľadával ich spoločnosť.

zdroj: Putin's Jewish embrace: Is it love or politics?

Henry Kissinger – jedna z najvyššie postavených osôb americkej zahraničnej politiky je dlhodobý priateľ Putina. Kissinger je zodpovedný za množstvo krvi prelievania a množstvo tajných nehúmanných operácií USA. Je potomkom nemeckých Židov.

Putin a jeho najbližši sú prevažne Židia - inenoviny

Rusko sa pripojilo k Schwabovej 4.priemyselnej revolúcii

Niekto by si povedal, že Rusko je iné ako západ. Možno tak slovami a manipulaciami. Kroky však ukazujú, že od západu sa ničim nelíši. Očkovalo vrátane očkovacieho nátlaku takisto ako západ a podobne aj kontrolovalo a obmedzovalo ľudi na slobode.

V roku 2021 sa bez väčšej pozornosti médii pripojilo k 4. priemyselnej revolúcii, čo je výtvor Klausa Schwaba a jeho Svetového ekonomického fóra. Dokonca Rusko má zohrávať kľúčovú úlohu pri vytvárani tejto 4. priemyselnej revolúcie.

zdroj: Russia Joins Centre for the Fourth Industrial Revolution Network

Rusko sa pripojilo k Schwabovej 4.priemyselnej revolúcii - inenoviny

Hovoria falošný pokoj a mier a náhle príde skaza nie len na nich,ale aj na celý svet. Samozrejme …

"Putin vs. Biden" & WW3

James Corbett: Ukrajinská krize

Falošní trump
Ešte raz pre pripomenutie pre Máriu bohumilu a ľudí,ktorí veria slepo nie len na Západ,ale aj …

Platí pre dnešný svet. Ľudia nechápu,že putin ma iba falošné sladké rečičky.
Ježiš Kristus hovorí Pátrovi Piovi o posledných časoch

Starý otec Natanyauha, izraelského premiéra bol vrcholný sionista, dejiny Izraela.

Len štát a národ, ktorý má históriu, hierarchiu, dobre ohodnotených mysliteľov môže prežiť. Židia to vedia a všetko toto zabezpečujú stáročia, bez výraznejšich zmien. Naivný človek si myslí, že pánovnici sa dostali na trón z vôle ľudu a hlasovania. Tieto nezmysly sa nám snažia vtĺcť do hlavy aj podvratné média, aby sme si nemysleli, že všetky procesy sú dokonale plánované a organizované.

Netanyauhov starý otec Nathan Mileikowsky (August 15, 1879 – February 4, 1935) bol sionistickým rabínom, politickým aktivistom. Narodil sa v Kreve, vtedajšia Ruská ríša, teraz Bielorusko.

Nathan Mileikowsky

Mileikowského otec Zvi zarábal na prenajme poľnohospodárskej pôdy. Nathan ako 10 ročný bol odoslaný na štúdium židovského práva, ktoré študoval do 18 rokov (vo Volozhin yeshiva). Počas štúdii sa dostal do kontaktu so sionistickým aktivistom Yehuda Zvi Ibzarov.

Zvi Yehuda - Wikipedia

Zvi Yehuda – sionistický aktivista

Ako 20 ročný začal Nathan Mileikowsky šíriť sionizmus v sibírskej oblasti, na podnet sionistického vodcu Yechiel Chlenov.

Yechiel Chlenov – sionistický vodca

Sionizmus je politické hnutie, ktoré malo za cieľ vytvorenie Izraela. Ten vznikol tesne po skončeni 2.sv. vojne, práce na jeho založeni intenzívne prebiehali počas 2.svetovej vojny. Pri vyzbrojovania Izraela pomáhali židovskí vodcovia Československa, ako bol Tomáš Garyk Masaryk. Aktuálne má hnutie za cieľ bojovať za práva Židov a udržiavať Izrael ako štát Židov. Viaceri autori uvádzajú Masaryka ako veľkého priateľa Židov a sionizmu. Sionisti vychádzajú z učenia maďarského novinára Theodora Herzla.

Tomáš Garyk Masaryk na návšteve Jeruzalema v roku 1927, pred vznikom štátu Izrael

Maďarsko je doteraz považované za veľmi významne miesto pre Židov. Židia majú v Budapešti najväčšiu synagógou, taktiež Orbán im zabezpečil viaceré výhody, vrátane bitunkov pre kosher mäso. Maďarsko a Orbán sú najväčšími spojencami Izraela aj z dôvodu rodiska Herzla práve v Maďarsku.

Maďarský premiér Viktor Orbán a izraelský premier Netanyahu

Otec Benjamína Netanyuha sa volal Benzion Netanyahu, ten zomrel v roku 2012 vo veku 102 rokov. Narodil sa v roku 1910 vo Waršave v Polsku (vtedy ešte súčasť Ruskej ríše), zomrel vo svojom dome v Izraeli. Je zrejme, že nepil Coca Colu a podobné výrobky…a nejedol „vynikajúcu“ stravu zo supermarketov. Jeho otec Nathan ako rabín cestoval po Európe a Amerike, kde šíril a bojoval za sionistické myšlienky. V roku 1920 sa presťahovali do Palestíny a zmenili si priezvisko z Mileikowský na Netanyahu (vyvolený Bohom). Benzion sa zaoberal štúdiom sionistického revisionizmu, pôsobil na univerzite v Jeruzaleme.

Vľavo Benzion Netanyahu, vpravo jeho syn, súčasny premiér Izraela Benjamin Netanyahu

Benzion Netanyahu prišiel v roku 1940 do Ameriky, kde pracoval s Novou Sionistickou organizáciou, neskôr nahradil jej vodcu Vladimíra Jabotinského, po jeho smrti.

Vladimír Jabotinský vytvoril sionistický revizionizmus, vytvoril tajnú židovskú armádu, v začiatkoch pôsobil v Odese, Ukrajina, kde sa aj narodil. Jabotinský (alebo Žabotinský) neskôr pôsobil ako novinár v Taliansku, vyštudoval právo. Do sporu s ruskými sionistami sa dostal, keď kritizoval prítomnosť Židov na oslavách Gogoľa, ktorého neznášala pre jeho antisemitské vyjadrenia. Po Herzlovej smrti sa stal vodcom pravicového zameraných sionistov. Odišiel do Londýna, kde organizoval jednotky na boj v Palestíne. V roku 1920 sa podieľal na nepokojoch v Palestíne, tajne cvičil jednotky Židov. Bol vo vedeni svetovej sionistickej organizácie, pre nezody ju opustil a založil novú revizionistickú stranu s názvom Aliancia revizionistických sionistov a jej mladežnícke hnutie Betar.

Toto hnutie spolupracovalo s nacistickým Nemeckom. Zabezpečilo aj presun desiatok tisíc Židov z Európy do Palestíny ešte v čase, keď neexistoval Izrael. Palestínske územia boli často ukradnuté, vyrabované a Palestínci boli zabití.

Betar - Wikipedia

The Zionist activists who collaborated with Nazis, and were executed by Jewish partisans

Silných spojencov a podporovateľov mal Žabotinský v Litve, v skupine litovských Židov.

Od roku 1938 organizoval presun Židov z Poľska do Palestíny, presuny dohodol s vedúcimi predstaviteľmi Poľska, Maďarska. Upozorňoval Židov, že za pár rokov prídú hromadné vyvražďovania Židov. Židia mu neverili a odmietli opustiť svoje bydliská. V tomto presune mu bránili aj vedúci predstavitelia svetovej sionistickej organizácie Chajim.

V roku 1940 zomrel Žabotinský na následky srdcového infarktu. Požiadavku B’nai B’rith, aby bol pochovaný v Izraeli, izraelský premiér David Ben Gurion zamietol. V liste datovanom 7. mája 1958, napísal Ben Gurion sudcovi Telavivského dištriktného súdu Josefovi Lammovi, viceprezidentovi B’nai B’rith v Izraeli, že: „Izrael nepotrebuje mŕtvych Židov, ale živých Židov a ja nevidím dôvod na rozširovanie hrobov v Izraeli.“[5]

Pohreb Žabotinského a jeho ženy na Herzlovom vrchu nakoniec schválil v roku 1964 veterán Židovskej légie a vtedajší premiér Levi Eškol.

David Ben Gurion bol prvý izraelský predseda vlády.


zdroj: jpost.com/…-documents-penned-by-ben-gurion-sold-online-563928

Na Slovensku sa zaoberá bojom za židovské záujmy a hlavne riešenie antisemitizmu Michal Vašečka. Niekto to robí z presvedčenia, ale dajú sa z takýchto prác vytĺcť veľké peniaze a dotácie.

cvek.sk/…015/11/Vasecka_Antisemitism_research_Slovakia1.pdf


V letošním roce hrozí celosvětový výpadek internetu
Public domain
David Michael Emeth
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Nič tam nieje iba chyba 404
David Michael Emeth
Už by to mělo být dobré. 🙂❗
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Čo s tým však to je preto aby spadla ekonomika a prišla digitálna mena a budovanie NWO. Sú to len globálny dokonalý hráči.
David Michael Emeth
Jde o to zjistit, která strana představuje menší zlo. 🙂❗
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Aká je morálka Ruska? Najvyšší počet umelých potratov na svete. Dva krát toľko ako v USA, pričom v niektorých štátoch USA (Texas,Ohio…)boli prijaté také prísne zákony chrániace nenarodený život, Že vykonať umelý potrat je prakticky nemožné.
Putin zhodil zo stola návrh zákona na zakázanie potratov v Rusku, ktorí podpísalo milión občanov Ruska.
Alkoholizmus v Rusku - bez konkurencie 1.miesto. …More
Aká je morálka Ruska? Najvyšší počet umelých potratov na svete. Dva krát toľko ako v USA, pričom v niektorých štátoch USA (Texas,Ohio…)boli prijaté také prísne zákony chrániace nenarodený život, Že vykonať umelý potrat je prakticky nemožné.
Putin zhodil zo stola návrh zákona na zakázanie potratov v Rusku, ktorí podpísalo milión občanov Ruska.
Alkoholizmus v Rusku - bez konkurencie 1.miesto.
Šírenie HIV spjené s promiskuitou - oveľa vyššie ako na Západe.
Korupcia - podplácanie, známosti,ak nepatríš k “vyvoleným” ani si neškrtneš.
A osobný život V.V.Putina tiež nie je príkladom pre kresťana. Rozvod, mladé ženy po jeho boku, to nie je žiadne tajomstvo.
Západ morálne upadá ale Putin je ten posledný, kto môže Západ poučovať o morálke. Je to ako v tej piesni od Karla Kryla : “Na ulici vrah o morálke káže”
Jana V
Tedy to jsou kecy . Píšete zde polopravdy a to je někdy horší , než samotná lež.
Rusko má do amorálního západu opravdu daleko .
Odkud čerpáte takové informace ? Od nepřátel Ruska ? Kteří se neštítí žádné špinavosti , jen aby tu "hnusnou " bohatou zemi , jakkoliv rozložili a poté vydrancovali ?
ekans
vážená @Jana V taková je realita dnešního Ruska a dokud nezakopou Lenina do země, dotud se Rusko neobrátí
Trepifajksl
Rusko už není tím, čím bylo za cara.
Error 451
Trepifajksl
Error 451 je publikace od Solženicina -Rusko v troskách. Je na uložto pdf.
Coburg
Vy tu popierate Fatimu? "Rusko sa obrátí" - to nie je nič dvojzmyselné, ale jasné ako facka. Môžete tu na Rusko kydať koľko chcete, Panna Mária ho robí význačným pre celé súčasné dejiny.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Však jasne, že sa obratí, ale ešte nenadišiel jeho čas ako hovoria proroctvá a zároveň bude Rusko bičom pre svet.
Mária Janská
Dokumenty FBI potvrzují, že v neonacistickém praporu Azov působí i Američané – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy
Dokumenty FBI potvrzují, že v neonacistickém praporu Azov působí i Američané
13 března, 20223
Neonacisté z Azova se dlouhodobě svojí inklinací k Hitlerovi nijak netají. V řadách této bojůvky je mnoho krvelačných bezcitných kreatur, včetně sadistického pedofila, který …More
Dokumenty FBI potvrzují, že v neonacistickém praporu Azov působí i Američané – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy
Dokumenty FBI potvrzují, že v neonacistickém praporu Azov působí i Američané
13 března, 20223

Neonacisté z Azova se dlouhodobě svojí inklinací k Hitlerovi nijak netají. V řadách této bojůvky je mnoho krvelačných bezcitných kreatur, včetně sadistického pedofila, který znásilňoval malé děti, což si dokonce nahrával.
Tato bojůvka si na letních táborech pravidelně cvičí i své následovníky, „dětičky,“ které na výletech nadšeně hajlují. Ale – jak tvrdí naše média a politici – na Ukrajině prý žádní neonacisté nejsou. Ovšem záměrné utajování tohoto faktu jen poškozuje tu zřejmě zcela normální a slušnou většinu Ukrajinců. Navíc, nyní dokonce i americká FBI přiznává, že na Ukrajině neonacisté jsou a k jejich řadám se přidali i američtí „náckové.“
Mária Janská
Tajné dokumenty dokazují, že USA vyzbrojily Ukrajinu již v prosinci – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy
Tajné dokumenty dokazují, že USA vyzbrojily Ukrajinu již v prosinci
Hemliga dokument: USA beväpnade Ukraina redan i december
Už nějakou dobu bylo jasné, kam situace směřuje. Kdo sledoval vyhrocenou situaci na Ukrajině i v Rusku, musel počítat s tím, že k nějaké akci ze strany Ruska …More
Tajné dokumenty dokazují, že USA vyzbrojily Ukrajinu již v prosinci – Nepřikrášlená realita islamizované Evropy
Tajné dokumenty dokazují, že USA vyzbrojily Ukrajinu již v prosinci
Hemliga dokument: USA beväpnade Ukraina redan i december

Už nějakou dobu bylo jasné, kam situace směřuje. Kdo sledoval vyhrocenou situaci na Ukrajině i v Rusku, musel počítat s tím, že k nějaké akci ze strany Ruska dojde, což mimo jiné napověděly i některé výroky Putina z posledních měsíců. Sice se zdálo, že ke konfliktu dojde spíš jen na východě Ukrajiny, ale rozhodně bylo jasné, že se k něčemu schyluje.
Pokud to tušila spousta zcela nestranných pozorovatelů, muselo to být jasné všem zúčastněným stranám, včetně USA, které si jen na nezúčastněné hrají. Ostatně, důvodem invaze byly podle všeho mimo jiné i jejich biolaboratoře.
Tajné dokumenty Pentagonu odhalují, jak USA dodaly Ukrajině koncem loňského roku velké množství zbraní a bojového vybavení na vojenskou podporu – dva měsíce před ruskou invazí.

Podle zdroje amerického ministerstva obrany systematické dodávky také trvaly mnohem déle.

Poté, co se Washington Post dozvěděl o tajných účetních dokumentech, uvádí, že od konce loňského roku Spojené státy drasticky zvýšily své dodávky zbraní a bojového vybavení na Ukrajinu.
Podle dokumentu, který pochází z Pentagonu, Washington již od prosince 2021 aktivně vybavuje kyjevskou vládu mimo jiné brokovnicemi, speciálně navrženými ochrannými obleky a dalšími užitečnými předměty pro boj v zastavěném prostředí. Dodávky se uskutečnily více než dva měsíce před zahájením probíhající ruské invaze.
V posledních týdnech se dodávky prudce zintenzivnily, včetně protiletadlového raketového systému Stinger a protitankových raket. Podle Washington Post seznam jasně ilustruje, jak Bidenova administrativa „připravila ukrajinskou armádu na vedení hybridní války proti Rusku“.
Asi 240 milionů dolarů z 350 milionů dolarů na zbrojní pomoc schválenou na konci února již bylo dodáno na Ukrajinu. Kromě toho Washington také na konci prosince loňského roku schválil vojenskou pomoc Ukrajině ve výši 200 milionů dolarů a poslal do země minomety, brokovnice a další válečné vybavení.
Podle nejmenovaného vysokého představitele americké obrany citovaného ve Washington Post je dodávka zbraní do Kyjeva „nepřetržitým procesem“.
„Vždy se díváme na to, co Ukrajina potřebuje, a děláme to už roky,“ řekl představitel obrany.
„Od té doby, co Rusko vstoupilo na Ukrajinu, jsme urychlili proces identifikace požadavků a denně jsme s Ukrajinci hovořili, na rozdíl od pravidelných schůzek, které jsme měli před krizí.“
Freddy Gargamel
Ak sa má Rusko obrátiť, tak ako tvrdia mnohé proroctvá, nielen Fatima, ale aj pravoslávne proroctvá, tak práve teraz je tá osudová hodina. Je možné, že práve vidíme začiatok tohoto procesu. Je samozrejme možné aj to, že Rusko padne definitívne do zla. Už ako na to bude vôľa Božia.
Ale ak k niečomu takému má dôjsť, tak kedy, ak nie teraz? Samozrejme, asi to nebude rýchly ani bezbolestný proces …More
Ak sa má Rusko obrátiť, tak ako tvrdia mnohé proroctvá, nielen Fatima, ale aj pravoslávne proroctvá, tak práve teraz je tá osudová hodina. Je možné, že práve vidíme začiatok tohoto procesu. Je samozrejme možné aj to, že Rusko padne definitívne do zla. Už ako na to bude vôľa Božia.
Ale ak k niečomu takému má dôjsť, tak kedy, ak nie teraz? Samozrejme, asi to nebude rýchly ani bezbolestný proces. Bude to dlhý a ťažký boj, podobne ako po r. 1941, keď sa Rusko ako dôsledok svojich hriechov dostalo na pokraj strašnej katastrofy a takmer prestalo existovať, Boh ho však neopustil. Dopustil zlo, ktoré sa však pre Rusko stalo začiatkom obrody. Vtedy Rusku velil Stalin, dnes Putin. Ani jedného z nich by som nenazval "svätým", skôr naopak. Ale nie na tom to stojí. Boží úmysel sa aj tak presadí. Samozrejme, ako vtedy, aj dnes budú potrebné obrovské obete zo strany ľudí, a najmä obrátenie a pokánie.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Obráti sa vtedy keď pápež zasväti Rusko čo sa nestalo a ešte neudeje lebo František je komunista a globálne nastavený - svetský. Zasväti ho nový anjelský svätý pápež,ale mi zažijeme veľké Božie tresty.
David Michael Emeth
Který Putin ale byl žákem Švába? Ten pravý, nebo ten nynější falešný? 🙂❓
Příběh dvou Putinů… – KnihyA
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Všetci sú herci a bábky.
Freddy Gargamel
To je stará teória 🤭
No, neviem neviem, ako je to v skutočnosti...
Coburg
Nie je relevantné z toho, že sa nejaký štátnik stretne s ďaľších štátnikom vyvodzovať nejaké dohady. To je to isté, keď sa Ján Pavol II, stretol s nejakým mohamedánom, už mnohí konšpirovali, že je zradcom katolíckej Cirkvi. Vôbec neznamená, že ak sa niekto niekde vyskytol, a nafotografovali ho tam, že tam aj patrí. Ja som napríklad navštevoval kvôli prehľadu a informáciám zrazy sektárov - …More
Nie je relevantné z toho, že sa nejaký štátnik stretne s ďaľších štátnikom vyvodzovať nejaké dohady. To je to isté, keď sa Ján Pavol II, stretol s nejakým mohamedánom, už mnohí konšpirovali, že je zradcom katolíckej Cirkvi. Vôbec neznamená, že ak sa niekto niekde vyskytol, a nafotografovali ho tam, že tam aj patrí. Ja som napríklad navštevoval kvôli prehľadu a informáciám zrazy sektárov - a nikto mi nemôže dnes hovoriť, že som prívrženec alebo spolupracovník jehovistov alebo reverenda Muna. Zhodou okolnosti raz bola na titulke svetového časopisu fotka sektára Muna s Jánom Pavlom II. A Mun agrumentoval, že ho pápež PRIJAL!!! A tým zavádzal mnohých ľudí. Nuž pápež sa odfotí s každým, kto mu príde na audienciu a nemusí vôbec vedieť, kto to je. Veď tých ľudí sú desaťtisíce. A ten odfotený sa chvastá - že je pomaly s pápežom dôverný priateľ. No vyvráťte mu to... Takže na fotkách sa nedá ešte nič stavať.
ekans
ty si trefený charismatik Selecký
Metod
Ešte mnohí nepochopili, kto je Putin a v koho službách pracuje s akým cielom! Geopolitika je zložitá vec....
U.S.C.A.E.
geopolitika vôbec nie je zložitá to je pohanská šaškáreň nazvaná honosne a vieme pre koho nepracuje ako všetci tí panáci hore oni ani nevládnu
U.S.C.A.E.
v skratke je tá slávna geopolitika toto: darwinove sprostosti aplikované na spoločnosť a štáty
Freddy Gargamel
"darwinove sprostosti aplikované na spoločnosť"? Z dobrého to iste nie je, ale zase "sprostosťami" by som to nenazval... Nie je to pekné, ale funguje to. Neviem, či ste si to všimli, ale tento svet "leží v zle". Štáty a ich politika je v moci kniežaťa tohto sveta. Je chybou očakávať od politiky niečo sväté.
U.S.C.A.E.
sociálny darwinizmus a determinizmus akosi neráta s Bohom a štátom svinstvá ospravedlňuje ich nutnosťou toto je geopolitika čo v nej chýba? no skutočný Pán Dejín
čo by sa páni dugin, kissinger a im podobní obťažovali s knihou daniel kapitola druhá dvadsiatyprvý veršMore
sociálny darwinizmus a determinizmus akosi neráta s Bohom a štátom svinstvá ospravedlňuje ich nutnosťou toto je geopolitika čo v nej chýba? no skutočný Pán Dejín

čo by sa páni dugin, kissinger a im podobní obťažovali s knihou daniel kapitola druhá dvadsiatyprvý verš
Freddy Gargamel
U.S.C.A.E. Toto sa ale netýka len geopolitiky, takto funguje každá politika, a vôbec celý tento svet. Ono by bolo možno pre kresťana lepšie sa vôbec zdržiavať ďalej od politiky. A nie byť na tom zavesení čo je rok dlhý.
U.S.C.A.E.
ono expanzívnosť usa je nutnosť a preto môžu robiť zlotu ono pozerať sa nie na ňu ale nad ňu ináč je to správa obce politika je nástroj dokonca v istom zmysle každodenný ale je zneužiteľná a zvlášť liberté, egalité, fraternité démonkracia tá bola od začiatku koncipovaná na zneužitie
ono sloboda, rovnosť, bratstvo ale nie je celé motto tam bolo aj ALEBO SMRŤ to odstránili ale čo ako vzniklo …More
ono expanzívnosť usa je nutnosť a preto môžu robiť zlotu ono pozerať sa nie na ňu ale nad ňu ináč je to správa obce politika je nástroj dokonca v istom zmysle každodenný ale je zneužiteľná a zvlášť liberté, egalité, fraternité démonkracia tá bola od začiatku koncipovaná na zneužitie

ono sloboda, rovnosť, bratstvo ale nie je celé motto tam bolo aj ALEBO SMRŤ to odstránili ale čo ako vzniklo ku tomu sa vždy vráti